Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.766
Reaction score
6.372
Sramota je sta pojedinci ovde pisu:puke da ih ne imenujem sami ce se prepoznati...

Kao da svima nama nije tesko i da nismo svi hteli da pobedimo veceras.

Pljujete po Bogdanu, po igracima po Duletu:banghead

Ohladite glave. Tezak poraz ali sta se tu moze, sada iz inata da prepunimo Arenu.
Ja bih samo zabranio pojedincima da se javljaju na prolece.


P.S a cigani treba da uvek da izgube i nema to nikakve veze sa nama. Ne pricajte gluposti.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Jbg cinjenica je da smo opali za ove dve godine evroligi mnogo.

Prosle godine smo ispali od bamberga a ove od Nantera.

To su sve mali timovi mnogo manji od nas.

ali izgleda da finansijska situacija utice na dve lose godine u evroligi.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сви сте изгледали заборавили љето и какве смо проблеме имали. Као да је Дуле желио да играмо са осакаћеним саставом, да је било пара имали би играча. Знате и сами шта је Даниловић говорио за новац и спонзоре. Изгубили смо задње двије године мислим да је ово 6,7 меч на једну лопту у ЕЛ некад ће се то вратити. Идемо до краја па шта буде, сваки навијач који може а не дође у Арену не мора више никад крочити у Пионир или Арену.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
...zadnja dva minuta kreator igre je konstantno udvajan i niko mu ne pomaže...

Glupost, mazohizam, Partizan.
Bog da me uzme i da se više ne nerviram....

Ni Leo, ni Berta, ni tajm-auti vec ovo sto si napisao je sustina i razlog za poraz.
Ako je kretor udvojen, to znaci da je neko ostao sam bez cuvara i da se moze igrati pod kosem.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Poserem se na odbranu koju je DUSKO VUJOSEVIC STVORIO zajedno sa centrima;
Poserem se na napad i taktiku koju je DUSKO VUJOSEVIC POSTAVIO zajedno sa centrima;

Ajde bar da napunimo Arenu da im obezbedimo pare za sledecu jebenu sezonu, kad vec oni sami ne umeju jer su nesposobni da dovedu sponzore. Ocu da pojedem prste sto sam sirio pozitivnu energiju ovde, negativno bre i cao, nisu drugo zasluzili kad onako igraju poslednji napad i seru mi se u facu kad god primaju loptu ili brane napad.

Jebem ti zivot vise da ti jebem, Partizane, sto sam osudjen na tebe...

Brate ajde polako. Ako ti nije ok Partizan, imas izbor veliki, menjaj omiljeni klub :confused

Da nije dobro, NIJE! Gresili smo amaterski na kraju, na plus 3 nakon njihovog promasaja da smo uhvatili loptu najverovatnije bi bilo to to, ali oni hvataju i smanje na 1. Jaci su, mnogo jaci, igrali smo samo na kvalitetu pojedinaca, bez akcija, bez igre.

Kasno je sada pricati o marketingu ili bolje reci rano za sledecu sezonu, ali ovako vise ne ide. Iskreno plasim se da li cemo krenuti sledecu sezonu i dokle vise DV i Danilovic mogu da guraju? Sada je na nama da ih podrzimo i budemo uz njih, njima je najteze, neka nam je Bog na pomoci :pop

I samo jos, POREDITI NAS KK SA FK JE SRAMNO I STVARNO NIJE U REDU !!!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pljujete po Bogdanu, po igracima po Duletu:banghead

Ne pljuje se ovde ni po kome nego se realno govori. Ljubav stoji i niko ne kaže da treba nekog terati ili razapinjati. Ali da se omašilo sa procenom jeste i to debelo.

Ne dovesti pleja za ove dve nedelje... I uopšte još jednog igrača u rotaciji. Prokockali smo jedan od najboljih bekovskih tandema u Evropi.

Znam da će doči titule u to ne sumnjam. Ovo je poslovno pitanje, jer smo bacili pare u bunar ne prolaskom u top 16.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
A ti si rešio da im kvariš bal. Svi sve znaju, samo ne u kojoj zemlji živimo, i kakav standard(budžet) imamo.

ima istine, ali istina nije uvek crno bela, lose stanje u zemlji ne moze biti izgovor za nerad, neinventivnost, i zelju da se nesto promeni

igras evroligu, najelitnije takmicenje, ne mozes da napravis minimum budzeta, zamisli da ne igramo. pa samo od sezonskih zbog evrolige moze da se uzme 500k
ovo je samo iskrena i dobronamerna kritika, za sportski sektor svaka cast..
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Izgubili smo debilno utakmicu, ne samo zbog debilnog predzadnjeg napada već zbog mnoštva glupavih i nedopustivih grešaka tokom cijele utakmice.
Velika greška je nedovođenje pleja na vrijeme.
Kockali smo se opet i opet izgubili, jer bolje nismo zaslužili takvim pristupom.
Imam osjećaj da je večeras sve bilo pogrešno, od Bogdanove igre, očajnog skoka, pa vala i vođenja utakmice od strane Duleta u jako bitnim momentima.

Očajna rola u Evroligi za sada, gubimo od ovih nesrećnika, gubimo od Budiveljnika, ni blizu nismo bili ni jednom skalpu, ne znam kad smo ranije praktično eliminisani iz Evrolige.

Nikad lakše nije bilo proći u top 16!
A sad će nam i izbor pleja biti lakši :banghead i opet kuknjava da se ispune državna obećanja i da se udijeli milostinja :banghead, bez nepostojećeg marketinga i sa najnesposobnijim poslovnim direktorom u Evropi za koga i Snežana Filipović izgleda kao "ozbiljna" u toj branši :banghead
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ko je kriv za to sto nam je budzet 1.25 miliona ? Ko je kriv sto mi ne mozemo da dovedemo 1 igraca celih tri meseca... Dosta se ovde amnestiralo ,trazili izgovori ,okrivljivali Vucici ,Covici(ma koliki njihov uticaj bio ) u ovom klubu rade samo Vujosevic i igraci na nivou koji je potreban Partizanu i ovaj klub da nema Duleta (a jednog dana ga nazalost nece imati) ne bi bio ni 2 klub u Srbiji ,mi sa ovakvim budzetom bez Duleta boze sacuvaj ne smem ni da pomislim gde bi bili .. Istina je da u ovoj drzavi sve ide preko politike ,ali i mi valjda imamo neke veze sta je sa Dodikom ,Dacicem ti ljudi nemaju nikakav uticaj i veze ? Sta je sa stranim firmama pa ne takmici se Partizan u agroziv ligi Srbije pa da ne moze da privuce sponzore ,sta je sa potencijalom koji imamo u Francuskoj ?Sta je sa bivsim igracima i njihovim vezama,uticajem na kraju i finansijama , najlakse je otvoriti racun i pomozi narode ...Nema sta marketing na nivou amaterskog kluba.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Па пре него што почнемо да кукамо за паре, само је довољно да помислио на ово.
Сад ће неко да каже па ни тај плеј не гарантује пролаз у топ 16, истина, али ја ти гарантујем да без плеја 90 посто не идеш у топ 16, па рачунај.
На жалост, осим плеја, нама треба и једна тројка и један центар (минимум).
Али, нема.
Да не буде пљување, а изгледа тако, сад скупити редове, мушки, не дати се пасјим синовима, биће зајебано у наредним недељама.
Надам се да у клубу не размишљају као ја пошто мене за еврокуп апсолутни боли лева страна курца, али неопходно је одиграти га добро због бодова.
Што су ударци јачи, морамо их боље поднети. :D:
Имамо још пуно до еврокупа, да се ми окренемо АБА лиги за почетак.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Meni nije samo jasno kako Danilovic na celu, sa Silobadom, i Todoricem, nije mogao da obezbjedi pleja za 14 dana, od povrede Lea?! Cuj, kuka se stalno, pa koliko su para strpali u svoj dzep?! Ne treba zamjerati bekovskoj liniji igrali su 40 min. Sta bi, tuzni smo svi, najvise oni. Idemo dalje!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
ima istine, ali istina nije uvek crno bela, lose stanje u zemlji ne moze biti izgovor za nerad, neinventivnost, i zelju da se nesto promeni

igras evroligu, najelitnije takmicenje, ne mozes da napravis minimum budzeta, zamisli da ne igramo. pa samo od sezonskih zbog evrolige moze da se uzme 500k
ovo je samo iskrena i dobronamerna kritika, za sportski sektor svaka cast..
Šta tek reći za split, zadar, cibonu, olimpiju.. ispada da su cigani i cedevita najuspešniji klubovi na ovim prostorima, vredni su i imaju para.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Jel' vi stvarno mislite da u zemlji Srbiji marketing kluba dovodi sponzore i nabavlja lovu za klub?! Hoćete da kažete da FMP ima toliki budžet zato što imaju dobar marketing?

Jel' se vi zajebavate?!

O utakmici nemam snage... hvala kolegi @Stojanče.R na stručnoj analizi.... malo mi je lakše sada... jbg...

EDIT: Evo sad vidim da počinje priče da su Toša i PSD napunili svoje džepove i da zato nema pleja... odoh ja da spavam, ovde je kontaminacija baš velika....
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Ja se nadam sad da nekako 'ubodemo' nekog manijaka od pleja da imamo bash ludu srecu sa izborom... Preostaje nam da se nadamo da ce Budiveljnik pobediti francuze, i da ce obradovic mozda odmarati neke igrace protiv nas pa mozda prodjemo, ako Budiveljnik izgubi od Francuza crno nam se pise
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Bravo Dule,Bravo Toso...svaka cast ljudi ,imate zajedno 120 godina i dozvoljavate nakon 100 godina u kosarci da se sami sebi userete u facu...bravo..sad lagano bez zurbe cekajte na Cikago,ma kad malo bolje razmislim ne morate ni da dovodite pleja...koji ce nam sad vise...Uzivajte dok gledate kako centar ne mozemo da predjemo sa loptom i to protiv ovih indijanaca,uzivajte ,ovo je vasih ruku delo...ej Nanter...mislim da mi je veceras i ovo malo kose opalo..
Jbt koga mi sve nismo usrecili za ovih 12 godina u Euroleague...radodajke
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Zamislite da imate nekog krsa kojeg ste kod nekog majstora bas dobro skockali da radi,ali naletite na neku rupu jer se vozite u jebenoj Srbiji i sjebe vam se neki deo. I vi pokusavate nekako da zakrpite taj deo ,odvajate pare na stranu i dodjete kuci i porodica vam kaze a sto ne kupis nova kola,sto si nesposoban,sto ne nadjes novac,sto ne izbegnes rupu?
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Требају нам двије побједе и два пораза Нантера рачуница јасна, ја вјерујем до краја.

Kako to kad su tri kola ostala do kraja?

Pitanje: sta ako mi, francuzi i ukrajinci imamo isti broj pobeda? Jel se gleda kos razlika samo izmedju ove tri ekipe ili sveukupno? Ako je ovo drugo, onda onaj poraz od 50 razlike protiv CSKA ce skupo da nas kosta. Ako je ovo prvo, imali bi solidne sanse...ovako tesko..

Jako bolan poraz, nikad da naucimo da igramo ovakve utakmice..:cry:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top