Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Svaka čast, momci, vi naši ste heroji!

Jedan od glavnih razloga za pobedu je to što niko nije očekivao da se to desi.

A po nekim komentarima moram da kažem da mi više ni da se radujemo ne znamo.

Pozdravite vaše mame.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Ono kad ne mozes da zaspis od euforije posle ovakve pobede. Ukoliko ne prodjemo u TOP 16 *(iako dajem ruku da prolazimo), bice to velika sportska nepravda. Momci su odigrali zaista fenomenalno! Mozda nas je i sreca pogledala, ali kad onako gines na parketu 40 minuta, i vise si je nego zasluzio. Svaka cast momcima i svima u strucnom stabu, i najbitnije je da sad imamo situaciju u svojim rukama. Sad je i Nanteru ogromna frka, oni ce sutra biti pod velikim pritiskom, pa ako se stegne ruka, videcemo sta ce da bude. Ako Ukrajince krene sut, a imaju suterski potencijal, mogli bi vec sutra da budemo jednom nogom u TOP 16!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Najzalije mi je sto ovi momci zbog ogromne minutaze ne mogu da stegnu neki presing u odbrani i samelju protivnika... tepic ce svima osloboditi po 5 min i nek novak i dalo uzmu po min dva i eto 30 lepih minuta za klanje s obe strane....
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Ако је статистика тачна, Милутинов има индекс у колони +/- чак 15. Не сећам се када сам у тој категорији видео да је неко у таквом плусу, нарочито када је разлика између два тима само 2 поена. Наравно да је фантастична четворка изнела највећи терет, али овај дечко заслужује апсолутну подршку. Ако се има у виду да су му два фаула измишљена, његов допринос тиму је био још значајнији.

У овом тренутку живота сам јако задовољан и немам ништа друго да кажем.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Tipičan provokator. Stavio si to, a nisi gde sam rekao "ako ćemo nekoga iznenaditi u gostima to će se desiti upravo u Turskoj". Pet poena za tvoj trud!

Победа над ЦСКА све решава, уздајмо се у повољан расплет и поразе Нантера. Шаљимо позитивну енергију. :D А онда, да видимо да ли ће мафијашкој пудлици из Железника опет да падају на памет само њему смешне "пошалице" о Атељеу 212...

Nažalost ne rešava sve, jer Francuzi su i dalje u igri, pogotovo ako pobede Budiveljnik.

Ako sutra izgube, a mi pobedimo CSKA sledeće nedelje, onda je njihova poslednja utakmica nebitna, ALI ako oni sutra pobede, opet će biti ispred nas i mi moramo da dobijemo CSKA da bi išli u Top 16. U tom slučaju i njihova poslednja je bitna.

Ако добијемо ЦСКА, освојићемо Евролигу. Бар је тако рекао јутрос мој ћале, јер, ако ми добијемо турке и прејак ЦСКА, а они су најјачи, онда смо ми још јачи и узимамо Евро титулу. Морам признати заиста логично размишљање :D
Колико дуго чекамо овако битну и снажну победу... Још мало, ајмо црно бели!

Da li ćemo osvojiti Evroligu, čisto sumnjam, ali jedno će biti jasno, ovaj tim ima šanse da odbrani dva trofeja i osvoji Evro kup.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Uh evo sada sam tek procitao sve postove (2:47h)! :D
Cestitke na pobedi i borbenosti momcima. Ja sam gunuo sa njima pored TV-a! Stvarno nije zdravo ovo,ali ne zalim i nikad necu. Sve ste vec rekli po nekoliko puta,tako da nam ostaje da samo sutra budjavi pobede i da pocnemo da slavimo.
Dule me odusevio izjavom posle utakmice.

P.S. Ocekujem masovno spaljivanje ciganstura na trgu ako prodjemo u TOP16!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Koliko smo samo mogli da nije bilo povreda, plače mi se kad pomislim. A sećate li se kad je Dule pričao da je ova generacija najtalentovanija od one 92. Da su Berta i Vesterman tu tačno bi išli na osvajanje.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
SAOPSTENJE za javnost i medije
S obzirom da se sinoc u gradu na Bosforu,Instambulu dogodila velika tragedija ,drzavni vrh u saradnji sa privremenom upravom grada Beograda doneo je jednoglasnu odluku
da se danasnji dan proglasi danom ZALOSTI.
Takodje apeluje se na bratski arapski i ruski narod da pomogne u slanju bolesnickih postelja,jer internisticka sluzba nase zemlje ne moze da sagleda
i primi sve pacijente
posle tog sokantnog dogadjaja.
Gradjani vaskolikog srBstva,ostanite mirni i dostojanstveni u ovim teskim trenucima za nasu zemlju!
 
Последња измена:

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Cigani crknite pustio nas Zeljko a sutra ce sudija kojeg je Tole delegirao da regulise Nantere...

Mene ne brine Belošević ali smo izgleda svi zaboravili ko mu je "pomoćnik": ustaša radović... mene on najviše brine da ne počne navlačiti na Nanter (a i onaj španac...) Pazite na ovaj detalj... Neću da "mračim" ali što jes jes... NAPRIJED BUDIVELJNIK (samo za ovu priliku)
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Ma meni je sasvim nerealno da ovi budjavi večeras dobiju(daj bože da me demantuju...) već se sve rešava u poslednjem kolu... Gazimo CSKA a Željko bije ove šibicare što se onako provukoše protiv nas...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovo sve vise nije realno, dakle neko da ti prica ne bi mu verovao nema teorije!

Cestitke momcima na istorijskom uspehu u turskoj, klub koji ima 1000000 puta veci budzet od naseg, tj. mi i nemamo nikakav budzet :D


Iako sada opet imamo sanse da udjemo u TOP16, mislim da bi pogresno bilo da ocekujemo pobedu i protiv CSKA. Nije nemoguce ali ne bi bilo fer prema ovim momcima na terenu da im stvaramo pritisak a imaju ga i bez nas...

Neka igraju ovako opusteno i borbeno, smirene ruke, kao i protiv Turaka pa sta bog da.

U najgorem slucaju ako ispadnemo, pobedicemo Evro Kup, nije ni to bas toliko lose :D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
David Jelinek igrac Kutxe Laboral,se zabavlja sa devojkom iz Beograda,
i covek ladno izjavio da bi zbog nje vrlo rado dosao u smrdiju i zaigrao za Partizan.
Sad sam procitao u Nase Novine.
Drugo Vesely mu ispricao sve najlepse o NASEM klubu.
Dobar li je taj Jelinek?:confused
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.268
Локација
Žrnov
Jao, ljudi, od ovoga može samo da se rikne.... Familija T je sinoć u punom sastavu ispratila ovaj meč, a TV aparat je samo pukom srećom preživeo :D

Momci, bravo i hvala vam, još jednom.... Mrtva sam bolesna, ali mi je ono sinoć bio melem ....

Ne mogu da verujem da se sledeće nedelje utakmica igra na Svetog Nikolu :(... nadam se da ipak neće biti odlučujuća, jer stvarno ne bi bilo uredu da kumu ne odemo na slavu...

Evo počinje repriza Tegijeve emisije, a kako sam sinoć zaspala, sad ću uz kafu da uživam u patnji Jakovljevića....


EDIT: Zaboravih da pomenem onaj faul Aranitovića :D Ušlo dete da napravi faul, opauči ga jednom, Turčin ništa, dočeka ga na drugu ruku i jedva ga savlada.... u stilu: "padni, padni! Čika-Dule rekao da moraš da padneš" :buhaha
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Da rezimiram nakon prespavanje noci. Odlicno smo odigrali, sigurno iznenadjujuce dobro. Malo je onih koji su ovo ocekivali jer nije bilo realno. Medjutim nas KK je jos jednom pokazao da ga nikada ne treba otpisivati. Ako je cena ove pobede poraz protiv Solnoka u ABA ligi, bas mi je drago da smo izgubili.

E sada...veceras...hmmm...ako slavi Nanter zna se sta nam je ciniti, pobeda protiv CSKA.Nije ralno da slavimo protiv Rusa ali nije ni nemoguce, zar ne? :) Medjutim jedno je sigurno, nece Nanter obe dobiti tako da okreni obrni sve je u nasim rukama. Ako Nanter veceras izgubi po meni to je to sto se top16 faze tice, tamo smo. Sacekajmo vece da vidimo sta nam donosi...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Jutros citam sportske net i ne znam da li su zabranjene, samo da mi je da saznam gdje zivi autor teksta "Kad je tesko Zeljko" da sada sjednem u auto i da ga slomim , pa zar je moguce ...
Zato nam je i zemlja propala, jebeni srpski "novinar" pise kako nas je pustio Zeljko ... aaaa sjebao mi je dan nacisto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top