Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Od sada kada dodjem u Srbiju iskljucivo pijem Lav od domacih piva. Ionako sam ga do sad pio, ali sada cu da ga pijem sa ekstra uzitkom.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Vise puta je receno da je oni to trebalo da kupe sami ako su neki sponzori, a ne da u sustini mi to kupimo, ali bolje i tako nego nikako.

Nego, zna li ko kakvog su kvaliteta i tome slicno?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
hoce li Lav biti napisano crniim ili plavim stolicama?? negde sam procitao da ce biti plave jer je sam Logo Lav piva u plavoj boji..
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Mislim da ti je odgovor u naslovu teksta iznas "Crno bele stolice"
Tesko da bi se taj natpis video ako bude pisan plavim slovima.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Југ и север ће да буду у црно-бело-црно постављеним столицама, а исток и запад ће бити бели, а ''Партизан'' и ''Лав'' ће писати црним столицама.
Prema idejnom rešenju, duž cele istočne tribine stadiona u Humskoj biće ispisano ime kluba - „Partizan”, dok će na suprotnoj strani, na zapadu stajati ime sponzora „Lav”. Imena šampiona i poznate kompanije bi trebalo da budu ispisana crnim slovima dok bi pozadina trebalo da bude bela. Južna i severmna tribina će biti u kombinaciji crno-belo-crno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
brisite.. greska..
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Jedno veliko BRAVO za našu upravu. Bitno da su to prvo postavili. Jebale ih stolice, vraćaj sve na staro.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Postoji li mogucnost da neko od urednika ili clanova foruma stupi u kontakt sa ovlascenim licima u klubu kako bi se na web stranici ispravio broj titula u domacim sampionatima?
Ili je bas namerno ostavljeno 24, stoji mesecima?
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Imam neki osecaj da ce sve ove bele do sledece godine da pozute, pa nam dodje isto, u fazonu bilo je lepo dok je trajalo. :D

Ako neko ima slike nek' slobodno postavlja, pitam se da li bi pustali ljude da prisustvuju crnobelizaciji stadiona iznutra... koga pitati?
 

Dr.Hofmann

Guest
Ovo menjanje stolica je odprilike kao kad na drvenom poljskom wc-u koji je u fazi raspada koliko su daske trule,uzmes pa prelakiras trule daske bondeksom...

No s obzirom ko nam vodi klub i s obzirom u kakvom stanju nam je drzava i ovo "bondeksiranje" mu dodje kao korak napred, posto od novog wc-a nece biti nista dok se stari sam od sebe ne srusi ili dok ga ne oduva vetar.
 
Последња измена од уредника:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ajd sve to sto ste naveli ali meni je smesno kada citam da ce VEROVATNO do drugog kola biti postavljenje sve stolice na stadionu i da ce sve biti u funkciji.

Pa jbt u drugim drzavama izgrade ceo stadion za mesec dana a kod nas se nadaju da ce uspeti 30.000 stolica da skinu (2 sarafa na svakoj) i postave nove i posle se cude sto takvi radnici imaju 200e mesecnu platu u Srbiji. Pa i tih 200 je puno za takav tempo gde bi te na zapadu sutnuli nakon 2 sata!
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Istok i zapad beli, a crna slova. Mnogo belog, malo crnog, bojim se. Da ne bude kao na splitskom Poljudu.:? Jedino jug i sever STVARNO crno-beli.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
I šta se sad dešava uopšte? Stavljali su one plave kao LAV da isprobaju i da se zajebavaju ili ja ne vidim dobro. Meni ono plavo plavo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zašto se uopšte čudite, pa zar ne vidite ko još uvek vodi klub i koliko se oni razmeju u bilo šta, ako nije lopovluk, ili glupost, kad su bilja sneža u pitanju! Umesto da SVE stolice budu crne, a slovima napišu to što treba, ako već mora, oni su rešili da izšaraju stadion.

Od ovih govana i nesposobnjakovića očekujem samo jednu stvar... DA ODU SVI DO JEDNOGA!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Možda to neće izgledato toliko loše, videćemo.
Siguran sam da bi ova suprotna kombinacija bila super.
jna.jpg
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Eh kamo srece da je ta kombinacija bilo bi pet puta lepse...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Колико видим, на западу се постављају црне што значи да ће натпис бити беле боје, тако је логично према овим сликама.

33lp0r4.jpg


2lu9ue9.jpg
 
Top