Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.406
Reaction score
10.456
Локација
okupirana Srbija
Zašto se uopšte čudite, pa zar ne vidite ko još uvek vodi klub i koliko se oni razmeju u bilo šta, ako nije lopovluk, ili glupost, kad su bilja sneža u pitanju! Umesto da SVE stolice budu crne, a slovima napišu to što treba, ako već mora, oni su rešili da izšaraju stadion.

Od ovih govana i nesposobnjakovića očekujem samo jednu stvar... DA ODU SVI DO JEDNOGA!
Gazda,
Previše očekuješ. Nisu oni sposobni ni da odu, treba ih ''osposobiti'':D, if you know what I mean.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ja se još uvek nadam da se neko sprdao sa onim plavim LAV. ali će tačno govna staviti na tu stranu bele i plavu reklamu, sa druge strane crnu i belo PARTIZAN i ovo će išarati.

A sećam se, mi budale se nadali Draganovom liku na jugu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Колико видим, на западу се постављају црне што значи да ће натпис бити беле боје, тако је логично према овим сликама.
Тако би било мног лепше, као на слици што је Peksijan поставио.

Видећемо, надам се да неће дужити са постављањем, ово је барем посао који може брзо да се заврши.


Коначно, лепа вест за Гробаре, кад веће нема новог стадиона, барем да се поставе црно-беле столице.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Kako sam ja razumeo crne stolice ce biti samo na tim uskim sektorima koji odvajaju istok/jug/sever/zapad. Centralni delovi juga i severa beli, istok i zapad beli. Crnim slovima Partizan na istoku i plavim Lav na zapadu..

Po meni bespotrebno ime kluba na tribini, bilo bi lepse da je crno bela sara (strafte ili nesto drugo), mada kako je bilo ovo do sad sa zekinim ostacima od steauinog stadiona bilo sta crno belo ce biti SAN :D:

Eto sta je marketing i trunka logike u vodjenju kluba (pri tom mislim i na tim), posle dugo vremena jedva cekam pocetak sezone i dolazak na JNA.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Po meni bespotrebno ime kluba na tribini, bilo bi lepse da je crno bela sara (strafte ili nesto drugo), mada kako je bilo ovo do sad sa zekinim ostacima od steauinog stadiona bilo sta crno belo ce biti SAN :D:

Не може никако да буде беспотребно, много значи за промоцију клуба када милиони људи путем тог натписа виде име клуба преко Google Earth. Без икакве шале.

Мислим да из истих разлога многи европски клубови имају на кровоима својих стадиона име клуба или спонзора.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Који су то неспособњаковићи... Где је мозак да се неко сети да ово испод офарбају црном бојом, ако не бетон, онда бар ове зарђале шипке!

А ако им стварно "Лав" буде плаве боје, треба поломити те столице на првој утакмици! Јебали их цигани и гаспром!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.999
Локација
ante portas
Taj Lav je koliko vidim iz ugovora sa nama debelo profitirao.
Dobio je natpis na dresu i reklamiranje za neku smesnu sumu.
Navijaci su isfinansirali stolice kupovinom piva,a sigurno je da je prihod koji je ostvario Lav iz prodaje piva mnogo veci od vrednosti usranih stolica, i plus ce dobiti besplatnu reklamu svog loga tj. znaka/u svojim bojama/ na centralnom delu stadiona. :puke
Govnima iz uprave treba je*ati mater !
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ma ja bas ne bih gledao toliko u zube ovim nasim stolicama, sjetite se samo sage sa semaforom koji je putovao preko sedam mora i sedam gora i napokon stigao podmornicom u Rijeku ili tako nesto.
Napokon ce stadion izgledati kao da Partizan igra na njemu, ja sretan.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Који су то неспособњаковићи... Где је мозак да се неко сети да ово испод офарбају црном бојом, ако не бетон, онда бар ове зарђале шипке!

А ако им стварно "Лав" буде плаве боје, треба поломити те столице на првој утакмици! Јебали их цигани и гаспром!

Pa glupi cigani su Tojoti prvo pa sad Gaspromu uzeli milione za to... Ili kriju nasa govna ili su glupi do jaja. Pre mislim da je ono prvo, ipak nisu gadljivi oni na lovu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo, na šta bi ličilo ceo stadion crn? Pa nismo mi crni, nego crno-beli. Bela boja je otvorenija. Uostalom na našim dresovima je više bele boje nego crne. Da se ja pitam, ceo stadion bi bio u "prugama" crno belo crno belo...

Ono plavo LAV je napravljeno od starih stolica, ne mora da znači da će i sad biti plavo.
Kako su to navijači platili stolice leba vam? Pa pivo se kupuje te se kupuje, ovo sa stolicama su iskoristili kao dodatnu reklamu, ništa drugo.
Ja sam pio LAV i pre nego što su postali sponzori. Svakako bez njihove ideje ne bi ni došlo do promene stolica, tako da, hvala im na tome.

Zapadna tribina se ne vidi u TV prenosu, a vi lepo napunite centralne sektore zapadne tribine, pa se neće videti ni L od LAV :wink:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
Pa glupi cigani su Tojoti prvo pa sad Gaspromu uzeli milione za to... Ili kriju nasa govna ili su glupi do jaja. Pre mislim da je ono prvo, ipak nisu gadljivi oni na lovu.

Ti stvarno vjerujes ciganskoj masineriji oko tih ugovora.
Pa oni da su mogli ili da sad mogu potpisivati takve ugovore bili bi barem na pozitivnoj nuli, a ne u dugu od 50+ miliona.
Kakve god kombinacije da stave bit ce bolje i ljepse od dosadasnjih sto i nije tako tesko.
A ako lav bude plave, Grobari prvu utakmicu dolaze sa cetkicama i farbom i farbaj u crno ili belo :)
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Za Tojotu su sigurno uzeli kintu, pa kad su videli da nema koristi od davanja para ciganima pobegli ljudi naravno... Za to sto mi i oni radimo za sicu, se preko uzimaju pare da se smrznes. Nekima pokrije sve troskove oko igraca. Ali sta da radis kad zivimo u banana drzavi, pa se sve radi na mufte i dodjem ti...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Koliko malo nama treba da budemo srecni. Ljudi su bukvalno samo postavili stolice, mozda polovne ili samo prefarbane, u drugoj boji a sve ostalo je isto. I kvalitet i zardjale sipke ispod njih i oronuli stadion.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Crna boja nije dugovjecna i to joj je velika mana , za 2 godine stolice ce biti sive pa treba uzivati u prizoru sada kad su nove.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Eto sta je marketing i trunka logike u vodjenju kluba (pri tom mislim i na tim), posle dugo vremena jedva cekam pocetak sezone i dolazak na JNA.

Reci mi da se šališ kad ona "rad" (?!?!?!?!) ona dva skota nazivaš bilo kakvim marketingom.

Prvo, na šta bi ličilo ceo stadion crn? Pa nismo mi crni, nego crno-beli. Bela boja je otvorenija. Uostalom na našim dresovima je više bele boje nego crne. Da se ja pitam, ceo stadion bi bio u "prugama" crno belo crno belo...

Ja sam pio LAV i pre nego što su postali sponzori. Svakako bez njihove ideje ne bi ni došlo do promene stolica, tako da, hvala im na tome.

Pa nismo ni "bili"... I zašto smo onda skupljali kodove/limenke? Da otplatimo ciganski autobus (možda i avion za KK CZT)?
Moglo je lepo "Mi vama stolice, vi nama zapadnu tribinu". Mada je ovo moglo i u sopstvenoj režiji al ajde.

Crna boja nije dugovjecna i to joj je velika mana , za 2 godine stolice ce biti sive pa treba uzivati u prizoru sada kad su nove.

E da, pa oni to za naše dobro. :)


:banghead:banghead:banghead:banghead:banghead
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jebiga narode ispade da dobijamo polovne prefarbane stolice..i na forumu se vec debelo osjeti polusezonska pauza.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Siguran sam da znate iz Nadrealista "Prvu privatnu radnu akciju". E, za to smo mi.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Колико видим, на западу се постављају црне што значи да ће натпис бити беле боје, тако је логично према овим сликама.

A možda su i samo ti bočni ulazi crni. Natpis LAV ne zauzima mnogo prostora pa bi tako kratka reč visila ko mudo na sred bele tribine. I sa druge strane Partizan može da se napiše u prostoru imeđu dva ulaza. Videćemo na šta će da liči.
 
Top