Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kako se ciganima govno ledi.
Na svim portalima na vest o prodaji Bogdana 90% su njihovi komentari.

Pičke, jel se plašite jednog klinca? A? Kako će vam iskeziti zube kad vam bude trpao 40 poena nekom sledećom prilikom govnari mutantski što ni klub nemate, pa navijate za Nebojšin. Nijedan klub nisam ovako mrzeo!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Nema potrebe oni da gube namerno. Oni su prvi pa su prvi jer Cedevita sigurno gubi od nas u zadnjem kolu a mi ne možemo da ih stignemo.

Ono gde će oni moći da biraju protivnika (ako se realne stvari dogode) je zadnje kolo i njihova utakmica sa Cibonom. Pobedom bi išli na Cibonu a porazom na nas. Mislim da će zagrebati svim snagama da pobede u Zg i preskoče nas u bilo kojoj kalkulaciji. Ja računam da je realno da imamo još jedan poraz do kraja (Podgorica ili Ljubljana)...
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Ja nikakav problem nemam sa ciganima sa kojim sam u kontaktu, oni pocnu da smaraju za utakmicu ja ih lepo pitam o kojoj utakmici pricaju, jer nije igrala zvezda nego fmp, i da oni ne navijaju za zvezdu vec su izdali svoj klub i navijaju sada za covicev fmp. Ako neko nastavi da smara onda okrecem curak naopako i kazem da bolje batali da se ne bi svadjali, i obicno to shvate vrlo ozbiljno i prestanu. Onima sa kojima sam bolji preporucim dokument Razotkrivanje Gebelsovih metoda drugi čin

A ja njih cekam na penal kao i svake godine kada bude bilo najbitnije i kada se budu dizali trofeji, dotle ih ne cackam

Nas raspored nije lak. Na utakmici sa Realom odigrati rastereceno, nemamo nikakve sanse i tako se i postaviti, dati sve od sebe pa sta bude. A posle toga krajnje oprezno i ozbiljno, ne sme vise biti neplanskih kikseva.

Plasi me nasa nesposobnost da prelomimo utakmicu kada sustignemo prednost, par puta se desi da sustignemo ali onda kao da nam se ruke zalede, lopta ide kao vruc krompir i tesko prelamamo. A lako nam se desi da u trenucima kada skroz pridjemo dopustime protivniku da nam na brzinu ubaci 10ak poena. Na tome mora mnogo da se poradi, to ne sme da se desava, tako se gube utakmice i itule
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Moje misljenje je da Bogdan sigurno ide na leto. Pricalo se odavno o tome, sigurno je da ce to biti rekordan transfer, mozda i na nivou jednogodisnjeg budzeta kluba.

Sva je prilika da se stvari sa finansijske strane nece naglo promeniti na leto, tako da ocekujem da ode.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Будућност нема гдје да киксне до меча са Цедевитом, можда Игокеа али тешко. За мјесец је меч са њима и биће тешко, задња два меча тамо побједа и пораз. Оно што нам одговара је сличан стил игре а то нама одговара.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
"Uvek ciljaj na mesec. Čak i ako promašiš, naći ćeš se među zvezdama" -Artie Shaw
1620801_569092966522099_859039353_n.jpg
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa gde nadje ovu sliku brate :D????? Bogdan "levak" :D.

I kakva bre budućnost. Jeste Morača krvav teren, ali do tad bi trebalo da se dosta kockica složi i da ih pljesnemo lagano :D. Dosta smo mi puta dobijali tamo. Počevši od one trojke Nađfeja :D. Dule je tamo svoj na svome.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Ajde što Bogdan nije levoruk (Musli i Gagić su levaci:D) nego se ne sećam kada je kod nas igrao skoro neko da šutira levom rukom?!:confused
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Нажалост следеће коло смо опет под морање, а утакмица незгодна чека нас делекометна паљба.

Mi smo pod moranjem sledećih 5 utakmica. Nemamo više prava na kikseve i poraze, jer jedan poraz, pogotovo u Podgorici može da nas izbaci iz prvih 4. Dakle, 4. pobede do kraja a onda protiv Cedevite videti šta nam je činiti.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa mi realno ako ne dobijemo sledeće 3 utakmice i ne treba da idemo. Hajde ta u Podgorici. Znam i da LJubljana može da bude klizava, pogotovu što protiv nas sve krene da ide, pa me ne bi čudilo da Salin i Buljan i drugari imaju veče.

Ali kad mora, tu se vidi ko je ko. Meni je bitno da je sve i dalje u našim rukama.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
mora bolje da pratis onda :D

Aranitovic trenutno, pre njega Klobucar,Law,Kurta ...

Auu koliko sam ispao glup, skroz sam zaboravio Kurtu i AL:prekrsti

A na Aranitovica sam baš obratio paznju na zagrevanju pred Galatu i moram da se složim sa većinom ovde da je još zelen za nešto ozbiljniju košarku. Pracka fina, izuzetno meka ruka ali stvarno je građen u skladu sa godištem. Rameni pojas i noge su mu toliko slabe da je Dalo za njega zver (fizički).

A videli ste kako je Dalo prošao kada je pokušao da ugura jednog njihovog igraca ispod koša:buhaha
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Probaj sutra da ima kažeš da si se malo šalio za ABA ligu, reci im bukvalno "pričaćemo mi još malo u polufinalu ABA lige"...da vidiš kako imalinci tek onda ekspresno postaju krečane...čim shvate na šta ciljaš...:D

Upravo to, ja spomenuo drugu, cekamo se u polufinalu aba lige.. covek se smrzo i samo reko, pa nije valjda Dule toliko lud, ja mu reko, jeste.. razgovor je tu zavrsen :buhaha :buhaha

Jeste da ces da kazes da je izvuceno iz konteksta ,ali drugi su tukli Bogdana i gle kurca on bas upravo od tada pruza slabije partije

mucka provokacija.. stvarno nije u redu da ovo napises, ako imas neke dokaze, daj kazi pa nek izbije bruka do kraja, ako nemas i samo provociras onda stvarno nije u redu sa tvoje strane.. bar ne u ovom trenutku..
 

Deroko

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
51
Reaction score
1
Moje misljenje je da Bogdan sigurno ide na leto. Pricalo se odavno o tome, sigurno je da ce to biti rekordan transfer, mozda i na nivou jednogodisnjeg budzeta kluba.

Sva je prilika da se stvari sa finansijske strane nece naglo promeniti na leto, tako da ocekujem da ode.
ДВ је више пута изјавио да је најбоље за Богдана лично да он остане и сл. сезоне, знајући у каквом су односу њих двојица ја не сумњам да ће тако и бити.
Колико год кинта коју буду нудили била висока оне године ће бити још већа.
Него да се ми окренемо темама које су сада јако важне, а ово може бити и пуки покушај комшија да нас још више поремете.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
А у каквом су то односу?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top