Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako je tacno ovo sto JE-NE-A kaze ja sam presrecan.
da nas i sledece godine raduje kapiten to bi bilo fantasticno.
za njega ima vremena da posle te sezone ode napolje i zaradi lepe pare.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
И да кажем нешто везано за ББ, нек мисле људи да намерно контрирам, боле ме бриге. Он је мене вечерасе одушевио. Годинама чекам играча који не размишља о промашајима, о статистици. Има убилачки инстинкт, ако промашим 6 погађам седми шут, то у њему види и Дуле не би му дао ту слободу да не види, и када буде било битно, та особина ће донети превагу. Не постоји добар, врунски играч који није прошао кроз фазу ( не могу базен да погодим ) како пролазиш кроз ту фазу одређује те као играча.
По мени играч без болесног ега психе, никад неће постати врхунски, исто као и тренер. Све те мане које се Дулету спочитавају да је егоиста, овакав, онакав, га и чине врхунским тренером.
Поред тога ако се овакав критеријум суђења настави, управа може да изврши харикири, пошто бих овакав критеријум обезбедио и ја, ниједан контакт на перимтеру, а Лазић с одбраном везе нема....

ovo sam hteo da napisem jos sinoc ali rekoh necu, vec sam ga dovoljno branio, pomislice ljudi da anmerno udaram kontru :D

On je juce pokazao koliki ce igrac biti. Kao Scepanovic...promasim 5 trojki vezanih nebitno sutiam i 6. Sinoc mu nisu ulazile (bio sam ubedjen da ubacuje onu na samom kraju) Boze moj, uci ce sledeci put kad vise bude trebalo.
Pera je znao da omasi sve ali se znalo sta se zbiva kad dodje kraj i kad se lomi...pitajte cigane!
Sale Djordjevic, Jasikivicijus, Dijamantidis, Navaro... svi imaju taj mentalni sklop i psihu koja im ne stvara blokadu i strah nakon promasaja nego samo sipaju pa udje najbitnija.
Takav je i Bogdan!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Takav je i Teodosic pa mu svi jebu majku, pocevsi od mene, ako cemo realno.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Takav je i Teodosic pa mu svi jebu majku, pocevsi od mene, ako cemo realno.

ne bih bas rekao da on resava kad treba vec uglavnom pretera i sjebe sve.
Bogdan ne pati od nekih ekstra poteza, efikasnih dodavanja i finti i nema potrebu za njima. mozda sad deluje da je i on isti po tom pitanju ali po meni svinjarije koje pravi su posledica nedostatka opcija u igri i cinjenice da ako sam nesto ne iskreira i izbunari niko drugi ni nece sem eventualno Kinzija kad je na terenu!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Nismo imali neko sutersko vece i stvarno nebih pravio problem ni dovodio u pitanje odluke u napadu, problem je sto nam je odbrana veoma tanka.
Zasto nema energije u odbrani, jednostavno nije na nivou odbrane koju igramo poslednjih 14 godina iz sezone u sezonu kroz sva takmicenja?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Da nije malo rizicno stavljati cijelu sezonu i plasman u EL u jedan jedini mec sa FMP-om?

Koliki god da bi oni imali pritisak, imali bi i mi. Ne znam, previse je to rizican potez po mom misljenju. Znam, izbacili bi fmp iz EL sledece sezone, mi bi igrali finale u kojem i kao porazeni imamo solidne sanse da obezbiejdmo EL ( zavisili bi od rezultata ostalih timova sa b licencom), ali u slucaju poraza gubimo i EL i ABA..

Gubimo mnogo toga, ne samo u rezultatskom smislu.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa nego kako nego glave gore. Ja bih se i usudio da padnem moralom, pošto znam da pizdim bez razloga, a i naučio sam da budem pesimista pa ako bude dobro, srećan, ako ne ja očekivao :D.

Ali ovde se ne usudjujem, jer sam prošle godine u ovo vreme psovao sve, lomio ruke, kukao, terao, proterivao, osudjivao i tolika govna na kraju progutao, a varenje mi je slabija strana i ubija me gorušica.


Њима свака част на победи, Блажић ми је иначе, најодвратнији кошаркаш кога сам гледао, без трунке талента, мађарски хрт који трчи зато што му је тако речено, као има срце, заправо је човек чиста механика. Када неко пореди њега и Брата, који промашај спорта.


S druge strane. STOJANČE PRIJATELJU :D, ovo za Jaku ne da se slažem, nego... Ali nabijem tog hrta na... Ta energija i jeste njegova glavna snaga, o brzini da ne pricam. Mislim da bi on kod nas sa bratom u tih par minuta donosio dobre stvari ekipi, jer dobro dodje jedna mazga na gomilu kočijaša :D. Njegov stil košarke je GAMPOVSKI "run jaka, run...", ali slažem se da neće postati ništa više od dobrog klupskog igrača, a možda ni to...

Ali gledajući danas reprizu... Njih je kenjalo, pogotovu u prvom da je to strašno... Mi smo izgledali kao grupa gradjana na čelu sa Bogdanom koji opravdava svoj nadimak Durantula, makar po broju uzetih šuteva. Kad se sklope kockice, jer realno mi opet gradimo hemiju, ima da bude ludnica.
Realno Limenkari od ovog teško da mogu bolje, mogu pojedinacno ali opet neki mogu i da padnu na tom planu, plus ako dovedu tu trojku, ne verujem da ce im doneti nešto više od još jednog igrača u rotaciji...

A mi...

-Traži se još uvek Tepić. Ja sam još uvek skeptik da će ovako nastaviti, ali ne sumnjam da će biti bolji nego kad je krenuo. Lepo sam rekao nek gadja i 5-1 trojke pa bi nam znacilo. Još konta ulogu, gleda u Bogdana i vremenom će i on odlučiti da više kreira i tako pomogne i Bogdanu i ekipi.

- Bogdan se umorio. Plus pritisak. Onako veče teško da će opet ponoviti. Da da pola od onoga što inače može i sinoć bi pukli a i ubuduće će.

- Saša. Kao Alisa u zemlji čuda. Više nam je odmogao sinoć nego pomogao. Koliko se on traži to je tek vidljivo. I u napadu i u odbrani. Doćiće AS na svoje. Biće tu 20 + konstantno ja sam ubedjen.

- Kapiten. I on polako vraća svežinu, mada sa ovakvom minutažom i nepostojanjem prave zamene, bojim se da opet ne padne. Ali kako kaže JANEA vraća se Berta, pa nek ga odmeni 10 min biće fantazija. On može mnogo bolje, pre svega napadački, i sinoć se jako malo koristio, a moćniji je od Smradije i Radenovića zajedno. (USPUT JEBEM MATER SMRADIJI I PITANJU ZA HOKEJ. JEBAĆEMO TE I NEĆEŠ DOŽIVETI TU TITULU SA FMP-om).

- CENTRI SE TRAŽE TAKODJE :D. S' tim što se oni traže od kad su došli. Angažovali smo i privatne detektive da im pomognu da se pronadju, ali to je tolika nepoznanica, to su crne rupe. :D Šalu na stranu, gledam reprizu i ubedjen sam da Dule nije otkrio pola karata. Milutinov na Katiću... Pa zna Dule, pogotovu što ga je izveo u prvom čim je Noske ušao. Pre svega da zatvore skok (sinoć solidno), i da pomažu u odbrani i ne moraju koš da daju. :D

Tako da mi možemo samo gore, a cigani dole, a ubedjen sam da će tamo i ići, u rupu. Jer tempiranje forme je privilegija par majstora, koji svoje umeće pokazuju kroz ostvarene rezultate. I lične, a i one timske.
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
ne bih bas rekao da on resava kad treba vec uglavnom pretera i sjebe sve.
Bogdan ne pati od nekih ekstra poteza, efikasnih dodavanja i finti i nema potrebu za njima. mozda sad deluje da je i on isti po tom pitanju ali po meni svinjarije koje pravi su posledica nedostatka opcija u igri i cinjenice da ako sam nesto ne iskreira i izbunari niko drugi ni nece sem eventualno Kinzija kad je na terenu!

Oko ovog drugog dela se potpuno slazem, cak sam i pisao sinoc o tome.
A za boldovani deo, pa ne bih bas rekao da se Bogdan naresavao. Izvukao je utakmicu sa CSKA i to je to. Mnogo vise utakmica ima u kojima je zakenjao promasenim zicerima, trojkama ili izgubljenim loptama. Sto opet nije toliko strasno ako je to deo razvoja, ali moze da bude strasno ako kao kod Teodosica to postane praksa.
Nekako uvek vise cenim igrace koji mozda i nisu taj kalibar, poput Dusana Kecmana, ali u zivotu nisu promasili kad se lomi utakmica.
 

Dr.Hofmann

Guest
Nikako mi nije jasno zašto Šalić ne dobija nikakvu šansu?

Zar je on toliko lošiji od našeg tria fantastika na centru, ako je toliko loš da njima ne može da parira onda nek batali karijeru.

U onih nekoliko minuta njegovog bivstvovanja na parketu ja sam recimo video neke košarkaške stvari kod njega koje nisam primetio kod tria fantastika, posebno u napadačkom delu.

Doduše vrlo kratko je bio na parketu da bi se tu mogle neke ozbiljnije procene dati, ali mislim da nikako štetniji po ekipu ne može biti od bilo koga iz centarske linije, pa daj čoveku šansu jebote sunce, šta možeš izgubiti baš ništa...
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Da nije malo rizicno stavljati cijelu sezonu i plasman u EL u jedan jedini mec sa FMP-om?

Koliki god da bi oni imali pritisak, imali bi i mi. Ne znam, previse je to rizican potez po mom misljenju. Znam, izbacili bi fmp iz EL sledece sezone, mi bi igrali finale u kojem i kao porazeni imamo solidne sanse da obezbiejdmo EL ( zavisili bi od rezultata ostalih timova sa b licencom), ali u slucaju poraza gubimo i EL i ABA..

Gubimo mnogo toga, ne samo u rezultatskom smislu.
Pa ne bih rekao da je bolja varijanta da idemo na Cedevitu. Imaju mnogo boljeg trenera nego fmp a svi znamo da je u takvim utakmicama to veoma bitno.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Mislim da Dule želi da proba do kraja da iscedi drenovinu :D. Da pokuša da vidi od ovog dvojica ko će "kućI", ma da se to izgleda već zna.

A Djoko... Ono malo što je igrao, pokazao je robusnost i meku ruku. Ali i katastrofalnu igru u odbrani. Čuo sam da je baš onako nezreo, mada ne sumnjam da će dobiti šansu u ovoj našoj. A i kasno je sad gurati ga u vatru, pogotovu kad su bitne utakmice.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ili cemo u polufinalu izaci na teren, pokidati u odbrani, ubaciti otvorene suteve, prebiti protivnika ili cemo izgubiti. Trece nema. Nikakav trener tu ne pomaze. Igracki kadar je takav kakav je, ni drugi nisu mnogo bolji, znaci samo od nas zavisi. Potpuno je nebitno sa kim igramo, ta jedna utakmica mora da bude odigrana na vrhunskom nivou da bi pobedili.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
A da spustimo malo loptu i uopste ne razmisljamo od F4? Imamo 1 pobedu u zadnjh 9utakmica, a ima jos 5 do F4...
Najbolje bi bilo da svi drzimo palceve veceras za Olipmiju, pa da idemo korak po korak, utakmicu po utakmicu, kakav F4...
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Dajte bre kakve kalkulacije ima da idemo u svakoj utakmici na pobedu pa onda posle 26. kola da vidimo koje smo mesto i sa kim igramo na F4 jer se nadam da idemo sigurno.
Iako bi licno voleo da igramo u polufinalu sa limenkama nisam za to da kalkulisemo i biramo nismo mi cigani (ovi nasi i Spanski) mi smo PARTIZAN.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Nema druge, svaka utakmica do kraja maksimalno, da se uigramo konacno i kompletiramo dolaskom Bertansa, nema kalkulacija, posle svega, samo da smo svi u klubu zdravi i da gazimo, to je to, sve ostalo ima da legne na svoje mesto:napred Partizan
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Jel' mene neko zajebava ili sta dal' je moguce da on nije vracen u Partizan :banghead :banghead :banghead


Veličković: Imao sam želju da dođem u Partizan, ali ne bih dobio minutažu i slobodu

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=12006
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Mislim da to nema veze sa minutima on i Lovrenj bi sasvim korektno delili minute i razbijali bukvalno protivnike. E u tome lezi to sto se nije vratio, a za ostalo mozamo da se zahvalimo Misku-pisku, ili onom ko je njemu to zabranio da ga vrati kod nas....
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Da Dule ga nije hteo , a izjavio da je pojacanje potrebno. Ali da pojacanje koci kes, mislim da bi se sa Novicom lako dogovorili oko toga...

Iovako imamo samo jednu cetvorku... Mislim da ne vidim svrhu da bezbradicu racunam kad ni ni igra...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top