Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Марко Николић: Волео бих да Лазовић остане

5 јун, 2014 АЕК не одустаје од Данка Лазовића, директор Либеропулос је два пута долазио у Београд са намером да искусног нападача приволи жуто-црном царству, грчки медији голгетера Парног ваљка свакодневно селе у Атину, али…
- Волео бих да Лазовић остане у Партизану – јасан је Марко Николић, шеф струке црно-белих.
Ево и зашто…
- Данко је велики професионалац, изузетно значајан за Партизанову екипу, игру… Погледајте, уосталом, резултате кад је он био на терену…

zurnal.rs

 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čekam da izbace cigane iz Jevrope, a nas stave u kvalifikacije za LŠ.

Što se Marka tiče, nije on kriv što smo izgubili titulu, ali mislim da on ipak nije trener za nas! Malogradski i maloklupski mentalitet!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mondo potvrdjuje onu pricu Hejsela, planiraju Stojic i Tumbakovic uci u klub. Prvi kao SD, odnosno neki savjetnik za prelazni rok, drugi kao predsjednik od nove godine.

Obojica - odjebite od Partizana!
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
1910@

Biti ispred fk kk.rk.vk...C. Zvezda (izvinite zbog ovog) i nije neki motiv, neki zivotni cilj, nesto za sta se zivi ili umire.
Bitii ispred njih je jedna obicna stvar koja je dostupna i ostvariva svakom treneru (timu) na ovoj planeti, jer sport je sport. a oni kao fk, kk.... su kao i svi ostali. Danas jesu sutra ko zna gde su, a ja bih voleo da su uvek " ko zna gde su". Ali ja to i ne potenciram u svojim "maratonskim postovima" iako mi termin "maratonski post" bas i nije jasan.
" Maratonsko" je nesto sto je dugo i oznacava nesto mukotrpno i tesko ostvarivo za coveka ali ipak dostizno i koristi se za oznacavanje daljine.
Trcati od tacke A do tacke B. To je jedna vrsta fizickog rada koja zahteva velike fizicke napore i nadljudsku izdrzljivost.
Moji postovi su umni rad i nemaju veze sa fizickim, mada je "umni rad fizicki neizdrziv", i to je opste poznata stvar.
Jos prostije receno, da bi me pravilno shvatio, "knjiga nije debela, svinja je debela, a knjiga je opsirna".
Mozda si mislio i da su moji postovi opsirni, e ako je tako onda se slazemo.

Ne moze se o "Partizanu" pisati u par reci. A kad je jos problem vezan za njega, e to je onda tek umnii rad i odricanje.

A sad malo o hudfajima.
Biti ispred "ideologije" "hudfaja", "cigana", "gancija", "garagana" , "egipcana" i ko zna kako jos je za mene veoma bitna stvar. I ne samo za mene nego i za sve iole normalne ljude.

Biti ispred "njih" je ziveti sa pravim vrednostima.
Biti ispred njih je imati zdrave poglede na zivot.
Biti ispred njih je zdravo razmisljati.
Biti ispred njih je voleti i postovati sebe a ceniti i postovati druge.
Biti ispred njih je ziveti i pustiti druge da zive.
Biti ispred njih je ziveti od svoga rada i ne krasti ono sto nije tvoje.
Biti ispred njih je obavljati nuzdu u toaletima a ne u halama i u kesama.
Biti ispred njih je pomagati trudnicama kad se nadjete u njihovom drustvu
a ne tuci i maltretirati, jer voli CRNO-BELO i pripada CRNO-BELOM.
Biti ispred njih je pp. aparate koristiti samo za gasenje pozara.
Biti ispred njih je ne tuci ( goste) protivnicke igrace i trenere u svojoj kuci.
Biti ispred njih je ne traziiti od inspekcije da zatvara firmu ljudima koji hoce da ti pomognu jer si u problemu.
Biti ispred njih je ne nazivati druge koji misle drugacije "stranim telom u svojoj zemlji"
Biti ispred njih je suditi utakmicu posteno i bar sa jednim penalom za "Partizan" u 20 godina.
Biti ispred njih je da sudije ne salju izvestaj kokezi lopovu posle utakmice, vec da sude za sta su i placeni, i da primaju platu od fss.
Biti ispred njih je ne biti " premijer svih gradjana koji mrzi "Partizana".
Biti ispred njih je, kad ispadnes iz takmicenja jer si lopov i prevarant, ne praviti problem nekom drugom da igra posteno u Evropi.
Biti ispred njih je... mogao bih ovako jos dugo, ali necu da budem preopsiran.
Biti ispred njih takvih, u praksi dokazanih hohstaplera je, ja mislim, sustina zivota. "Deset bozjih zapovesti".
ZATO TREBA BITI ISPRED njih!!!

Partizan style@

Ovo za Lazovica je u prenosnom znacenju trebalo da znaci, da je on toliko iskusniji od svih koji su ga cuvali u nasoj ligi, i toliko je jakih takmicenja imao u nogama do sad, da je samo njegova "pojava" na nekim utakmicam bila dovoljna da ostvarimo prednost jer je za sebe uvek vezivao po dva igraca. Ovo "plasiti' je tako trebalo shvatiti.

Partizan style@

Pozn'o bih te medj' hiljadu "Grobara"
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
PARTIZAN: Ukinuta funkcija sportskog direktora

Uprava Partizana u četvrtak ukinula funkciju sportskog direktora, saznaje MONDO iz izvora bliskim klubu. Ranko Stojić kao savetnik?

Ove varijante da na mestu SD (savetnika?!) bude menadzer je tezak sukob interesa.
Posle se pitate sto nema publike, jbt kakav cirkus.
Niko normalan nebi postavio menadzera na tu funkciju ako mu je makar malo stalo do kluba.


Liga Evrope sluzi da se popravlja koeficijent i da se pokriju troskovi. Eto u jednoj recenici objasnjenja za citav ovaj tekst.
Vidim da su pripremili razanj, pitanje je samo ko ce da zavrsi na njemu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Outsider da ti sad ne citiram post ispalo bi dugacko u sustini slazem se sa onim sto si napisao ,ali da sam kojim slucajem ja napregnuo svoje sive celije ko sto si ti t.e. da je meni to sinulo sto si ti napisao ja bih umesto" BITI ISPRED NJIH" napisao "NE BITI KO ONI",jer nemozes uvek biti ispred,ali moras se truditi (mi kao Partizanovci i klubovi) da NE BUDEMO KO ONI.:napred Partizan
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ulaskom Ranka Stojica u klub, Marko Nikolic definitivno postaje nepozeljan kod navijaca Partizana. A i to sto ce on voditi ovaj prelazni rok, jasno upucuje da ce Stojic imati ogroman uticaj, cak i ako formalno ne dobije ulogu u klubu. Pretpostavljam da su to Djuriceve i Gruborove ideje, mislim da se tu Burek Jovicic i onaj Jovanovic ne pitaju uopste.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Ma opušteno... bre, šta vam je...

Rankova pojačanja su nam se baš ekstra pokazala ove godine... kao i prethodnih....
 

Grobari Pg

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
59
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Nisam puno pisao na forumu,svega nekoliko desetina poruka jos u jesenjem dijelu sezone,ali ljudi dokle vise?Otjerali su 42144141353535551326 legendi iz kluba sveli su klub koji je nekada imao veliko postovanje sirom Evrope na rang Crvene Stijene ili Cijevne(klubovi iz 3.(beton) lige Crne Gore).Vrlo blizu sam odluke da sve posaljem u pm i da nikad vise ne dodjem na stadion,plakao sam nervirao se iz godine u godinu i svake godine ista prica.Nisam ja ljut na *funkcionere* u fudblaskom klubu nego sam razocaran kako neko moze toliko iz godine u godinu da urusava klub,hvali nam jos jedan ekser da zakucaju i to je to.A sto je jos gore nece se nista promjeniti jer nema ko da krene protiv njih,cuveni jug je postao 400-500 placenih navijaca.Truo je klub...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Posle onoliko milionskih transfera i kakvih-takvih uspeha u evropi dosli smo na to da nam sudbina zavisi od toga da li ce UEFA da izbaci ciganku iz LS a ovi u upravi imaju obraza da smenjuju, postavljaju, prodaju, kupuju i jos stizu da guze onu seljancicu... :pop
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
srna@

Naravno, važno je da smo se razumeli.
U pitanju je bio odgovor na prethodni post kolege sa foruma, pa je termin" biti ispred" upotrebljen zbog lakšeg objašnjenja suštine i lakšeg poimanja šta se u stvari s tim htelo reći.
Ali i dalje stoji da se u takmičarskom smislu treba truditi da se uvek bude ispred njih i svih drugih, jer u tome je i suština svakog takmičenja.:ziveli
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
mene je sramota sta se ovde pise o nasem treneru.
ja ne znam kime bi ste vi bili zadovoljni.
jedini kiks je bio protiv napredka i to je potpuno jasno.
pa ljudi negde mora da se kiksne ma kakav tim imali, osim ako ne zatvorimo sve utakmice kao cerga.
igrali smo bolje nego jesenas, mleli protivnike u 90% utakmica.
igrali smo pod ogromnim pritiskom znajuci da cigani igraju prijateljske utakmice i da su sve zatvorili.
primili smo vrlo malo golova, odbrana je u vecini utakmica delovala vrlo pristojno.
za mene nikolic treba da ostane trener, osim u slucaju da dodje ranko ciganin.
jedino bi u tom slucaju on bio nepozeljan, ali to je vrlo malo verovatno.
necu dalje ulaziti u rasprave oko trenera jer to ocigledno nema svrhe ovde.
 

Zivac

Početnik
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
22
Reaction score
1
protiv Novog Pazara i Vojvodine sudije direktno u zadnjim trenucima meča osakatile i oduzele veoma bitne bodove. Pored ovih utkmicama i na ostalim je bila skandalozna razbojnička tendencija konstantnog suđenja protiv Partizana, samo što smo u tim mečevima uspevali da pobedimo, posebno u derbiju gde nas je Mažić rešio namazati govnima, na kraju je on ispao taj koji je najviše smrdeo od izmeta.

Sudija je kriv što nisu bili sposobni da sa igračem više nakantaju vošu sa 3-4 gola? Mogao je sudija u toj utakmici da namešta koliko hoće, ali neću da žmurim pred činjenicom da ekipa sa igračem više ne može da postigne više od jednog gola. U derbiju možemo da se bunimo za penal nad Mrđom isto koliko i oni za faul posle kog smo postigli pobedonosni gol. Ja bih u obe situacije reagovao identično.
Protiv Novog Pazara sudija je debelo pomogao našima u prvoj utakmici. Na kraju krajeva, igrači ni u toj utakmici nisu smeli da dopuste da uopšte dođe do takve situacije. Strpaj im tri komada pa nek ti ponište dva kad su već toliki govnari.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
A Malbašić je beše čiji igrač... 'ajd me malo podsetite....

Jeste Kojić rešio derbi, i do neba mu hvala na tome... ali isto tako nije neke druge utakmice rešio (naravno, pričam dok je bio zdrav)...

A ja ne pričam samo o ovoj sezoni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top