Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Napustili smo teren i 1989. godine u Splitu posle neverovatnog sudjenja grbca & co u obe finalne utakmice sa tadasnjom Jugoplastikom.
Povod za izlazak sa terena je bio bizaran i do danas nerazjasnjen (povreda Divca, novcic iz publike), ali osnovni uzrok je sudijski masakr.

Partizan je isuvise veliko ime da bi sa nama brisali pod kojekakvi isfrustrirani govnari, ubice, krivokletnici i ostali ugledni gradjani ove teritorije zvane srbija.
Prema tome, intimno sam za prekid, ali sta god da se odluci, podrzacu.

Meni najveci plezir cini sazrevanje svesti o odjebavanju reprezentativnih selekcija ove izrasline od tzv. drzave. Lobotomirana vecina populacije vec nekoliko godina forsira pricu da smo unistili nacionalni sport. Super, sad neka vam igraju lazic i tejic, picka vam materina bolesna i retardirana.

vremenom ce, nadam se, slicna praksa zaziveti i u ostalim sportovima. tada cemo imati ispunjen svetootacki san o znaku jednakosti izmedju srbije i narodnog kluba, u svim njegovim mutacijama i agregatnim stanjima.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Ne igrati ovu bruku od lige..
Ima hiljadu razloga zasto...!!!
Samo cu jedan navesti koji ce pokazati da u ovoj zemlji sporta vise nema..
I dokaz koliko je politika usla u sport..
U emisiji Cirilica kod kretena Marica gostuju 3 kretena jos veca..Zivadinovic,Milojko Pantic,Andjus..
Andjusa pitaju dal je istina da su on i Misko taksista doveli trenera Stojanovica u Zvezdu..
On prica kako je Dzajic bio za Rajevca,Vucic za Jovanovica sa Kipra ali je ipak prihvatio slovenca i zvao Dzaju da ga dovedu :banghead:banghead
A zamislite koliko urgira i sta radi u KK fmp2 gde mu brat Andrej vedri i oblaci :banghead:banghead
Politika nikada nije bila u sportu kao sada..
U tom brlogu ne treba ucestvovati !!
Podrska za Duleta koji jedini javno ima hrabrosti da brani Partizan :respect:respect
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sta god da odluce Dule, Todoric i igraci - puna podrska. Moje je misljenje jasno i iskazao sam ga vise puta - ne igrati sa govnima dok vaze njihova prljava pravila. Ali bice kako odluce nasi sutra u podne.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Osvojiti ovu smešnu ligu i onda istupiti iz iste.

Ovo odavno više nije Partizan protiv ovih ili onih, ovo je Partizan protiv nepravde, bolno je sve ovo što se dešava, ovako očigledne kradje sakrivene po medijima nekim ekskluzivnim naslovima. ''Analitičari'' koji se javljaju sa svih strana da daju podršku ciganima i napadnu nas. Izjednačuju Vujoševića i ćoravog smrada koji navodno nema nikakvu funkciju u tom klubu. Svaka izjava igrača ili trenera Partizana se toliko izvuče iz konteksta i toliko uveliča, da je čovek ne može prepoznati više. Drže raspali političari novine, Beograd i Srbiju, što smo znali odavno. Pa najbolji primer je komentator sa RTS-a juče, čovek šest puta vidi da je Nelson prvi udario Milutinova laktom, šest puta ide snimak, ali on i dalje izjavljuje da je ''mladi Milutinov reagovao tako zbog odluke sudije i napao Nelsona.'' - jedino glup ili slep ne vidi ovi nepravdu, mada slepi bar mogu da čuju, ali ne preostaje nam ništa osim da oduvamo smradove i napustimo smrdljivu ligu, ili da napustimo smrdljivu ligu ovog momenta. Ja sam za ovo drugo, jer bi mi ovo bila najdraža titula do sad.

I zato: poniziti napaljene ciganske pantere sutra.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Sticajem okolnosti tek sada sam se dokopao interneta, pa da se i ja "zapljunem"

Jedine ispravne odluke koja sutra mogu biti donete su:
- neigranje preostalih utakmica nazovi finale u nazovi ligi,
- nikakvo eventualno vracanje pehara KSS ne dolazi u obzir,
- momentalna zabrana nastupa bilo kog igraca KKP za bilo koju reprezentaciju ove usrane drzave,
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Neka sada pitaju Sasu Pavlovica da li hoce da igra za srbiju, voleo bi da vidim njegovu facu. :buhaha
Btw, Partizan se kaznjava i kada nasi navijaci naprave nerede u gostima i kada gosti prave nerede kod nas... Fuck logic.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.369
Opet apelujem ovde sve u nadi da ovo neko iz kluba cita.
Ovo je kraj, posle ovih kazni nema dalje. Bukvalno su nam vezali jednu ruku iza ledja i ostavili nas da igramo bez nje.

Jedan moguci problem (nas sasvim realan brejk u 2 mecu) su resili kaznom za Sasu. A onda i posle dva nula znaju da imamo sanse pa su nam ukinuli publiku.

Nikako ne igrati!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Играти бре и разбити говна. Убијеђен сам да добијамо ако изађемо, они су усрали, свјесни да ће титулу добити само ако ми напустимо.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Igrati jedino ako Brat Dragan Milosavljević bude spreman za sutra. U suprotnom ništa. Jednostavno je.

(Bratu brz oporavak, čekamo ga i ne žurimo nigde, pušite ga limenkari!)
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mnogo pobeda imamo koje nikad neću zaboraviti...I kad prođu suze i smeh posle tih pobeda samo fragment ostane... najverovatnije kao deo ponosa,jebemli ga.Ako sutra ne izađemo na teren i odlučimo da budemo protivnik ovog sistema ... sam sebe bi nazvao PONOS,jebe mi se za plehani pehar i kome će u sećanju ostati način njegove dodele.

Ovo je ono što oplemenjuje naš život u ovoj jebenoj zemlji.


https://www.youtube.com/watch?v=H-Yihs6S0Ac
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
registracija Petra Popovića od drugog kola...
Idemo dalje sa materijalnim povredama pravila:

Sinoć su isključujućim greškama od igrača koji su činili petorke na parketu u trenutku tuče kažnjeni naš Milutinov i mutirani nelson i radenović. Pravila nalažu da se zbog "1 prema 2" u svemu ovome u nastavku igre odmah izvode dva slobodna bacanja za Partizan!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
И ја у сваком случају подржавам одлуку, каква год да се донесе. Иако су овде много виши интереси, и много се политика умешала, ја сам у дилеми, интерној, по целом овом питању.
Ако изађемо, реално без Милутинова и Павловића, ослабљени смо много, питање је да ли можемо добити толико ослабљени, а дали би легитимитет потпуни свему овоме. То је спортски, а ванспортски то би значило да и поред свесног покушаја да нас на нелегалан начин свргну са трона, по рецептури горој него у фудбалу, ми ћутимо, не показујемо зубе и не боримо се за Партизан.

Ако не изађемо, они ће освојити титулу 100%, али би то тако остало уписано, питање је колико би се памтило, али опет, не би било свеједно никоме. Опет то је спортски, а ванспортски би доживели вероватно салве што увреда, што медијске хајке, што казни што било чега другог. Али би ипак показали да ми знамо и умемо да се боримо за Партизан, онако како умемо. И да не може сваки пацов, тек дако да руши институцију. Ево у фудбалу им се већ обило о главу.

Е сад опет кажем, како играчи и Дуле одлуче, ја ћу испоштовати, само то мора да буде изузетно мудар потез. Ипак у оваквој игри улози су много већи од саме титуле!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Eh, da je tu pokojni Siske...
Ovako, moraće Šilobad da sastavi jednu tužbu FIBA-i, ima uši da otpadaju... :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Nama svakako sledi debela rekonstrukcija u igrackom smislu i par godina stagnacije u smislu osvajanja trofeja.
Osnovni cilj u narednih 5 godina je sacuvati klub, po svaku cenu.
Todoric i Dule treba da procene koja steta moze da nastupi za klub u smislu institucionalnih kazni za napustanje takmicenja (ne verujem u taj scenario) i daljeg nastavka sakacenja KK od strane drzavnog aparata.
Ali, u jednom trenutku, bilo ko ko bude vodio klub morace da izadje i suprotstavi se ovom galopirajucem ludilu premijera sa F dijagnozom i bulumente koja zeli da im Partizan bude ikebana za njihov smrznuto-mutirani klub.
Da li je pocetak te borbe sutra, ostaje da se proceni.

Ja znam samo jedno: klub mora da odrzi kontinuitet, makar igrao sa Torlakom.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.468
Licno sam za istupanje iz lige...ali to moze da donese i nele negativne posledice kao gubitak sponzorstva od strane NISa i MTSa, razlicite politicke i finansijske pritiske u mnogo vecoj meri nego do sada... Takodje iskreno sumnjam da ce nas braniti neko oz ULEBa, FIBA ili ABA lige, makar doneli debele dokaze
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Za sve sam, osim da igramo pošteno na terenu, pa ko pobedi.

Kad kažem sve, onda tu mislim na bojkot preostalih utakmica ili dolazak na teren sa rezervnim igračima koji će da šutiraju sa pola terena i da se sprdaju, pimpluju loptu, vrte na kažiprstu, sakrivaju loptu ispod dresa, igraju žmurke.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Toga se i ja plašim .

Istupanjem ćemo im dati puno pravo da nam više stvarno ne daju ni dinar .

Sad Vujoševiću vataj svog drugara Djuru za gušu .

Da je neka druga priča u upravi FK ,sad bi mogli ladno sve da ih odjebemo i kažemo :

"evo vam i titula i prvenstvo i vaši smrdljivi sponzori i jebite se bolesnici "

Ovako ,ćuti i trpi .

U svakom slučaju ,kako Dule i Toša odluče ,ja sam uz njih i poštovaći njihovu odluku kao ispravnu !
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Ja ne znam da li ce neko iz FIBA-a, ULEB-a i drugih tela da nam pomogne, ali mi sve moramo da pokusamo!

BRAVO ZA PITANJE DULETU NA KZS! Potencirati to maksimalno, uvek i svugde, GDE SU NASE LEGENDE??????

Zamislite da Zeljko, Duda, Kica, Divac, Djordjevic i drugi velikani dignu glas, samo da se svi okupe na jednom mestu, po 2 recenice da kazu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top