Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
nemojete ljudi ne gresite dusu (ovaj put)... predsednik nije nista odlucio !!!

rekli smo da cemo biti uz klub ma kakva odluka bila...

Је ли он чистачица у клубу или први човек клуба па он ништа није одлучио?! :banghead
Је ли он то целе сезоне а посебно сада не зна да треба да штити интересе клуба?! :puke
Нема га да једно "А" да зуцне месецима, мој клуб да онако неко краде, па ја бих бре запалио Пионир са све судијама!

Некада је имао муда да се залети на једног Сабониса и куца преко њега, а сада допушта да се са њим и клубом на чијем је челу спрда ко год стигне.
Бићу преблаг сада: ТЕШКА СРАМОТА!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
У озбиљном клубу се зна ко води политику, уз сво поштовање према играчима. Најлакше је председнику да се не меша у свој посао и доношење овако битних одлука, сасвим лагодна и алиби позиција.

Можда су и 1986. Живковић, Радановић, Варга, Ђелмаш...желели да играју у поновљеном Шајберовом колу и докажу опет да су најбољи, али је постојало нешто што се зове хијерархија, интерес и углед клуба. Није се играло, али остали смо усправни, а цигани осташе са фалш титулом. Толико.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
ako nas i veceras pokradu(a hoce 100000%) i nosati i kompanija se odljepe jedno +20, pa onda majmuni sa tribina kad podju jebati bogdanu i "svinji debeloj" sve po spisku, eh onda cemo se udarati u celo i prokljinati majku sto smo pristali na igru.....ali onda ce biti kasno....daj boze da se ovo ne desi, ali bilo bi zaista cudo nevidjeno da nebude ovako :banghead
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Ne trebaju nama ni cigani, ni kurčić, ni otrovni patuljak. Sami smo sebi dovoljni. :banghead

Igračima neka je bog u pomoći.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
napisacu jos samo ovo, ciste savesti :

MI NIKADA U ISTORIJI KLUBA NISMO IMALI VECE IGRACE, ... tu mislim na ljudske osobine, postenje, hrabrost, pa ako hocete i ljubav prema klubu..
to nisu bili ni generacija Toseta, Kice i Praje, niti Divca, Djordjevica, Paspalja...i da ne nabrajam...

mozda su svi bili veci majstori kosake od njih...

ALI DA VAS PITAM JA BRACO MOJA I SESTRE, SA KOJIMA SAM I JA BIO SAGLASAN 100% DA SE ODUSTANE OD OVE LAKRDIJE.... Kako biste vi postupili da igraci predvodjeni kapitenom jednostavno zatraze od trenera da ih vodi do pobede veceras, da poginu za klub ako treba ali da se ne odustaje ?...

Igraci koji dinar nisu primili mesecima, igraci koji ne pitaju za pare, ne zale se nikome, spremni su da ostanu zajedno bez obzira na ponude koje dobijaju ?

Kako da postupi Vujosevic koji ih je tome ucio ?...

Kako da postupi Predsednik...osim da pocepa vec napisano saopstenje ?...

znam da nema vise nazad, ali ja sam mnogo mnogo ponosan sto sam PARTIZANOVAC
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
572
Reaction score
2.191
napisacu jos samo ovo, ciste savesti :

MI NIKADA U ISTORIJI KLUBA NISMO IMALI VECE IGRACE, ... tu mislim na ljudske osobine, postenje, hrabrost, pa ako hocete i ljubav prema klubu..
to nisu bili ni generacija Toseta, Kice i Praje, niti Divca, Djordjevica, Paspalja...i da ne nabrajam...

mozda su svi bili veci majstori kosake od njih...

ALI DA VAS PITAM JA BRACO MOJA I SESTRE, SA KOJIMA SAM I JA BIO SAGLASAN 100% DA SE ODUSTANE OD OVE LAKRDIJE.... Kako biste vi postupili da igraci predvodjeni kapitenom jednostavno zatraze od trenera da ih vodi do pobede veceras, da poginu za klub ako treba ali da se ne odustaje ?...

Igraci koji dinar nisu primili mesecima, igraci koji ne pitaju za pare, ne zale se nikome, spremni su da ostanu zajedno bez obzira na ponude koje dobijaju ?

Kako da postupi Vujosevic koji ih je tome ucio ?...

Kako da postupi Predsednik...osim da pocepa vec napisano saopstenje ?...

znam da nema vise nazad, ali ja sam mnogo mnogo ponosan sto sam PARTIZANOVAC
Da suze krenu coveku :respect:respect:respect
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Iskren da budem, mislio sam da ce nakon one lakrdije preksinoc Dule da odluci da ne igra nikada vise ovo sranje od nase lige. Mislio sam da ce se traziti ucesce u VTB ligi i jednom zauvek odjebati govna. To sam mislio, jer bih to ja uradio.

Dule misli drugacije i ima pravo na to. Svakako je zasluzniji za sve uspehe naseg kk u poslednjih 13 godina vise nego svi drugi ljudi koji su klubu pomagali u tom periodu, zajedno, pa na kvadrat. Zato ima nase apsolutno poverenje i apsolutnu podrsku. I zato ima pravo da odlucuje.

Svakako sad vise postujem njegove odluke nego ikad, jer dosao je rat. Prljavo vodjen s njihove strane. Nas polozaj nije lak. Mozemo se odupreti samo zajednistvom. Svesni smo da nas vodja nije slepac i da nas ne vodi u zlo. Zato izvucimo sve partizansko sto imamo u sebi i stanimo u odbranu onoga sto nam je najsvetije. U odbranu Partizana, morala, slobode!!! Sa stitom ili na njemu, ali za pravu stvar!
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
napisacu jos samo ovo, ciste savesti :

MI NIKADA U ISTORIJI KLUBA NISMO IMALI VECE IGRACE, ... tu mislim na ljudske osobine, postenje, hrabrost, pa ako hocete i ljubav prema klubu..
to nisu bili ni generacija Toseta, Kice i Praje, niti Divca, Djordjevica, Paspalja...i da ne nabrajam...

mozda su svi bili veci majstori kosake od njih...

ALI DA VAS PITAM JA BRACO MOJA I SESTRE, SA KOJIMA SAM I JA BIO SAGLASAN 100% DA SE ODUSTANE OD OVE LAKRDIJE.... Kako biste vi postupili da igraci predvodjeni kapitenom jednostavno zatraze od trenera da ih vodi do pobede veceras, da poginu za klub ako treba ali da se ne odustaje ?...

Igraci koji dinar nisu primili mesecima, igraci koji ne pitaju za pare, ne zale se nikome, spremni su da ostanu zajedno bez obzira na ponude koje dobijaju ?

Kako da postupi Vujosevic koji ih je tome ucio ?...

Kako da postupi Predsednik...osim da pocepa vec napisano saopstenje ?...

znam da nema vise nazad, ali ja sam mnogo mnogo ponosan sto sam PARTIZANOVAC


Alal vera! Zato veceras ZGAZITE GOVNA JEBEM LI IM MAJKU! :napred Partizan
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
napisacu jos samo ovo, ciste savesti :

MI NIKADA U ISTORIJI KLUBA NISMO IMALI VECE IGRACE, ... tu mislim na ljudske osobine, postenje, hrabrost, pa ako hocete i ljubav prema klubu..
to nisu bili ni generacija Toseta, Kice i Praje, niti Divca, Djordjevica, Paspalja...i da ne nabrajam...

mozda su svi bili veci majstori kosake od njih...

ALI DA VAS PITAM JA BRACO MOJA I SESTRE, SA KOJIMA SAM I JA BIO SAGLASAN 100% DA SE ODUSTANE OD OVE LAKRDIJE.... Kako biste vi postupili da igraci predvodjeni kapitenom jednostavno zatraze od trenera da ih vodi do pobede veceras, da poginu za klub ako treba ali da se ne odustaje ?...

Igraci koji dinar nisu primili mesecima, igraci koji ne pitaju za pare, ne zale se nikome, spremni su da ostanu zajedno bez obzira na ponude koje dobijaju ?

Kako da postupi Vujosevic koji ih je tome ucio ?...

Kako da postupi Predsednik...osim da pocepa vec napisano saopstenje ?...

znam da nema vise nazad, ali ja sam mnogo mnogo ponosan sto sam PARTIZANOVAC

Evo ovako.

Naravno da je svakome ko iskreno voli Partizan drago da igrači imaju takav stav prema klubu koji ih neredovno plaća (ili ne plaća uopšte). I na tome im bezgranično hvala i jedno ogromno :respect :clap

Ali, problem u celoj priči je taj što ti isti igrači nisu roboti i ne mogu da isključe emocije. Pošto ne mogu na svaku nepravdu da odreaguju kao da se nije desila, nego postupe onako kako bi svako normalan postupio kada ga kradu, onda samo čine sebi medveđu uslugu. A ovi od preko puta samo to čekaju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ja te momke volim kao da su mi rod rodjeni... sa svim njihovim manama što ljudskim što košarkaškim...

Ali, ovo nije bio momenat da se odluke donose srcem nego glavom i razumom. I ne mogu igrači, ma kako da se zovu, da odlučuju o tome.

Vi mislite da naši nisu hteli protiv Jugoplastike onomad da igraju?! Jesu, ali je KLUB doneo odluku (ispravnu ili ne, ne ulazim u to sada) i morala je da se poštuje.

Najlakše je sakriti se iza "odluke igrača".

I ovde se ne radi o pobedi i trofeju. Ovo je stvar zakona i poštovanja pravila i nekog reda koji mora da se zna.

S punim pravom mogu da kenjaju sad svi po nama... eno u Telegrafu: Partizan nije furnuo sa crte.... naslov....

I koliko znam, igrači su jednu odluku doneli sinoć, posle izricanja kazni, a sada sasvim drugu...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.854
Kad se samo setim da je Je-Ne-A trazio da se namestimo da sa njima igramo u polufinalu ABA, jer su picke kad je kriticno, nisam verovao, zajebo sam se.

Osecam da sam se zajebo i sad sto hocu da izadju igraci i igraju, jer nema teorije da ovo dobijemo bez Sase pred njihovom zgadijom, i pred njihovim sudijama.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Hvala ti Crni sto si ovo objavio.

Rekli smo da cemo podrzati svaku odluku a sada se ovde mnogi em poplasili em iznervirali?!

Mi smo PARTIZAN,mi SMO MNOGO VELIKI,ne samo zbog trofeja,vec zbog aure kluba i duha igraca koji nose njegov dres!

Iako mozda nismo trebali da nastavimo ovu lakrdiju(sve je jasno) mi smo KK PARTIZAN,velikan a veliki su veliki i u nesreci,nevolji i bezizlaznoj situaciji!

Igraci su odabrali da izadju i drze liniju ne samo kluba vec i celog sportskog drustva i treba svi da stanemo iza njih!:BB
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Mogu nas tuci, otimati, imati podrsku sudija, podrsku drzave, igrati 3 na 5. Mogu nas ciganski mediji optuzivati za sve. Mogu clanovi saveza da kaznjavaju nase igrace... Mogu sve to ali nista nam na kraju ne mogu.
Samo cu se zahvaliti svome ujaku sto me je iz Tuzle vodio u Halu sportova da gledam svoj prvi mec KKP.
Mozda ce nam oteti ovu titulu ali nece oteti nasa crno bela srca, nasu veliku istoriju, i nesto najvece sto postoji, nasu ljubav prema KK.

Samo cu citirati na kraju : "Pao je 14. kilometar, al nikad neće Kadinjača"!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
napisacu jos samo ovo, ciste savesti :

MI NIKADA U ISTORIJI KLUBA NISMO IMALI VECE IGRACE, ... tu mislim na ljudske osobine, postenje, hrabrost, pa ako hocete i ljubav prema klubu..
to nisu bili ni generacija Toseta, Kice i Praje, niti Divca, Djordjevica, Paspalja...i da ne nabrajam...

mozda su svi bili veci majstori kosake od njih...

ALI DA VAS PITAM JA BRACO MOJA I SESTRE, SA KOJIMA SAM I JA BIO SAGLASAN 100% DA SE ODUSTANE OD OVE LAKRDIJE.... Kako biste vi postupili da igraci predvodjeni kapitenom jednostavno zatraze od trenera da ih vodi do pobede veceras, da poginu za klub ako treba ali da se ne odustaje ?...

Igraci koji dinar nisu primili mesecima, igraci koji ne pitaju za pare, ne zale se nikome, spremni su da ostanu zajedno bez obzira na ponude koje dobijaju ?

Kako da postupi Vujosevic koji ih je tome ucio ?...

Kako da postupi Predsednik...osim da pocepa vec napisano saopstenje ?...

znam da nema vise nazad, ali ja sam mnogo mnogo ponosan sto sam PARTIZANOVAC


Нашим играчима наравно свака част и неизмерна захвалност за све што чине за наш клуб, за све што мушки трпе, за јуначко држање у свакој ситуацији, за господско представљање клуба у свакој прилици.

Али...
Једно су жеље, друго је реалност.
Имати Срце Јуначко је велика особина у животу и наше играче већ годинама то краси, али човек не треба увек да слуша срце, већ разум.
Често се због одлука које се донесу слушајући срце после много зажали, што мислим да ће и нама сада да се деси.
Надам се да грешим.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Рекао сам да ћу подржати сваку одлуку! Не газим реч ни овог пута, подржавам. Али... Није баш ни се тако црно, као што је доста ваших постова, да није лако није, али није баш ни толико црно. Ако су момци одлучили да играју, значи да апсолутно разумеју у каквој смо ситуацији, шта их чека на терену, а шта са трибина. Па нису они сад пали сса Марса ту па да не знају шта да очекују. Ако су са свим тим у глави одлучили да играју, значи да има нешто у њима што их вуче да играју и што им говори да могу...
Са друге стране објективно без Павловића и Милутинова ми смо 20% слабији! Али да ли ћемо све то успети да надоместимо жељом, храбрости и играњем без глупости и празних минута, остаје да видимо!

Наравно моја прича пада у воду у ситуацји да екипа у глави не размишља о томе шта их чека са трибина, које судије и какав лоповлук. Ту смо онда најебали... Надам се да то вечерас неће бити случај!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sportista nije sportista ako ne veruje da moze da pobedi bilo koga u bilo kojim uslovima.

Sa druge strane, jednostavno, nerealno je. Nece nam biti dozvoljeno i to je to. Pa zamislite da dopuste da bar imamo sansu da ih pobedimo u ovakvim uslovima. Pa to bi bio veci blam od derbija posle dva penala. Nisu picke smele da dozvole 3 na 3 bre, o cemu mi pricamo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Crni Bombarder nije napisao potpunu istinu. Ne spočitavam mu zlu nameru, čak čvrsto verujem da je to posledica toga što je samo delimično informisan. O svemu tome ćemo kad se ova farsa privede kraju.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
toliko sam razocaran ovim da bi svasta napisao sada,o Danilovicu pre svega ...

nas jednostavno treba jebati,mi smo ti koji dozvoljavamo da izivljavanja prodju ili mlako ili totalno nezapazeno,umesto jednom za svagda da im se jebe mater,da sledeci put svako govno ima na pomisli kad god bude ukralo nesto ili pokusalo da radi ovo sto rade bice kaznjen kad tad ...

posle one lakrdije od fudbala gde smo samim ostajanjem u takmicenju dali legitimitet da ona grupa gradjana se bukvalno proseta kroz prvenstvo,da najocitije krade i namesta i svoje,a i nase utakmice,dali legitimitet tituli sad ponovo se desava isto u kosarci :banghead

dal mi imamo imalo samopostovanja ili cemo uvek dozvoliti da nas razni nikogovici gaze kako oce i da za to ne budu kaznjeni !?

dokle bre ???

prvo ona sprdnja od sudjenja (imali su zadatak da odrade ono sto su odradili i da time pokusaju da isprovociraju incident,a onda zalepe najvece moguce kazne - sto im je potpuno uspelo.ovo nije nikakva rekla kazala vec info iz najboljeg moguceg izvora...) pa da se desi ona sprdacina sa 5 na 3,i nakon toga izrecene kazne ...

i ti sve trpis i igras,jel Danilovicu ?

gde si da "vratis zveri u kavez" kako si najavio pre godinu dana ?

gde si ti uopste godinu dana ???

kako te nije sramota da i pomislis da uradis nesto protiv kluba,a nakon coveka koji je JEDINI stao u odbranu celokupnog sporstskog drustva ?

takav kakav je,sa svim svojim manama i zdravstvenim problemima jedini se bori za ovaj klub ???

ovde nije bitna nikakva pobeda ili poraz,vec je pitanje casti,higijene da kad neko pokusa da te uvalja u svoje blato i napravi celokupni cirkus gde ces klub biti ikebana da se nasladjuju razni iskomleksirani idioti - tvoje je da kazes NE,jer mi smo PARTIZAN,uvek i jedino,a oni,ako sto smo videli mogu da budu bilo ko.malo zvezda,malo fmp,nije ni bitno nista osim da se pobedi,nabilo koji nacin...


gde se ostaili veliki partizanovci,gde je bilo ko da se oglasi ?

dal vas je sramota te cutnje i odobravanja svega sto se desava ?

mene bi bilo,ako ne od drugih onda makar od samog sebe ...

nek se napusi kurca svaki od vas koji moze da uradi nesto ali nece da se petlja vec lagodno da se skloni u stranu !!! bas svaki !!!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Mi jednostavno sa sest igraca u rotaciji I bez Sase Pavlovica nemamo sta da trazimo, sve I da bude fer sudjenje I normalna atmosfera u sta jaaaako sumnjam. Odradili su nas onako mafijaski I ovo ce veceras biti samo nastavak ponizavanja od pre dva dana.

Nikada u zivotu nisam vise zeleo pobedu Partizana u bilo kom mecu bilo kog sporta nego danas
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top