Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jedna rutinska pobeda,jedna sasvim mirna utakmica cemu je kumovao i ambijent.

Pavlovicu svirani komicni faulovi ali dobro,nije bilo lose sudjenje,dajte nam uvek ovako i gazicemo ih zmurecki.

Sledi kljucni mec,bilo bi lepo da to zavrsimo a oseca se da cemo to zavrsiti i da to lepo pred par stotina nasih navijaca proslavimo.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Još jedna velika bitka dobijena, ovoga puta na pustom polju Pionira, ostala nam je ona najvažnija, zato nema opuštanja.
Nagledao sam se ovakvih plej of pobeda u Duletovoj eri, tvrdo, snažno i jako do samog kraja.:D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
BRAVO MOMCI !!! Daleko od toga da smo igrali sjajno ali sasvim dovoljno za jos jednu sigurnu pobedu. Morali smo kao po obicaju da zakomplikujemo na kraju ali sve se dobro zavrsilo. Berta mogu reci katastrofalan citav mec, kad god je krenuo u prodor izgubio je loptu i otvarao kontru njima ali se izvukao na kraju sa onom jako vaznom trojkom. Tepic ne moze vola da ubode ali kada je bilo najbitnije pocepao je mrezicu :clap Zo kapiten i ona trojka u jako vaznom momentu :clap Bogdan :respect Sasa, Gagic :clap FMP ce biti pod ogromnim pritiskom sledeci mec i to je nasa prilika, ne smemo se opustiti nego maksimalno koncentrisano i da probamo da zavrsimo ovu seriju vec u subotu ! Ajde Crno-beli ovo ne smemo da ispustimo !
 

blizzard

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2014
Порука
79
Reaction score
6
Bravo momci, samo tako hrabro i drsko, jos jedna pobeda i 13 u nizu je nasa :napred Partizan
P.S. Sad nek' igraju euroligu ako ih nije sramota :D :pickaciganska
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Navijati za Partizan jeste plemstvo (D.V.)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ono što mene najviše raduje je to što nismo igrali ništa posebno, dosta smo grešili, a opet je jedan tako bitan meč protiv govana dobijen bez trzavica.

Ova utakmica je već zaboravljena. Trebaće nam u subotu dosta bolja igra nego večeras, ali mi to bez problema možemo.

Od govana očekujem da im se ruke u subotu "skraćuju", da greše nenormalno...jednostavno oni uvek svoje bitne mečeve, pod najvećim pritiskom, odigraju kao najveće cave, pa mislim da ćemo se u subotu još jednom u to uveriti. Sem toga, govna imaju na klupi jednog polutrenera koji jednostavno nije u stanju da za 48 časova izmisli nešto, kao što to neko kao Dule može.

Svako suđenje sa greškama, ali uravnoteženim (kao u 2. i u 3. utakmici) nas približava pobedi. Da ne govorim o kvalitetnom suđenju. U subotu očekujem sigurno Vojinovića kao 1.sudiju, a što se tiče ostale dvojice...biće dvojica iz četverca Nikolić, ober govno, Jevtović i Maričić. Važno je da ne bude ober govno, to je najbitnije.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Svako suđenje sa greškama, ali uravnoteženim (kao u 2. i u 3. utakmici) nas približava pobedi. Da ne govorim o kvalitetnom suđenju. U subotu očekujem sigurno Vojinovića kao 1.sudiju, a što se tiče ostale dvojice...biće dvojica iz četverca Nikolić, ober govno, Jevtović i Maričić. Važno je da ne bude ober govno, to je najbitnije.
Ja nisam najbolje ukapirao onu kaznu Beloševiću... Da li je on kažnjen jednom utakmicom, a ta kazna se odnosi na to da ne može biti žreban samo za 4. meč u seriji ili uopšteno jedan meč u seriji.

Valjda je ova prva varijanta jer su sudije bile žrebane za prva tri meča pre početka prvog, mada ko je komesar lige ne bi me čudilo ni ova druga varijanta!?
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Belosevic bi trebalo da bude sklonjen do kraja serije. Jedino ako se nekim cudom ne vrati.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
qgkbx5.gif
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel moze transkript ovoga izmedju duleta i gagica na konferenciji, jako slabo se cuje?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top