Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Nema ko da ga cuva. Od Tepica je brzi, a od Ako(n)jona (nije uvreda, nego mi logicnije da bude Akonjon) triput jaci.

Sa njim treba, sto rece Stojance, neko lepo da ga promesa, jer ima lateralnu kretnju FAP-a. Ili, druga varijanta, sekira a la Pera Bozic u prvih minut-dva, anestezija do kraja utakmice.

Navijanje je bilo bolje nego u ABA ove sezone. S obzirom na razvoj situacije-odlicno. Kada smo pravili seriju bio je pakao.

Zasluzeno smo izgubili. Mi smo ti koji moramo da budemo vise motivisani i da grizemo, ne oni. Jeste, problem je kad igraju rukometnu odbranu, a kraj njih ne sme vetar da dune. Medjutim, trebalo bi da su igraci navikli dosad na to.

Gradjenje nikakvo i pored vise nego ciganskih odbitaka. A tek bekdor pas sto prolazi bez po muke.

Pavlovic neverovatan. Jos povrh tih tupavih poteza on slozi Lazica umesto Kalinica (jos promasi ono sto je gadjao :D. Jbg moram od muke). Neshvatljivo. Mogu da razumem sta je uzrok, ali ne mogu da shvatim. Valjda ce sutra da bude glavom u utakmici.

Da, lepo ,,najverniji'' prodavase karte, jos neusaglasena cena koja varira :D
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Posto nikakve sanse nema da iz ove lige izadjemo kao pobednici, sutra prekinuti mec ili 5 mec prekinuti, nikako ne dozvoliti idiotima koji navijaju za fmp da slave neku svoju bolesnu pobedu, za koju ni oni ne znaju da su pobedili jer ne znaju da li je pobedila zvezda ili fmp kojem niko ne moze da zabrani kako ce da se zove...

Dimitry@ Ako ti neko postigne 60 poena u tri meca (20 po proseku) onda treba da se zabrines....Veceras 7-4 za tri poena...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Stigoh kuci jedva... kako ne znam ni sam ...

Sta reci... Zajebite sudjenje malo je falilo da primimo stotku... znaci odbrana nije postojala... mozda su nas u napadu sputavali ali odbrana nema opravdanja...

Ja cekam Stojancetove utiske, ali bar po meni ... ono sto je u drugoj utakmici proslo dobro sa njihovim losim sutem sa vanjskih pozicija veceras nas je ukopalo a opet nije ni velika razlika ni u tricama... jednostavno skok nas je ubio a i odbrana.

Bice bolje nema tu sta da se prica, igra se jos i mi cemo se boriti nema sta drugo reci.
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
utisci sa vecerasnje utakmice:

1/ cim sam video da ono govno Bjelosevic sudi, sve mi je bilo jasno. Onaj "faul" Macvana nad Cirbesom je glupost ravna Pekovicevom faulu u pley-offu protiv tadasnje Tau Keramike, ako se neko seca
bilo je tu jos mnogo kradja, ali sam ovu morao da napomenem


2/ Pavlovic. Koliko god da je lazic smradina i sta god da mu je rekao, nije smeo da padne na onu provokaciju. Razumem ga, svi smo mi ljudi, ja bi ga prvi zveknuo, ali ja nisam profesionalni sportista. Ipak, ne smatram da je on krivac za vecerasnji poraz

3/ ne znam po kom kriterijumu su dodeljivane karte, ja prvi nisam uspeo da dodjem do iste, ali se na tv-u prilikom nekoliko kadrova videla gomila jebenih pozera koji su dosli tu cisto da budu vidjeni, bez ikakvih navijackih obelezja i bez zelje za navijanjem, dranjem, urlanjem

4/ ofanzivni skok zeleznika, unistitili su nas u tom segmentu

5/ opet nas smrdljivi Dzenkins satire sutevima sa polu-distance/trojkama. Taj kvazi igrac jedino to i ume da radi a nasi mu daju slobodu do zla boga. Mada opet, koliko su mu sudili 2+1 u prethodne 2 utakmice, mozda bih i ja tako postupio...nisam pametan

bonus
6/ MACVAN! Kralj, legenda, bog, brat!!! Na stranu to sto je neverovatno zahvalan igrac koji je u stanju da iz centra metamorfozira u PG, njegovo podizanje ruku nekoliko puta zarad podizanje atmosfere me je oborilo s nogu, pogotovu jednom posle odbrane kada je nasa akcija vec krenula

izvinjavam se na vulgarnom recniku, ali zaista pojedine atribute nisam mogao da zamenim
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Ovoga sam se najvise plasio... Mnogo me boli sto nismo na nivou u odbrani i skoku koji je potreban i prepoznatljiv za KKP i koji ja volim da vidim(vise volim utakmicu sa jakim odbranama i rez 66:62 nego 95:90)...
Mnogo me smorilo sto Sasa dozvoljava da ga poremete pojave kao lazic i blazic i sto se spusta na njihov nivo, unese bez potrebe nervozu u celu ekipu, umesto da budemo skoncentrisani od pocetka do kraja on nas razjebe u startu, da je bio u normalnom modu i cuvao normalno kalinica dok je ovaj u igri nikada ne bi ovaj imao takvu partiju. Inace nas je razbucao, kad god bilo bitno ubacio je, sve trojike na razlicite odbrane, jednu na udvajanju bobija on iskoristio prazan cosak i ubacio, drugu na zonu i trecu onu iz coska na coveka i rukom na faci, strasnu utakmicu im je dao u svim segmentima... To me boli, sto znam da Sasa moze da ga ustopuje toliko da da barem poen vise od njega...
Nije mi jasno kako smo onako lose luku gradili, nadam se da Dule moze do sutra da poradi na tome da Macvan i Muric mnogo bolje to zatvore. A i nesto na branjenju dzenkinsa. Jbg ovog vilijamsa se i ne bojim toliko iako je dobar igrac ali mi se nisu svidela udvajanja na bobanu danas jer su bila prespora, kasnila su i onda su imali vremena da nadju rupu i resenje. A i otvaranje sa Djumicom mi deluje procitano, nista ne donosi. Bas nam ne trebada marjanovic onako pocne mec, onda im svi igraci zaigraju sa samopouzdanjem.

Problem je sto oni imaju 3,4 specijalaca(blazic, lazic, dangubic, jovic) da kidaju u odbrani i obavljaju zadatke, a u napadu ako pogode neki sut kad su sami i neki skom dosta im, a mi to nemamo u Andricu, Dalo-u, Djumari premalo i Vanja je premlad.
Nije toliko lose bilo navijanje, skoro pa 20 godisnje iskustvo Pionira mi govori da zavisi atmosfera od mnogo faktora. Prerano smo morali da udjemo i ono sa jakom majmunom sat i po do pocetka nas je delimicno ispraznilo, nije odavno bilo utakmica i nismo vise naspanovani onako kao ranije u El, nije vise ni to ta ekipa, ta terasica, pa i ova kad je povukla dva tri puta zapalila se atmosfera, bilo je neobjasnjivo vruce, ne znam sta je sa ventilacijom jer je jedno vreme lepo radila, bas se lako umaralo zbog toga kada navijas, evo ja prvi nisam imao snage a i ostao sam bez glasa... Mislim da ovu drugu moramo mnogo vise da zvizdimo kad oni napadaju i pravimo buku jer ce se onda i manje svirati neki kontakti...
Kad ih krene jebeno je, tacno se zna kad se igra na koga i kad ce dzenkins uzeti suteve.
Posle ovoga veceras jedinu sansu vidim u igri prebijanja(kao oni veceras) i da ih izbacimo iz ritma i zone komfora, ranije smo imali takve igrace i utakmice, videcemo sutra da li imamo sada...
Ako to dobijemo u jednoj je sve moguce, pogotovo sto je peta i sto se igra pred onim njihovim retardima... Oni ce i veceras izaci kao spremni ili im je sigurno u podsvesti da su bolji i da dobijaju ovo, a to im moze biti problem ako se u sredu bude igrala peta, u tome vidim nasu jedinu sansu...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Odrati ih od batina u nedelju...
Pa sta god da bude ali odrati ih od batina..
Pa nek sudije onda jedi govna..
Imali su sudjenjje kao da su igrali protiv amatera a ne u grotlu Pionira..
Ja verujem..i uvjek cu..!!
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Kako da zamerim nesto Sasi, kako? Mene je kupio dolaskom i svim sto je uradio za KKP u najtezim trenucima.

Molim te Sale, sutra odradi ono sto najbolje znas...teren Sale batice, teren, kosevi, zajebi zgadiju i klosare!

Nije gotovo, nema predaje...sutra svom snagom napred!


p.s. Bolje je navijanje bilo u svim utakmicama nego u ovoj!
Ne! koliko ko vredi Partizanu (i Partizan njemu) se dokazuje u utakmicama kao sto je ova. Ne dozvoli provokacije, ne dopusti da te iko izbaci iz takta (jebeni Lazic?Q?Q). Briga me sto si igrao Banatskih Sora sa LeBronom ako ne mozes da odrzis koncentraciju 30 minuta sa cigankom i ne izgrizes nekome koleno. Ziveli Grba, Cubrilo i Duca Kecman e to su gospodo prave legende Partizana. Zelis da budes jedan od njih? Ostavi sujetu po strani, igraj za Grobare, jer ZA DRUGE SE NAVIJA PARTIZAN SE VOLI!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.603
Локација
Kej Republika
Glava još boli, jebeno ne popušta. Duža klupa fmp-a nas lepo jebe. Oni imaju luksuz da im Dangubić i Tejic naprave po 5 ličnih lagano. To je 10 odbrana u meso. Mi taj luksuz nemamo. Rotacija nam je nažalost skromna. Miha kad udje kao da ga nema na terenu. Večeras je dva puta primio loptu na 9m od kosa, stane i gleda šta dalje.
Koliko su kvalitetni i koliko su uigraniji vidimo kroz igru Kalinica i Jovica. Samo se setite tih igraca iz KG-a. Nebo i zemlja.
Trojka Kalinica na -1 me jos probada. Jebeni ofanzivni skok. To nam je bio zaštitni znak sve ove godine.

Sasu donekle i razumem ali mora da se trgne. Nama je svaki igrač, svaki poen bitan. On kao nosilac i jedan od iskusnijih mora da vuče.

Što se tiče četvrte utakmice nisam pametan. Čas mislim da dobijemo i ulazimo u petu, čas mi u glavi laganih 20 razlike za njih.
Izaći sutra dati svoj maksimum pa sta bude.

Meni su ovi momci već dovoljno dali. Ja sam uz njih ma sta bilo do kraja. Sutra igraju za sebe, klub i grb. Sutra igraju za Generala.

A vi braco u Pioniru sutra, znate šta vam je ciniti.

Nikad Kadinjaca...
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Само жалим што многобројна гробарија која је вече провела испред тв пријемника а има приговор на атмосферу и навијање у Пиониру није имала ту могућност да својим присуством (уместо нашим), направи кључну разлику која би нам донела победу.
Изгубили од бољег и мотивисанијег противника. Да би се победио квалитетнији противник у меч мора да се уђе са 200% снаге. Ми нисмо пружили ни 100% премда је чињеница да су и они били добри. Шта је ту је. Молим браћу која је вечерас била ван Пионира да нам сутра помогне.
Браво за све људе који су били ту, било је сјајно.

Е издоминир'о си... баш..., са том прозивком и са овим "било је сјајно" на крају. Шта је било сјајно? Осим препуног Пионира, ништа! Ево ја нисам био вечерас у хали, био сам спречен, иако сам и ове сезоне испратио 80-90% домаћих утакмица ККП.

Свако ко је вечерас био у Пиониру и ко иза себе има на десетине или на стотине уживо одгледаних утакмица КК Партизан, зна да је ова "атмосфера" једна од лошијих када је реч о оним најбитнијим мечевима... у ЕЛ, домаћем или АБА плеј-офу, у последњих 10-ак година.

И није било толико лоше "издање" копа, колико је огромна већина навијача Партизана у хали подбацила... Неочекивано. Никоме не пребацујем, као што то нисам урадио ни у свом претходном посту, само констатујем оно што је чињеница, а вероватно бих се и ја уклопио у ту свеопшту летаргију да сам био присутан... Жеља за победом је била огромна, али је одвијање ситуације на терену људе доста убило у појам, те је изостало очекивано "лудило". Надам се да ће сутра бити далеко боље у сваком смислу.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta pricati o kosarci kad nam kalinic ubaci 25 poena uz skoro 100% iz igre :pop
Odbrana i skok nepostojeci. A napravili smo gomilu faulova, ne zna se koji je bio gluplji. Totalna nedisciplina u igri.
Pavlovic nas je vecerasnjom partijom unistio. Da mi je neko pricao ne bih verovao da ce da nasedne na onakvu glupost od Lazica, koji je samo sa jednom namerom tada i uveden ,da ga isprovocira. Ponasa se neprihvatljivo za svoj renome i ulogu koju ima u klubu. Umesto da bude tas na vagi koji ce da prevagne na nasu stranu, ostavio je drugove na cedilu... Nadam se da ce ga neko urazimiti veceras i da ce pretvoriti sav taj bes u 20+ poena partiju, bez debilskih poteza od veceras. Sve u svemu, jako me je razocarao...
Akojon je totalno neuigran sa ekipom, igrac koji ce doneti 20+ poena sigurno ako mu se da lopta da sutira, ali i preko kojeg cemo primiti isto toliko. Ne vidim njegovu ulogu u ovoj seriji van situacija kada gubimo preko 10 razlike pa moramo da krenemo na sve ili nista i pustimo ga da sipa trojke, rizikujuci igraca manje u odbrani.
Kapiten i Tepa veceras odlicni, Macvan je opet zakazao u skoku, slicno prvoj utakmici, ali fina rola u napadu.

Panteri su usli odlicno psihicki pripremljeni, naostreni za fajt, a i slavljenicka atmosfera u pioniru ih je sigurno dodatno motivisala, preko TVa je navijanje izgledalo ocajno, bez pritiska na njihove napade.

Ne treba klonuti glavom, sutra izvuci zadnji atom snage i dobiti kako znamo i umemo, posle toga imamo 2 dana odmora za vidanje rana.
Bojim se jedino da nas kratka klupa ne ubije, imamo Macvana, Gagija i Milutinova koji gotovo da ne izlaze iz igre. Sutra Pavlovic mora da se iskupi kako zna i ume za ovo od veceras, on ce biti mislim odlucujuci faktor, uz preduslov da odigramo iole ozbiljnu odbranu i budemo u egalu sa skokovima.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Knedla, kost u grlu, misao koja mi ne da mira vec mesec dana.

UTAKMICA U PODGORICI!!!!

Ljudi, mozemo mi i ova govna da izbacimo nekim nadljudskim naporima u sledece 2 utakmice. Ali da li je bas moralo ovako, da li smo morali bas ovaj put da odaberemo...

To je ono sto me muci svaki put kada vidim ovakvu kradju, zar nismo mogli tamo na plus 7 da privedemo utakmicu kraju:banghead

Suvise se olako presle preko te utakmice suvise olako!!!!!
Tad smo mi nase sanse za EL sveli na minimum. A ne ove nedelje kada se borimo sa svim olosima u vidu sudija, db pudlica i ostalih sektasa.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Radio sam nisam gledao utakmicu ali sam uzasno deprimiran. Ne, ne zato sto smo danas izgubili jer sam to u sebi i ocekivao vec radi kompletnog razvoja ove sezone.
Cekali smo Pavlovica pola sezone cekali smo beka cijelu sezonu krpimo se kako znamo i umijemo, imamo dugove ..uopste ne licimo na ozbiljan tim i bojim se fudbalskog scenarija iskreno vam kazem.

Kako da dobijemo 2 za redom? Ja na licu Vujosevica prvi put vidim da ni on sam ne vidi pozitivan ishod. Mislim da smo u Podgorici izgubili Evroligu, ono smo morali dobiti.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Polako sa gubljenjem Evrolige, tek cemo na leto videti da li ce i za koju Evroligu vaziti ova prolaznost iz ABA lige.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Sta sirite pesimizam, zgazicemo ih, ako ne sutra, onda cemo ih pocistiti u prvenstvu drzave, ne zaboravite da ne branimo titulu u ABA ligi, nego u domacem prvenstvu.

Euroliga je pokazala prethodnih par sezona kakav odnos ima prema nama posle 10 godina spektakularnih utakmica, jednostavno im se jebe, i za nas i za ganfere. Nece niko od nas prestati da navija i bodri klub, pa igrao on i u beton ligi. Imamo nesto sto niko nema, zdrav sistem, prave vrednosti, najboljeg trenera, armiju ludih navijaca koji napune halu protiv nekih tamo Levskih... dok drugi za to vreme igraju svoje euroligaske utakmice u areni pred 2000 ljudi...

Fmp je uredjen na taj nacin da ima svog gazdu, koji koristi podoban politicki momenat da se siri okolo, i pokrade neki novac od transfera igraca. Da to radi blagoslovio ga je pickousti licno...nece to jos dugo tako, bice ometlana ta bagra uskoro.

Licno me boli penis za euroligu, ova sezona je bila solidna i bez nje. Titula se mora odbraniti. A eurolige moze da ne bude cak i ako budemo sampioni ABA lige... privatno je to vlasnistvo, kao i ovaj seljacki klub iz zeleznika.


Jebacemo im mamu, Lazica i Blazica treba laktom medju rogove!
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
UTAKMICA U PODGORICI!!!!

Ljudi, mozemo mi i ova govna da izbacimo nekim nadljudskim naporima u sledece 2 utakmice. Ali da li je bas moralo ovako, da li smo morali bas ovaj put da odaberemo...

Mislim da smo u Podgorici izgubili Evroligu, ono smo morali dobiti.

Cekajte ljudi, pa pre te utakmice dobili smo 12 meceva redom u ligi, zasto onda niko ne pomene prethodnu utakmicu sa tim istim timom koju je Gasic glat izgubio u Pioniru i jos jedan poraz od Zadra pre toga, ili Duletove kiksove na pocetku sezone.

Sacekajmo da se zavrsi i peta utakmica, pa da onda dajemo analize, ako dobijemo, niko se vise nece secati tog kiksa u Podgorici.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Rekoh da ne vidim kako to oni nas mogu da dobiju u punom Pioniru... sada znam... kriminalna odbrana. Ej bre, oni nam ubaciše 51 koš u prvom poluvremenu. Pa to nam nije uradio ni Real, Barsa, CSKA i mnogi veći klubovi od FMP. Zasrali smo za medalju!

Mnogi ovde kukaju na sudije i "rukometnu" odbranu koju oni igraju. Narode, mi smo njima pored svega toga dali 85 koševa, a to nije malo. Naš problem je bušan kondom odbrana. Šta tek reći o činjenici da su imali skoro 20 ofanzivnih skokova. Jedva ih stignemo i onda dozvolimo trojku Kaleniću. U tom trenutku sam ugasio TV. Sve je bilo jasno.

Da li je sve gotovo, naravno da nije. Pavlović pod hitno mora da se trgne inače je sasvim neupotrebljiv. Odbrana mora da se igra a ne posmatra kako se oni kreću i čeka da neko drugi odradi zadatak.

Ruku na srce, imali su oni dosta sreće. Dosta lopti je skakutalo po obruču i ušlo. Svaka 50-50 lopta je pala njima u ruke.

Navijanje... ne znam kako je izgledalo u hali, ali na TV je izgledalo prilično loše.


Posto nikakve sanse nema da iz ove lige izadjemo kao pobednici, sutra prekinuti mec ili 5 mec prekinuti, nikako ne dozvoliti idiotima koji navijaju za fmp da slave.

Koje crno prekidanje, pa nismo mi cigani. Ako pobede u nedelju, ili sredu, treba biti gospodin i čestitati. Mi smo institucija, ponašajmo se tako i u pobedi i u porazu!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sutra detaljnije, ali veceras samo da napisem.
Brat :respect
Da nije njega mi taj plejof ne bi ni igrali, a romuljage bi nas tresle 20 razlike bez stresa, svakog igraca u ekipi cini boljim.
Ovakav igrac i covek se skoro nece pojaviti u KKP i to ne pisem zbog poena koje je veceras dao, isto bih pisao i da je dao 0.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Е издоминир'о си... баш..., са том прозивком и са овим "било је сјајно" на крају. Шта је било сјајно? Осим препуног Пионира, ништа! Ево ја нисам био вечерас у хали, био сам спречен, иако сам и ове сезоне испратио 80-90% домаћих утакмица ККП.

Свако ко је вечерас био у Пиониру и ко иза себе има на десетине или на стотине уживо одгледаних утакмица КК Партизан, зна да је ово једно од најлошијих "атмостфера" када је реч о оним најбитнијим мечевима... у ЕЛ, домаћем или АБА плеј-офу, у последњих 10-ак година.

И није било толико лоше "издање" копа, колико је огромна већина навијача Партизана у хали подбацила... Неочекивано. Никоме не пребацујем, као што то нисам урадио ни у свом претходном посту, само констатујем оно што је чињеница, а вероватно бих се и ја уклопио у ту свеопшту летаргију да сам био присутан... Жеља за победом је била огромна, али је одвијање ситуације на терену људе доста убило у појам, те је изостало очекивано "лудило". Надам се да ће сутра бити далеко боље у сваком смислу.

Свако ко је вечерас био самном у Пиониру има дуг стаж одласка на утакмице и свако је констатовао да је била одлична атмосфера. Шта сте ти или неко други видели или чули на тв-у не знам, нити ме занима.
Оно што је требала да буде скривена порука моје поруке је да је атмосфера последња ствар која је узрок пораза. То пишем из разлога што су многи појурили да прокоментаришу навијање и замере присутнима у хали на незалагању на трибинама. Као да смо на форум страни навијачке трибине. Овај пораз је требало посматрати кроз призму игре и ничег другог и то и чини велика већина. Моја порука је била упућена оним малобројним члановима, горе наведеним.
Елем, биће јако тешко у следећем мечу. Није неизводљиво али је много тешко. Морамо одиграти у најмању руку као у другом мечу и ништа испод тога. Тактичке замке или непознанице више не постоје, остаје само да се уздамо у бољу одбрану и већу расположеност Саше Павливића. Уз исти ниво осталих, подразумева се. Нема шта, знали смо и сами да су јачи, није ово толико изненађење, друга је ствар што се сви надамо нашој победи. Нама наредна утакмица или две у великој мери одређују ток будућности клуба али то нам је што нам је. Преживећемо некако, шта год да буде.
И какво прекидање утакмице, шта причате то? Играмо па шта буде. Партизан и ми настављамо даље својим путем, куда год он водио.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Da li je serija gotova ili nije videcemo veceras. Nije da ulivam neku lažnu nadu sebi, već mi je neverovatno da I pored njihovog ovakvog kenjanja mi smo imali šansu. A realno uzeli su dosta onih šuteva od kojih "ne zavisi" utakmica, šuteva iz driblniga sa poludistance I imam utiisak da su sve pogodili.

Ipak stvarno imamo ogroman problem. Mi nemamo ama baš nikakvu klupu.
Milutinov igra po 37 minuta. Tu mislim da mi možemo da iskoristimo djumića makar da izllomi njihove centre I bekove kao što oni kidaju.
Mačvan ni ne izlazi. NJemu svaka cast, ali stvarno je katastrofalno gledati kakvu odbranu igra. JEdnostavno nema ga u pomoći, nema ga u piku... On I Akojon kad su na parketu kao da nemamo dva igrača u odbrani... Još Saša kad igra odbranu onako kako mu nije svojstveno kroz celu karijeru, sa rukama pored tela I opušteno... Ko će da pokrpi sve to.

E sad AKojon. Ja ne znam kad će Dule njega da koristi na dvojci. Isključivo istrčavanja I ništa vise. Ne može da istrpi kontakt, suviše je fizički slab... Bolje I kombinacija Tepić Marinković-Dalo na kecu, nego ovo... UNosi nam nervozu. Mi nemamo krštenu akciju. Igramo na 5 sec do kraja 1 vs 1 non stop...

Pritom bih se samo osvrnuo na Andrića. Dečko je možda dobar i sve je to super ali ja ne znam zašto on i ulazi u igru. Svaka cast na tom šutu, ali toliko ne daje ništa kad udje da se ne sećam kad je PArtizan imao ovako lose opcije... Pre smo mi imali pit bulove koji ulaskom ako ništa drugo dignu agresivnost na novi nivo... Izgleda da je njihov trener skontao i gledao utakmice šampiona...

Ali opet ako Sale odigra kako zna, uz solidnog MIlutinova MAčvana i uvek odličnog Dragana i dalje sveća tinja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top