Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ispadamo,realan rezultat 5:1 mozda,imali smo srece.

Jednostavno,karma.Ne zasluzujemo LS,realno smo losi.Jos cemo i u ligi pucati jos par puta do polu-sezone.Prelosi smo to,pocetne utakmice su nas zavarale,igrali smo protiv losih ekipa i imali srece protiv Rumuna.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Haha, vama je Babović najveći problem večeras, a što Jevtović novopazarski igrač dobi crveni ništa, što nam Žile promaši 2 sjajne prilike nikom ništa opet, mnogo ste smešni... Uz sve to svi domaćini su izgubili večeras, videćemo koliko će gostiju da prođe, zato i postoji revanš... 1:0, 1:1, ili 0:0 sve je to maltene isto, revanš mora da se odigra žešće nego li i ova prva... poz realni grobari:D:
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pored svih sranja koja smo veceras mogli da vidimo, da Trujic nije iskljucio mozak na korneru ostalo bi 0 0. Ako ove ne prodjemo nismo ni za LE a kamo li za LS- toliko.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Sa ovakvim ponasanjem uprave i ovakvim dudukom na klupi Partizan nije zasluzio da prodje u LS.

Velike su sanse da ispadamo od sasvim prosecnog tima, jer se uprava jajari i zamislja da sa 0 evra prodje dalje.

Jedini igrac na sredini koji moze da udje u igru i trci je Sasa Lukic. Decko nije u protokolu?! A posle pobedonosnog gola, u utakmici protiv Vojvodine je nagradjen tako sto nije ni igrao?! A pritom izvrsili samo 2 izmene.
Ponovo ne vrsimo sve izmene u utakmicama u kojima su se starteri nenormalno izmorili?! Cak i tu drugu izmenu vrsimo u 88.minutu?!
Neverovatno odsustvo pracenja i osecaja igre od strane Milinkovica. Ovo je strasno. Jebes mi sve, draze bih gledao Vermeza opet na klupi.

Mislim da smo jedini tim na svetu koji ima jednog defanzivnog veznog.

Bozinov na nivou amatera.

Sanse da Bate ne da gol u Beogradu su mozda 1%. Mozemo li mi do 3?
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Jbt, ja ne znam zasto toliko pesimizma... Jesmo izgubili, i igra nije bila na nivou... I znam da mnogima par pojedinaca ide na onu stvar (kao sto i meni idu(, ali iskulirajte malo ljudi. Babovica ni ja ne podnosim, i ja bih njega na klupu (ili iz Partizana), ali nije on tako katastrofalno odigrao veceras, i sto neko iznad rece, nije on najveci krivac veceras za ovakvu igru.

Dosta o njemu... Milinkovic je realno trebao da pravi izmene mnogo ranije, jos pre prvog gola se videlo da ce nam dati gol ako ne napravi izmenu i ne osvezi ekipu. Samo sto sam izrekao tako nesto naglas, posle par minuta primismo gol. Da je Ilica ubacio ranije, mozda bismo uspeli nesto i da umuvamo u njihovu mrezu.

I Andrija je mogao bolje da reaguje kod svojih sansi, ali sta je tu je, takav je rezultat kakav je. Ne kazem da sigurno prolazimo, ali imamo sasvim realne sanse, i svoju sudbinu i dalje drzimo u svojim rukama.

Naravno, i Uprava je mogla da dovede neko pojacanje, ali to je sada druga prica. Treba momcima pruziti punu podrsku u revansu, i verujem da cemo tako moci do pozitivnog rezultata i LS.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
dobro dokle vise bozinov (Saponlic)
dokle vise broj10(Lukic,Ilic)!!!
i doke vise kad igramo u gostima idemo na 0:0(slaninari protiv sampdorije)
poraz 100% na dusu naseg trenera!!
ali se nadam da cemo u Beogradu uz pomoc ludih Grobara proci u LS!!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Sa tri igraca manje ( Jevtovic, Babovic, Bozinov ) dobro smo i prosli. Idemo dalje, uz pun stadion,
P.S. Babovicu mrs, Milinkovic nije trener za Partizan.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Црвени картон

Уз дужно поштовање, црвени картон Јевтовића је изазвао отпадање у дуелу Балажица од стране десет сантиметара нижег и двадесет кила лакшег играча Бате-а . Има мечку да породици у ревашу.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Jebeno neverovatno da protiv NS drolje branimo kornere sa 11 igraca, a protiv Batea sa igracem manje i Trujicem koji bleji. Rekao bi covek slucajno, ali bio je jos jedan identican korner gde su Zivkovic i Petrovic uspeli da izmajmunisu nesto.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Имамо тренера коме играчи боље дјелују на терену са играчем мање, него 11 на 11?! :prekrsti

Човјек је тотална небулоза!

Колико вечерас, горио би ми на ломачи, заједно са снс кадром из управе.
Ћутиш, а видиш да тим вапи за озбиљним европским појачањима.
Задовољаваш се учињеним(ЛЕ), а ЛШ ти на дохват руке... тим потезом заједно са снс кадром избијаш клубу неколико милиона из џепа.

Пропржио бих вас бацачем пламена колико сте глупи, колико не знате, колико сте перфидни и безобразни. Умрите гадови!

Бате просјечна екипа, по мом мишљењу слабија од Стеауе, али имају паметније играче него ми, који размишљају брже од наших играча. Боље су физички припремљени, што и није неки подухват, узимајући у обзир каквог кондиционог тренера имамо. Играју једноставно, а корисно. Немају Бабовиће, Петровиће, Јевтовиће... и снс управу.

Проћи ће нас рутински, а ми ћемо по ко зна који пут испасти глупи, јер нам олош лоповски води клуб. О изгубљеним милионима неће бити ни ријечи, наравно.

Реално, они су квалитетом и игром ближи игрању ЛШ.
Нама за тај подухват требају озбиљни играчи, а ми јајаримо.
Овај кадар са овим тренером би служио за поправљање гол разлике.

Што се мене лично тиче, од вечерас би ми били у потрази за два задња везна.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Možemo da prodjemo samo ako u BG ne počne Božinov. Svaka čast za karijeru, ali je on večeras bio potpuno beskorisan, a iskreni da budemo, ne samo večeras.


S obzirom da znamo da mora da počne Babović, 2 igrača manje su previse popusta za neku ozbiljnu ekipu. Srećom pa se Jevtović sam eliminisao, pa će i tu biti u postavi neko drugi.

Sasa Ilić može da udje samo umjesto Babovića, svaka druga izmjena je samo rezultat krize svijesti naseg trenera (koji forsiranjem ekipe sa Babovićem i Ilićem samo više dokazuje da je kvazi trener)
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
I još nešto, dokle će bre pojedinci da pljuju Srbiju, nije ni čudo što je gomila kvalitetnih ljudi napustila ovaj forum, pa nije Srbija prošla, ova ili buduća vlast, amaterčine jedne da ne kažem neku jaču reč:puke
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Uvijek imamo nekog jebenog tragicara, bespotrebna dva zuta i cao. Kako dobiti 2-0 ili 3-1 ako ovi umuvaju gol? LE je premija kad ti igraju ljudi kao Babovic ,iskreno receno.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Sanjam da nekada i mi damo ovako jednostavan gol posle kornera u nekoj bitnijoj utakmici.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Jbg, ne vidim razlog za neko posebno zadovoljstvo i udaranje u guzicu rezultatom, čak i pored igrača manje. Realnost je da oni nisu imali nijednu stopostotnu sansu i da smo gol dobili na najpacerskiji moguci način, pa mi nije najjasnije kako smo to mogli 5 komada da primimo veceras. Realno je i da ce u revansu biti zajebano, da nam trebaju verovatno bar 3 komada da bi prosli dalje, ali Bate se veceras pokazao kao ekipa sposobna da primi koliko treba, samo ako ima od koga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top