Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Prvo poluvreme smo ih odlicno kontrolisali, bili bolji. Drugo, jbg sa igracem maznje ne mozes protiv ovakve ekipe. Rezultat je odlican kakav je mogao biti. Ovima mozemo da utrpamo 2+ gola, jer su kurac od ekipe.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Usro nas je mali Zile svojim stopostotnim prilikama. Ono mora da udje.

Babovic...to je jedna jebena staka od igraca!!!! Videste li vi onaj sut njegov u 73 minutu sa nekih 20 metara..ono je pakao..jedva je do peterca dobacio kao da je stakom udario a ne nogom!!!

JEBENO KOSATO GOVNO SMRDLJIVO!!

Zivko linijas bleji kod gola dok lopta pada na pet metara. Neka neko prokomentarise gol ili samo ja imam dojam da je ono morao da kupi.

Kiza kikser..sta reci za izmenu u 88 min Zivkovic-Ilic.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
PA JEBEM MU MIŠA PA DOKLE BRE VIŠE!?

Pa onaj majmun jebeni 6x je rekao "Ako Jevtović dobije drugi žuti"... Pa koji kreten to 6x govori?

Milinkoviću... Pa šta čovek da ti kaže posle ovoga?! Nadam se da ćeš obrazložiti zašto si napravio jednu izmenu jer drugu neću ni da računam...

Opet je Živković kriv za gol, njegova lopta... Ali šta da se radi, to mora da se vežba, a sumnjam da će to izvežbati sa Radišom Ilićem.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Mislim da je danas bilo vecih krivaca za losu partiju od Babovica, a i on je imao redovnu dozu gluposti.

Jevtovic je zasrao u jednom mecu sto neki igraci uz silan trud ne mogu ni za 5 utakmica. Jeziva igra.

Petrovica su u prvih 20 minuta probijali kao ... bolje da ne govorim...

Zivkovic je po meni mogao da nekad malo i sa linije izadje ali dobro ...

Budimo realni i Andrija je imao 2 zicera, da ih je neko drugi promasio bio bi razapet ali on je ipak zasluzio da presutimo .


Sve u svemu uz normalnu igru i da budemo napaljeni mi ove mozemo da pojedemo na JNA.


Fudbal je takav, greske se kaznjavaju ali i poprave nekad....

Napred Partizan
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
3-1,4-2...jedine opcije. Nema sanse da ne primimo gol 90 odnosno 120 minuta.
Jajarenje uprave nas kosta LS...
 

aco

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2007
Порука
19
Reaction score
1
Локација
doboj
...

da je bilo pameti u upravi samo da malo pojacaju odbranu i vezu sa dva iskusna igraca(lijevi bek i zadnji vezni) ovo bi bila laganica...al jebiga sta je tu je...ipak mislim da cemo mi ovo proci bez vecih problema
 

Ofanziva PFC

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
100
Reaction score
26
vrlo zrela igra s obzirom na okolnosti. Balazic,Vulicevic i Z.Zivkovic jako dobri,komentator Arene crni gavran,a Milinkoviceva greska sto nije izmenio Jevtovica posle prvog zutog. Sve je otvoreno,pobedjuje pun stadion!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Prvo LOPOVSKA UPRAVA ne dovede pojacanja na dva mesta gde igraju dva amatera Jevtovica i Petrovica, a onda jedan od ta dva amatera uspe da dobije dva zuta kartona za 45 min i ionako tesku situaicju jos vise oteza...ko li tebe dovede kure tatino....
Zivkovicu golmane povlacim sve sto sam rekao negativno za tebe....

Bate KRSINA, OLUPINA zreo za punjenje, divljacka ekipa, a mi jos gori....

Verujem u prolaz i neko cudo ispod krcatih tribina Hrama fudbala pogotovo zato sto cemo igrati sada sa samo jednim amaterom...eto neke srece u ovoj nesreci...cak bi voleo da Bandalovski igra umesto Petrovica....

Idemo dalje jbg nema predaje !! :napred Partizan Ocekujem haos u revansu, rsum na tribinama i EPSKU UTAKMICU !! Mi osim na juris drugacije ne znamo i sa neke strane sam srecan sto cemo morati svim silama da jurnemo na gol....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
E moj Trujicu mrtav-ladan ostavi covjeka i ode cuvati vazduh na ivici 16.
Dugo i nismo dobili glup crveni, hvala Jevtovicu sto nas je podsjetio da je ovo onaj nas Partizan.
Bravo Z. Zivkovicu napokon odlican.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Sasa Ilic je mogao mnoogo ranije da udje.
Kosijaner je morao mnoogo ranije napolje.
Opet iznudjeni faul veznih igraca,protiv Vojvodine Brasanac,sad Jevtovic.Ovo nije slucajno.
To je po meni,neka vrsta posledice ovakve formacije koju forsira nas strucnjak.
Vezni igraci Brasanac,Jevtovic,moraju da u ovoj formaciji pokrivaju veliki prostor,a pogotovo protiv jedne ovakve trkacke ekipe kao Bate,te tako dolazi do pucanja i iznudjenih faulova po gubitku lopte i kad protivnik krene u kontru ili kad ima zacetak napada.

I ne smatram da je iskljucenje Jevtovica odlucilo ovu utakmicu.Mi ni sa njim nismo mogli da vidimo loptu.
Bozinov mister promasaj.Em ne moze da igra ovu poziciju,em ne moze da trci.
Mina u vidu Petrovica nije eksplodirala.

Fudbal je pravedna igra.Mislim da Bate nije nista specijalno bolji od nas,ali opet imaju manje rupa od nas.
To je to.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ništa ovde nije gotovo.

Ako ne udjemo u LŠ jedini krivac će biti uprava. Niko drugi!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Жиле је морао да да гол, Бабовић најбољи у средини а гол је тачно последица играча мање на скоку. Мислим да је то то што се тиче ЛШ. Једноставно сам потпуно разочаран.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.826
Ponovo tradicionalno pravimo ortodoksnu glupost u vidu crvenog, mada nas konkretno i nije toliko kostalo.Imali smo i posle toga zicer, a gol smo primili onako kako bismo ga primili i sa 15 igraca.Bate vrlo skromna ekipa, ako protiv njih ne preokrenemo u revansu, ne znam protiv koga cemo.

Stvarno ne znam koliko jos utakmica treba da prodje pa da Milinkovic zabrani da se lopte salju Bozinovu na glavu.

Brasanac po meni najbolji danas, preorao je teren.

Andriji se ne moze nista zameriti jer nas je on i doveo u ovaj dvomec, a u njegova dva zicera je stala sva razlika izmedju talenta i velikog igraca.Koliko je dobro za nas sto je odlucio da ostane, toliko je dobro i za njega.

Ako prvi damo gol u Beogradu, idemo dalje.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Dva mrtva zicera, vrlo nepromišljen potez pred kraj 1 poluvremena. Ubi nas mentalitet... Kakogod u odnosu na to kako smo igrali, rezultat je odličan. I itekako se ovo može stići.. i prestići u BG.

Glavu gore momci!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Збогом, Лиго Шампиона, свакако да је заслужио да те игра клуб у коме управа служи да покраде што више пара за себе, а да при том случајно не уради нешто у домаћем шампионату, да нам се велики вођа не узнемири превише. Заслужио је да игра клуб који улази у сезону са једним задњим везним (не претерано квалитетним), који је добио црвени вечерас (морао је он да буде дежурни анти-херој вечерас). Заслужио је клуб, кога води Киза Киксер, који је успео да засере апсолутно све што се могло засрати у нашој лиги. Неколико победа на мишиће, гажење аматерске Јагодине, и киксеви на свакој другој утакмици.

И да смо одбранили некако 0:0, опет би испали. Овако, да видимо да ли ће нам и БАТЕ дати два гола на ЈНА у првом полувремену преко наше бушније стране (леве).

:respect

sta reci za nas klub. hoce da udje u 32 najbolje ekipe evrope sa 0 ulozenih evra.
za 1milion je moglo sigurno da se zakrpi na zadnjem veznom i levom beku.
ali kao sto ti kazes ne sme se ojacati Partizan toliko da ciganka padne u drugi plan.

srbija ne treba da postoji.. kada vidim kakvi su ljudi na visokim mestima/pozicijama dodje mi da se obesim. mrs u kurac.

p.s. pored ovog "ispadanja" iz LS vise brine sto smo predali titulu ciganima maltene za dzabe..

treneru odlazi zajedno sa upravom !! kriv si sto nisi zahtevao pojacanja nego si samo lizao dupeta( pored toga sto nisi ni t od trenera)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Zivko linijas bleji kod gola dok lopta pada na pet metara. Neka neko prokomentarise gol i li samo ja imam dojam da je ono morao da kupi.

Gol je 1/1 njegov, džaba što je sve ostalo skinuo. Lopta leti dovoljno dugo, peterac mu je prazan, niko mu ne smeta. To je morao da skine, ali nije, vezan za liniju, jebi ga.

Ako nas je Babović pokopao u Belgiji pre par godina i koštao prolaska, danas je to bio Jevtović. :pop
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Sve u svemu dobro smo prosli. Zivko :clap

Sudija nas ostetio kod crvenog kartona ali je kasnije pomalo vracao

Imamo sanse :napred Partizan
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
To bese taj gosn Kizin fajterski fudbal na gol vise bez kalkulacija, da se igralo tri dana mi ga dali ne bi, jeste cuveni Jevtovic sa kojim smo possli u LS dobio drugu zutu kartu ali i pre toga je to bilo sporo, jadno, bezidejno onako kako igramo u Evropi na strani vec godinama.

Sanse su nam 30% plafon mozda sad kad nemamo nijednog zadnjeg veznog "mladi i energicni Vezara" kupi nekog iz Trece lige Srbije da nam se nadje u revansu a genijalni strateg Kiza ce ga uklopiti.Kako samo menja taj strateg ima osecaj za filing 77. minuta on blago caska ko bi mogo uci i ondaK izmena u 90. minutu Sale ali ne umesto persone sa brojem 10 nego umesto Zileta, genijalmo, strateski perfektno niko ne konta sta je pesnik hteo da kaze ali to su genijalci njihove minijature su nedokucive za nas obican narod.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top