Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Za odlazak Vujosevica znalo se odmah cim je Pekovic trebalo da preuzme klub...

Moramo ostati zajedno Vujosevic jeste doneo mnogo trofeja klubu ali je podjednako uz ekipu koja vodi klub odgovoran za stanje u KK Partizanu ...

Sa novim snagama u nove pobede... Ziveo Partizan!!!
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
duka89, objasni svoje misljenje. Zasto bi bilo ko ko trazi svoje pare bio gori od ne znam ni ja koga? Jel ih nije posteno zaradio? Jel nije i zdravlje dao za KKP? Sta vise ocekujes od njega? Doslo vreme kada je oteran kao poslednje govno...pa je doslo vreme i da covek naplati svoj mukotrpan i izuzetno uspesan rad.

neko ko je prozivao na desetine igraca koji su takodje imali legitimno pravo na svoje pare, a pri tom ni izbliza nisu zaradili koliko dule, ima poslednji pravo da se oglasava po tom pitanju.. u suprotnom to je sam vrh limerstva i da se ne izrazavam sada..
dule ce svakako biti isplacen, al ako bude za opciju instant isplate, umesto u ratama, onda se u pitanju dovode i neke druge stvari, za koje je sam za sebe bio nametao..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ovim prestaje moje interesovanje za KK Partizan. Napusite mi se kurca svi, jebo vam picousti mater i decu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Dule bas opasan cim niko osim Miska (koji i nije bas sitan, mislim fizicki) ne smije da mu kaze da nije dobio novi posao. Nadao sam se da ce Dule izaci sa predlogom pred novi UO da ima najmanju mogucu platu koju poslodavac moze dati, ugovor na godinu dana i da to sve bude bajno, ali nece to kod nas partizanovaca. Uvijek mora na tezi nacin.

Ne znam stvarno sta da mislim. Nije da ne vjerujem ovim ljudima koji su svasta prosli a prenose nam ovdje insajderske informacije, ali sam vjerovao i JNA pa su covjeka zeznuli. Nadam se da necemo tako proci i ovdje.

I shvatite da ovdje niko ne pljuje Peru nego njegovo trenersko umjece (iako neko rece da je on vec duze vodio treninge, a opet mislim da nije isto voditi trening i prepoznati talenat i onda ga brusiti) i smatrao sam da ce doci Dzile ako Dule ode, ali izgleda da je i on predugackog jezika neciji ukus...

I jedno pitanje za upucenije. Znali ste da Dule u poslljednje vrijeme pominje da treba ovo da mu se plati. Ko ce sad to da plati i odakle posto vjerujem da ovakav otkaz moze samo Duletu da pomogne da ima podrsku cak iako tuzi?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Samo za kraj, posto sam bas posizeo...Postoje tri opcije:

1) UO sredjuje finansije i dovodi ooozbiljne igrace (ovo je vise fantazija) i sad zamislite Duleta koji to gleda sa strane...najzad ozbiljna ekipa, a on sklonjen iako se sa 100% sigurnoscu zna da niko ne bi mogao da ih vodi kao on. U isto vreme, OGROMAN pritisak na trenerskog pocetnika Peru Bozica.

2) Dovode se polu igraci, Partizan na sredini tabele ABA, nit smrdi nit mirise...prezivljavamo. Svi cute, vele da ne talasaju da ne bude jos gore.

3) Totalni raspad sistema, nastavlja se sa besparicom...al nema koga da bekne, brod tone, kapetana nema. Obecava se kao "neko bolje sutra", dug raste...

Zivi bili pa videli, sledi opcija 2.

Pisemo se kad pocne sezona ili kad dodju "ozbiljna" pojacanja.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Ovo ne vodi u pravom smeru. Bolje da prespavam. Jutro je pametnije, videcu sutra rezultate svega.

 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.629
Локација
tamo daleko...
Sramota, coveku koji je toliko dao klubu i navijacima, uruciti otkaz preko treceg lica je cin dostojan gadjenja. Evo ovako, neka se nose, svi do jednoga. Oterali su ga kao kera. Nista cudno, tako su prosli svi Generali u Srbiji poslednjih desetak godina.

Do poslednje pare bih ih ganjao da sam na mestu DV, jer cinjenica je da nije dobio otkaz zbog struke, vec iskljucivo zbog bolesnog diktatora. E sada ce da nam svane, bas kao i u FKP.

Ne bih voleo da Pera Bozic ispasta u ovoj situaciji. Puna podrska legendarnom Kapitenu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Klub je odlucio da pocne od cistog lista papira i ja to podrzavam. Ovo sigurno nije bila nikakva odluka protiv Vujosevica nego pogled u buducnost i u narednih 30 godina. DV je tu od sredine osamdesetih i kao anonimus i trener mladjih kategorija je postao ovo sto jeste, nas najtrofejniji trener i legenda.

Radi toga nije fer nekom novom lijepiti etiketu anonimusa i trenerskog amatera, ko god dosao a nista nije zvanicno.

Jos nesto da je DV ostao u klubu nakon svih turbulencija te ostavke Danilovica potpuno je jasno da bi Pekovic mogao biti predsednik samo sebi, imao bi jos manje autoriteta od Danilovica koji vise nije imao nikakav. Ovo se moralo dogoditi da bi KK mogao dalje.

A Vujosevicu se necu zahvaljivati jer se nemoguce zahvaliti nekome ko je 30 godina u klubu gdje je ostavio sve pa i ono najvaznije, zdravlje.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.166
Локација
Ljubljana
Teško je zamisliti KKP bez Duleta :confused

Volim Partizan :napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ne bih voleo da Pera Bozic ispasta u ovoj situaciji. Puna podrska legendarnom Kapitenu.
Apsolutno... To što smo mi listom za Duleta ne znači, niti želim da neko misli kako smo protiv Pere!

Jednostavno Pera će ispasti ili neće kolateralna šteta, ali ovo sa Duletom je prosto previše nisko ispalo... Nedostojanstveno kluba kakav je KK Partizan, i totalno kontra svega onog zbog čega i najveći broj ljudi zapravo voli ovaj klub!
 
Последња измена:

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Jeste li vi sigurni da je pekovic za ovaj sastav UO-a?
Znam da sam negdje citao da je on trazio da ima 7svojih u UO-u pa bi volio znati ko su ti "njegovi" na ovoj listi.
Ili su ih ovi likovi preveslali(pek-a i beric-a),tj oni su isli cista srca a dobili ove muckove.

Ocekujem matricu kao iz fkp-a a to znaci zvucno ime svi svrsavamo, krece prvi mec covjek hodati ne moze, zivi bili pa vidjeli.(svaka slucajnost sa bozinovom namjerna).

Peri i kecmanu zelim svu srecu jer ce im itekako trebati.

P.s. Dali vam ovo izgleda kao u fkpu kada prebrzo preko klupe istrosimo legende (jokan)?
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Cekao sam da cujem Vujosevicevu izjavu. Kao sto sam i pretpostavio, ovo sto se desava nikako nije dobro, imena u upravnom odboru to i pokazuju, opet neke njuske sa dosta putera, ljudi iz upravnih odbora, ljudi bliski vlasti... Ovo sto se sada desava je drugi udar, prvi smo nekako preziveli ove dve tri godine otkako se bolesna picousta budala zajedno sa pudlicom nameracila na nas KK.

- Objektivni grobari, su posledica njihove prljave kampanje koja se vodi direkno protiv Vujosevica vec 3 godine. Internetom dominiraju komentari "Grobar sam, ali" , Jest da sam Grobar, ali, ali, ali, botovi seljacke masinerije SNS i coravog kretena su odradili mora se priznati lep posao. Da se primititi da zadnjih par meseci dominiraju komentari "vreme mu je da ide" , itd...

- Dusko Vujosevic 100% ima pravo da prica o stvarima koje se desavaju iza kulisa. Javna je tajna da je KK Crvena Zvezda ugasen, da duznicima nije isplaceno 17 miliona eura, Da je u mutant klub iz zeleznika ulupano ko zna koliko miliona eura drzavnog novca. Dok se istovremeno nama udaraju kamate na kamate od dugova, a istovremenu zavrcu sve slavine od sponzora...

- Nije mi jasna funkcija Nikole Pekovica u svemu ovome, ili je decko stvarno toliki panj da veruje da pomaze KK Partizan uz ovakav upravni odbor, ili je definivno deo nekog drugog dogovora...

- Dusko Vujosevic, nas general, duhovni lider, covek koji je toliko toga ucinio za Partizan, ne dobija ponudu da ostane na klupi posle 15 uspesnih godina u KK Partizan - to je skandalozno, necuveno, jajarski... Nabijem na onu stvar svakog clana "Nove uprave" koji nije bio za to da se nasem najtrofejnijem treneru ponudi nov DOZIVOTNI UGOVOR!

- Ajmo vi malo bolje obavesteni, ko je doneo odluku da se Vujosevicu ne ponudi nov ugovor!? Dajte ime i prezime tog pacova.

Verovatno nas cekaju sive godine, ali ipak u srbiji se vec zivi bolje...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.445
Reaction score
12.014
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
U Srbiji je uništeno obrazovanje, zdravstvo, vojska, policija, pravosuđe, infrastruktura, proizvodnja, poljoprivreda. Danas je uništena i nada.

Sramotnim izgnanjem iz KK Partizana Duška Vujoševića, danas je demonstrirana sva uludost poštene, čiste i iskrene borbe za dostojanstveno postojanje i nepristajanje na šovinističke odnose. Danas je u Srbiji umrla nada da može postati zdrava i normalna država.

Prijatno nam bilo svima, u sjajni papir upakovano govno.

Nova uprava je u jednom u pravu - od danas više nismo stari KK Partizan. Od danas smo ništa. Sa starim generalijama, doduše.

Pih!
 
Последња измена:

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Za odlazak Vujosevica znalo se odmah cim je Pekovic trebalo da preuzme klub...

Brate, ne zajebavam se, ozbiljan sam, pojasni molim te. Kako se znalo? Koja je poenta svega? Pekovic i Mica su dosli (zasto?) i preuzeli klub a boje se pickouste masinerije, pa moraju da otkace Duleta??? Pa koji kurac su dolazili? Sta ima da dolazis ako znas da si marioneta? Ne razumem, glup sam, ne mogu da shvatim koji je to Grobarski visi cilj da bi se oterala legenda koji je stvorio bukvalno pola nasih igraca od kad postojimo?
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Zahvalost je retka osobina i na moralnoj lestvici
vrednosti je iznad davanja. Čak i u dolini gladi je
lakše naći hleb, nego zahvalnost za hleb - Dusko Vujosevic
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Kako god se budu stvari odvijale u narednom periodu, mi cemo I dalje navijati za Partizan. Ono sto je moj utisak je da to vise nikad nece biti kao sto je bilo do veceras. Ne postoji klub u nasem SD sa kojim su se ljudi koji vole Partizan vise postovjecivali od KK. Razlozi su mnogi za to.....veliki smo klub u evropskim okvirima, puno velikih svjetskih igraca smo napravili, kosarka je nacionalni sport itd itd. Ja licno osjecam privrzenost KK zbog odnosa igraca,rukovodilaca,navijaca prema igri I prije svega prema grbu koji nose. Taj odnos klub-dres-grb-igraci-navijaci, bez bitnih uticaja politicara, tajkuna i ostale sitne stoke je pojam navijanja za Partizan I sporta uopste. Dule je taj odnos doveo do savrsenstva zato sto je I on taj-jedan od nas I kod navijaca a sto je jos vaznije, kod igraca (domacih, stranih, crnih, bijelih, ridjih....). Tu privrzenost sumnjam da cemo ikad vise imati. S druge strange kad vidim, koliku radost neki osjecaju a zovu sebe navijacima Partizana I to vecim, bitnijim, informisanijim od "nas obicnih", znam da nismo bolje in zasluzili. Peri Bozicu zelim sve najbolje I puno srece ali.......puno je ali
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.203
Reaction score
18.714
Локација
U Kinšasi
Ove vesti, koje cu pamtiti ceo zivot, nemaju nikakav smisao bez komentara uvazenog druga kecmana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top