Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pa i nema goreg od Djure, on nas je doveo u situaciju da nemamo dinara nego samo dugove. Kvalitet je prodao ili otjerao sad su dosli drugi koji isto nemaju zute banke ali nemaju koga ni da uvale (prodaju) za 7-8 miliona eura.
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.441
Reaction score
11.980
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...@Lazar P

Добро поређење си нашао. С тим да је Плави(а не Бели) тук'о цигане у рупи с играчем мање, а Киза у две утакмице с истим бројем играча изгубио. Вермез је презимио у Европи, па смо дочекали Артмедију и Петах Тикву с њим, при том никад није победио у дербију. У другом мандату сјебао је 11 бодова предности над циганима па су Рашовић, испао од Лудогореца и Туна и Јојић вадили ствари на дербију. Како је кренуло с Кизом, смеши нам се 1/4 Лиге Европе и борба с Јагодином и Сурдулицом за опстанак.

Ništa ti mene nisi razumeo. Nije moj upis u odbranu Milinkovića, već u odbranu stava o domaćim trenerima i igračima, koji nisu bili deo Partizana.

Čak je i Vermezović uzeo titulu, bez poraza. Titulu je uzeo i Rašović.

Naravno, izvinjavam se Goranu Stevanoviću što sam mu pogrešio nadimak.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
@Lazar
A Alex Ferguson je imao vezu sa Mancesterom pre nego sto je 86 preuzeo ekipu i napravio istoriju. Neko je samo imao dovoljno pameti da primeti talenat za trenera, nekog ko ume da radi sa igracima, da pravi fenomalnu selekciju , da oformi TIM, da motivise, da izvuce maximum iz ekipe. Ali , daleko smo mi od toga, zna se kako se stvari zavrsavaju kod nas.

Iako sam posle AZ opleo po Kizi prvi put od kada je trener, pre svega zbog forsiranja #10, iskreno mi je zao zbog toga a nekako mi ljudski zao i njega, vidim da je pod ogromnim pritiskom i imam utisak da je covek dobricina , ali jebiga veliki je pritisak raditi u Partizanu, ne moze to svako.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Vuce,ajd malo iskuliraj mislim da si malo mnogo pao s marsa.Vidis li da nas ujebase bas te tvoje vodje s juga,pa kad su tolko pametni gospoda s juga sto ne preuzmu skroz klub pa i upravu i da vidimo sta znaju.

Ma kakvog Marsa sa Neptuna.
A sa Neptuna se bolje vidi,nego što vidite sa strane.
Vi nemate pojma šta sve Jug i Uprava rade za Partizan.Koliko su popravili finansijsko stanje.Pa prethodna uprava ni plate nije isplaćivali,stalno su bili neki štrajkovi i brukanje po novinama.Sad je sve to rešeno,igrači su plaćeni i radna zajednica,zaradile se pare u LE.
Ako vi mislite da Vučelić,Nedić,Vazura,Milinković,Lončar,Babović veliki Partizanovci rade protiv kluba onda ne znam šta više da vam kažem.Prestanite da pljujete te ljude oni rade sve za Partizan.
Neću više da se raspravljam sa vama,ja ću upravi dati šansu do kraja prvenstva a vi pišite ovde šta hoćete.
Ako vi ne verujete meni već hoćete da verujete svojim očima onda šta reći.

I dokle bre da su Vučić i SNS krivi za sve.Pa ima u tom SNS-u i Partizanovaca.
Vučić je lepo rekao da se isto daje i Zvezdi i Partizanu.
Pre godinu i više je rekao da niko iz SNS-a neće biti u upravama sportskih klubova.
Premijer je zauzet svojim poslovima i nema on vremena da se bavi Partizanom,nije on kriv za sve u zemlji.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Lebe suvi.. Sarkazam ili ?

Danas je sve moguce pa da proverim :)

@nikola_g

Poseta je sramna zbog ljudi koji vode Partizan.. Sto neko napisa par postova pre ,da uprava gine za klub ,da se oseca medjusobna ljubav,da odbija zustro sve napade na klub pa i da su u drugoj ligi bila bi veca poseta nego sada.
Kakvi smecari vode klub bolju posetu nisu ni zasluzili..
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
2.000 ljudi na stadionu i 300 ljudi na ovom forumu nema pravo da traži bilo čiji odlazak.

Poseta je sramna. Kad dođemo do toga da 10-15 hiljada ljudi svaku utakmicu isprati onda možemo da smenimo svakoga. Ovako bolje da se stidimo.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Poseta je sramna odavno_Ovde se dosta ljudi bune protiv "provincijalaca" ili "Derbi navijaca",ali da nije njih mi na BAte-u ne bi imali ni 10.000 ljudi.
Beogradjani treba da idu na utakmice u Subotu,a njih ima eto toliko-2.000.
I jos kad neko nesto kaze protiv "dosljaka" meni se bas creva prevrnu.
Za Jug nemam komentar,ne znam kako stoje stvari tamo sada.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Da li jos neko ovde misli kao Vuk...ako ima pristajem da me banuju odavde zauvek...smatram da je ovo sto on ovde pise ogavno.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma kakvog Marsa sa Neptuna.
A sa Neptuna se bolje vidi,nego što vidite sa strane.
Vi nemate pojma šta sve Jug i Uprava rade za Partizan.Koliko su popravili finansijsko stanje.Pa prethodna uprava ni plate nije isplaćivali,stalno su bili neki štrajkovi i brukanje po novinama.Sad je sve to rešeno,igrači su plaćeni i radna zajednica,zaradile se pare u LE.
Ako vi mislite da Vučelić,Nedić,Vazura,Milinković,Lončar,Babović veliki Partizanovci rade protiv kluba onda ne znam šta više da vam kažem.Prestanite da pljujete te ljude oni rade sve za Partizan.
Neću više da se raspravljam sa vama,ja ću upravi dati šansu do kraja prvenstva a vi pišite ovde šta hoćete.
Ako vi ne verujete meni već hoćete da verujete svojim očima onda šta reći.

I dokle bre da su Vučić i SNS krivi za sve.Pa ima u tom SNS-u i Partizanovaca.
Vučić je lepo rekao da se isto daje i Zvezdi i Partizanu.
Pre godinu i više je rekao da niko iz SNS-a neće biti u upravama sportskih klubova.
Premijer je zauzet svojim poslovima i nema on vremena da se bavi Partizanom,nije on kriv za sve u zemlji.
https://www.youtube.com/watch?v=3TnU37lCc-I
Valjda je sada nekim ljudima jasnije o čemu se radi.:D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.288
Reaction score
34.253
Локација
vaginamandibularia
@ Enslaved
Па добро, само не овај, само не онај, онда гледај и уживај у бравурама Балажица(лошији део одбране), Фабриција(смешнији део одбране), Ћирковића(противнички шпиц) и сличне појаве. Тврдим да је тај Лакић Пешић, којег овде пежоративно називаш онако како га већ називаш, класа за горе набројане. Емпиријски доказано против Радничког из Ниша у последње две утакмице. И цигани би имали нешто да кажу на задату тему.
.

Kad se neko malo smrdljivo jsl govance romima sklanja na svakoj utakmici, pa jos igra stopera, najmanje sto mogu da ucinim je da mu tepam.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Ma kakvog Marsa sa Neptuna.
A sa Neptuna se bolje vidi,nego što vidite sa strane.
Vi nemate pojma šta sve Jug i Uprava rade za Partizan.Koliko su popravili finansijsko stanje.Pa prethodna uprava ni plate nije isplaćivali,stalno su bili neki štrajkovi i brukanje po novinama.Sad je sve to rešeno,igrači su plaćeni i radna zajednica,zaradile se pare u LE.
Ako vi mislite da Vučelić,Nedić,Vazura,Milinković,Lončar,Babović veliki Partizanovci rade protiv kluba onda ne znam šta više da vam kažem.Prestanite da pljujete te ljude oni rade sve za Partizan.
Neću više da se raspravljam sa vama,ja ću upravi dati šansu do kraja prvenstva a vi pišite ovde šta hoćete.
Ako vi ne verujete meni već hoćete da verujete svojim očima onda šta reći.

I dokle bre da su Vučić i SNS krivi za sve.Pa ima u tom SNS-u i Partizanovaca.
Vučić je lepo rekao da se isto daje i Zvezdi i Partizanu.
Pre godinu i više je rekao da niko iz SNS-a neće biti u upravama sportskih klubova.
Premijer je zauzet svojim poslovima i nema on vremena da se bavi Partizanom,nije on kriv za sve u zemlji.

:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:clap:clap:clap
Sta su bre popravili ???? Stavili hipoteku na jedinu dobru stvar koju smo napravili u 20 godina! Sutnuli svakog ko je imao vecu platu od 150k.

Ako sve ovo sto si napisao nije ironija onda meni i svima koji o upravi misle kao ja, a mislim da smo velika vecina, vredjas inteligenciju............ Ti o kojima govoris su sigurno doveli svoje finansije u super stanje. Saradnja sa upravom kluba je toliko dobra da koliko vidim se uskoro otvara i grobarski shop na stadionu, bice vise love ;)

Para vrti gde burgija nece.

Samo mi objasni onda ako je sve tako lepo i bajkovito kao sto ti kazes, gde su bre ti navijaci? ti partizanovci?grobari? Zasto ih bude po 200 na utakmicama...



AKO JE CEO POST SARKAZAM i LOZENJE LJUDI ONDA SE IZVINJAVAM , ALAL VERA! Treba u ovim ruznim vremenima vratiti osmeh na lice makar na tren ;)

2.000 ljudi na stadionu i 300 ljudi na ovom forumu nema pravo da traži bilo čiji odlazak.

Poseta je sramna. Kad dođemo do toga da 10-15 hiljada ljudi svaku utakmicu isprati onda možemo da smenimo svakoga. Ovako bolje da se stidimo.

Bilo nas je i po 15,20k, vikali smo uprava napolje godinama pa nikad nista nije uradjeno. To koliko nas je apsolutno nema veze. Niko nije lud vise da daje legitimitet lopovima. Ne znam sta se vise poseta diskutuje, prezvakana tema hiljadu puta. Sto kaze neko gore, da se vidi ljubav i trud i da igramo drugu ligu bio bi pun stadion kao sto se videlo kad je KK Partizan bio u pitanju prosle godine.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Da li jos neko ovde misli kao Vuk...ako ima pristajem da me banuju odavde zauvek...smatram da je ovo sto on ovde pise ogavno.

Ma on se zajebava covek,ja mu to uopste ne zameram.
Samo sto mislim da danas nije bas dobar trenutak.
Moglo je to i sutra,prekosutra....
Kakva god da je Uprava usrana i bedna,svaki Partizanovac je danas ispizdeo posle utakmice.
Zato mislim da sada nije trenutak za zajebancije.Ni za ironiju.
Ali dobro,to je moje misljenje,mozda je i pogresno,vise ne znam....
Mozda je cela ova situacija nekome smesna.Meni priznajem -nije.Vise mi je....mucna.
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Drago mi je sto su konacno, gotovo sve teme na ovom forumu postale politicke, jer aktuelnosti u Partizanu vec neko vreme sa sportom nemaju nikakve veze. Podrzacu Vuka u svemu sto je napisao uz jednu konstataciju a ne pitanje: Da li je moguce da clanovi foruma i dalje imaju smelosti da misle, u stvari da li misle da imaju pravo da iznose svoje misljenje, pa na kraju krajeva, da li misle da imaju pravo da misle.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne navijamo za upravu, nego za Partizan.
Sve dok se ne stvori jezgro ljudi koji idu na utakmice redovno, bar 10.000 neće nam ni krenuti.

Šatro veliki klub, evropski, milioni navijača, a FK Loznica i još 10-ak klubova u Srb imaju veću posetu od nas.
Na jugu je ostalo toliko ljudi taman da drže parole.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Ljudi, rezultati na pocetku sezone su sramni, cak i za ovaj tim.

Za trenera samo neka "luda glava" ili "general". To su dve opcije koje bira svaki tim sa ambicijama.

Kraj price.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Da sumiramo neke stvarcice.Deseto kolo je za nama :

I : Partizan - Metalac : lagana pobeda sto se i ocekivalo.

II : Partizan - Jagodina : pobeda protiv smesnog protivnika koji ce sigurno ispasti iz lige.

III : Novi Pazar - Partizan : Sramotna igra u Pazaru,tumbanje tima i primljena tri komada.Bruka za nas,retko kada se dogadja da Partizan u JSL primi toliko golova.

IV : Partizan - Spartak : pobeda na misice.Sumnjiv penal za Spartak,ali smo vrlo lako mogli da ostanemo bez bodova,pobeda u 95. min.

V : Vojvodina - Partizan : drugi put u tri meca primamo 3 gola.Potpuno nadigrani i razbijeni,jos jedna bruka.

VI : Partizan - Rad (ODLOZENO)

VII : Borac - Partizan : horor u Cacku.Setimo se onih reflektora i isto toliko mracne igre.Pobeda na misice,veoma ruzna igra za gledanje.

VIII : Partizan - Ofk Beograd : jos jedna ruzna igra naseg tima,neizvesna zavrsnica,Ofk mogao i do neresenog rezultata,iscupasmo bod nekako.

IX : Crvena zvezda - Partizan : novi poraz u rupi,opet tri gola,kilavost u napadu.Nismo toliko nadigrani ali dovoljno za jos 3 gola u nasoj mrezi i novi gubitak bodova.

X : Partizan - Radnicki: Radnicki potpuno zasluzeno odneo bod sa naseg stadiona.Tim koji ima 20ak kornera i ni jednu jedinu sansu iz istih ne zasluzuje pobedu.

GOL RAZLIKA NA 9 MECEVA JE 22:12 ! Toliko pre nismo primali ni do kraja decembra.

Elem,9 utakmica,samo smo Jagodinu i Metalac dobili igrom kakvu Grobari ocekuju.

3 poraza,dve srecne pobede protiv Spartaka i Ofk Beograda,ruzna pobeda protiv Borca.

Da li je to Partizan koji hocemo da gledamo?Priznajem da sam pola prvog poluvremena,mahinalno,proveo gledajuci reklame na B92.Eto koliko je nasa igra dobra.

Ako ovako nastave,100 ljudi na tribinama ce im biti premja,zaostatak od 20ak bodova.

Sve u svemu,ne pamtim ovako smesan i bedan tim!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top