Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
godinama nemamo pleja e sad nemamo centra... ( za onu zajebanciju kad smo vodili 20 razlike bi im usi iscupao sada )
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.370
Reaction score
2.023
Локација
Gde god ti da igras...
Bozic posle ovog meca mora dati ostavku ako je covek!!! A ne samo poltron sa knjizicom sns-a. Sramota! Karma je cudo, kad zabodes noz u ledja coveku koji je jedini branio Partizan i ne zasluzujes nista lepo u karijeri!

PS: Miloje je doktor nauka za peru bozic.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Polako ljudi sa pljuvanjem... Sacekajte utakmicu u kojoj cemo voditi 30 razlike pa da izgubimo, lako je posle +18 pljuvati...
Petre Bozicu svaka ti cast sto forsiras mlade igrace i imas hrabrosti za razliku od nekih mnogo starijih trenera da to radis... Svaka ti cast sto nemas nikakav uticaj na igru svoje ekipe tokom utakmice!!!

Ako od juna ikako moze bez njega i Aranitovica ja cu biti prezadovoljan...


P. S. Naravno da sam za smenu Bozica ali ako mogu ovi sto ga prozivaju za neke clanske karte makar da budu opomenuti... Hvala!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ponavljam da bi se Dziki i Dule sa ovim timom borili za titulu!
Dajte bre BILO KOGA, samo ne njega!

Bozicu ukenjam ti se u clansku kartu!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.370
Reaction score
2.023
Локација
Gde god ti da igras...
Polako ljudi sa pljuvanjem... Sacekajte utakmicu u kojoj cemo voditi 30 razlike pa da izgubimo, lako je posle +18 pljuvati...
Petre Bozicu svaka ti cast sto forsiras mlade igrace i imas hrabrosti za razliku od nekih mnogo starijih trenera da to radis... Svaka ti cast sto nemas nikakav uticaj na igru svoje ekipe tokom utakmice!!!

Ako od juna ikako moze bez njega i Aranitovica ja cu biti prezadovoljan...

Koje mlade igrace on forsira i stvara??? Ne lupaj!

PS:Izvinjavam se, nisam prepoznao sarkazam zbog besa...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Šta smo mi uradili.... :banghead :banghead
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.606
Локација
tamo daleko...
Srce me boli.

Prokockali smo 18 razlike za 4 minuta, kao da su nam NBA igraci zaigrali odbranu sa druge strane. Pa mi jebeni presing ne mozemo da probijemom Milojevoj deci. Tajm auti nam lice na sahrane. Ne razumem ovo, ovo je sramota, ovakav nedostatak pobednickog, ratnickog mentaliteta nisam gledao do sada u Partizanu. To nema veze sa kvalitetom. Milojevic je doktor kosarke za Petra Bozica. Neka me zajebu price o konsolidaciji sa trenerom bez iskustva. Zasto se jebeno nije Dzikic pitao da izgura ovo?

Godinama smo se sprdali sa ciganima i karmom. Znate i ono za ustase, jednom su pobegli sa postolja i vise se nikada nisu vratili na njega. E sada cemo to da osecamo na sopstvenoj kozi. Karma je zajebana stvar.

Gazda, jedna molba, makni onog debila poremecenog sa pocetne stranice sajta, krv li mu jebem cigansku.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Poraz sam po sebi nije iznenađenje, pogotovo kad izgubiš od bolje ekipe a Mega to jeste. Ali ovakav poraz je katastrofa. Što se tiče takmičarskih ambicija, one su okončane ovim porazom i do kraja sezone nam ostaje da radimo...nešto... iskreno, nemam pojma šta. Ako smo razmišljali o dovođenju igrača ispod koša, nadam se da ćemo odustati.

Petre Božiću, da se ne ljubimo.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ako najgori trener u istoriji partizana ne podnese ostavku veceras znacemo i definitvno kakav je i covek. Sacekajmo konferenciju.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
27 minut smo vodili 55-37..
I izgubimo utakmicu !!
Kosarka jeste puna preokreta ali da za 13 minuta izgubis 25 razlike je katastrofa.
Ekipa igra utakmice na svakih 7 dana a izgledamo iscedjeno kao limun..
Sa ovim porazom san da budemo medju 4 ekipe je srusen..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.770
Reaction score
6.396
Karma je cudo, kad zabodes noz u ledja coveku koji je jedini branio Partizan i ne zasluzujes nista lepo u karijeri!

PS: Miloje je doktor nauka za peru bozic.

Kazem ja da neko sve to odozgo gleda.

Krajnje ocekivan rezultat ,,sportske price" u KK.

SRAM VAS BILO!!!

SPASILI STE KLUB DA BI SE BORILI ZA OPSTANAK U ABA LIGI.

SVAKA CAST:respect:puke
 
Последња измена:

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Kazem ja da neko sve to odzgo gleda.

Krajnje ocekivan rezultat ,,sportske price" u KK.

SRAM VAS BILO!!!

SPASILI STE KLUB DA BI SE BORILI ZA OPSTANAK U ABA LIGI.

SVAKA CAST:respect:puke

Mislim da nema potrebe prozivati upravu, sto bi rekao moj omiljeni pisac, vremenu treba dati vremena, ali strucni stab mora da trpi neke promene...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top