Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Ni slučajno odgovarati. Ako uđemo u medijski rat ukinuće nam sve ove silne sponzore. Jel oćete da gledate KKP na dnu jadranske lige sa ekipom kvaliteta kk crnokose? Jel treba ubuduće alek i ćoki da prestanu da koriste lubrikante dok nas budu jebali? Samo ćutanje i pravac u radnju po butt plug.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Sto je najgore i jeste tako.Uskoro Telekom opet postaje sponzor KK Partizan,ugovor oko pola miliona godisnje.Ispada da su cekali da totalno izvisimo za play off da se slucajno ne bi umesali coravom u planove ,a sada se daju pare da bi klub opstao u ligi...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Bilo bi posteno da, kao pristalice prave sportske price, ni velikanu iz Niksica nismo odgovarali.
Inace, gorim od zelje da vidim sa koliko motiva ce Dzons igrati veceras.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
@mvp
A NIS ? Na koliko je potpisan taj ugovor ?
Da ne bude ,daju nam Telekom 500 000 ,a ukinu Nis 800 000 ?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako legnu pare od sponzorstva ima onaj debeli pola odmah da uzme da kupi šaku lekova!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
Ja mislim da NIS ostaje. Samo sa jednim sponzorom nismo ni za opstanak sigurni. A posto je gadura izjavio kako nema aba lige bez Partizana i mutanta, onda smo sigurni u opstanak i plasman kroz srpsku ligu. Zalosno...
Inace, evo nas u novoj godini. Posto smo lane zakasnili za sponzore, nadam se da smo sada na vreme "stali u red", i da smo se primerno vladali. Od sponzora, njihovog broja i njihove cifre, videcemo kakva nam je buducnost namenjena, i koliko su ljudi iz nove uprave dobri pregovaraci i diplomate za stolom.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
NIS bi trebalo da ostane naravno,ukoliko se usniji ne zameramo.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Velika tuca navijaca u Niksicu pred utakmicu..
Privedeno oko 30 navijaca..
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Ni slučajno odgovarati. Ako uđemo u medijski rat ukinuće nam sve ove silne sponzore. Jel oćete da gledate KKP na dnu jadranske lige sa ekipom kvaliteta kk crnokose? Jel treba ubuduće alek i ćoki da prestanu da koriste lubrikante dok nas budu jebali? Samo ćutanje i pravac u radnju po butt plug.

Odgovaranjem pudlici dajemo mu suvise na znacaju... Svi znamo ko je i sta je on. Javno (citaj srBsko) misljenje se od naseg odgovora nece promeniti, nase takodje a oni odgovor mogu uz pomoc spina upotrebiti i protiv nas. U klubu moraju da rade a ne da pisu saopstenja koja ce leciti sujetu pojedinaca sa foruma.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Znam da se odnosi na ove iz zeleznika,ali ima veze i sa nama :D
DDkFr3j.png
[/URL]
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Sto je najgore i jeste tako.Uskoro Telekom opet postaje sponzor KK Partizan,ugovor oko pola miliona godisnje.Ispada da su cekali da totalno izvisimo za play off da se slucajno ne bi umesali coravom u planove ,a sada se daju pare da bi klub opstao u ligi...

Klasika. Kao što u fudbalu sad imamo dozvolu da dovodimo pojačanja da osvojimo drugo mesto, a kad je trebalo ući u lš i boriti se za prvo onda smo doveli kitu.

Odgovaranjem pudlici dajemo mu suvise na znacaju... Svi znamo ko je i sta je on. Javno (citaj srBsko) misljenje se od naseg odgovora nece promeniti, nase takodje a oni odgovor mogu uz pomoc spina upotrebiti i protiv nas. U klubu moraju da rade a ne da pisu saopstenja koja ce leciti sujetu pojedinaca sa foruma.

Saopštenja bi zakonom zabranio, povraća mi se svaki put kad čujem da je neko iz SD-a izdao jedno. Treba neko da izađe pred kamere i da mu zapuši usta ciganska. Inače će postati činjenica da je naša dominacija lažna, ostvarena uz pomoć sudija i raspalog tadića koji je sipao pare u nas a zabranjivao mutantima sponzore kako tvrdi ćoki. I nema šta mi njemu da dajemo na značaju, vladar srbije mu je dao ključeve od trezora i svu vlast u srbskoj košarci, a njegov slučaj sklonio u fioku.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jbt taj tadic je bio grobar koliko je npr sada i vesic.. Moja baba na samrti je vise pomogla kkPartizanu nego on.. Cigani maloumni spin majstori.

Srecno veceras. Mislim da glatko gubimo ,mada nada poslednja umire
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
@ Nelson i ekipa
Hvala Bogu, bar u krugu ljudi koje ja poznajem, imam informaciju da su u klubu ozbiljni, pošteni ljudi koji posvećeno rade na pravljenju ozbiljnog kluba. Iz iskustva znam da samo takav pristup daje rezultat koji ce sigurno doci, potrebno je vreme, a sto se vas saljivdzija tiče, ima ona stara "pas laje a karavani prolaze".
 
Последња измена:

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Svi poznaju neke vazne face,predivno drustvo sa argumentima tipa znam ovoga i onoga ali ne smem nista da vam kazem.
Ustaljeni argument na ovoj temi.
Ali to je sada manje bitno.
Bravo Grobari Niksic
Idemo po prvu pobedu na strani ove sezone
:BB
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top