Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Dzile, sve najbolje!

Rezultati ove sezone ne smeju odrediti njegov "rok trajanja" u klubu. Sad je doveden skoro pred svrsen cin, bice jako tesko spreciti ispadanje, ali je Dzile trenercina i treba mu dati sav krediti koji neko na tom mestu treba da dobije.

Ovo je odavno trebalo da se uradi, kad je vec Dule "morao" da bude sklonjen, ali bolje ikad, nego nikad.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dzile i zvanicno znaci... Pa neka mu je sa srecom, mada od srece mu vise treba par ljudi u dresu koji se kosarkasima mogu nazvati (a sumnjam da je bez toga i pristao da dodje) Pa da se krene unapred :pfc:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Grobarke, Partizanke, Grobarčići, Partizančići, Grobari, Partizani, dame i stoko.
Naš KK je na našu žalost početak godine dočekao na deobi poslednjeg mesta ABA lige. U goste nam dolazi naš najveći rival sa ovih prostora. Nekada smo sa njima igrali EL duele pred prepunim Pionirom. Situacija je trenutno takva da se i mi i oni borimo za opstanak. U nedelju od 19 časova slobodno dođite do Pionira i sa uživanjem pratite igru dva kluba koje tranzicija, mafijaške pudlice, nedokazane ubice premijera, izdajnici sa velikim usnama, lažni rodoljubi i velikoSrbi žele da unište i stave tačku.
Napunimo Pionir i pokažimo pasijim sinovima da nikada neće staviti ni zapetu, a kamoli tačku na crno-beli svet.
KK Partizan - KK Cibona, nedelja 10.01.2016. godine u 19 časova MORAŠ BITI U PIONIRU!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Dzile dobrodosao kuci! Morao je doci i ranije, ali nadati je se da ni sda nije kasno.
Peri puno srece u nastavku tek zapocete karijere trenera.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jedno veliko Hvala Peri, i jedno veliko Srecno Dziletu. Ocekujem min 1-2 pojacanja ako zelimo opstanak i to na 4 i 5. I ocekujem u narednih par meseci jos sponzora koji ce uneti 2 mil evrica da bi nase postojanje imalo smisla i ostalo u duhu tradicije....
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Dobro nam došao Džile! Veliki te posao čeka.
Peri hvala na svemu, ali mi je drago što je otišao. Ovako barem ima kakve-takve nade za nas.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.285
I sta sad opet pun Pionir, guzva i trazenje karte vise....
E jbg...:lol:

Krecemo od nule pa ce opet biti samo nebo granica:pfc:
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Dzikicu, da li si ti moje svetlo koje trazim? :napred Partizan
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.892
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Peri Božiću hvala i svako dobro. I on i mi smo preskupo platili preskakanje razreda.

Pera, u stručnom smislu, ne treba da ide na popravni, biće mu dovoljno da ide redno i radno.

Mi, sa druge strane, posle legendarnog trenera gubimo i njegovog kapitena. Svaka čast Daniloviću, kako nam se neprimetno sklonio od šlajmarice.

Lep, alibi korak Uprave je dovođenje prirodnog naslednika Duška Vujoševića na mesto na kome je mogao da postane pukovnik. Što se mene lično tiče, sa ispadanjem iz ABA lige neće postati pokojnik.

Uprava mora da bude svesna da Džiletova korpulentnost neće biti dovoljna da ih sakrije od daljeg pljuckanja.

Previše KK liči na FK. Krivi su igrači i treneri, a baš niko od onih koji su ih i doveli u Partizan. Nisu hteli da se kriju iza Vujoševića, sakrili se iza Pere. Zbunjen sam.

Šutnite makar Šilobada, čisto radi fore...
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Dzile dobrodosao! Jedini covek po meni koji moze na pravi nacin zameniti Duleta i koji je dugorocno resenje. Zahvaliti se nekim igracima, olaksati finansije pa u nove pobede za bolje dane. Tesko da Dzile moze pocistiti nered koji mu je ostavljen ali od mene puna podrska!

Svi u PIONIR!!!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Dzile, sve najbolje!

Rezultati ove sezone ne smeju odrediti njegov "rok trajanja" u klubu. Sad je doveden skoro pred svrsen cin, bice jako tesko spreciti ispadanje, ali je Dzile trenercina i treba mu dati sav krediti koji neko na tom mestu treba da dobije.

Ovo je odavno trebalo da se uradi, kad je vec Dule "morao" da bude sklonjen, ali bolje ikad, nego nikad.

Nego po cemu cemo ocenjivati trenera Partizana, ako ne po rezultatima?

Konacno je dosao trener koji je iskusan i dobar i koji ce sa ovim supertalentovanim timom, koje je Pera sputavao, tj nije znao da iskoristi njihov pravi potencijal, uspeti da naredja pobeda. Realno, sa ovom ekipom ciji je domet trebao da bude F4, sve preko dva poraza ce biti neuspeh. Zar ne? Ili sam izgubljen u svetu iluzija i ocekujem nemoguce?

Glumljenje vecine vas sa strane, puno srece Dziletu i ocekujem makar ostanak u ligi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Tosa se u klubu pita koliko i ti i ja zajedno,Prvi covek je kluba neko za koga nikad nebi predpostavili,covek koji je doveo Pekovica i za sve se pita,dzaba pljujete po bilo kome ko je sad u klubu,hahahaha pare od telekoma jeste juce usle u klub :D:D:D:pop:pop:pop
P.S Duleta je oterao upravo taj sto se pita,i dok god on bude vodio rec ,nema nista od Duletovog povratka
Evo demantujem:D
Jeste Toša doveo Pekovića,dobro još neko je tu jako bitan,ali....
I bio je plan da se grune keš za ozbiljniju petorku,ali se hvala bogu odustalo od tog jer se finansijski ne bi pomerili ič ka oporavku.
Важи. Али КО, КО ЈЕ ТО, КО МАЈКУ МУ ЈЕБЕМ, КОМЕ СЕ НЕ СМИЈЕ НАПИСАТИ ИМЕ ОВДЈЕ, је л' се бојите мрака или је име предугачко написати па вам је лијено, или се бојите да га Човић не отме?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pola godine smo bacili, ali dobro, bolje ikad nego nikad.
Sad imamo nesto na osnovu cega mozemo da se nadamo boljim danima. Naravno, potrebno je napraviti slicne promjene i na ostalim nivoima, ali ipak je dobro imati bar trenera.

Peri zelim svu srecu. Nadam se da ce dobro razmisliti o svemu sto se dogadjalo u prethodnom periodu i izvuci pouke. Ako nekad dostigne nivo potreban Partizanu, oni koji su vikali Pero odlazi ce ga sigurno objerucke prihvatiti.

Dziletu takodje zelim svu srecu, trebace mu itekako. U svakom slucaju, dobili smo trenera koji zna svoj posao i trenera koji ima integritet da gura ono sto misli da je ispravno.

Prvi pametan potez nove uprave. Nadam ce da ce ih biti jos.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Eto koliko je Pera ispao plitak. Nije sam hteo da ode i sad su kao ½sporazumno½ završili saradnju.

Srećno Džile ali srećno i Peri!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Важи. Али КО, КО ЈЕ ТО, КО МАЈКУ МУ ЈЕБЕМ, КОМЕ СЕ НЕ СМИЈЕ НАПИСАТИ ИМЕ ОВДЈЕ, је л' се бојите мрака или је име предугачко написати па вам је лијено, или се бојите да га Човић не отме?
Nije problem napisati,ali nije pravo vreme veruj mi.U maniru Alberta Nadja:D .....sve će biti saopšteno kada bude "safe" vreme
Mi smo uvek bili i gospodski KK,ali i mangupski,a protivu govana ne može drugačije .
Prosto nije u interesu,što ne znači da neće bukvalno svi dobiti po nosu ako se bude provalilo da neko svesno buši
Dzile dobrodosao:BB
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Nego po cemu cemo ocenjivati trenera Partizana, ako ne po rezultatima?

Konacno je dosao trener koji je iskusan i dobar i koji ce sa ovim supertalentovanim timom, koje je Pera sputavao, tj nije znao da iskoristi njihov pravi potencijal, uspeti da naredja pobeda. Realno, sa ovom ekipom ciji je domet trebao da bude F4, sve preko dva poraza ce biti neuspeh. Zar ne? Ili sam izgubljen u svetu iluzija i ocekujem nemoguce?

Glumljenje vecine vas sa strane, puno srece Dziletu i ocekujem makar ostanak u ligi.

Prva petorka ovog tima ne zaostaje nimalo za ostalim ekipama (izuzimam Cedevitu,cigane i milovce). Dakle ostalih 11 ekipa, totalno isti rang.

Wilson,Marinkovic,Muric,Vitkovac,Dzons ..... Aranitovic na 2 u rotaciji sa Vanjom, Cvetkovic da sluzi kao zamena , dao bih mu u rotaciji 8 min najvise, cisto da se crnja odmori. Djumic u rotaciji sa Vitkovcem i Dzonsom, spustani i Eda na 4 ....po potrebi. Oporavljeni Andric, kanalisan u pravom smeru. Ovaj tim je daleko od poslednjeg mesta na tabeli. Sada ce imati i pravog trenera koji ce upseti valjda da ih motivise i izvede na pravi put. Pa prosle godine su Edo i Vanja sami dobijali neke utakmice, nisu zaboravili da igraju kosarku.

a sto se tice coveka iz senke koji vodi Partizan... To bi bilo jedino logicno objasnjenje za nerezonske poteze dokazanih Partizanovaca. Posto se igramo pitalice evo da ja pitam. A da nije mozda taj covek vlasnik jednog drugog tima? i ima ugovore sa vecinom igraca u Srbiji?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top