Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Pošto se hvali Iliev, neka izađe sad pred noivnare i javno kaže za koliko je prodat Šaponjić i pod kojim uslovima.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Milion i po, plus moguća pozajmica za milion i po
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Sad samo jos Babovic da zapali...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Osvanu na mrezi, 1,5 sad i jos toliko kad ga Benfika proda i jos 20% od prodaje...ako je tacno po meni dobar dil, samo ga ne bi uzimao na pozajmicu, sansa je da Vlahovic oseti muski fudbal
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.744
Jedino dobro u svemu ovome je sto ce verovatno Vlahovic dobiti sansu...
Lose je sto se ocigledno nastavlja politika prodaje svega sto valja sada i odmah....sto znaci da ni od Vlahovica necemo stici da vidimo mnogo....ne znam sto nisam iznenadjen.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Iskreno, da sam vlasnik kluba ucinio bih isto. Ne vidim u njemu neki talenat i veliki potencijal... ne verujem da ce u perspektivi igrama dati puno nama i ne verujem da bi dostigao neku vecu cenu...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Saponjic zna da se nadje na pravom mestu, to mu je najveci kvalitet. Da je supertalenat nije, ali da moze da uz dobre saigrace cak i u jacoj ligi da se nadaje golova moze. Sto rece neko, Benfika je svesno usla u rizik, a realno i mi smo pametno postupili jer u ovoj livada ligi uz mesare stopere i bunkere moze samo da mu pada cena...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.744
Smatram da je Saponjic jos dete, da ce mu trebati vise vremena da sazri ali kad se to desi bice veliki igrac. Sad ce to da urade portugalci....oni ne grese. Od tih 3.000.000 daj Boze da vidimo pola i to na rate u naredne dve godine....ona druga polovina ko zna gde ce da ode.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Meleon ipo!
Puna kapa.

Cao Saponja i srecno ti bilo.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Nadam se da ce odlazkom Saponje sansa biti ukazana Vlahovicu da se uvede polako u sistem. .titula je otisla tako da nema boljeg trenutka da se ubaci u vatru..i licno mislim da nam je mnogo vaznije odbranu da sklopimo i uigramo tako da bi napad ostavio Bozinovu kao zadnju priliku ko zna mozda i proradi i naravno malom Vlahovicu. .
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Milion ipo dobili za Sapu, vise nebi platili ni njegovi roditelji za njega :D Svaka cast za sve koji su bili zaduzeni da ga se "resimo"!
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Gotivan mi je bio mali tamo negde na pocetku sezone, ali posle gola Bateu i onog poteza kad je krenuo da slavi gol pućenjem a ne da trči po loptu, tad mi je nekako pao u očima.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.949
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Super je ova prodajica Šapice.

Na njegovom i Žiletovom transferu klub je zbirno prihodovao 2.5 miliona evrića. Superiška.

Al' Šapica svakako nije igrač za Parizan, pa BRAVO UPRAVA.

Kako sam ja protivnik ovakvog "poslovanja", JEBEM MAJKU MRTVU SVAKOM KO JE UČESTVOVAO U OVOJ "PRODAJI".

Što se tiče komentara većine forumaša na ovu odluku, skroz ste u pravu jer je Šaponjić "naše dete", samo još jedan u nizu... Biće valjda još proizvoda iz Teleoptika. Ljubi vas sve vaš Vazura.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sta bre pisete, sam ja corav il lepo pise 3mil evra a ne 1.5 kako neki pominju.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
a zar je bitno 3 ili 1.5???

mali je dobijao sansu i svi smo verujem svesni koliko je malo pozitivno znacio za igru partizana. opet, nikad ne znas sa tom decom...neko sazri pre, neko kasnije. postoji mogucnost da pocne da razbija za dve-tri godine, iako to iz danasnje perspektive izgleda nemoguce. na zalost, partizan ne moze cekati toliko dugo.
sve najbolje mu zelim, iako mi je licno jedan od antipaticnijih iz ove generacije nasih igraca.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kako sam ja cuo, Ivanic ce potpisati za nas.

Naravno ce posle reci da su one izjave tipa "necu u Partizan itd. bile laz...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sada je samo pitanje koliko ce da slazu da su dali za njega.. Pometnja u Evropi se nastavlja !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top