Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Haha Gazda kralju, naprasno cigani dozivese katarzu i zavolese nas pre Oly ili Spa :buhaha
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Iskreno totalno me zabole šta će ćorava mutogena ciganska pudlica da uradi...sve dok ne osvoji...iskreno me zaboli i za CSKA i celo to bratimljenje...za mene je Partizan i tačka. Druge mogu da simpatišem u drugim ligama ali to je to.

Jedino što želim da im se desi ono što rade njima...samo u tom slučaju, ako se i desi, taj učinak, nas jeste zamalo (videćemo...) ugasio, ali njih će dezintegrisati...E sad Čoviću i ostaloj bagri je druga priča...za njih postoji poseban krug pakla...

Teo je jajara kao i Jaskivičijus, Papalukas i Navaro, simulatori i prilično gadljivi jer imaju znjanje ali im je ono jednako kao i pokvarenost...

Eto ma koliko voleo i Žoca, Bogdana i Veselog, bilo bi mi maximalni osećaj drago da osvoje ULEB ali Fener i turke generalno ne podnosim organski tako da ne bih išao daleko i rekao radovao bih se tome...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
:buhaha:buhaha idite bre u kurac, padoh sa stolice!
Preporucujem celu ovu stranicu sa ovog topika svakome kom padne na pamet da ucini protivprirodni blud i navija za cergu, cak i iz samilosti!

Pita me stariji sin sto se smejem, ja mu ukratko kazem sta je u pitanju, on me gleda, pa se prekrsti i kaze da ne razume kako neko moze da navija za njih, potpuno ozbiljan. A ima 7 godina! Ja sam ponosni otac!:D:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Meni je ćerka, koja ovog leta puni 12, pre par godina održala lekciju kada je prošla kroz sobu i baš u tom trenutku na TV je išla špica one emisije ''Sećanja'' na SOS kanalu i to baš onaj deo sa buđavim milojkom pantićem dok se dere u Bariju. ''E, tata, tata... šta ti gledaš!?''

... i ja sam ponosni ćale! :D:
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Филм је имао премијеру прошле године, а већина га је одгледала током новогодишњих празника на РТС-у. Сад ова серија иде ваљда сваке недеље. Клуб је закаснио са реакцијом, а и одјек на форуму и друштвеним мрежама не би би нешто много велики да Туљан ово није саставио. Дуци Симоновић је пар дана после премијере рекао да је филм историјски фалсификат. Тако да ако тих дана нисмо реаговали, не верујем да ћемо и сад...

Izvinite sto se opet vracam na film"Bili smo prvaci sveta".Vidite prikazivanje filma "Montevideo Bog te video" je prikazan prvi put premijerno u Bg 20.decembra 2010.Al to nije smetalo pojedinim ciganskim medijama da kritikuju Bjelogrlica o mnogim neistinama u filmu posle godinu ipo dana aprila 2012 kada je isla serija na tv.Na ovom sajtu ciganski novinar u drugom delu teksta cak citira ciganski navijacki sajt mojacrvenazvezda ,jer zu cigani kivni sto je Bjelogrlic stavio da igraci SKJugoslavije nose teget a ne crveno-bele dresove.Asocirajuci da su oni naslednici istog kluba i da je derbi pravi CZ-OFK.Beograd, a ne sa Partizanom:pop

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/terazije/kako_je_plavi_dres__pocrveneo.14.html?news_id=237868
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa, negde je u rasponu od 50-te do 150-te, ako me secanje sluzi (a mozda me I ne sluzi) :wink:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Iskreno totalno me zabole šta će ćorava mutogena ciganska pudlica da uradi...sve dok ne osvoji...iskreno me zaboli i za CSKA i celo to bratimljenje...za mene je Partizan i tačka. Druge mogu da simpatišem u drugim ligama ali to je to.
Eto ma koliko voleo i Žoca, Bogdana i Veselog, bilo bi mi maximalni osećaj drago da osvoje ULEB ali Fener i turke generalno ne podnosim organski tako da ne bih išao daleko i rekao radovao bih se tome...
Tvoj stav je legitiman, al ja doživljavam stvari drugačije.
Svako treba da raščisti sa samim sobom koja mu je identifikacija važnija, značajnija - Partizanovac ili Srbin. Navijačka ili nacionalna pripadnost. Možeš da zamisliš situaciju u kojoj dolaze kod tebe Fadilj Vokri i Dragana Džajić. Oba traže da im daš po 100 evra. Ti imaš ukupno 100 evra, i moraš da izabereš. Naravno da bih izabrao Fadilja, jer sam, pre svega Partizanovac, to mi je primarno. Pripadnost naciji ili veri mi je sekundarna. Iz te perspektive treba da gledaš na Partizanovce koji navijaju za Fener u evroligi, oni gotive Žoca, Jana i Bogdana i to je mnogo jači osećaj od nekog animoziteta prema Turcima...
Opet kažem, oba stava su legitimna. Ja sam pre svega Partizanovac, to sam sam izabrao. Pitanje nacije nisam birao i ono mi je sekundarno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Eto dosao je dan, da @kecman I ja imamo isto misljenje o nekoj temi :)
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
???

Tvoj stav je legitiman, al ja doživljavam stvari drugačije.
Svako treba da raščisti sa samim sobom koja mu je identifikacija važnija, značajnija - Partizanovac ili Srbin. Navijačka ili nacionalna pripadnost. Možeš da zamisliš situaciju u kojoj dolaze kod tebe Fadilj Vokri i Dragana Džajić. Oba traže da im daš po 100 evra. Ti imaš ukupno 100 evra, i moraš da izabereš. Naravno da bih izabrao Fadilja, jer sam, pre svega Partizanovac, to mi je primarno. Pripadnost naciji ili veri mi je sekundarna. Iz te perspektive treba da gledaš na Partizanovce koji navijaju za Fener u evroligi, oni gotive Žoca, Jana i Bogdana i to je mnogo jači osećaj od nekog animoziteta prema Turcima...
Opet kažem, oba stava su legitimna. Ja sam pre svega Partizanovac, to sam sam izabrao. Pitanje nacije nisam birao i ono mi je sekundarno.

Tvoje poredjenje je jako relativno .
Zamisli sledeću situaciju :
Šiptari oće opet da ratuju sa nama , s one strane Fadilj puca u tebe ,a s ove Džajić i ti u rovu . Na koga ćeš da pucaš ?

Kažem ,glupa su poredjenja ,mnogo ljudi meša Državu Srbiju i vlast u državi Srbiji , pa je sad sve više ljudi koji pljuju po Srbiji ,a to nema veze .
Ko smo mi ako pljujemo po svojoj zemlji ?????

Ja sam roditelj pre svega ,pa tek onda Srbin ,pa tek onda Partizanovac ,ali to mi ne smeta da navijam za šiptare kad igraju protiv zvezde ,jer mislim da je to lažni patriotizam i da to što će čerga da izgubi od nekog stranog tima ništa ne šteti meni kao roditelju i Srbinu ,a kao Partizanovcu mi donosi radost .
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mene oduvek reprezentativni sport mnogo manje zanima od klupskog, to je ovim potcenjivačkim tretmanom vlasti ka Partizanu samo pojačano...
Opet da ponovim, sve je to individualno.
Dobro si se setio roditeljstva, i ja sam pre svega roditelj, naravno. Ali mi odrednica Partizanovac zaista mnogo znači. Čim čujem da neko navija za Partizan, ja počnem intimno da ga doživljavam kao svog i po difoultu mu pripisujem neke pozitivne osobine.
Jednostavno, čim čujem da neko navija za Partizan ja imam određeni prag poverenja u tu osobu i malo drugačije ga tretiram...
Ne kažem da je ovo normalno, još manje da je uobičajeno, ali u mom slučaju je tako...
Reprezentativni sport me ne zanima i ne gledam to osim vaterpola.
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Cigani i ne umeju drugačije, pošteno, fer, samo s leđa i u leđa... :pickaciganska
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Izvinite sto se opet vracam na film"Bili smo prvaci sveta".Vidite prikazivanje filma "Montevideo Bog te video" je prikazan prvi put premijerno u Bg 20.decembra 2010.Al to nije smetalo pojedinim ciganskim medijama da kritikuju Bjelogrlica o mnogim neistinama u filmu posle godinu ipo dana aprila 2012 kada je isla serija na tv.Na ovom sajtu ciganski novinar u drugom delu teksta cak citira ciganski navijacki sajt mojacrvenazvezda ,jer zu cigani kivni sto je Bjelogrlic stavio da igraci SKJugoslavije nose teget a ne crveno-bele dresove.Asocirajuci da su oni naslednici istog kluba i da je derbi pravi CZ-OFK.Beograd, a ne sa Partizanom:pop

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/terazije/kako_je_plavi_dres__pocrveneo.14.html?news_id=237868
Pa to je ovaj lik što se ističe satiričnim komentarima o žvalavom, a koliko sam skapirao od skora je i glavni urednik Danasa, umesto isto takve ciganšture.

Kakav prikrevni Milojko Pantić skriveni Šećerov, jadni mi sa ako nam ovakvi "ostvare" slobodu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top