Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
teodosic :puke

Odmah se setim kad pokazuje na Robertsa da mu noga krvari, i da mora izmena. Od svih igraca, ono je naslo da sudiji skrece paznju na to.

Pekarski, boze sacuvaj, nisam razmisljao u tom smeru :D
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kako bi ga izvizdali i ispljuvali, voleo bih i ja to videti, nek' ih natrpa :D

Edit: pomislio sam da mi je hiljaditi post, a ja o teodosicu, ne bih to sebi nikad oprostio, a i Pekarski bi imao odgovornosti :D sreca
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ne znam samo odakle vam ideja da postoji dilema... :D a što se tiče zglobexa, on će da poziva grobare da navijaju za ribare, što se trude da nas ugase i ponize?! Njemu, osim zgloba, ni glava ne valja, sad je i definitivno... A to čupavo, ciganjsko, govno nikad nisam volela pa tako ni sad... Ali zbog braće Rusa, a ne njega, ja nemam dilemu... :partizan_fan: :napred Partizan
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

Predlažem da se pitanje preformuliše jer, evo, ja već pet minuta pokušavam da skontam u čemu je fora :D

Ja bih lično navijao za CSKA i da ne igraju protiv cigana, što zbog Rusije, što zbog Teodosića, što zbog naše braće navijača.

TEODOSIĆ ??????????????????????? :puke

Ja navijam da ih napuni i da pri poslednjem košu slomi nogu !

Govno cigansko !!!!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Kad se vec potegla tema, navijacu za zvezdu jer bez jake zvezde nema ni jakog Partizana ili celija je osnovna jedinica gradje i funkcije svih zivih bica :D


volio bi cirbes osjeti jak bol u ledjima i da traje tri mjeseca, kinsi da povrijedi ligamente, jovic da izvrne oba zgloba, nastic da pocne intezivno da trenira, i dangubic zajedno sa micicem da predvodi bicemo prvake svijeta.

Para za pojacanja nemaju, otislo je na kampanju.


Izvinjavam se za off , jbg ne mogu pisati u sportskim temama.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mozda bih i navijao za njih da ne pokusavaju preko vrhovnog vodje da nas svedu na nivo amatera. Da su oni trudom i radom dosli do ovog nivoa pozelio bih im srecu, ovako im zelim sve najgore.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.631
Локација
vaginamandibularia
Ajde da se ne zajebavamo. Kakvo navijanje za rome? Kanalizacijski talog koji se radovao kad je poginuo Dragan Mance. Ili njihove male naslednike koji su nas u svom laznom naletu kvazi patriotizma proglasili muslimanskim siptarima iz Zagreba? Mozda za njihove slavne pretke bugarcica i kapicica sa sve krcunom i mrtvim ocnim kolutalom tadicem? Za bagru sto se kesala o tramvaje kojih nije ni bilo, da bog da se o vrat redom okesali. Navijati za licemernu bagru ciji nam krimogeni elementi ruse klub spolja i iznutra? Podrzati izdajinike zemlje i svih nasih naroda i narodnosti? Moze, al u kurcu.

Svako ko drugacije misli nek se zapita:
a) sta je s mozgom
b) je l' s pecenicom
c) da li je vreme da izadje iz ormana i prizna da je romski nakot.

Ne bih ovo ni pisao ali ste me iziritirali do 101 i nazad.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
volio bi cirbes osjeti jak bol u ledjima i da traje tri mjeseca, kinsi da povrijedi ligamente, jovic da izvrne oba zgloba, nastic da pocne intezivno da trenira, i dangubic zajedno sa micicem da predvodi bicemo prvake svijeta.

Voleo bih da Vucicu padne koncertni klavir na glavu. Ne treba im veca kletva od toga.

Para za pojacanja nemaju, otislo je na kampanju.

Para za zezdu i bolesnu decu ce uvek da ima. Ovo drugo upitno.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Ne znam ljudi šta bi moralo da se desi da ja počnem da navijam za njih u bilo kom sportu. Pokušao sam par puta života mi, kada su igrali protiv meni lično odvratnih klubova ili kada je bilo u našem direktnom interesu da bagra pobedi, ali ne ide, nekako odmah podsvesno počnem da navijam za "11 hitlera". Čak sam jednom kao klinac popio "bokser" od jednog od tadašnjih vođa juga posle finala kupa jer su me grobari snimili i prepoznali u njihovoj rupi da sam skočio na kraju utakmice jer je Hajduk uzeo kup.
Jbg, na pogrešnom mestu u pogrešno vreme, tada su škole delile osmacima karte za finale kupa. Epilog su bila nekoliko šavova na usni i kazneno cepanje moje prve sezonske knjižice za jug, stečene debelim odricanjem od džeparca. Ja ne mogu da shvatim ni prave cigane kako mogu da navijaju za ovakav mutant od kluba, a kamoli nekog od navijača Partizana da navija za njih u basketu protiv koga god da igraju. A nažalost znam i neke koji navijaju.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Navijacu da ih CSKA odere sa trocifrenu razliku.

I da igraju protiv 11 Hitlera (ili u ovom slucaju 5:)), a trener da im je Musolini, isto bih razmisljao.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A ja ću navijati da im padne avion. Negde u planini da ne bi izginuo nevin narod.

Nikad ne bih navijao za njih, ali u nekim normalnijim vremenima bar nisam navijao protiv njih i želeo im ovo što im sada želim. Ovo se odnosi na Čovićev KKCZBT. Njihovim fudbalerima i ostalim sportistima, želim samo poraz za porazom, ali nikako neku nesreću.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Naravno PROTIV njih! Da ih zgrome! Makar 43 razlike ili vise! Ako nocas ili sledeci mec ili oba meca CSKA ne dadne po 100 Poena nisu nista radili. Uzdam se u De Coloa da ce ih urnisati. Ok je protiv njih navijati, ali nisam siguran je li ok zeljeti igracima povrede...Lose partije,lose sezone,ali povrede zapitajte se malo... Ona 42 razlike CSKA kad nam se prvi (i jedini plej povrijedio Leo Vesterman u drugoj cetvrtini cini mi se) necu nikad zaboraviti ni oprostiti,mozda malo ako se iskupe u ovom dvomecu... i za kraj:

:napred Partizan :pickaciganska
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Glupo je uopste razmisljati ZA ili PROTIV. Ni u najvecem ludilu pomisliti navijati da oni pobjede.Ne zelim ni jednom njihovom igracu nista lose ali da izgube i 100 razlike svakako.Teodosicu zelim da ima utakmicu karijere u bg areni.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ako mi Grobari pisemo ovo u temi NISMO ISTI, to znaci da oni bi navijali za nas :D prebacuj komentare u nuklearni, ako jos postoji :D :D
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Jbt, ja sam navijao protiv Partizana, da nas Obilic pobedi i postane sampion, samo da musavi ne budu, a ne ovo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top