Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Taко вам и треба кад гледате модерне филмове, ја гледам само црно - беле каубојце и порниће, а од домаћих само оне филмове у којима глуми Ташко Начић, човек са каранфилом.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Ova tema je odavno izgubila smisao...Igramo prijateljsku sa njima, tim pretstavljamo sa njihovim grbom, veceramo sa njihovim predsjednikom...Dajte nam crveno-bijele dresove sledece godine i nek ide sve u kurac!

Od milion klubova na svijetu, neki debil je odlucio da se prijateljska igra sa fmp-om... :pop
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Opet ne pratiš na času. Nema milion timova na svetu, nego samo tri. U drugim zemljama su lige u toku, a u Srbiji potreban nivo kvaliteta za ozbiljnu utakmicu imaju samo Mega, Metalac i Fmp. Umesto filozofiranja na forumu, bolje kupi majicu Pučista, i time pokaži da nismo isti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Sutjeska, Olimpija, Krka, Cibona, Igokea...

Eto, ne mora samo sa Čovićevim klubovima...
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Kecmane, jedan dobronamjeran savjet- ako stvarno zelis dobro pucistima i njihovim akcijama, nemoj da ih promovises. Pogotovo ne tako kecmanovski, 20 puta dnevno.

Dzaba se ti i maxi upinjete, ovo se jednostavno ne moze opravdati. Da je jedini preostali klub u univerzumu, sa njima se prijateljska ne igra i tacka!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.101
Reaction score
15.874
Локација
Храм фудбала
Duletovi "dervisi" "cuvari vatre" su male mace za Vas novonastale zastitnike uprave KK.
Jbt cak su i dervisi znali da zamjere Duletu zbog podrske Djuri, pa i nekih drugih stvari, ali vi ne, vi bre branite njih kao da ih je sam Bog (Alah,Buda...) stvorio i postavio na to mjesto.
Molim brata Ens-a da sastavi i molitvu za upravu, pa da se pocnemo i moliti za njih.
Obavezno da imamo i litije barem na sestomjesecnom nivou.

Nastavis li ovako trazices molitvu za tebe.
 
Последња измена од уредника:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Ha, ja negde prokomentarisala da mu je i mesto u buvari, kad već nema kontINJEra po selu... :D Bože dragi, bili su i jesu i biće stvarno samo loša kopija... :buhaha
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.914
Reaction score
4.246
Дана 04.III 1945. године на двадесет километара од Београда воде се жестоке битке за ослобођење државе. Двеста километара узводно уз Саву Јасеновац ради пуном паром. Српска омладина гине на фронтовима широм тадашње нам државе. Шта тог дана раде генерали који су седам месеци касније основали Партизан(Светозар Вукомановић Темпо, Арсо Јовановић, Шварц, Пеко Дапчевић)? За неупућене, боре се на првој линији фронта. Шта тог дана раде велики Срби и градска мангупарија(читај: Жујовић, Крцун, Ћосић, Дража Марковић, Никола Бугарчић)? Наравно, не иду на фронт, није фронт достојан тога да се они тамо појаве, нити је Јасеновац неко велико стратиште које би било вредно њиховог ангажовања, не они тог дана чине најпатриотскију, најсрпскију ствар коју је икад ико учинио. У паузама разговора о томе како ухватити и убити великог антисрбина генерала Драгољуба Михајловића, уз кафу у окупираној вили једног српског предратног господина, оснивају фудбалски клуб. Та градска мангупарија није могла да се тако лако договори око имена, па је највећи мангуп, Крцун, морао да пресече. Неће бити Торпедо, неће бити Стаљин, биће најсрпскије од свих српских имена. Биће Звезда Црвена. тај мангуп се после показао као мангупчина, лично стрељајући генерала Драгољуба Михајловића. Други мангуп, боље рећи мангупчић имао је један мање био је високи партијски комесар, додуше, по речима неких људи, није био у систему јер држава није имала ништа са клубом који су, јел' те , ти мангупи основали. У моменту одигравања прве званичне утакмице тог клуба против друге мангупске екипе, репрезентације Албаније, оснивачи Партизана ослобађају Јасеновац и на Блајбургу праве журку онима који су четири године спроводили геноцид над српским, ромским и јеврејским народом. Али то није вредно помена, то није просрпско дело као оно што је урадила мангупарија 4.3.1945. Даљи развој горе наведених мангупа текао је по мангупској линији. Никола Бугарчић постаје главни мангуп на Голом Отоку, Слободан Ћосић шеф београдске полиције, Крцун је поред генерала Михајловића убио још једног српског генерала, Арсу Јовановића, начелника генералштаба народноослободилачке војске за време рата, Дража Марковић постаје главни мангуп у ЦК комунистичке партије Србије. Недуго после његова синовица постаје жена будућег главног мангупа Србије, коме је главни мангуп за спорт био бивши генсек Црвене Звезде, онај са лисицама на рукама. Што се тиче првог састава Црвене Звезде до играча се дошло мангупским договором или Црвена Звезда или сремски фронт. Наравно, мангупи су изабрали да је боље бити великосрбин и заиграли фудбал, на радост васколиког српства, нарочито оног на територији тадашње НДХ, Јасеновца поготово. Кад су се генерали вратили из рата, схватили су да је мангупарија преузела све полуге живота и на ужас уједињених мангупа Србије, одлучују да оснују државни клуб у коме ће сви морати да буду чланови партије, за разлику од оног другог, мангупског, клуба. Схвативши да су мангупи, на себи својствен, мангупски начин, дошли до најбољих фудбалера у Србији, размишљали су шта им је чинити и одлучили да се фудбал не игра само у Србији већ да фудбалера има и о осталим деловима земље, на ужас великих српских пријатеља из тих делова тадашње отаџбине. Тако су најбољи играчи из Хрватске, Македоније и БИХ на ужас тих српских пријатеља завршили у Београду. О изградњи стадиона и односу Црвена Звезда Динамо, неки други пут. Има једна слика на нету која најбоље показује тај однос. Такође и сузе на Пољуду приказују великосрпство мангупарије. Баш у том моменту да се сете генерала Михајловића. Каква коинциденција. Какав Тито, какви бакрачи, плакало се за генералом.
ne bi da ovo ispadne neozbiljno sa moje strane, al pokupio sam ovaj komentar pa me interesuje koliko je ovo tacno, dal ima istine u ovome, sto se tice istorijskih cinjenica, ako moze objektivno !
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Kizo,

da ne ulazim u detalje....

Najsrpskiji klub univerzuma je osnovan 4.3.1945, a sremski front je probijen 12.4.1945...

Ostatak zemlje je oslobodjen krajem maja-pocetkom juna...

Dakle, dok su NASI osnivaci RATOVALI, ovi, veci Srbi, su se igrali...

E zato nismo isti !!!!!!!!!!!!!!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nego... da li ćete poslušati Kinzija i navijati za cigane protiv našeg bratskog CSKA, jer eto on voli i Partizan i Zvezdu, a pogotovo Srbiju.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Navijacu da ih CSKA pregazi sa 70 razlike, ako je moguce.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Predlažem da se pitanje preformuliše jer, evo, ja već pet minuta pokušavam da skontam u čemu je fora :D

Ja bih lično navijao za CSKA i da ne igraju protiv cigana, što zbog Rusije, što zbog Teodosića, što zbog naše braće navijača.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Predlažem da se pitanje preformuliše jer, evo, ja već pet minuta pokušavam da skontam u čemu je fora :D

Ja bih lično navijao za CSKA i da ne igraju protiv cigana, što zbog Rusije, što zbog Teodosića, što zbog naše braće navijača.

Mene bi lično bilo baš briga za CSKA, ali u ovom slučaju dižem kukijevu želju na trocifrenu razliku, a Teodosiću želim neki prelom, ne mozga - to je već u redu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top