Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.458
Reaction score
12.164
Локација
Beograd
Dzile izvukao i preko maksimuma u ovom plej ofu.Ponosan sam na Novicu kako je igrao,grobarcina.On i Dzons za sledecu sezonu da se zadrze,ostali vidimo se u nekom drugom filmu.
Sada treba maksimalno prepustiti Dzikicu sastavljanje tima i naravno ako mu se obezbedi sve sto je trazio on jedini odgovara za rezultat,u suprotnom uprava ili da se oglasi o neravnopravnom tretmanu u smrdiji ili moze da pokupi ikebane i da se tornja.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
833
Reaction score
2.882
Cestitke momcima i Dzikicu.Novicu zadrzati za sledecu sezonu po svaku cenu, da predvodi ove momke.

Lakrdijom oko odredjivanja domacinstva nam je saopsteno sta nas ocekuje ako se usudimo da udjemo u egal, sto je dobilo potvrdu u drugoj i trecoj utakmici.

Cestitke Deda Mrazu, zmajevima, elfovima i normalnim navijacima Crvene Zvezde na tituli.

Kad Dzile bude sam birao igrace, pozatvaracemo ovo.Da nam je bio jedan krsteni centar, rutinirali bismo ih vec sada.

Hvala premijeru sto nas je izvadio iz govana zvanih uzimanje titula i igranje F4 Evrolige i sto nam je konacno omogucio da uvelicamo proslavu transparentno placenih Amera i reprezentativaca Nemacke.Eh da je jedan Covic bio Benetonu, Parmi, Rendzersu......

Gosti, dzaba citate, ne nerviramo se.Jeste nam malo degutantno, kao sto bi bilo svakome sa strane, ali to je sve.


Edin i Kole bi mogli malo manje da se guse u sablonskoj objektivnosti....
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Svaka cast ekipi i Dtiletu na svemu prikazanom.
Tesko je boriti se sa klubom koji je produkt fasisticke politike.
I ja mnogo volim ovaj klub.

I KADA TI SRECA LEDJA OKRENE,SRCE,RUKE,GLAS JA DAJEM ZA TEBE
:pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc:
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Igrali, borili se i izgubili ni prvi ni poslednji put. Boli,ali ta bol čini esenciju ljubavi prema klubu.

Ponos na Novicu, na Džileta, e taj ponos čini ovaj klub. Kada si izgubio, a stojiš na reklami i pevaš a a a srce oće da pukne od jeda , jer znaš da si bio tu blizu, da sjebeš sistem, da opet im gurneš prst u oko.

Biće opet titula,ako ne naredne onda neke druge godine, a kada uzmemo tu, opet ide naša serija.

Neka ovo bude sezona stabilizacije,reogranizacije,postavljanja temelja za šampionsku budućnost, DUŽNI smo da verujemo, ako ne u upravu,onda u krv,suze i znoj tih 12 momaka, u klupu, u mamu.

Jer mi smo PARTIZAN, jer mi smo INSTITUCIJA,TRADICIJA,PONOS, mi smo ŠAMPIONI,i kada smo u nokdanu, tučeni sa sviju strana, i kada ostanemo sami na vetrometini , naše glave uzdignuto stoje jer u SRCU nose CRNO-BELE BOJE.

Tužni smo danas,nekima je i suza krenula, imaju gnedlu u grlu, ljuti su na sve, sutra će biti manje , prekosutra još manje, i opet će se javiti NADA da će Partizan biti šampion kao nekada.

Crno bele sestre i braćo, oni se nas PLAŠE, zato su i krali, zato će i krasti, ali opet će pod naše noge pasti. Taj PAD , biće u rupu bez dana. Tamo gde i pripadaju .

Smrt fašizmu ŽIVEO PARTIZAN.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Cestitke Dziletu i momcima..
U ovom odnosu para koje ima ovaj privatni-vestacki projekat i mi tesko se moglo vise..
Dobili smo ih 3 puta i 1 ( druga utakmica finalne serije ) su nam ukrali dobijen mec..
Partizan je bio i ostao institucija na ovim prostorima..
Posle utakmice navijanje i Novica slika u srcu za sva vremena..
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Jbg, igrali smo koliko smo mogli u datoj situaciji i sa ovim rosterom. Novica nije mogao sam da ih dobije. U svakom slucaju, muski odigrano finale, po obicaju sreca nas nije pratila, ali ce valjda biti bolje.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Svaka cas igracima, izginuli su za svoj klub...
Ako se ne varam, ovo je 9ta utakmica u nizu za 18-19 dana....
Nisam razocaran, vec ponosan na svoj klub
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.489
Локација
Žrnov
Momcima ništa za zameriti.. i više od svojih mogućnosti dali...

Gomilu govana u hali ne bih komentarisala... iskreno se nadam da taj koji im je prodao karte, da će te pare na lekove da potroši.

Grobari, navikavajte se polako na mesto prve pratilje... sve taman kako treba da bi premijer bio srećan...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.028
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kako smo pred sezonu pritisli dugme za RESET, jako sam srećan što je kod na terenu ostao isti, Partizan je još uvek Partizan - jedinstveni spoj borbe, želje i ljubavi.

Problem je što RESET nije pravljen zbog terena.

Od ujutru ćemo čekati na ocenu uspešnosti RESETA.

POMOZI BOŽE.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.217
Reaction score
18.901
Локација
U Kinšasi
Momcima svaka cast. Presudio je nedostatak kvaliteta na svim pozicijama. Sudije se ne racunaju.

Cigani ko cigani, gomila govana, ali simonovic je van konkurencije.

@Jasmina, jel mozes malo da pojasnis?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Tako sam znao, toliko sam bio ubeđen da će ovako biti večeras, i opet taj grč u stomaku nije prestajao do poslednjeg trenutka, kada sam samo osetio neko olakšanje, da je naš trijumf nemoguća misija u ovim okolnostima.
A za ubuduće moraće mnogo drugačije, ako se ne želi uživati u lepoti ikebane!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Momcima svaka cast ,borili su se koliko su mogli i kapa dole, u nedostatku kvaliteta ovako odigrati 3meca svaka cast:respect
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@jasminaT
Pa nece ni to govno pedersko biti na vlasti doveka. U smrdiji se vlast nikad nije menjala milom...
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Svaka cast momcima! Za Dzileta nemam rijeci koje bi opisale divljenje sta je uradio i pokazao sve u ovoj finalnoj seriji... Da braco Grobari previse sranja, od prve veceri sut ne ide kako treba, povreda Cvetkovica naseg prvog pleja, preko kradje u drugom mecu i cigle u tablu pa u kos... nije vise ni vazno. Pamticemo da su ostala srca i duse nase igraca na parketu i da su oni nikad jaci (tim koje i igrao Top evrolige i ispao od osvjaca iste,a mi nista) uz sto jada dobili i to im ne sluzi na cast! Ali to je derbi nikad se ne zna. Necu da mracim sta ocekujem za sledecu sezonu da se ne bih previse nervirao i da ne bude jesam li Vam rekao... Strpljivo cu cekati i gledati oce li opet biti ,kakav tim - strasan tim'... Znam da je Dzile nase najvece pojacanje i koji ce raditi i vidi se rad na Vilijamsu. Graditi tim oko Novice kojeg smo navijanjem kupili i mislim da nema para ni uslova koje ce ga odvesti od naseg parketa,samo jos da vidim ko ce mu pomoci u narednoj sezoni. Ove nije niko. :pfc:


:napred Partizan
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.306
Reaction score
18.749
Локација
Kej Republika
Još nismo postali ikebana. Od nas zavisi da li ćemo to i postati.

Volim te Partizane!!!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
Dzile upravo rekao da Dzouns sigurno ne ostaje, da cemo pokusati da dovedemo neke igrace iz FMP-a i da treba strateski da se radi, sa ili bez njega...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.532
Reaction score
23.725
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako Dzile ode, stvarno ne znam s kojim trenerom bi mogli da radimo strateski :confused

Edit: a strateski bez Dzounsa, sad sam procitao kako treba, izvinjavam se.
 
Последња измена:

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ja sam ponosan na sve momke i trenera! Svaka cast ljudi, svaka cast!

Necu da komentarisem razloge gubitka,znate vec svi da smo svoje izguvili u trecoj cetvrtini, a znate svi, tj videli ste svi i zasto...


Prokomentarisacu samo, kao svoj poslednji komentar kojim cu da zaokruzim mozda i ceo ciganlukk protiv kojeg smo igrali, i dve situacije u zadnja njihova dva napada, onaj na oko 35 sekundi pre kraja i sledeci. Tacno ceo ciganluk staje u ta dva napada, a pogotovo u prvi, gde se tacno videlo ko su i sta su govna. Ja sam vec tada znao da smo izgubili, cim je pozvan timeou. Gledam ovaj njihov timeout, i tacno vidim sta ce da se igra, i pre nego sto sam video znao sam sta ce govno da pozove - da se igra na onog zasticenog belog medveda, zna gosn trener da ce sigurno da mu se svira faul samo li ga neko od nasih popreko pogleda, a ne daj boze da ga malo dodirne ivicom dresa..tako je bilo i celu utakmicu, celu seriju..a veceras ja ne znam koliko su nam bre faula svirali na tog medveda? Odmah i sledeci napad isto to naravno, svirace se faul, dobice slobodna bacanja, to nema da fali! Tako je i bilo celu utakmicu...


Nego ko ih jebe, zivi smo, zivlji nego sto je iko mislio, sada da se presaberemo, pa da Dzile okupi sto bolji tim moze, neka dovede i prosecne igrace ali neka ih on po svojoj meri odabere, nece to lose da bude uopste!

:pfc::partizan_fan::D::BB:šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top