Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Momcima ništa za zameriti.. i više od svojih mogućnosti dali...

Gomilu govana u hali ne bih komentarisala... iskreno se nadam da taj koji im je prodao karte, da će te pare na lekove da potroši.

Grobari, navikavajte se polako na mesto prve pratilje... sve taman kako treba da bi premijer bio srećan...

Zaista imam postovanja prema Jasmina, prvenstveno zbog godina koje ima, ali dokle ce joj se dozvoljavati ovo konstantno podjebavanja, i indirektno porucivanje da je KK sns filijala?

Ili sam ja mozda lose protumacio post, ukoliko je to slucaj, izvinjavam se unapred.

EDIT: Verovatno sam preterao, jebes ga! :D

Sto se tice utakmice, mogu samo da kazem: PARTIZAAAAN I SAMO PARTIZAAN, NAJBOLJI JE ON, ON JE SAMPION!!!!!!

Ko god je iz kluba zaduzen za organizaciju utakmica, posle ove sramote veceras, treba odmah da leti. EJ DA TI HILJADU PRIPADNIKA NIZE RASE UDJE BEZ KARATA!?!?!?!?!!? ALO, GDE JE TU MOZAK?!?!??!

EDIT: Ko je otisao odmah posle kraja, propustio je jebenu definiciju sta je PARTIZAN!!!!!!!!
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Svaka cast NOVICI LEGENDI !!!

Dziletu jedino zamaram to zasto nije tajm aut trazio u trecoj... Stvarno nelogicno.

Rešiti se Aranitovica, Marinkovica, Milutinovica, Andrica, Vrapca, ne bih imao zivaca da nekoga od njih vidim u timu za narednu godinu.

Aranitovic i Marinkovic... Pakao koliko su losi, bas nista ne pokazuju.

Nadam se da Dzile ostaje pa neka on selektira novi tim pa sta bude...

Šteta što je iznešen bubanj na kraju, da je ostao malerisali bi ih do 1 ujutru. Objasnili smo im nakon utakmice sta su navijaci i kako se voli klub!!!
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Premašili svoje mogućnosti. Svaka čast i hvala vam i za ovo :clap

Nama, logično, trebaju samo nešto kvalitetniji igrači za početak. Ako je ova finalna serija nešto pokazala to je koliko su oni smešni. Da je kvalitet igrača približan, cepali bi ih 100 razlike :D

Novica se znatno popravio od dolaska, i na kondiciji i ovako. Neka samo on ostane a za ostalo ćemo lako :respect
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Momci, hvala vam na svemu.
Ovo je jedna od onih noći kad nam je srce puno toliko da pjevamo iz sveg glasa i pored poraza!
Noć za pamćenje, borba bre!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.280
Cestitke momcima:respect:respect

Ne bih da pokrecem bilo kakve rasprave pogotovu dok su glave jos vruce.
Ali gde ide Dzile kada ima ugovor jos 2 godine ako se ne varam.

Necu nikog da pljujem ali ako nisu sposobni da ga zadrze i opet nam dovedu nekog trenera ranga Pera Bozic nek se nose u tri lepe picke materine.

Taman smo konacno povratili malo grobarskog sjaja i ponosa sa Dziletom i Novicom:respect ako nam opet spremaju restart kao na pocetku godine:banghead:banghead:
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Cestitke igracima a posebno Novici.Licno sam dobio ono sto sam i zeleo a to je jos jedan mec u Pioniru i to je to.

Novica je igrao 1 na 5,a niko ni da mu se otvori.Nemamo pleja i centra,previse je ipak to.

Dzikic nemo posmatra kao betonski kip u trecoj cetvrtini kako beskonacno vremena ne mozemo da napravimo akciju,to su neke elementarne stvari,nije mi jasan sa tim gledanjem ali dobro,on je najmanje kriv.

U diktaturi ocekivati nesto je zaista neozbiljno,izgurali smo ovu sezonu a dalje sta ce biti to samo Bog zna.Za prodaju nema nikoga,kostur tima ne postoji,para ozbiljnijih nece biti pa vi vidite....

Brate grobarski, nemoj Džikića da prozivaš, kada je od 4 utakmice mogao u najmanje 2 da dobije cigane. I ti i svako drugi znaš koja je razlika u kvalitetu. Kod nas je Cvetković prvi plej, a kod njih ne bi mogao da bude treći. Naša linija u jednom momentu: Aranitović, Milutinović, Vrabac... Da se ne lažemo...

Imali smo šanse u 2. utakmici kada su nas bukvalno pokrali... Večeras je Džikić izvukao maksimum.

Ponosan na Partizan! :ziveli
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ponos.
Mi smo pobedili!!!
.Da se frljam ciganskom terminologijom tipa "mi smo pravi sampioni..."
Ne pada mi napamet,ali prvi put veceras sam otisao na utakmicu ,a da mi rezultat bude u drugom planu.
Zasto?Zato sto smo jebeno pobedili....pobedili i pre nego sto je utakmica pocela.Ko razume -shvatice
Momci ,hvala....VELIKO HVALA
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Bravo, momci.

Borili ste se koliko ste znali i mogli. Svaka cast.

Svaka cast Dzikicu kako je sve njih uspeo da ukomponuje da to sve lici na tim i da Talibani strepe do zadnjeg momenta uz svu kradju. Kad smo kod kradje, veceras je bila dosta manja nego u prethodne dve utakmice. Tek ponesto, da nas podsete da su tu.

Na kraju filtriranje. Otisli su oni koji su tu zbog fejsbuka i rezultata, a ostali oni koji i treba da budu tu.

Novica, legenda :respect

Da ostane dogodine i da bude kapiten.

Zanimljivo je da se pojavilo ponovo preko hiljadu talibana u hali. Tesko da im bas toliko karata stoka preproda, bice da tu ima i drugih metoda.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Gledasmo ga kako odrasta,gledasmo suze,radovanja....Gledasmo ga punog mladalacke kurcevitosti kako krupnijeg lika nabada u glavu,gledasmo kako donosi prvu pobedu u zg posle xy godina.....Imali smo cast da ga gledamo i ovih par meseci....Posle ovog veceras ulazi lagano u legendu...Jedan od najvecih Grobara ikada u KKP.....
Ako mu je zdravlje toliko lose kao sto se govori,ovo bi bio najlepsi nacin da ostane tu gde jeste....Na reklami,sa svojom bracom......
Novice :respect:respect:respect
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tejić je na meti, radi se na njegovom dovođenju.

Hvala momcima na borbi.

Željko Pantić da puši kurac!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa imaš partizanov vesnik od juče gde se posrao po košarkašima i našoj ljubavi prema toj sekciji.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ako je istina za tejica onda nema dalje,zatvaraj,stavljaj katanac!Iskreno se nadam da se necemo toliko samoopljunuti,to ljigavo malo cigansko kopile je koliko juce mucki s ledja,iz publike,udarilo kapitena KKP....:pickaciganska
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.632
Локација
Beograd
Па...ево и ја да се ,,запишем,, на овој теми, наклон до пода нашем тренеру и момцима, дали су свој максимум, и кад је тако...шта друго од њих можемо да затражимо? Ништа, осим да се и даље тако боре ѕа наше име, дрес и грб! Свака част!
:clap:respect:respect:respect:clap
Ево и шта сам написао мом другару у иностранству, мислим да и ово треба приметити...и запамтити...

Iako smo se potajno nadali, realnost je bila drugačija - jači i skuplji tim C. Zvezde, pobedio je večeras umorni Partizan, i - osvojio šampionski pehar, dok su njihovi navijači pevali njihovom kapitenu ,,ne moraš da kradeš Simone,, - aludirajući na njihovu nekadašnju krađu pehara...
HM...MOŽEŠ LI DA ZAMISLIŠ KAPITENA PARTIZANA U BILO KOM SPORTU KOME NAŠI NAVIJAČI PEVAJU: ,,NE MORAŠ DA KRADEŠ,,???!!!
Nezamislivo...


http://mondo.rs/a910467/Sport/Kosarka/Ne-moras-da-krades-Simone-pesma-Marku-Simonovicu.html
https://www.youtube.com/watch?v=jTtvDN7PHj4
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.568
Reaction score
3.380
Jbg, ako je tako, dobar stav, ako ne moze da ga ceka, znaci da zeli da radi sa centrom (ili jakom cetvorkom) jos na pripremama, i to je ok. Nadam se da to, isto tako, znaci da ce mu se to i ispuniti i da ce imati takvog igraca na raspolaganju na vreme.

E, sad, ako je istina i za igrace "iz sistema" (jer je to direktna saradnja sa covicem i tu nema "ama"), a posebno za ono govno tejica, zgadice nam sezonu, a da jos nije ni pocela. Ali, sacekajmo to, pa da vidimo.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
164
Reaction score
369
Hvala momcima na borbenosti i Dziletu sto je uspeo da iz njih izvuce maksimum.

Nadam se da Tejic nikada nece biti clan Partizana.
Ako je to onaj momak, tada junior zvezde, 2013. u Cacku u finalu tukao igrace Partizana, pa je mec prekinut - neka hvala, dalje od Partizana.
Ako je to onaj momak, koji je kao igrac prvog tima zvezde tukao igrace Parizana u plejofu 2014. - neka hvala, dalje od Parizana.
Ako je to onaj momak za koga je covic rekao da mu je jedino zao sto Tejic nije jace udario Cekovskog, neka ga i dalje kod covica.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
A Novica, zna li se sta oko njegovog ostanka, ili je to na cekanju?

U ovom trenutku, ugovor jedino imaju Cvele, Vrabac, Merinkovic i Koprivica, .... I svakako da ce imati bar 4 igraca iz juniorskog tima...

Dajte, ne zajebavajte za Tejica

Ja mislim da Dzile ima tim u glavi jos pre dva tri meseca, na upravi je da mu obezbedi to sto on trazi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top