Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Sva ova desavanja proslih sedmica ( minut cutanja, majice,samaranje,djordi) mi govori da imamo upravu kao klub na nivou tamo nekog seoskog ligasa.Najradije bih puko ko lubenica od sramote.Sta nam uradi neprijatelj a, bogami i domaci izdajnici.Na sva ova desavanja samo se cuti i saginje i cuti i opet saginje i u p... materinu pa dokle vise.Reci neku rijec,jeste tacno je sto je djordi rekao,nije tacno sto je djordi rekao,oglasi se i reci nam igramo ABA ligh za kurcevo zdravlje jer nam ni titule te iste lige nece donjeti nista sem naziva prvak ABA lige 2016/2017.Ko nam je savjetovao da igramo Fiba i zatvorimo sami sebi vrata od EL.Reci tacno je da nas ucjenjuju svim i svacim.Iskreno covjek kojeg sam postovao kao kosarkasa i funkcionera me najvise razocarao govorim o Tosi.Moje misljenje da je on jedan od prvih koji je bio da Dule mora biti otjeran iz kluba.Care moj ako nisi vise u mogucnosti da nam pomognes ostavi nas i nemoj nam vise doljevati so na rane i da se ponizavamo svakim narednim danom.Klub iz porodice Partizan koji mi je nekako najvise u srcu svojim potezima me dovodi do ludila.Kao navijaci smo ipak zasluzili neko saopstenje od kluba na sva desavanja a o izvinjenju da ne govorim.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Evo, Tegi na SOS-u upravo pročita Pekovićevo pismo, ko nema SOS na TV-u, ima ga na internetu, izvolte gledajte i slušajte, koga interesuje...

Sta je pisalo u pismu, o cemu?

Ja pretrazih ceo interbet i nista ne nadjoh ....
Jbg, sinoć kasno ,,okrećem,, kanale na daljinskom i naletim na Tegijevu emisiju na SOS-u, čita čovek šta je Peković izjavio/(napisao?), apropo toga da je Partizan, da ne bi bio suspendovan od matičnog saveza, morao u FIBINU ligu...tako nekako...obraća se Đordiju...
E sad, dok sam ja pojačao ton na daljinskom, Tegi je več prešao na nešto drugo - izgleda da sam se zeznuo (i vas), ako sam skapirao da je Pekmen to upravo i neposredno (na primer juče) sročio zbog radi Đordija Bartomeua/Bartolomeua i njegove najnovije izjave, a zapravo Tegi čita nešto iz prošlosti...
Što je dedi milo, to mu se i snilo, i ja se ponadao da će naš predsednik da kaže koju o svemu ovome, a ne da Partizan i njegovi asovi budu samo ukras i fikus Zvezdinom pohodu ka F4 i osvajanju Evrolige (ako uzmognu)...
A biće da je Tegi ustvari samo pročitao izjavu iz avgusta 2016, ali ako neko postavi celu emisiju na Jutjub, možda ima da se čuje još nešto zanimljivo...i potresno...
Dakle, emisija je bila na SOS kanalu, u noći između 28. i 29, oktobra 2016., po vremenu u Srbiji...
Pekmenova izjava je verovatno bila samo ovo:
www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=08&dd=12&nav_id=1165202
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.878
Локација
Beograd
Trebalo bi da bude repriza noćas oko 1, bar je dosad bilo tako, sutradan oko 13h pa opet oko 1h...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Bila jednom jedna pesma, sad da staviš Partizane umesto Sloveni i partizanski umesto slovenski...pa bi ličilo na neku buntovnu...
A neki od nas iskreno nekad verovali u ovu o Slovenima (Južnim), i mislili da je to tako...a ono... umesto južni, ispali tužni...

Ali sad čoveku teško da poveruje da uopšte može da ima nekog realnog bunta...kakvi god bili stihovi...
Bilo nekad, bilo pa prošlo...a šta će biti, ne znam...

Нек' се сада и над нама
Буром све разнесе
Стена пуца, дуб се лама
Земља нек' се тресе

Ми стојимо постојано
Кано клисурине
Проклет био издајица
Своје домовине!
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Kad će pojačanja? Hatcher 90% tima. Andriću nije pomoglo davljenje dok Marinković ima nekih žestokih problema. Vrabac ne može da dobaci sa slobodnog. :banghead
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.241
Reaction score
33.823
Локација
vaginamandibularia
Bila jednom jedna pesma, sad da staviš Partizane umesto Sloveni i partizanski umesto slovenski...pa bi ličilo na neku buntovnu...
A neki od nas iskreno nekad verovali u ovu o Slovenima (Južnim), i mislili da je to tako...a ono... umesto južni, ispali tužni...

Ali sad čoveku teško da poveruje da uopšte može da ima nekog realnog bunta...kakvi god bili stihovi...
Bilo nekad, bilo pa prošlo...a šta će biti, ne znam...

Нек' се сада и над нама
Буром све разнесе
Стена пуца, дуб се лама
Земља нек' се тресе

Ми стојимо постојано
Кано клисурине
Проклет био издајица
Своје домовине!

Ovim "pomirljivim", "hriscanskim" "personama" iz "nove" uprave vise pristoji ova pickarska verzija koja je sad aktuelna, sa sve kuknjavom i pozivanjem svevisnjeg u pomoc.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Smatram da je bar 95% navijača Partizana mišljenja da ovom timu
trebaju još dva kvalitetna igrača.

Pavlović i Tepić su‚ koliko sam upućen‚ slobodni igrači‚ a mislim i
Stefan Janković i Vladimir Dragičević.

Da li je moguće da ova uprava ne može naći način da obezbedi
sredstva za dovođenje još dva pojačanja‚ čime bi‚ vjerujem‚
Partizan postao mnogo konkurentniji u borbi za sva 4 trofeja?
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Možda i može, samo se postavlja pitanje da li nam je to u interesu, odnosno, da li će nam dozvoliti?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ko u Nemanjinoj daje odobrenja, ako bolesnik ne dolazi u kabinet?

Da zolju nije ostavio "čovek iz senke"?

Prc!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Realno i lud vidi da mi imamo finansijskih mogucnosti da dovedemo mozda cak i svu cetvoricu jer nam ne bi trazili neke pare (Tepa pogotovo) ali je takodje realno da se Pekovic pravi da je sve u redu i da prsti kako igramo :prekrsti i da je jasno da ne smemo da dovedemo nikoga da se ne bi desilo da kurvu nategnemo i osvojimo ABA.Zvezda Zeleznik ILR u tom slucaju ne bi imala sta da trazi protiv nas vrv i tad bi im se san o F4 u Beogradu rasprsio jos u Aprilu,a to nije u interesu crvenog dela Smrdije tako da sam se od potencijalnih pojacanja oprostio. :cry:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top