Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Šta je po vama trebao Mlađan da uradi, da dođe tamo sa sekirom i da isekira i drveće i malog.

Nekad stvarno preterujete.
Kad vam se već toliko ne sviđa akcija, što niste negodovali prošle godine kad je započeta. Što se niste pojavili sa sikirama na mestu gde je Mlađan paradirao i sve ih isikirali!?
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Imam info od jednog našeg budućeg medijskog partnera, da Iskrin češlja sve što je do sada potpisano, jer žele sve da provere ponovo...

Što je to tako samo nagađaju.

Što se tiče operativnog poslovanja izgleda da je on to nezvanično preuzeo na sebe
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
I jeste preuzeo.....ne moze se reći da bar on ne radi punom parom
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ovo sto stojance prica ,tj pise je nasa realnost jbg
Kada tome dodas da smo krenuli dobro da osecamo sistem koji smo mi nekad imali ,a koji sada radi protiv nas....
-Pod sistemom podrazumevam jake EL utakmice
-ekipu bez zvucnih imena
-odbrana na granici ludila
-jak skok
....
zvuci poznato :cry:

Jbg, secam se da smo mi njih kidali bas zbog igranja EL i kada smo kol`ko-tol`ko egal bili (mislim da je to za vreme pesica)
ali Pekovic zna da je FIBA vrh :banghead
Na ovu izdaju sam i mislio kada sam zapoceo tu raspravu. Covek je klimac glavom,dal zbog neke ucene ili zato sto je ogranicen jebe mi se,ali za Partizan nije
UPRAVA NAPOLJE
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Daj pojacanja...kao da slusam cigane u eri nase dominacije. Ne jurimo ih po belom svetu,necemo ih stici a dugovi ce rasti. Pa njima tek treba da stignu pojacanja.
Cibona je trenutno nas protivnik za 4.mesto,cedevitu i da pobedimo sada ona ce nas prestici...u drugom delu sezone idemo u pg,2 puta u zg...A moramo biti 4. da odrzimo bar neki zar,legalno se rezultatski izboriti za taj evrokup(ako malim slovima negde nije napisano da cemo igrati fiba ls narednih 5 godina)
---------------------
Tesko vreme za ceo SD...u rukometu smo 8.,u odbojci 7. ...a pogledajte tabele da vidite ko je prvi.Nije vise problem ni to sto su njihovi fantomski klubovi prvi,mi ne mozemo ni sa vojvodinom,radnickim,ribnicom,ljigom,dinamom,slogom,samotom.

Ne kapiram zasto moramo biti cetvrti i kome to odgovara??? Jedino kurvi i coravoj pudlici da se izivljavaju i lece komplekse kao pre dve godine.Mi nema potrebe da jurimo bilo kakvo cetvrto mesto jer to ne donosi nista jer nemamo tim da se pobijemo sa prvim i da ga izbacimo,epilog dakle znamo.Eurocup necemo igrati sve i drugi da budemo i mislim da je drzavni vrh Djordiju vec dao garancije za tako nesto.U proslosti su nas skupo kostale dve stvari zasto nije ispalo bolje.Prvo ona mrtva trojka onog mrtvog Smita i drugo onaj poraz od Buducnosti godinu dana kasnije kada su nas bacili na to cuveno 4. mesto pa smo videli kako se zavrsilo.Dakle pozicija 4.ti nista ne donosi i ne vidim svrhu juriti to mesto.Bili 5. ili 12. igracemo LS jer smo Partizan i FIBA je potrebno takvo ime u ovom bednom takmicenju.A ako coki bude pozeleo ,"najlepse usne" ce nas i iz LS eliminisati. :banghead E Smrdijo
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Sve jedno ko je ko ali ovakvo cutanje zaslužuje da se skloni.

Iskreno sve te legende kluba, koje cute dok gledaju sta se radi, je I pitanje da li su legende? Ok u igrackom smislu su dali mnogo ali je I njima Partizan, tj svi mi smo im dali sebe u potpunosti.

Sve je to super, I tetovaza I povratak kad nisi morao I to mora da se ceni, ali u tom domenu, a ne da te amnestira od svega. Jer kad bi se tako merilo onda bi svako od nas trebao da bude predsenik po par dana, jer ko ce izmeriti sve sto smo mi dali klubu, pa ako se tako ljubav meri hajde ja ne moram prvi. Moze I za mesec dana. Obecavam da cu prvo da otpustim Silobada...

Ali ovo brisanje kurca o nas kao o zavesu mora da stane kako god... Da ne bi sutra nasa deca zbog nas isla na utakmice I slavila sto je uneizvesnoj zavrsnici dobijena crnokosa jer tu nam je I mesto po ovim skorijim trendovima...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Pri tome, ovde se masovno kritikuje Muta zbog "divljanja" (o njegovoj nerealnoj potcenjenosti sto se tice struke mogu da pisem i dosta vise, ali ajde) a nasa igra je trenutno losa verzija Mutinog divljanja. Jer njegov broj trojki koje se pripale budu iz izrađenih pozicija, mi sutiramo vise za 3 nego za 2, ali kao divljina ne iz popa, ne iz kretnji bez lopte.
mi sutiramo za tri jer ne znamo sta cemo sa loptom, nema prodora, nema akcije, nema plana, nema kvaliteta a vreme istice i sta ces opalis za tri pa ako udje udje, tako se kosarka ne igra, i znao sam da ce tako biti, svi smo to znali... verujem da nije nama plan sutirati toliko trojki, nije im dzile reko ljudi samo prangijajte pa sta bude, to je jednostavno posledica nase slabe ekipe, cim neko igra odbranu, gotovo, potop ne znamo sta cemo

MI PRVU PETORKU NEMAMO !!!!

ovi igraci mi mozda mogli da budu druga il treca opcija (za neke je i to mnogo) al prva nikako, posto oni jesu prva opcija onda jbg i ovo sto imamo pobeda dobro je

sve bi bilo mnogoooooooooooooo lakse da znam da imamo neki plan, a posto je i vise nego ocigledno da nemamo :banghead:banghead:banghead
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne kapiram zasto moramo biti cetvrti i kome to odgovara??? Jedino kurvi i coravoj pudlici da se izivljavaju i lece komplekse kao pre dve godine.Mi nema potrebe da jurimo bilo kakvo cetvrto mesto jer to ne donosi nista jer nemamo tim da se pobijemo sa prvim i da ga izbacimo,epilog dakle znamo.Eurocup necemo igrati sve i drugi da budemo i mislim da je drzavni vrh Djordiju vec dao garancije za tako nesto.U proslosti su nas skupo kostale dve stvari zasto nije ispalo bolje.Prvo ona mrtva trojka onog mrtvog Smita i drugo onaj poraz od Buducnosti godinu dana kasnije kada su nas bacili na to cuveno 4. mesto pa smo videli kako se zavrsilo.Dakle pozicija 4.ti nista ne donosi i ne vidim svrhu juriti to mesto.Bili 5. ili 12. igracemo LS jer smo Partizan i FIBA je potrebno takvo ime u ovom bednom takmicenju.A ako coki bude pozeleo ,"najlepse usne" ce nas i iz LS eliminisati. :banghead E Smrdijo

Najbolje da istupimo iz ABA? Ajde ne lupetaj, svega ti. I pusti tu mitomaniju, svi se mi sećamo i Čildresa i Smita i Budućnosti, ali šta da se radi. Možeš misliti, zajebaće nas Đordi. Zajebao je on nas mnogo više od tog jebenog Evrokupa (ako je to uopšte tačno sada), izradio nas je za A licencu, pa smo opet preživeli i opet mu drali favorite sa dobrih tržišta.

Ako je FIBA sasvim izvesna, daj da je igramo, ako nije, daj da je opet igramo. To nam je realnost, daj da je što bolje odigramo i što dalje stignemo, manite se maštarija i vlažnih snova o centrima kojima ćemo dogodine klicati u Evroligi.

Ovo je bilo strašno za gledati, ali treba biti realan pa reći da limenke jesu bolje od nas, ali da su daleko od neke svemirske košarke, atomske odbrane i nedostižnosti. To naravno ne menja činjenicu da kod nas retko ko može da poentira.
 

stojadinx

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
79
Reaction score
3
Stvarno je malo cudno ponasanje Pekovica, prosto ne mogu da verujem da nije dinara ulozio u kk, Dziletu jedino za zameriti je losa selekcija igraca, a sto je najgore oni su skoro zajedno od pocetka priprema.....realno borba za 4 mesto u aba ligi, ispadamo u plej offu kls, i u kupu, evropa eventualno druga runda i to je to ove sezone.....
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma ne treba Pekovicu zamerati to sto ne ulaze svoju lovu. Nije njegov klub, a I koliko se pricalo dao je on neki kes I koliko god da je to hvala mu.

Problem je borba I prkos bez obzira sto ce nam ukinuti I to malo sponzora. Jer, kako stvari stoje Psiho je krenuo I na tita, I zelja mu je da se pozicionira kao on I koliko god strasno zvucalo mislim da ce mu poci za rukom I da nece skoro on sa vlasti.

I sta onda. Zivotariti ovako dok cekamo bolja vremena? I sta ako umrem do tada? Da zivim u muci ceo zivot jer eto nije se nista moglo I eto sad je doslo njihovo I oni su trpeli pa hajde I mi. Jebu nas ali sta ima veze, bitno je da budemo cetvrti, da bi sline imale jos koju sansu da se ispisaju po nama, a mi to sve lepo aminujemo, okrenemo ledja I pevamo... Ja vala necu, a postujem svakoga ko se opredeli za taj put... Ovo je jelte slobodna zemlja, ili bese nije? Ne znam ni sam vise...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Tepic, zamena za Robinsona i Majstorovica, pa da pricamo o necemu. Ovako cemo biti kanta do kraja sezone svakoj ozbiljnijoj ekipi.

Nekada smo imali Cakarevica koji prebije Baticu, Lucica i Dragana koji ustroje ciganskog pacova, pa i Bogdana koji mu jebe majku na uvo, da ne pricam o nekim ranijim vremenima.

Sad smo dosli u situaciju da taj isti Milutinovic igra za nas, da je tu neki Bircevic koji se kao curica svadja po tajmautima sa saigracima...

Sve dok se ne vratimo na stari kolosek da se uz 2-3 dobra igraca dovede jos 9 fizikalaca koji ce da se pobiju i ne dozvolimo da budemo na strani koja kuka zasto su nas prebili u odbrani necemo uspeti da prejebemo bilo koju ekipu koja ima EL iskustvo u toj sezoni. Trebaju nam ogromni i fizicki snazni i skocni igraci na svim pozicijama, drugacije protiv njih ne mozemo. Naravno da znaju da ubace zicer, bacanje, poneki sut... da nisu vrapci.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ma folirant, klasican preletac. Sirio je lazi, sad menja stranu, kao i obicno.

Nije ovde tema AvR!
Jel ti znaš definiciju preletača ,leba ti?
Lagali mene pa ja prosledjivao....zato sam posebno besan i to neću zaboraviti.Menjaju stranu ljudi iz interesa ,a moj interes je isti ...KKP!
Stranu su promenili oni koji su načinili izdaju iz interesa ili ucena
UPRAVE NAPOLJE
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.231
Nemam odredjeno misljenje o Pekovica na mestu predsednika, ali najverovatnije skoro i nista nije uradjeno od kada je on postavljen za predsednik kluba. Ko bi ulagao svoj novac u klub ipak treba da ima i neke garancije da ce klub kada se privatizirao on bi imao prioritet pri kupovinu ili da mu se pare vrate u nego realno vreme. Ljubav prema klubu to je vec odamno prevazicena stvar on izgleda da ima puno para ali i zna kako ih je zaradio i nekome da ih pokloni to bi tesko uradio. Ipak ja mu zameram da ako je vec veliki grobar i zeli da bude nas predsednik prvensveno treba da mu bude preokupacija kako unistiti najveci nas rival pre svega mislim na sportsko polje i preuzeti mu primat. Mi smo veliki klub na balkanu mozda i najveci ali nazalost ne zivi se od proslosti, kako za sada stvari stoje mi i zaista smo postali ikebana a za sada ovaj predsednik samo joj menja vodu da ikebana ne ovene sto je za sada malo da se klub postavi na pravi kolosek.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Nije ovde tema AvR!
Jel ti znaš definiciju preletača ,leba ti?
Lagali mene pa ja prosledjivao....zato sam posebno besan i to neću zaboraviti.Menjaju stranu ljudi iz interesa ,a moj interes je isti ...KKP!
Stranu su promenili oni koji su načinili izdaju iz interesa ili ucena
UPRAVE NAPOLJE

Ko te je lagao, Todoric? Cinjenica je znaci da si lagao, i ne samo ti. Lagao si jer nisi koristio mozak i logiku kada si verovao njihovim pricama. Da ne nabrajam, dovoljno je reci kafe kuvarice i Miloje cigan. Sada pricas Pekovic napredni kadar itd. Ili nisi bas pametan, ili si zlomeran, ne postoji trece. Izvini, ali tako je.

U KKP je trenutno sve trulo, osim Novice Velickovica i njegove grobarstine. Samo sto on nije Lebron, nazalost.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ekipa je katastrofalno selektirana,u to nema sumnje.

Ne postoji jasno objasnjenje zasto nisu zadrzani Cvetkovic,Vilijams a zasto umesto placanja Bircevica nije placen Tepic recimo.

Sa ova tri igraca koji jesu skromni bi bili duplo ozbiljniji tim.

Bacamo pare na Majstorovica,Robinsona,Lukovica,Ratkovicu i slicne koji apsolutno nemaju nikakav talenat i kvalitet.

Taj Cvetkovic jeste limitiran ali je nekad bio talenat,nekad je dominirao pa makar i u mladjim kategorijama,ima makar na trenutke odlike ozbiljnog igraca.
Isto vazi i za Tepica.

Darel Vilijams je gospod bog za kompletnu ekipu ispod kosa,nemojte reci da nismo imali love a imali smo za ovih par potpuno zalutalih igraca.

Talenat nijedan nije doveden i epilog je potpuni raspad od igre i neka divlji basket.

Dzile ne moze u kontinuitetu da vodi mec a kamoli sezonu,velike su to amplitude za klub kao sto je Partizan.

Pekovica kao sto sam rekao zabole za sopstvenu igracku karijeru,on je potpisao ogroman ugovor sa Minesotom i ot tog momrnta ga je bolelo za sve.

Covek se druzi sa bratom od Sarica i ko zna jos kakvim krimosima,u glavi su mu samo pare,biznis,interesi itd. kakva kosarka crna,karijera,kakav Partizan.

Znamo svi sta treba u Srbiji da se uradi da bi podigao neki veliki kompleks negde a kamoli na Zlatiboru.
Predsednicka funkcija u Partizanu je u potpunoj funkciji toga,da se nesmetano dignu hoteli i zato smo ovako ponizni i ovako se zahvaljujemo premijeru i zato placenici tuku navijace koji skandiraju protiv psiha.

Pekovic i komplet uprava moraju da odu jer se na utakmicama koje oni organizuju obicni navijaci maltretiraju i prebijaju zbog slobode govora i to direktno od njihovih pulena sa kojima suruju,tzv ,,najvernijima''.

To nema ni u Kongu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top