Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Puštena u smislu oni će da uspore a mi da "ubrzamo" .. ovo pišem iz iskustva sto naravno ne znači da je istina.
Ne mora da se zatvori ali pisanje o tome kako gazimo seoske ekipe i kako je bugarska prevara smršala ne vodi ničemu.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Pišeš iz iskustva, ali ne mora da znači da je istina? Je l' samo meni treba prevodilac ovde ili još neko ima probleme, da shvati ovo?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Covek fkloznica,je lepo napisao da Partizan na stadionu vec dugo ne prati,sada posto nema Evrope, treba zatvoriti i teme o FKP,i svima lepo.

Zato se moze uvek lepo procitati njegova analiza na temi kosarka u Srbiji i Evropi,prati se Euroliga,zanimljivo takmicenje nema sta.

Sad ce jos i cigani da nam puste titulu,zna covek iz iskustva,pa bi bilo lepo da napise kada se to desilo,da nas prosvetli malo.

Stajlista preporucuje da rasprodamo sve sto valja,brine se covek za klub,i to je lepo.
Jer igraci nam nece imati cenu na leto,kao sto sada imaju,jer nece igrati Evropu,a sada su je igrali pa zato vrede???

Predlozi su zaista konstruktivni,i treba ih sto pre dostaviti debeloj pedercini,koja se guzi u skromnih 32 kvadrata.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775
Kakav kurac galijani, kakav berluskoni, kakav ajax....pogle ovo bre
http://informer.rs/sport/partizan/1...an-tim-Partizan-imao-nije-morao-prodaje-asove

127956_partizan1_iff.jpg


E lopovi mammicu vam jebem svima....pa samo zbog ovoga vas treba vesati...ajde sto nisu ostali 2-3 sezone duze nego nismo evro od njih videli...pokrala bagra i sto je zvanicno bila cena i sto je bila nezvanicno...i sad treba da se cimam oko El Monira i slicnih..ma idi bre
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Meni tutula koja će eventualno biti puštena od strane pickoustog i mrtvih cigana ne znači ništa ..

Mnogo mi te je zao! Eto, posto tebi nista ne znaci, onda nek je ciganka nikako ne pusta. Je l' tako? Mozda bio bio srecniji da je dopisu sebi?

Verovao ili ne, ima i dalje idiota koji se raduju pobedama protiv Backe Palanke, Metalca i Javora

+1. Igra Partizan. I kod kuce i na strani.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Daće Bog da uzmemo titulu uz 3 pobede nad romima ove godine.
Mislim da bi to izazvalo komplekse i frustracije kod čergara većih razmera uz mnogo razvaljenih ala džajkinih bulja i garantovanu smenu groka i uprave..
Od Marka dovoljno da bude večni ćelavi prepotenko, koji ih karao gde god je stigao..
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.736
Локација
Tamo gde si ti!

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da, da I onda kad uzmemo titulu u junu, dug 20 miliona, bez Evrope ode Djurdjevic, ode Leo, ode Everton, Jevtovic, Bleki, ostace nam Tavamba, Duca, Djole, Bosnjak bez minuta u prvom timu, moze I Radin na zadnjeg veznog, dovescemo jos par polovnjaka I to je ekipa koja ce da napada titulu I Evropu, vi cete naravno da skidate sve sa nebesa, Partizan ce biti u najvecem kanalu ikada I te 3 nule u novom Uefinom sistemu takmicenja necemo ispraviti ni za 10 godina.
Cak I Terza to kapira pre prosecnog Partizanovca pa dovodi na kamione Jsl drvnu gradju, jer I njemu postaje jasno da ubode jednog domaceg igraca vise ce mu doneti nego najbolji stranac, a kako mi radimo imace rokova I rokova da ih dovodi dok ne oformi ekipu kako treba, a kako ide trenutno za 2 godine ce razlika u nasem I njihovom timu biti kao u kosarci.
A I ja pisem kao da ima kapaciteta da se nesto promeni, nista uzeti titulu I casno poginuti, bar jos par meseci radosti, jupi
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Molim vas, nemojte pokušavati da nas ubedite da sad više ni titula nije bitna. Nemojte da počnemo da razmišljamo na taj način. Da ne bude i u fudbalu cilj samo puko postojanje kluba i ništa više. Neće titula doneti raspad, kao što ni mere štednje neće popraviti finansijsku situaciju ili sačuvati stabilnost. Sa finansijskim stanjem i dugom se manipuliše, kao i sa mnogo čim drugim. To je poenta. Što se titule tiče, prošle sezone smo mi "usporili", a cigani "ubrzali" (od trećeg kola pa nadalje), jer je izgleda tako moralo biti. Nemojte da sada nalazimo nekakve "racionalne" razloge da im i ove godine prepustimo taj trofej ili da nam je svejedno hocemo li ga osvojiti ili ne. Duguju nam dve titule, 2013/2014 i prošlogodišnju. (Kamo sreće da ima malo ljudskosti u njima, pa da nam ih vrate, tako što će stvarno oni "usporiti", a mi "ubrzati".:D) Nema potrebe da ih još častimo. Ako ima ikakve šanse da se pitanje šampiona reši na terenu, treba se boriti. Nadam se da, pre svega, Marko i igrači tako razmišljaju. Kad je u pitanju uprava, može se očekivati svašta, ali ne sme se i tolerisati svašta. Možda hoce da nas naviknu na malo, na male ciljeve, niske domete, da nas ubede da je to dobro za nas, pa da i prestanemo da tražimo više. Ali bar mi navijači moramo sačuvati u sebi duh našeg kluba.
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.736
Локација
Tamo gde si ti!
Da, da I onda kad uzmemo titulu u junu, dug 20 miliona, bez Evrope ode Djurdjevic, ode Leo, ode Everton, Jevtovic, Bleki, ostace nam Tavamba, Duca, Djole, Bosnjak bez minuta u prvom timu, moze I Radin na zadnjeg veznog, dovescemo jos par polovnjaka I to je ekipa koja ce da napada titulu I Evropu, vi cete naravno da skidate sve sa nebesa, Partizan ce biti u najvecem kanalu ikada I te 3 nule u novom Uefinom sistemu takmicenja necemo ispraviti ni za 10 godina.
Cak I Terza to kapira pre prosecnog Partizanovca pa dovodi na kamione Jsl drvnu gradju, jer I njemu postaje jasno da ubode jednog domaceg igraca vise ce mu doneti nego najbolji stranac, a kako mi radimo imace rokova I rokova da ih dovodi dok ne oformi ekipu kako treba, a kako ide trenutno za 2 godine ce razlika u nasem I njihovom timu biti kao u kosarci.
A I ja pisem kao da ima kapaciteta da se nesto promeni, nista uzeti titulu I casno poginuti, bar jos par meseci radosti, jupi

Najbolje da se odmah ugasimo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nisam išao dosta dugo na utakmicu Partizana i tu nemam šta da krijem niti me je sramota to da napišem. Išao sam dok sam bio mlađi i dok me nije mrzelo da jurim ljude iz obezbeđenja da me puste unutra za lovu. Pre ću njima da dam 500din nego da moje pare idu za kurve ljudima iz uprave

Ovde se potencira neka sportska priča ? Poserem se na tu priču ,tebe poslodavac izbaci zbog par hiljada evra i pušenja kurca pickoustom iz takmičenja kome tezis sruši ti sve snove koje sanjaš i ti ćutiš kao pička i kao da ništa nije bilo.. kapiram ja njih ,gde da kažem nešto negativno kako ću onda na splavovima da muvam najbolje kurve,kako ću onda na Sandru Partizan itd itd
Ceo sistem je bolesno napravljen a naša liga je cela nameštena ,bila ranije kada sam imao ortake koji igraju profi fudbal a verujem da je sada još gore.

Javicu se na kraju sezone kada uzmemo titulu ,do tada me nema na ovoj temi a vi nastavite priče čeka nas rad ,Surdulica je opasna mina itd itd

P.s. i dalje ću pratiti sve mečeve Partizana ali sam naučio vremenom da ne dižem sebi pritisak zbog manekena i mrtve lopovske bande iz uprave
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.635
Reaction score
8.526
Локација
Македонија
Ja se izvinjavam na izraz ali koj kurac ste se onda raspisali ako se ne zamarate i niste idioti koi se radujete na pobede protiv njivaligasima.
A ostavite nas idiote koi jos uvek volimo da se radujemo kad pobedi Partizan pa makar to bila pobeda protiv Javor ili Metalac.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Eto ranije je nasa liga bila namestena,pricaju profi fudbaleri.
Znaci cigani su u pravu kada kazu da nam je cika Tole poklonio nekoliko u nizu.

A sada ce satro da nam prepuste titulu,a traze neku nepostojecu iz 1946.
Jasi psiho boli te kurac,pored ovakvih neprijatelja,prijatelji ti nisu ni potrebni.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Mare, ne razumeš, liga je nameštena kada smo mi prvaci, a kad su cige sve je regularno. E sad videćemo, da li će sve biti pošteno i oni biti prvaci ili ćemo mi da ''ubrzamo'', a oni da ''uspore'' i tako ukrademo još jednu titulu.
Mamicu vam pokvarenu, šta se piše ovde, na našem forumu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top