Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pravda nije zadovoljena!
Fudbal nije zadovoljen!

Želim da ih pocepamo, damo 5 komada, pa neka im onda izmisle i 3 ako treba.
Opet će se igrati derbi u rupčagi, moramo da pobedimo! MORAMO!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ma sta se pravdate zbog regularnog gola Djurdjevica !? ....ne dozvoljavajte da se sve zavrne u pravcu "pokraden Partizan ali pokradena i ciganija"

Naredni derbi su gotovi moraju da smisle 3 penala i bar 2 neregularna gola ako misle da se opet izvuku.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
U svoj ovoj lakrdiji, tuci i kradji, uspeo sam da potvrdim sebi jednu stvar, sto bi se reklo, svaki nas bolji od svakog njihovog igraca pojedinacno...ne znam da li ste primetili ali imali smo jako puno lepih i atraktivnih i solo poteza, ali i kratkih kombinacija gde smo njihove igrace izbacivali iz igre sa takvom lakocom...i to ne samo Leonardo, puno je igraca veceras takve stvari uradilo...posle su sekli igru na svakih 10 sekundi, sta ih boli kurac, znaju da nece sudija da da ni zuti a kamo li crveni, pa udri i fauliraj pri svakom kontaktu sa loptom, ne dozvoli protivniku da poveze ni 2 pasa... Jbg, za bolje ne znaju... Da nam je samo 45 minuta fer sudjenja, mi bi za ove izgledali kao Barselona...sa lakocom bi ih pregazili...bilo bi cak i lepo za gledati....

Samo strane sudije I imacemo fer sudjenje. Tada bi se I igraci drugacije ponasali, nebi smeli da nas krvnicki biju. Oducili bi ih od fudbala.

Klub treba da zahteva da od sledeceg derbija iskljucivo sude strane sudije!

 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ma iz aviona se vidi da je gol regularan, cak i cigani sami priznaju, cak je i bozovic na konferenciji rekao da je sve regularno.
Samo izpadamo glupi sto osecamo potrebu da kontriramo zurnalu.

Nego, videlo se nakon utakmice koliki je gospodin Marko u odnosu na ovog laznog grofa. novinar Arene je radio kratak intervju sa obojcom nakon utakmice u tunelu, a razgovor sa Bozovicem je tekao ovako:
- Novinar: Da li mozete biti zadovoljni sa ovakvim ishodom?
- Bozovic: naravno da da. Partizan je bio puno bolji od nas i mozda su zasluzili pobedu, posto su bolje igrali.
- Novinar: Pitam Vas zbog toga sto je vas kolega rekao da nije zadovoljan ishodom zbog neregularnog gola koji ste dali?
- Bozovic: Epa ni mi nismo zadovoljni zbog toga sto smo do pred kraja vodili.

Debil :pickaciganska
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Ubiti sledeca govna: vujovic i pomocnici, mazic i pomocnici i pickousto govno.. Nagrada od mene $150 jer cjenim da zivot tih govana ne vredi vise
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Onaj kup u Nišu i šta su uradili našim košarkašima, kao i razbijanje cigana u navijanju bili su samo zalet za današnji fudbalski derbi. Znali smo šta nas čeka na terenu, i, mogu reći, očekivali smo krađu. Partizan bukvalno svaki derbi počinje s tim da gubi 1:0.
Trebao sam da idem, nedelju dana je to bilo to a onda ipak ne, pa opet da, pa ne, pa u zadnjim trenucima ostadoh uskraćen te lepote, Beograda, proleća i grobarske tribine. Ipak kao i svaki grobar više od svega danas želeo sam pobedu danas. Uostalom, takođe kao i svaki cigan. Doduše, ne pobedu po bilo koju cenu, koju bi oni progutali uz podsećanje nas, kako je nekad Drobnjak iz auta...
Pošteno, objektivno i iskreno, navijački, očekivao sam da im strpamo par komada. Onako 2-3 kao od šale, nego s obzirom da je to derbi nisam mogao da tvrdim. Znali smo da nas čeka #drugsmora, bili smo spremni na sve. Posle onog njegovog poteza, poludeo sam. Ona dva penala pre nekoliko godina nisu me onako iznervirala.
Naučen kako oni razmišljaju i na šta su spremni, neki maximalni domet njihove fantazije o pobedi u derbiju otprilike, kada sam pretpostavljao šta bi moglo da bude, to je bilo to... neki očigledan ofsajd i gol, smešan penal, nama nedosuđen, poništen nama gol... neka očigledna ruka... čak i ovo danas. Tako da, nije da sam se našao u čudu, samo me iznerviralo... ali...
Bolje je da smo primili takav gol, nego regularan. Bolje je što smo primili u prvom. Bolje je iz takve njihove krađe da daju gol, nego pošteno. Jeste, oni pošteno ne bi mogli, ali ko zna u fudbalu se dešavaju takve stvari, možda bi i dali... ovako je bolje. Opet, veoma mi je žao što nismo pobedili. Jer da smo pobedili, ovo bi bila junačka pobeda. Ipak, ovo što se desilo danas, kao i oni momci u Nišu a i kasnije desetkovani šta rade, čine nas navijače Partizana ovih dana tako ponosnim, tako nam je puno srce i tako smo srećni, kao da smo titule osvojili ne znam ni ja koje već... stvarno, hvala momci.
Što se tiče utakmice, po meni veoma bitan momenat Leonardo i onaj njegov šut u 6. minutu... da je to ušlo... uh. Posle ona bakljada i vetar, prekid našeg presinga i tu cigani počinju malo da se bude a mi čekamo neku polukontru, šta već... pokušavamo nešto, Leonardo par puta previše, ali previše sebičan... ipak moramo to da trpimo... Kićo Kosović odigrao dečko korektno, ali sam više od njega očekivao u napadu, on nigde ga nema, nijedan dobar pas. Pa i Tomić ga je gurao u derbiju čini mi se i isto je pokazao pre godinu dana. Znamo mi da ima potencijal Kosović ali moje mišljenje je da je Sale morao da igra, bar od početka drugog poluvremena.
Na poluvremenu sam bio siguran da dajemo 2-3 gola... Promašaj Ostojića a onda i Đurđevića... oni se stisli na svoju polovinu a Partizan niže napade... Očekujem Tawambu i Ilića, on izvršava izmene dosta kasno... Marko Janković je uticao na tempo, ubrzao malo ofanzivu ali Mihajlović nula. Pa on nikako da se probudi. Čekamo ga čekamo ali dečko nikako da zablista... Iskreno, na živce mi ide kad on uđe i ništa ne uspe da uradi. Jeste, ima moju podršku ali po nekad, recimo sad u derbiju, moje mišljenje je da ne treba Mihajlović da igra pre Saše Ilića. Tawamba, pa taj čovek je morao da igra od početka. Koliko je prostora bilo za Đurđevića i naše veznjake, bar mi se učinilo možda nisam u pravu ali dobro, Tawamba je uticao na to da štoperi budu skoncentrisani na njega a onda Đurđević glavom i ... !!!!!! GOLČINA BRE!!!! Ćao cigani!!!
Bravo momci, ja sam srećan što nisu pobedili i ukrali nam pobedu. Bravo momci što ste odbranili Partizan od ovog režima, bravo momci što ste učinili nas navijače ponosne da kažemo da NISMO ISTI, da kažemo jedno brdo dva univerzuma, da kažemo volimo vas srcem svim! Osećam se srećno kao da smo pobedili iako nismo, i nisam zadovoljan rezultatom. Ali ako uzmemo u obzir šta se dešavalo... momcima svaka čast.
Ono što sledi... pa šta sledi ciganima će se svi sklanjati i dalje. E sad šta se gleda u slučaju istog broja bodova, da li prvo gol razlika ili međusobni dueli?
Još jednom svaka čast igračima i stručnom štabu, navijačima.
:pfc:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gledam opet gol Djurdjevica iz svih uglova i pitam se sta je Tavamba pokusao da uradi?
Toliko nefudbalska reakcija bez ikakve logike...taj je zalutao na teren...srecom nije sprijecio Urosa da im pokvari ciganisanje fekalnoj rupi.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Onaj lopovski gol cigana je skoro isti kao onaj iz 1930 na SP u Urugvaju, kada je policajac vratio loptu iz gol-auta.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.674
Da li neko zna jel bio penal nad Djurdjevicem u prvom poluvremenu?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Smanjili su kapacitet juga za 50%, bukvalno...a mi im dajemo ceo nas sever !!?? ALOOO !!
To mora da se promeni od prvog narednog derbija kod nas.

Bez obzira na to mi ih nadglasamo ali ne treba da nas prave budalama iako su u nasoj upravi budale (i na tribini izgleda)....
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Neznam dali je bio gurnut, ali mi se cini da je bio penal pre gola Djurdjevica kada je Lukovic igrao rukom (pokazali na Areni na kraju utakmice kada su prikazivali najzanimljivije detalje), u medijima naravno ni reci o tome nema.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Cigani su cigani, ne obeacam paznju na njihove izjave niti me interesuje njihovo misljenje... mi smo pokradeni po ko zna koji put, jbg valjda neko od gore vidi sve i doci ce im na naplatu, mi moramo prvenstveno da resimo probleme u svojoj kuci sa bagrom koja nam godinama okupira klub...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Da li neko zna jel bio penal nad Djurdjevicem u prvom poluvremenu?

Ma jok, bilo je kontakta, ali tanko prilicno za penal... Zanimljivo da niko nije primetio situaciju koja jeste penal zato.... Dugi aut Vulicevica ka Tavambi i Lukovica lopta pogadja u ruku :confused

Elem, uvodjenje Tavambe je moglo i mnogo ranije jer su ovako Djurdjevica cuvali i udarali a svako njegovo gradjenje je sviran faul u napadu. Njihov gol ne vredi komentarisati jer je su i braca Matic skontala da je lopta izasla. Jos Majo kaze posle utakmice da se oseca fenomenalno... Klasicno pljuvanje u lice zdravom razumu bolesne srbciganije i naprednih govana....

A utakmica je toliki uzas da 90% i nje ne vredi komentarisati... Cigani bukvalno pojma nemaju a ni mi se nismo proslavili... Nikolic Leonarda drzi na poziciji na kojoj ne moze da se snadje a ostatak ekipe nije uspeo da bude nesto kreativniji. Everton pokidao utakmicu. U odbrani smo im previse pustali da drze loptu u svojim nogama na nasoj polovini bez ozbiljnijeg pritiska i samo sreca sto oni ne znaju sta bi sa nje...

Znamo da treca utakmica ove sezone moze da odluci titulu i da nam samo pobeda tu odgovara, znaci pamet u glavu i do tada 3 po tri boda da se skupljaju :D:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Samo strane sudije I imacemo fer sudjenje. Tada bi se I igraci drugacije ponasali, nebi smeli da nas krvnicki biju. Oducili bi ih od fudbala.

Klub treba da zahteva da od sledeceg derbija iskljucivo sude strane sudije!

Haha e al me nasmeja brt :D Mnogo bi im bilo teze tada da nas pokradu u pm :buhaha Cigani su to....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top