Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.901
Reaction score
13.777
Kralj se nije ogresio o Partizan....sto se tice njegovog zivota posle fudbalske odiseje to je njegova stvar, njegov nacin da se snadje tamo gde je trenutno i ne bih ga zbog toga oznacio kao izdajicu Partizana.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
E sad, on je bio na drugoj strani od ove sada vladajuce na izborima u FKP. Pa vi vidite koja je to farsa. Glasa se izmedju sns i sns. SMEHOTRES! Nije ni cudo sto nam golove daju iz izmisljenih penala i gol auta poslednjih 20 godina.

Kolko su se ugurali u tu smrdljivu stranku pobiće se između sebe, samo ih veliki vođa drži na okupu da ima većinu, balon će nekad morati da pukne i da se govna prospu u kanalizaciju
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nije se ogresio o Partizan,a podrzao je nakazu koja je najveci unistitelj Partizana u njegovoj istoriji???
Hocemo da krenemo po azbucnom redu,pa da nabrojimo nekoliko hiljada bivsih sportista Partizana koji nisu podrzali nakazu?

Ili ces ti da mi odgovoris kako takodje nisu ni uradili nista protiv nakaze,pa da te iskljucim iz bilo kakve diskusije?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Pa upravo su valjda ljudi koji bi trebalo da su elita, koji jesu obezbjedjeni, oni koji treba da vode one koji to nisu, da im daju neku nadu i orijentir pravih vrijednosti. Pa valjda je logicnije da on koji ima se odrekne neceg zarad viseg dobra nego onaj ko i nema cega da se odrekne...

U svakom slucaju, nesto mi zvuci nevjerovatno da je jedan kosarkaski trener mogao da zaradi vise nego jedan fudbaler, pa se covjek opet skoro pa zrtvuje da ga svaka susa sad pljuje. Svako bira sta ce i kako ce.

A to sto bi "obicni" ljudi rekli nije toliko ni bitno posto nismo previse poznati po zahvalnosti na onom sto su velikani medju nama radili za svoj narod.

I opet, jedno je podrzavati i cutati jer tako mora, a sasvim drugo pozivati narod da mu vjeruje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.901
Reaction score
13.777
Nije se ogresio o Partizan,a podrzao je nakazu koja je najveci unistitelj Partizana u njegovoj istoriji???
Hocemo da krenemo po azbucnom redu,pa da nabrojimo nekoliko hiljada bivsih sportista Partizana koji nisu podrzali nakazu?

Ili ces ti da mi odgovoris kako takodje nisu ni uradili nista protiv nakaze,pa da te iskljucim iz bilo kakve diskusije?
Onda nemoj da nabrajes samo sportiste nabroj i hiljade i hiljade nasih navijaca koji su glasali za pedera....doci ces brzo do porazavajuceg podatka da smo mazohisti i da smo kolektivno prepustili ciganima da nam vode i klub i tribinu i da u toj situaciji nema smisla kriviti pojedince pogotovo ne one koji su mnogo uradili za klub. Ispade Kralj kriv za sve....pljuje se po bivsim igracima koji su mnogo radosti svima nama doneli, a o tkzv "vodjma Juga" niko ne sme rec da kaze ni da ih imenuje....pa udri po Ivici i Marici
I daj da vidim koliko je nasih sportista javno iskazalo netrpeljivost prema pederu...ili su to uradili samo cutanjem?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Gde to ne sme niko rec da kaze?
Na ovom forumu je napisano najmanje tona postova o tome kako nam olos i cigani vode tribinu,i kako pojedini od njih rade direktno na stetu Partizana.
I ti uporedjujes rec Ivica Kralja,koji se svrstao tik pored Gurovica i Zorana Jovanovica,i rec obicnog navijaca koji moze da dopre do medija samo ako se popne na Brankov most,a i tada tesko?

Bas imas problema sa dedukcijom,ili mislis da nakaza i nije tako pogubna po Partizan?
Koliko se secam ovde je zabranjeno podrzavati nakazu,kao i sve satelite koje je primio pod svoje skute.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.901
Reaction score
13.777
Super, sad me napravite i slugom nakaze jer smatram da to sto je uradio ivica kralj nije nista naspram onoga sto smo (ili nismo) uradili kolektivno..
Pa dajte neku akciju onda? Predlagao sam da dodjemo u broju od preko 20.000 na prvu utakmicu kuci i urlamo protiv pedera da mu napravimo anti-reklamu od koje ce da se usere....eto od mene nesto konkretno iako se culo manje od zamaha krila komarca a vi se uvatili za kralja, nadja, budja kao da ce oni nesto da rese ili odluce sami.....ma najbolje je njih okriviti za sve dok smo u medjuvremenu lenji da sami nesto pokrenemo..
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.551
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Koja je svrha tvog i mog urlanja na stadionu, kad se ljudi koji predstavljaju ili su predstavljali Partizan zahvaljuju psihopati i kazu da treba njegovim putem ici? Kako ne shvatas, da smo zbog tog njihovog ponasanja, mi obicni navijaci huligani i nezahvalnici koji lece frustracije na stadionu.

Juce sam ih poslao u pizdu materinu kad su mi dosli na vrata, i koga boli kurac za to, koji sam ja faktor da bi se neko potresao zbog toga?

Sto se mene tice, poslacu ih opet ako dodju, i urlacu na stadionu, nikakav problem, bice mi lakse, ali Partizan nece imati nikakve koristi od toga.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.901
Reaction score
13.777
Onda je malo licemerno ocekivati od nekog sa "jacim glasom" u medijima da uradi nesto kad mi smatramo da na popunjenom stadionu nista ne bi promenili....
Naravno da nema koristi da ti urlas ako si sam....
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa uradio je, ako ne loše prema Partizanu onda loše prema državi, gradu Šapcu i njenim gradjanina! Naše pare uzima i daje Vučiću, jebo ga on! Šta ćeš gore od toga?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Po mom mišljenju, psihopatu može da podržava samo izrazito glup i neobavešten čovek. Kraj.
To nema veze sa Partizanom, već sa svim aspektima njegove diktature i stanja u zemlji...

Kralj me je razočarao jer je izrazito glup i neobavešten, a pritom se gura gde ne treba...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa gura se bas zato sto je obavešten i koristi to maksimalno.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Otiš'o si ivice
al' nehvata me tuga
jel si posto pičkice
vučićeva sluga.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Čitajući šta većina vas ovde piše, zbog čega psuje i vređa neistomišljenike uz obavezno proklinjanje istih, stičem utisak da ste rešili svoju životnu egzistenciju, da vam vlada mir i blagostanje i da vam je jedini problem i preokupacija Partizan.I da je to jedini razlog zbog kojeg izlazite na izbore i zbog kojeg se interesujete za politička dešavanja.Ako je tako, onda vam stvarno zavidim na vašim životima.
Ovo je forum navijača Partizana i ne interesuje nas, da li ste ti i Ivica rešili svoju egzistenciju. Tačno, naša preokupacija na forumu je Partizan, a taj koga braniš je gnjida, jer prodaje dupe i obraz za svoje interese.
Samo sam čekao kada će početi da se brane poltroni i gnjide, jadni narod to radi zbog struje i asfalta, a jadni Ivica je navikao na malo više pa će malo više da dobije. To je tebi sve normalno i odobravaš, kao što ti je normalno, da nekoliko stotina kilometara voziš pijan iz Vukovara i ugrožavaš tuđe živote, tako da sledeći put preskoči da nam držiš neke moralne pridike.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kralj se nije ogresio o Partizan....sto se tice njegovog zivota posle fudbalske odiseje to je njegova stvar, njegov nacin da se snadje tamo gde je trenutno i ne bih ga zbog toga oznacio kao izdajicu Partizana.

Svako ko podržava Vučića , SNS i ostale uvlakače direktno ili indirektno je protiv Partizana ,pošto je on bivši igrač Partizana koji mu je omogućio da bude to što jeste podržavati( i to javno ):pickaciganska koji mu uništava klub:banghead:puke je krajnji bezobrazluk i želim mu isto što i onom koga podržava:napred Partizan
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Meni samo nije jasan taj profil ličnosti koji može da podrži psihički obolelu osobu,poremećenog narcisa.....
Pa jebote bog sa kakvom dijagnozom treba da se rodiš da bi podržavao tako nešto.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Treba da vas je sramota, jajare i beskicmenjaci koji imate razumevanja za ivicu pedera.

Leba da nemam, borio bih se na razne nacine i "obezbedio egzistenciju", i to bez da dupe dajem u zakup.

Otisli su Srbi odavno u kurac kada 98% razmislja na taj nacin.

Jos jednom, SRAM VAS BILO GMIZAVCI.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.414
Reaction score
4.485
Ne znam zasto uopste govorimo o njemu... on je ovom podrskom sam sve rekao o sebi. Licno sam ga stavio na ignore i jebe mi se za njega, kao da nikada nije ni postojao...
 
Top