Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Јоветић је играчина, али сложио бих се са колегом изнад. Можда је ирационално, превазиђено или шта знам прецењено, али баш ми је стало и јако држим до тог односа и става према клубу након одласка.
Најзад, кад живиш под неким кровом и када те на овај или онај начин одгаје, некако је труло и неотесано да не погледаш у том правцу и запиташ се шта ли је са ливадом на којој сам "проходао"?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Jojić dao gol u ubedljivu pobedu Kelna od 1-6 u gostima protiv Darmstadt.
Ušao u igru u 74 minut i dao gol u 85 minut
Mitar poceo kao starter u mecu FA kupa promasio penal kad je Newcastle gubio 1-0 a na kraju su izgubili 3-0
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Mitrovic za sada dobro gura i ima bilans za respekt i mislim da ce i on napraviti dosta u nastavku karijere, samo da ubode sledeci klub koji mu lezi i u kome ce igrati.
Brat Mitar samo da ne zaradi ne daj Boze neko ukljestenje ligamenata ili jos grdje lom noge, ce biti novi Drogba! Ima taj stav i takav je tip igraca, konj razbijac moze 2cu na ledjima da nosi. U glavi se takodje smirio sto je bitno samo povrede da ga zaobidju, eto pravimo paralelu sa mucenim Jovetom, deckic jbg zaradio pucanje ligamenata nije igrao 6+ meseci, da toga nije bilo bio bi u Realu ili sl.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mitar strelac za Njukasal u pobedi od 1-0. Sada su ponovo prvi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Albert Nadj zvanično sportski direktor IMR Rakovice. Nezvanično i trener (nema licencu još uvek, pa ga vode kao SDa).
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Mozda ce Nagy konacno da progovori o malverzacijama u doba mutave spodobe,rekao je da zna puno toga,zar ne?

Inace bravo za sina Mitra.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Gde je uopste Stanoja?

Nista nisam cuo o njemu vec duze vreme..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Hvala Tesla.Ki

http://www.b92.net/sport/intervjui/intervjui.php?yyyy=2017&mm=02&nav_category=91&nav_id=1234045

"Pratim Partizan uvek, možda malo više košarkaški klub, ali i fudbalski. Partizan ima vrhunskog trenera u ovom momentu. Nisam imao priliku da radim s njim, ali vidim kako radi, kako je radio u Radu i prvi put u Partizanu. Vidim njegov stav i ponašanje, on je sigurno jedan od najboljih srpskih trenera u ovom momentu. Partizan ima veliku šansu da uz sve probleme koje ima napravi najbolji mogući rezultat. Ja verujem da je "čudo" moguće da Partizan može da stigne šest bodova i da u Srbiji postoji osim Partizana još neko ko može da pobedi ovog našeg "giganta" iz Ljutice Bogdana", smatra trener Legije.

Mnogi bivši igrači Partizana su prve samostalne trenerske korake napravili upravo u Humskoj, poput Aleksandra Stanojevića, Miroslava Đukića i Slaviše Jokanovića.

"Ne želim da budem nešto pretenciozan, na početku sam svoje karijere. Želim da ona bude uspešna, da bude takva da stignem do posla u velikom klubu, a Partizan je veliki klub. Videćemo šta će budućnost da donese. Kao navijač Partizana uvek bih rekao da, kao profesionalac videćemo kuda će put da me odvede", kaže Vuković.

Vuković je rođen u Banjaluci, a iako nema blizak odnos sa njima, upoznat je sa tmurnom situacijom u svom prvom klubu Borcu.

"Otišao sam kao dečak iz Banjaluke. Bliži sam s ljudima u Beogradu i Varšavi. Nadam se da će Borac da se vrati u Premijer ligu BiH. Mada, dalek je put do nekog ozdravljenja. Tu se ponavlja decenijska priča, klub je u ozbiljnim problemima. Ne vidim da može tako lako da se reši. Nisu svi čudotvorci da mogu tako lako da vrate 15 miliona duga. Teško će biti Borcu", zaključio je Vuković razgovor sa B92.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Nisu svi čudotvorci da mogu tako lako da vrate 15 miliona duga. Teško će biti Borcu

:D. Mislim da je on govorio o ovome odavno, samo preko drustvene mreze, a sad ga cigani vrebaju. Ali lijepo je kad ih neko jos podsjeti ko su i sta su. Svaka cast!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Aca Trifunović ide iz BASKa sa mesta trenera omladinaca u Partizan, da bude skaut za mlađe kategorije.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ali nisi primetio majstora koji je najzasluzniji za gol, koji je petom izbacio pola odbrane i napravio kontru 3 na 2
 
Top