Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Djordje Tresac ga istresao na kurvi. Bravo momcino!
Tuga je u tome sto mu klub nece ni smeti da pokusa da mu ispuni zelju. Za tu crnu listu cokijevih pajtasa je verovatno i bio svestan pa ga boli kurac, za sta mu isto cestitam.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Djole Tresac je velika cacanska grobarcina. Ima i tetovazu JF na grudima. Znam ga ceo zivot. Posrao se po garavima kako bi i svaki pravi Grobar uradio.
Rizikuje dalju karijeru ovim, ali bar ima STAV i rezonuje SVOJOM glavom.

E da nam uprava ima STAV i GLAVU, gde bi nam kraj bio.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Momak samo rekao ono sto svi znamo i
sad Spartak nasao da ga kazni uz obrazlozenje

"Nesportsko ponašanje i vređanje protivnika ne želi biti poruka našeg kluba, niti zvanični stav. Đorđe Tresač je, očigledno, zaboravio da je igrač Spartaka, jer svojom nepromišljenom izjavom vređa svoje saigrače, navijače KK Spartak i klub. Ovakvo ponašanje ćemo najoštrije kazniti", ističe se, pored ostalog, u saopštenju.

Da se useres od razloga :)
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.783
Локација
Yaoundé
Al' najbolje od svega je što su preneli reakciju Luke Mitrovića... i to vrlo pismenu!

rrpJGUg.jpg


:buhaha
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Decko je nepismeni ganci. Sta je tu problem!? Vidi se po izbacaju lopte pri sutu...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Tresaču iz Spartaka uručen otkaz pre sat vremena.
Čovic zvao i sinoc i danas predsednicu Spartaka i vršio pritisak da mu se uruči otkaz.
Duguju mu 2 plate i kaznili ga taman toliko.
Rekla mu znas li kakve si mi probleme napravio,ko me sve zvao,strašno..
Bolesnici ciganski..
A momku svaka čast što se usudio da javno kaže istinu u lice ciganiji..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Ovo sranje od kluba ne treba da postoji ako ne potpise nomka. Nek u ovim rusevinama neko normalan poveze staz...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Djole da zaigra za nas i moze da mre, odmah. :)
Da smo klub, odmah ugovor do kraja sezone.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.854
Potpisati ga odmah! Ne mora da igra za nas ako nema kvalitet, ali neka bude pod ugovorom makar dok mu se zivot ne vrati u normalu. Biti kosarkas KK Partizan ce mu ipak predstavljati neku vrstu stita, a to je najmanje sto mozemo da ucinimo za nekoga ko javno iznosi ono sto niko ne sme, a pritom nema nikakvu zaledjinu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.878
Локација
Храм фудбала
Mislite da neko kod nas ima MUDA da ga potpise.
Mislim da nema, daj Boze da me demantuju.
Pre mi djeluje da bi i mi otpustili nekoga da da identicnu izjavu.
Sirimo ljubav...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Širimo ljubav i toleranciju!

Sad bi naši pokazali da im je stalo do neke kosmičke pravde i obraza, al' eto nesreće, sad baš treba da produžimo ugovore sa sponzorima. PIH!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Eto ako iz uprave FK cujemo da su odbranili Partizan od politike, neka ga FK potpise na par meseci, ako nam je vec KK zombiran, to bi bio samar ciganskonaprednjackoj Srbiji.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.095
Локација
BGD
I ja bih pre ocekivao od nase uprave da ga osudi. Gde bre oni imaju muda da ga potpisu hahaha, nemojte da se zajebavamo!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Neka ga osude kad su govna poltronska, ali neka imaju minimum ljudskosti da mu preko svojih kontakata srede neki angazman, makar i u Rumuniji, Makedoniji, Bugarskoj, gde god moze da radi i prima neku platu, bar vecu nego u Spartaku.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Хахаха како да неће да га потпишу. Тај дечко мисли да је испао нешто посебно духовит, па могли су и ови наши да кажу тако нешто већ сто пута до сада, па да њих после зивкају и остављају без принадлежности?!
Па нису глупи, посебно кад су већ две године истрајали у форсирању финансијске консолидације клуба и ескивације отворене конфротације са надмоћнијим непријатељем и спортским пријатељем.
То се бато, што имаш да кажеш, помисли у себи, па нека умре душман што не зна шта ти је у глави. А не тако кокодакати на сав глас. Причао је тако и Вујошевић некад свашта па смо до катанца стигли. Овако не режи и стаж повежи, своја задњица прво, а клубови из система нека се поређају како им је воља.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top