Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ovo će sve biti rešeno u Beogradu. U Crnu Goru idemo na kupanje!

Ja cekam da gazda kaze da ispadamo, pa da znam da prolazimo :D

Evo pochasni te ispostovao...

Ja neznam kako vi ne shvatate da nam je rival jacine prosecnog srpskog superligasa.

"Ne znam", ali problem sa tim prosecnim superligasima je sto znamo da zabagujemo i pobedimo uz tesku muku i nekim minimalcem. Naravno, igramo 30 utakmica, pa se to zaboravi jer se broje tri boda. Ovde u Evropi, bukvalno svaka greska, svaki gol, sve ima svoje mesto... Pogledajte Shamrock i tu tuznu epopeju nase istorije. Mi u Evropi konstantno primamo lake golove, pravimo neverovatne gluposi i obicno placamo glavom za to. Ponekada nam se dese autogolovi protivnika, da damo tri gola iz jedne sanse ili sl. ali uglavnom mi izvlacimo deblji kraj.

Ono sto ja vidim kao problem u ovom dvomecu je ko ce davati golove? Ali da sacekamo Sloveniju pa cemo videti. Btw. Buducnost ce obaviti pripreme na Zlatiboru.

Nama treba nejebavajuci stav, a mi to nemamo u evropi...

Mi to nemamo ni protiv cigana, osim ako nas ne vode Jokanovic, Stanojevic ili Marko Nikolic. Mi smo cigane ove godine rastavili na proste cinioce iskljucivo zato sto smo protiv njih odigrali, kao da je preko puta bio Javor ili Mladi Radnik. Da smo takav stav imali kroz istoriju, umesto sto smo nasedali na narucene novinarske natpise, mitomaniju i megalomaniju i sveopsti ciganski aparat koji je ukljucivao i sudije i savez i policiju, istorija bi nam bila prilicno drugacija. Kad se pogleda poslednjih 25 godina, ispada da posle njihovog najveceg uspeha, kada bi trebalo da postoji navisi respekt sa nase strane (!?), mi zapravo pisemo novu istoriju, bez obzira koliko se oni koprcaju.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Prema svemu onome sto je Djukic rekao od kad je dosao (kroz intervjue i slicno) cini mi se da ima naznaka da ce uspeti da probudi taj nejebavajuci stav kod igraca....

Buducnost je u rangu nekog naseg tima iz donjeg dela tabele....mozda budu dosegli nivo nekog tima iz sredine tabele nase lige jer ce biti motivisani ali to je sve. Igrace oni bunker i nece nam biti bas previse lako da ih otvorimo ali resicemo sve vec u prvoj utakmici. Ne vidim razlog da u ovom dvomecu ne pocnemo sa dva napadaca...Djukiceva omiljena 4-4-2 romb...bar koliko se secam...
Ponovice se Zrinjski ali samo u rezultatskom smislu :)
Sve ovo kazem pod pretpostavkom da cemo uci bar sa 100% ako ne sa 101% mogucnosti u utakmicu :)
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ne znam šta da ti kažem, velika je hajka ovdje na prosrpsku opoziciju, sad da se to proširi i na Srbiju preko Partizana, pitanje je da li bi mu to odgovaralo, ali sa političarima se nikad ne zna. Odosmo u off, ali ja se nadam da će proći mirno.

Pusti prosrbe i procrnogorce leba ti.
Vecini normalnog svijeta odje odgovara jedna kvalitetna utakmica i nista vise.
Uostalom nekadasnje uprave partizana i buducnosti su u srecnim vremenima dugo bile u jako bliskim odnosima.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Videh sad da Radonjic igra za Buducnost. Covek zbog cijeg izostanka nismo prosli Artmediju. Krivica je naravno na Vermezovicu. Nije Radonjic bio Benzema, ali je znao da da gol. Mali fles bek iz proslosti :)
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.508
Локација
Kej Republika
Citajuci razne portale, Buducnost se izgleda raspada. Otislo par nosilaca, pojacanje pokidalo ligamente.
Dal da nas zakolju na spavanju ili je stvarno tako, ne smemo imati problema za dalji prolaz.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Mene zanima zbog cega govna iz uprave konstantno dizu cene ulaznica za meceve Partizana...

Nikad pre istok nije bio 700 i 900 dinara
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nije tacno. Kao neko ko uvek kupuje karte, ulaznice su za drugo kolo kvalifikacija UVEK bile 600 dinara(istok bocno). Dakle, iz nekog nepoznatog razloga, povecali su cenu za 100 dinara
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa jel Vučić rekao da su skočile plate, gde je problem?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Znam ja jako dobro koliko su karte... Poenta mog posta je bila da se neko nadoveze sa kupovinom sezonske ulaznice, ali kad vec niko nije - moram da napisem. Nek neko pametniji uradi kalkulaciju isplativosti, pa ce onda cela ova prica o cenama utihnuti...

Na kraju krajeva, hocemo da gledamo Leonarda, Djurdjevica, Sumu i slicne populane milionski vredne igrace za sicu. Netje moci... Neko to mora i da plati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top