Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Pa dobro, gledacu onda na RTS-u, a nek se djubrad iz uprave snalaze za pare na neki drugi nacin, npr. vracanjem crno belog butika iz ruku kriminalaca, a ne da se ovde izivljavaju u trenucima kada raste cena bukvalno svega i svacega. Kao da smo preko noci postali neki visoko organizovani klub, koji je redovan ucesnik u LS, a ne da ispadamo od jebenih debila svakih par godina...

Vi mislite da ljudi ne bi uzeli sezonsku da imaju da odjednom iskasiraju toliku sumu novca?
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
U vise navrata sam pisao kalkulacije isplativosti sezonske. Mrzi me ponovo, ali svakako se isplati. Ugrubo, 4.500 dinara se otplati kroz tri dvomeca kvalifikacija (ako se uzme da je prosek za istok 1000 din) i tri do cetiri prvenstvene tekme mimo derbija. Ostatak se gleda 'besplatno'.
Plus, tu je i neka sentimentalna vrednost, uspomena, osecaj privrzenosti klubu, stvaranje kulture odlaska na stadion...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Nije tacno. Kao neko ko uvek kupuje karte, ulaznice su za drugo kolo kvalifikacija UVEK bile 600 dinara(istok bocno). Dakle, iz nekog nepoznatog razloga, povecali su cenu za 100 dinara

Brate ako planiraš da ideš na evropske i češče na domaće uzmi sezonsku, isplatiće ti se sve samo za evropu, imaš i popust ako si uzimao prošle godine
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Naravno da je uvek isplatljivije uzeti sezonsku; medjutim, nemam tu naviku jer nemam stalne(nikakve) prihode, pa sam od kad idem na utakmice, uvek kupovao karte. Uzeo bih ja sezonsku, kad bih imao kintu, ali jebiga.

Jedino mi je zasmetalo sto su podigli cene ulaznica, bez ikakvog razloga. Sto znaci da nas u narednim kolima u Evropi, ocekuje drakonske cene ulaznica. Mada sta znam, zadovoljstvo mi je da cuvam brdo karata sa nasih utakimca
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pa zato ćeš sezonsku isplatiti kroz evropu a moći ćeš da ideš i na domaće cele sezone
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kad se pogleda raspored do 1. Septembra, kao da igramo Premier ligu. :D Isplati se sezonska samo za dva meseca. Plus posle kad udjemo u LS, opusteno kupujes karte.

Mada, kao sto rece kolega, i ja to kupujem vise iz principa...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
LGI9PvB.jpg
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Naravno da je uvek isplatljivije uzeti sezonsku; medjutim, nemam tu naviku jer nemam stalne(nikakve) prihode, pa sam od kad idem na utakmice, uvek kupovao karte. Uzeo bih ja sezonsku, kad bih imao kintu, ali jebiga.

Није да ја сад нешто хоћу да солим памет, али може да се организује човек ако хоће.

Ја док сам био студент, месецима сам издвајао лову за сезонску за ККП. Јебига, сезонска 80е, 100е и ајд ти сад пљуни то одмах. Зато лепо сваки месец по мало и накупи се, а онда гледам оне паре на камари и није ми свеједно када треба коначно да их дам за ту намену. Али било је или то, или дођи на благајну у седам ујутро ако се отвара у девет и чекај сатима да дођеш до карте ако не покупе тапкароши испред тебе. А кад се сабере само по броју утакмица, исплативо је било ако одеш на 90% утакмица, али је уштеда времена и живаца ипак непроцењива. Е сад што сам ја био романтик, па веровао да помажем клубу уместо да лепо узмем преко навијача за 50е и да ме боле уши, то је друга прича...

Зашто ово пишем, зато што је неупоредиво једноставнија ситуација за ФК. Ем мање пара, ем исплативије. Што рекоше људи, три квалификационе утакмице, дерби и остатак сезоне гледаш за џабе. Плус првенство куповине карата за групну фазу. А и овде фактор цимања око карата за велике утакмице није занемарљив.

Капирам ја твоје незадовољство због тога што су скупље карте, али ја свима који иду чак и повремено на стадион препоручујем да купе сезонску јер је много лакши живот са њом, а паре могу да се скупе :wink:

Не би било лоше доћи до податка за коју трибину је узет највећи број сезонских карата. Типујем на исток без проблема.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Сезонска је права ствар, вишеструко се исплати, нормално ако неко нема довољно пара може са неким по пола и решен проблем. Ко год да је на истоку годинама уназад, зна да се сезонска може завршити за нијансу јефтиније од цене на благајни (попусти на групне куповине преко фирми и томе слично) па је, на тај начин, ове године могла да се купи за 3500 рсд.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Golman
Vulicevic - Ostojic, Cirkovic - Miletic
Everton - Kosovic
Suma
Leonardo - Jankovic
Djurdjevic

+ Djukic i njegova filozofija....

....kad smo poslednji put imali jaci Partizan od ovog? :confused LS nije nerealna opcija...Olimpijakos, Seltik, Ludogorec, Kopenhagen nisu nepremostive prepreke...

Ulazak u LE ce biti samo rutinski posao jer 101% sam siguran da cemo stici do play-ofa za LS. Medjutim, udjemo li u LS svi igraci ce ostati, a dug ce nestati, izdignucemo se iznad mocvarnog tla srpskog fudbala i imati savrsenu poziciju da stvorimo nadprosecni evropski Partizan.....pod pretpostavkom da ce uprava sve to fer i korektno da isprati :roll:
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Medjutim, udjemo li u LS svi igraci ce ostati, a dug ce nestati, izdignucemo se iznad mocvarnog tla srpskog fudbala i imati savrsenu poziciju da stvorimo nadprosecni evropski Partizan.

Vracanje celokupnog duga fk Partizan bi bila velika greska. Dokle god su cigani duzni i mi bi trebali da budemo, jer budimo realni oni taj dug nece vratiti nego ce im drzava na kraju nekako regulisati. U tom trenutku ce biti primorani da regulisu i nas, osim ako se mi ne napravimo pametni i vratimo ga pre toga.

To je slicna prica kao sa tv pretplatom, 25-30 posto Srbije placalo svaki mesec i ispali nevidjene budale...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne slažem se sa tim stavom. Ako sam ja zasrao ili zadužio se, to je MOJ PROBLEM, a ne državni ili nečiji treći.

To što će država da reguliše njihov dug samo pokazuje o kojem šljamu se radi. Ne iskoristiti to da i nama regulišu dug za mene je odličje poštenja, a ne da smo idioti. OK, možda sam ja idiot jer tako mislim, ali šta je tu je. Uvek sam ja rešavao moje probleme a ne da mi drugi to rade.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Medjutim, udjemo li u LS svi igraci ce ostati, a dug ce nestati, izdignucemo se iznad mocvarnog tla srpskog fudbala i imati savrsenu poziciju da stvorimo nadprosecni evropski Partizan.....pod pretpostavkom da ce uprava sve to fer i korektno da isprati

Ne bih ja ovo postavljao u potencijalu. Kako god, ta "savrsena pozicija" je veoma upitna, obzirom da idu gradski izbori u Bgd-u, a kako je vlast nezajazljiva, moguce da ce trebati neka "u glavu" kampanja da se objedine sve tri funkcije... A za to treba para, a para ima FK. Vidjeno vec.

Vracanje celokupnog duga fk Partizan bi bila velika greska. Dokle god su cigani duzni i mi bi trebali da budemo, jer budimo realni oni taj dug nece vratiti nego ce im drzava na kraju nekako regulisati. U tom trenutku ce biti primorani da regulisu i nas, osim ako se mi ne napravimo pametni i vratimo ga pre toga.

Videlo se na primeru KK Partizan i ciganija kako to funkcionise...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ne slažem se sa tim stavom. Ako sam ja zasrao ili zadužio se, to je MOJ PROBLEM, a ne državni ili nečiji treći.

To što će država da reguliše njihov dug samo pokazuje o kojem šljamu se radi. Ne iskoristiti to da i nama regulišu dug za mene je odličje poštenja, a ne da smo idioti. OK, možda sam ja idiot jer tako mislim, ali šta je tu je. Uvek sam ja rešavao moje probleme a ne da mi drugi to rade.

deo duga prema "ljudima" tj. fizičkim licima treba da se vrati regularno, a onaj prema ( ovakvoj, ciganskoj) državi neka se "prebija" kako je najbolje po Klub
nemam nikakav problem sa tim..
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Mali off,ako neko iz niksica planira da dolazi u beograd na utakmicu nek se javi,imam mesta u kolima,vracam se sa mora.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ja dosta verujem ovoj ekipi, igraju zajedno vec godinu dana.
Svesni su da im se moze samo podici cena i sto ne bi to iskoristili.

Treba krenuti ofanzivno i ako moze da se da odma 3-4 komada u prvoj utakmici da mirne glave idemo i tamo pokusamo da odigramo napadacki da se sto bolje spremimo za naredna kola.

Sto se tice lige, ako ode Leonardo imamo Sumu. Ali nadam se da nece jer bi i u Ligi Evrope mogli mnogo toga da uradimo. Ali jebo ligu evrope hocemo u LS :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ako dodje Suma cini mi se da bi sve ovako trebalo da izgleda:

...........Evropa: 4-2-3-1.................................................Prvenstvo: 4-4-2 romb

1604871_FK_Partizan_Beograd.jpg
1604872_FK_Partizan_Beograd.jpg


Imam osecaj da cemo u prvenstvu da bacamo petarde bar svako drugo kolo, a u Evropi ocekujem da prvi put udjemo u LS bez drame :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top