Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.371
Локација
Kej Republika
I treba da ih tuzi jer ih je sve i napravio. Da njega nije bilo odavno bi mi bili ikebana prigradskoj kuravi.

Najavio je 10 puta da ce traziti svoj posteno zaradjeni novac. Oteran je kao ker, sto bi imao postovanja prema trenutnoj garnituri u klubu.

Formalno je tuzio KK Partizan, a prakticno tuzi gamad koja svojom nesposobnoscu odrzava klub taman toliko da je po volji coravog kriminalca i bolesnog premijera-predsednika.

Kad na celu kluba vidim ljude zdravog rezona i postenog odnosa prema klubu, mozda i preispitam Duletove razloge za tuzbu. Do tada, samo nek spajaju staz i kriju se iza imena nekada slavnog ali jos uvek velikog kluba.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Dule je otjeran kao poslednja džukela, a kad se sjetim andreje mladenovića i njegovog likovanja i sad mi je muka.
Dule je oprostio dosta para Partizanu.
Dule je napravio i prodao dosta igrača, koji bi i danas bili balvani (gle čuda, Peković je jedan od tih) da nisu došli u njegove ruke i zahvaljujući njemu smo dobili nadimak evropskih Boston Celtic-sa.
Dule je smetao pičkoustom i patuljku iz predgradja, da bi gledali ovo danas, evropski fmp, i doživljavali poniženja na svakom koraku, gdje moraš svako malo da se zahvaljuješ da bi preživio, a oni nemaju para, a imaju budžet of 6 miliona, a mi smo državni projekat. Ludilo potpuno, u režiji ciganskih spin majstora, koji imaju veliku ulogu u medijima i povodom ovog slučaja dugovanja Duletu.
Dule je teški bubrežni bolesnik i pitanje je koliko će još moći da se bavi ovim poslom, a ima porodicu i kad su već plaćali one invalide mogli su da poštuju ono što su stavili na papir i da ne dodje do ove situacije, jer je on toliko provučen kroz blato i doveden do nivoa uništitelja Partizana da i mi grobari se cijepamo po ovom pitanju. A to je veliki problem i sramota svih u crno-bijelom, jer se ovo maksimalno koristi od strane klošara da se još više uvučemo u blato.
I na kraju da budem jasan, ako je shvatio da neće da ga plaćaju, neću ga optuživati za to što ih je tužio, iz razloga koje sam gore nabrojao, ali mi nije ni drago što se to desilo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... jedino zaboravljas da su ti igraci, jer to se odnosi iskljucivo na igrace, OTISLI SVOJEVOLJNO, a mnogi I napustili klub kada je bilo najteze, I prema svima je Klub bio vise nego korektan I omogucio im da postanu igraci I zarade lepe novce.

To je sasvim normalno! Ako si ti raskinuo ugovor samovoljno, ćao zdravo, ne dugujem ti ništa!

ALI, i tu nije sve baš tako jednostavno, bar kad je Partizan u pitanju. Šta se dešava ako ti klub ne isplaćuje stipendije, platu, šta li već, na šta se obavezao ugovorom. Da li onda imaš pravo na raskid ugovora i da tražiš novac. Mnogo zajebana i komplikovana stvar.

О још како јесте. Тај Партизан мутавог Ђуре си сасвим оправдано звао Ђургарден. Зар би Партизан Бобека и Моце звао тим именом? Наравно да не.

Naravno da sam ga zvao i uradio bih opet. Uostalom, mnogi od vas su mi u tom trenutku zamerili, jer Partizan NIJE Dragan Đurić, i kako sam smeo uopšte da ga nazovem ĐurGarden! Isto pravilo važi i za KKP. Ne može da prođe da FKP onda nije bio Dragan Đurić, a sada KKP jeste Toša-Mlađa!

Poenta cele priče je da Duško Vujošević NIJE tužio ljude iz KKP nego KLUB! E sada, ko upravlja s klubom, to je druga priča i o tome smo sve rekli i manje-više imamo iste stavove. Drugo, nikada me nećete ubediti da je OK to što je govorio za poneke košarkaše, koji su tužili klub zbog novca, a on je sada isto to uradio.

Jeste klub od njih, bar ponekih, napravio igrače, ali ugovor je ugovor, ili možda treba da se ponašamo kao cigani. Jeste Vujošević napravio jedan veliki Partizan, ali u isto vreme Partizan je stvorio jednog velikog Vujoševića... da mu ne ulazim u dalju trenersku biografiju.

Za kraj, priča o tajmingu ne pije vodu, jer čovek je čekao dve godine da mu ovi isplate kakav-takav novac. Pa šta treba da radi, da čeka do pamtiveka. Da li su ovi iz kluba čekali toliko dugo da bi ga naterali da tuži klub, ne znam.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Рекох ОПРАВДАНО си тада назвао Партизан Ђургарденом и сам сам то подржао тада, тако да ако хоћеш да останеш доследан мора постојати и одговарајуће име за ово у шта је КК претворен, јер то није прави Партизан. Дакле Вујошевић је тужио тај Тоша-Млађа клуб и то је толико очигледно и јасно да не види само ко неће.
Не знам чему потенцирање на томе да нису тужени Тоша, Млађа или ко већ, кад је јасно да то нема никаквог смисла са становишта права, није са њима закључивао никакве уговоре. Али споменути јесу одговорни за то што је овако испало јер они кормилају по клубу или барем то чине за рачун неког.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Рекох ОПРАВДАНО си тада назвао Партизан Ђургарденом и сам сам то подржао тада, тако да ако хоћеш да останеш доследан мора постојати и одговарајуће име за ово у шта је КК претворен, јер то није прави Партизан. Дакле Вујошевић је тужио тај Тоша-Млађа клуб и то је толико очигледно и јасно да не види само ко неће.
Не знам чему потенцирање на томе да нису тужени Тоша, Млађа или ко већ, кад је јасно да то нема никаквог смисла са становишта права, није са њима закључивао никакве уговоре. Али споменути јесу одговорни за то што је овако испало јер они кормилају по клубу или барем то чине за рачун неког.

Slažem se ja da ovo nije KKP koji mi želimo da gledamo, kao što ni Đurgarden nije bio Partizan koji smo želeli da gledamo. Razlika ipak postoji. FKP je bio pun para i svi su hteli tamo. KKP je prosjak u koji niko neće. Slobodno nazovite KKP kako hoćete.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Slažem se ja da ovo nije KKP koji mi želimo da gledamo, kao što ni Đurgarden nije bio Partizan koji smo želeli da gledamo. Razlika ipak postoji. FKP je bio pun para i svi su hteli tamo. KKP je prosjak u koji niko neće. Slobodno nazovite KKP kako hoćete.

Dule je hteo da radi besplatno ali je morao da ode jer je to bio uslov da dodju pare i sponzori i mi zaigrali opet evroligu za 2 - 3 sezone.

Ja predlazem KK Ikebana jer smo ovakvi upravo to.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
"Mi smo Mutavi Muta je nas"
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Ne mogu da razumem pojedine clanove foruma, zadrzali bi Leonarda i ne bi uzeli ta 4 miliona, a pljuju Duleta sto hoce pare za svoju ulogu u dominaciju Partizana i kosarkaski fenomen.

Dacemo mi mnogo vise para nego sto se Duletu duguje, i necemo uraditi nista.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Boze dragi, samo da mu bude dobro, nista me do tada drugo ne zanima. Dule, uz tebe smo, ne daj se!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Da li one pizduljine iz kluba mogu makar jedno pismo podrske da objave na zvanicnom sajtu? Ako nisu oni KKP, vec su trenutno tamo, morali bi to da urade hitno, jos juce. Godpodaru im vucicu su mogli nekoliko puta da se slihtaju i zahvaljuju za platice, tako da bi zbog navijaca i svega sto KKP predstavlja morali da upute podrsku Duletu. Zdravlje i zivot su u pitanju. Klub nije njihova dedovina pizda im materina nesposobna.

Da li su pizde svesni koliko cigani mrze Vujosevica i da im je naneo traume za tri zivota? Da li su svesni koliko je taj covek radio u KKP i koliko je za uspehe ostavio deo sebe? Da li te todoricu nije sramota samog sebe, zbog svega?
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sta ce mu podrska od takvih ljudi, ok, pisalo bi KK Partizan, ali i mi i on znamo ko su ti ljudi. Bolje nek se ne oglasavaju.

Dule izdrzi ovo, Partizanovci su uz tebe, borba!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Дуле изабрао погрешан тајминг за проблеме са ногом, баш сад кад је Мута кренуо да прави тим.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Porediti tajming tuzbe za platu sa bolescu...
Od PROFESORA sam ocekivao vise... komentar na nivou osnovaca...
Duletu zelim da prebrodi bolest i da nam se vrati kada zgadija na celu sa psihom ode na smetliste istorije...
 
Top