Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Porediti tajming tuzbe za platu sa bolescu...
Od PROFESORA sam ocekivao vise... komentar na nivou osnovaca...
Duletu zelim da prebrodi bolest i da nam se vrati kada zgadija na celu sa psihom ode na smetliste istorije...
Верујем да си пробао, али ниси разумео ни реч у коментару, а скапирао би сваки упућенији основац.
Коментар је крајње ироничан и коренсподира са неким овдашњим прозивкама често рабљеним када се покушава створити слика о субверзивној активности Дулета гледе Партизана.
Следећи пут слободно питај биће ти објашњено.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
jedino šta je Dule trabao da uradi jeste da mnogo ranije (ili kasnije) tuži klub a ne sada kada je došao Muta, prvenstveno jer daje govnarima koji su ga oterali adut više... Malo sam preterao sa komentarom u vezi osnovca i primite moje izvinjenje.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У реду је. Ако си читао моје коментаре раније онда сигурно знаш како гледам на те ствари.
Од мене не треба бранити Душка Вујошевића.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Da je ranije tuzio, isti likovi bi se javili sa pricom o tajmingu, i o nepostovanju dogovora od strane Duleta, valjda je to jasno.

Drzi se Dule, dobio si mnogo bitaka, dobices i ovu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Konzilijum ljekara, u telefonskom kontaktu, iz Sarajeva, Beograda i Bratislave je jednoglasno preporučio da je lijevoj nozi potreban hitni tretman u hiperbaričnoj komori, kako ne bi došlo do teških posljedica.

Ovo priopcenje ko da je Marsal Josip Broz u pitanju.Ipak je Dule samo General.
Izdrzi BRATE PARTIZANSKI.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Vujošević iz bolnice o bolovima, gangreni, BiH...

http://mondo.rs/a1033517/Sport/Kosarka/Dusko-Vujosevic-iz-bolnice-o-seceru-gangreni-BiH.html

Još po dolasku u Bratislavu osetio sam bolove. Odradio sam trening, ali na utakmici nisam više mogao da stojim, nego sam veći deo presedeo. Odveli su me u bolnicu i ustanovljena je gangrenoznost četvrtog prsta zbog problema sa šećerom

Ispitivanja su pokazala, da je uz bolove, taj deo počeo da modri, ali i da nema tromba. Lekarskim konsultacijama je dogovoreno da moram u Beograd na terapiju hiperbaričnom komorom. Zahvaljujući gospodinu Zariću koji je vlasnik tih uređaja, odnosno doktoru Tomi Jovanoviću ulazim u tretman
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
On treba da prestane da se bavi kosarkom, ovo je sad vec ozbiljno stanje...
Тако је. Да престане да се бави овим послом, да се лечи и да своје здравље доведе у неко пристојно стање, да може једног дана, а доћи ће тај дан сасвим сигурно, да дође на утакмицу Партизана, својој кући и да тамо буде дочекан онако како се дочекује највредније што породица има.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Шта да ти кажем Генерале Часне Црно-беле Армије, држ' се, не дај се!
Сви смо уз тебе!!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne daj se Dule! To samo pokazuje da se covjek da je poslu do kraja. Mora naci neku novu strast koja bi mu manje skodila. Od secera moze doci da odsjeku prst, dio noge i slicno, nije se sa tim zezati.

Ima vas sto ga odavde znate, pritisnite covjeka da vise nema sale.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Posle onog izdajnickog poteza (ne)ljudi iz Partizana, trebao je napustiti kosarku, suvise je to stresno, pogotovo za njegovo vodjenje utakmica i treninga. A stres najvise pogorsava tu bolest.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Mnogo toga se desilo ovih dana kada sam bio banovan, uglavnom ružne stvari, ali jedna od njih najviše boli. Ništa ne boli kao ovo, nijedan poraz, nijedna loša igra....
Šta reći? Čovek koga obožavam, da završi ovako? Jebem te živote, nepravedni!
Kada je pisalo po portalima kako je Dule hospitalizovan, zajebo sam se pa sam ušao u komentare. Jebem ti život kako je govnima nabio komplekse, bukvalno im se usro u životu.
Da se obratim sns grobarima. Dabogda umrli u najgorim mukama, govna izdajnička.
Nije kriv Despot što vam uništava klub, nego je kriv Dule... Koliko moraš biti jadan i nula od karaktera da tako nešto misliš? Nažalost ima ovih dosta... Takve mrzim više nego cigane...

Dule ti se me naučio svom odnosnom prema Partizanu kako svaki navijač treba da se ponaša, drži se majstore. Prozor nikada neće pasti, generale.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Sta reci osim da smo najgori narod na svetu. Kvaran, nezahvalan i prepun cigana... za Duleta, mozda i najvecu legendu JSDP, samo bih citirao Profesora:respect
Тако је. Да престане да се бави овим послом, да се лечи и да своје здравље доведе у неко пристојно стање, да може једног дана, а доћи ће тај дан сасвим сигурно, да дође на утакмицу Партизана, својој кући и да тамо буде дочекан онако како се дочекује највредније што породица има.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Jedan je Vujošević Dule,ne daj se legendo ozdravi pa možda ako zdravlje posluži i voda razbistri u našem KK-u povedeš putem stare slave ,ponosa i otpora ciganskoj gamadi.:napred Partizan
 
Top