Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Je li ko imao zeludac da gleda onaj intervju glodara sa Panticem? I samo predstavljanje je bilo mucno. Vidjelo se da je svima neprijatno sto su se nasli tu gdje su. A ovaj mi se cini se usrao. Zato je Ivica i pukao onako...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ajde vise na kurac ste se popeli s tim gurbetom, jebote sunce, pa Tosic nije tako docekan.

RotoShack, brate upao si dok sam kucao, ne odnosi se na tebe.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
A koga bi ti stavio?
Ivica radi odlican posao !

KO?????

Ovo sto radi Iliev moze i svako od nas sa foruma. Kojeg je to igraca iskopao sem Evertona, na stranu sto je i on igrac koji samo borbenoscu skriva nemanje pojma i sahranio nad je protiv olympiakosa? Svi ostali su kombinacije sa menadzerima, luda sreca kao Tosic ili cigansture kao ovaj uzegli smrad.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Što napadate Ilieva da ne zna da radi svoj posao nije mi jasno.
Da je ispao ono što ne treba jasno je kao dan, ali ne možete reći da je loše odradio prelazne rokove.
Ovo je sasvim korektan posao. Da nije došlo posljednje pojačanje sigurno da niko ne bi ni mogao ništa da mu kaže.
Da je doveden napadač sličnih kvaliteta a da nije ovaj koji jes, to bi bio baš dobar posao.
Zamajavanje je bilo da možemo da dovedemo napadače koji vrijede po nekoliko miliona ili koji imaju milionske plate.
I prestanite više sa tom logikom da "Iliev nije zaslužan za pojačanja, ali jeste za promašaje". Postaje smiješno.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Cigan iz kataloga. Ili po novom "glodar".
Jedino što će kao i svaki "janičar" učiniti sve da se dokaže.
Makar zbog lične dalje prodaje. Do sada nam je išlo.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Vidim da se svest mnogih forumasa polako podize, zapravo imaju vise hrabrosti da se sprotistave "vecini" i drago mi je zbog toga.

Dakle, misija spica sa fantomkom je da pomogne osvjescenim glodarima da se konsoliduju i oslobode pritiska neosvjescenih glodara koji cine ogromnu vecinu i pomalo su zatucani i netolerantni, prostaci.

Ponasanje Sportskog direktora na danasnjem performansu je skandalozno. Partizan nije njegovo vlasnistvo i prema tome ima da odgovori na svako pitanje koje ne implicra uvredu, argumentovano, ako ima argumente... Ovo ponasanje ala aktuelni predsjednik Srbije je neprikladno klubu kakav je Partizan (jos uvijek).

@Dr MO Imas pravo, previse zivaca i energije ode na ovo...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ja cu sacekati,uprkos SVEMU sto osjecam prema ovom igracu,da vidim ucinak i trud.
U slucaju da bude zadovoljavajuci,minimum sto mogu je da ga ne vrijedjam.
Alternative,nazalost nemamo,il ce da pakuje il ce nas drugi pakovati.
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Samo ne znam o cemu razmisljate kada pominjete to zvizdanje i vredjanje. Sta mislite kako se oseca ostatak ekipe? A nisu ga oni doveli pa da moraju to da trpe. Mozda i njima smeta, ali svi jedu isti hleb i moraju da saradjuju, a samo ce se praviti kontraefekat sa takvim ponasanjem na stadionu. Budite gospoda, ne moramo u svemu da budemo kao cigani, ako su ga vec doveli, bolje da njega kultivisu malo nego da se ostatak ekipe smori i da ih boli uvo da igraju pred takvom publikom. Zaboravili ste brzo svoje reakcije na Djurdjevicev i Stojkovicev dolazak, pa se ovde svrsavalo kad se Stojkovic vratio. Ne secam se da sam video jedan negativan komentar, a svi znaju Stojkovica pre Partizana kakav je bio. Nemojte da se iste price ponavljaju, sami sebi skacete u stomak sa tim glupostima. Ne kazem da treba da ga prihvatite i volite ali pokazite malo dostojanstva jer je to ono sto nas razlikuje od onih preko puta.

Ne budimo cigani, nismo isti!!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Sad sa mukom odgledah konf, čak mi onog mučenog Ožegovića i žao malo...ali zato Ivica, sunce ti šareno, pa on ne zna gde je levo. Nego nešto naglas razmišljam, ne bi me čudilo da je ono "pitanje" o početcima našeg novog igrača unapred dogovoreno. Ivica se pokazao kao loš glumac, a trudio se da tekst napamet nauči.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.997
Локација
Kobasicarija "Venac".
mozda nije pravo mesto za pitanje, ali zivo me interesuje reakcija na gurbetskim forumima po pitanju nase poslednje akvizicije. okacite, ako ima nesto interesantno.

unapred se izvinjavam ako je moje pitanje neprikladno.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Još je vruća glava i ne znam šta da mislim. Nadao sam se do zadnjeg trenutka da neće potpisati ožegović, kao što se i sada nadam da će Partizan dovesti nekog, iako sam gotovo siguran da neće.
Sada kada je tu ožegović, neka mu je sa srećom jer trebaće mu, čeka ga pravo ludilo ako želi da igra. Dočekan je loše, znao je šta ga čeka. Ali, možda nije pretpostavljao da je to toliko velika stvar i bitna, kao što jeste, to što je radio navijačima i klubu Partizan.
Ne znam kako drugačije može da se nametne sem dobrim igrama i golovima.
Znam i da postigne het trik već u prvoj dobiće zvižduke. I tako će pretpostavljam biti neko vreme...
Ljudski je praštati a ljudi i greše, i meni je strašno što ovaj klub daje 300000e za ciganskog igrača, igrača koji je vređao naše navijače i ne želim to da podržim...
I to "MI SMO PARTIZAN" gubi smisao, koji to MI i koji Partizan?
MI navijači koji ne priznajemo ciganskog igrača i Partizan koji ga dovodi? Pa taj Partizan nije TAJ Partizan, a ti navijači jesu uvek što su i bili. Jesu sada nervozniji i napetiji zbog okruženja, i zbog tog Partizana, jer ga vole i jer im je nada, a taj Partizan nikad ne okreće leđa i ne dovodi ožegovića...
Ali dobro...
Iliev rizikuje mnogo, doveo igrača a mogao je da pretpostavi da će ovako da izgleda, orkenuo je veliki broj (90%) navijača protiv njega i učinio ih nezadovoljnim.
Onda na konferenciji se ponaša neprimereno ugledu kluba i garantuje da je igrač super.
Okej Ivice, nemoj sutra da ne znam ko bude kriv... Ali da znaš da ovakvo igranje sa navijačima nije lepo i veoma je rizično za rezultate i atmosferu.
I nemojte molim vas sad Pantić da ubeđuje tu da se svađa sa komentarima i Iliev takođe... dakle ponašajte se gospodski, iskulirajte nas nezadovoljne ako već niste hteli da ispoštujete, a ožegović ako već bude igrao nek uvalja pet komada na prve dve utakmice u Ligi Evrope... kako ovo loše zvuči, prosto poželim da obrišem... a opet, kad je već doš'o i igra za Partizan... ne mogu da navijam da ne postigne gol... prosto ne možeš da navijaš za to a opet nikako ne možeš protiv...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Eto, mene ne vređa to što bi tebe vređalo, pa makar ja imao autističko razumevanje događaja...ne želim da vređam inteligenciju sagovornika, posebno ne tebe i tvoju inteligenciju jer zaista smatram da si među prva tri IQ-a na Forumu, i takođe svakako među tri prva po talentu za pisanje: ti, Crno-beli (koji nažalost uglavnom više ne piše), a ne znam ko bi bio treći...

A kako se to meri IQ clanova Foruma?Postoje na Forumu ljudi koj su Fizcari,Hemicari...a koji eto mozda ne mogu da se izraze bas dobro.A IQ im je neverovatan.Puca granica...Jedan je profesor na drzavnom fakultetu...
PS Da se ne razumemo pogresno...Profesor je covek ciji su postovi briljantni,takodje i postovi CB(steta sto vise ne pise).Nego nekako ova recenica je cudna,da ne kazem nepristojna.
Da ne bude off...Ovaj Ozegovic ako ima mozga i zna da cita-taj vec sutra treba da zatrazi ispisnicu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.630
Reaction score
8.481
Локација
Македонија
Ma ne samo sto garantuje da je igrac super nego on lupa sakama i tvrdi da ce ovaj tim da prodje grupu i imati evropsko prolece mislim daj boze ali sve to radi tako bahato i bezobrazno. ISto kao pre neki mesec kad su sa Djukicem najavljivali LS i nista drugo nije ih zanimalo dok nisu ih bravure Kljajica vratili u realnost
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Gde ste, glodari? Mislim, nije valjda da ćemo da se vređamo zbog toga.

Stigao nam profesionalac. Za deratizaciju možda? Kad si profesionalac, onda ćutiš i radiš za svoju firmu, a boli te dupe za tamo neku desetu firmu. Posebno javno ne seres govna, ako već dopuštaš sebi da ces ta govna jesti nekad. Ali opet, kad si vec profesionalac, spreman da se isključiš iz svega, onda ni tih par zvizduka od glodara ne mogu ti nista. Mada, ne sumnjam u pretorijance da ni tih par zvizduka neće pravovremenom reakcijom zaustaviti.

Ivica? Ja, ja, pa, ja. Kako to zvuči poznato? Ne dam na batagasica, ovaj ozegovica, JA sam odgovoran. A koja ti je to odgovornost tačno? Ako ne uzmemo titulu i ne prezimimo, hoces da letis? Nije mi toliko neverovatna priča da je ovo sto je danas došlo u nas klub mafijasko kriminalna kombinacija, ali s obzirom da za to nema nikakvih dokaza, dok je Ivica pred kamerama preuzeo odgovornost na sebe, sve je jasno. Ivica je početnik u ovom poslu, ne znam zbog čega bi trebalo da ima neograničeno poverenje bilo koga. Ali opet, ulazi u treću sezonu rada, priča da ima apsolutnu nezavisnost u poslu, na kraju će kao i uvek rezultati da sude, ali čisto zbog umetničkog dojma i nas koji smo počeli, nastavili i planiramo da završimo sa Partizanom, nemoj nas zajebavati, nismo svi maloumni.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Gde su, šta rade, ovi što su se juče i preključe oduševljavali na aktivnosti našeg SD?!

Ova individua, danas dovedena u Partizan, nije igrač Partizana za koji ja navijam. Niti ću mu zviždati niti ću mu aplaudirati, on za mene ne postoji. Sramota.

I gde je uopšte granica?! Jer ako se ovaj trend nastavi svi će pišati po nama kad im se to ište jer znaju, ako kad zatreva, Partizan će ih prigrliti i praštati im ružnu prošlost.

Ivica Iliev, bez J, će otići iz kluba jednog dana, a ova sramota će ostati uvek.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
I ja cu se pridruziti - dobrodosao glodarcino, popusis nam kurac.
Djilas ima istorijsku priliku da mi postane najomiljeniji igrac Partizana ikad. Zna sta treba da uradi na treningu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top