Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
cestitke momcima! opet muta kriv jel da? sta pojedinci pisu ovde ovo je sramotno.... ocekivali ste da dobijemo ritas lagano sa gavrilovicem, djokom, tomicem, pecarskim...?????? niste skapirali da ne mozemo da odbranimo nista kada je mali pecarski u igri??? mali ce biti jedan od najboljih igraca u evropi sigurno, ali za par godina.... e sad sto pojedinci misle da cemo dobiti ritas lagano sa igracima kojima je vrhunac karijere dinamik i kakanj to je za dublju analizu.... podrska timu idemo dalje!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Kad se lomi utakmica na kraju mi igramo sa Pecarskim i Stevanovicem?! NWG igrao samo 18 min, a kad se lomilo sedeo na klupi? Razumem da smo u debelom minusu, ali utakmica je do 37 min bila egal?! Stvarno neshvatljivo!
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Tomic11 mislis na Ljetuvas? :D

Nasa solidna utakmica protiv solidne ekipe medjutim opet smo dobili 90+ poena. Nemam komentar.

Pecarski ce biti ozbiljan igrac jednog dana za nekoliko godina.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Steta sto nemamo trenera. Tim je zanimljiv.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Treba ga tjerati sto prije, mislim na ovog sto se zove trener.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Nažalost presudila naša neuigranost,neiskustvo i manjak kvaliteta..

Zamerke i na 4-5 odluka sudija koje ni malo nisu bili domaćinske, 2 puta sudija koji je na 8 m menja odluku sudije ispod koša gde se akcija dešavala !!

Pecarskog vredi čekati i istrpiti u svakom slučaju i evro kup ima smisla možda samo iz tog razloga..
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Evrokup će nam koristiti, iz ovakvih poraza ćemo dobijati pamet za pobede u ABA ligi. Nije ni Muta toliki indijanac kolikim ga povremeno pravimo. Videćemo uskoro hoće li se uzlazna linija forme tima nastaviti ili će se u nekom trenutku vratiti u random stanje sa početka sezone. Još se nismo posložili a ja očekujem da do utakmice sa FMP1 to bude kako treba.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Iskren da budem, cekao sam da procitam njegovu izjavu, sada vise i ne sumnjam da je stavio na kraju mlade igrace cisto da kaze, eto rotirao sam, ubacivao mlade, dao sam Pecarskom vazan sut. Cisto da ima opravdanje za poraz.

Umesto da skida pritisak igracima, on im nabacuje jos veci. Posebnom malom Pecarskom..

Inace za njega :respect ali i dalje je daleko od seniorske kosarke.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.514
Reaction score
23.440
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Oterao bih ga samo zbog ovakvih izjava!

I ranije smo imali mladu ekipu, pa je trener, pravi Trener govorio da ce oni biti prvaci Evrope.

Ovaj samo place.

Sto places, ima Partizan pare?!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.631
Reaction score
8.490
Локација
Македонија
"Nisam imao Čakarevića koji mi drži celu odbranu. Bez njega nam je jako teško. Mladi igrači tu ne mogu da se snađu"

"Nisam ja 100% zadovoljan sa Pecarskim. Može on dosta bolje, da bude mobilniji i napravi spejsing. Ni sa jednim igračem nisam zadovoljan. Svi su bljesnuli na momente. Mi imamo 10 asistencija za čitavu utakmicu, oni 23. Kod njih lopta ide, kod mene ne ide. Tu sam nezadovoljan. Možemo ovo puno bolje. Ovi moji plejmejkeri nisu razigravali kako treba, a ja sam ih namerno doveo, dvojicu iz Amerike, da razigravaju naše mlade igrače"

Sta je sve nalupao cirkuzant u ulozi trenera :banghead
Caki komandant obrane :pop
Place i kuka kako lopta nije isla brzo kako plejmejkeri nisu razigravali igrace. Pa sta si se kurac jebavo u Tursku i izigravao dvorsku ludu celo leto a ovamo ekipa ti je neuigrana ?
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.473
Grb se vratio na mesto!!!
Grobari u hali naprzeni i navijanje je bilo ok. imajuci u vidu da nije bilo najvernijih :)
Jedva cekam jamajcanina ispod kosa...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Das Duletu ovu ekipu + Samardo i do kraja sezone eto bar jednog pehara.Ovaj nemac pojma ce nas unakaziti.Samo trazi alibi u ovoj deci i prebacuje krivicu na njih umesto da krene od svojih katastrofalnih odluka.Mali Pecarski nebruseni dijamant i ovakav kakav je trenutno bolji je od svakog naseg ispod kosa ,decko imao index 11 za 14 min,Obrad toliko nije skupio od kad je dosao za sve utakmice.Miler jedini ima muda da preuzme odgovornost,nije on kriv sto nema s kim da igra pa kad crkne od umora pocne da srlja.Decko svaku utakmicu index preko 20.Andric :pop ,Novica nazalost vise ne izgleda kao kosarkas,Vanja ocekivano posle Zadra raspad za 3p 0/6.Napredovacemo mi ali nazalost Samardo je premalo da bi se nesto krucijalno promenilo.Teraj dalje za iste pare.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Za pojedince koji pisu da nemamo trenera imam par pitanja. Hocete Peru Bozica na klupi? Koga dovesti? Kog trenera dajte predlog a ne samo da kukate kako treba da ide. Mislite da je Miloje udaren mokrom carapom po glavi pa ce tek tako da predje u Partizan..Ko je imao petlju da se uhvati u kostac? Niko..jedino Muta i niko vise. I zato zasluzuje podrsku svih nas!

Imali smo ih..u vecerasnjoj utakmici presudio je njihov bolji sut za tri i nista vise..Kad se lomio rezultat uboli su..mi nismo jebiga..sve u svemu ova ekipa tokom ove sezone treba da raste i to je osnovni cilj.

Miler i pored onoliko poena bi mi sedeo malo na klupi da ohladi glavu i shvati da je kosarka timski sport a ne individualni.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ja i dalje ne vjerujem da smo izgubili. Nisam nesto iznerviran posto ovo nisam ocekivao, ali kad smo onoliko dugo vodili prosto sam ostao bez reakcije kad su imali za minut seriju 11:0. Zbog cega se to desilo, stvarno ne znam, ali ono sto Muti sigurno zamjeram je ovo nabacivanje pritiska na igrace u Dzikicevom stilu. Nije pedagoski uopste kad vec pricas da su mladi...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.631
Reaction score
8.490
Локација
Македонија
Za pojedince koji pisu da nemamo trenera imam par pitanja. Hocete Peru Bozica na klupi? Koga dovesti? Kog trenera dajte predlog a ne samo da kukate kako treba da ide. Mislite da je Miloje udaren mokrom carapom po glavi pa ce tek tako da predje u Partizan..Ko je imao petlju da se uhvati u kostac? Niko..jedino Muta i niko vise. I zato zasluzuje podrsku svih nas!

Evo ja imam i to ne jedno nego dva imena ko mi ovako bez neko vece razmisljanje padnu na pamet.
Dragan Gagi Nikolić i Nenad Canak ubedjen sam da bi dali vise energije i rada sa ovu ekipu, a ne bi kukali svaki dan kako su svi igraci krivi a samo on je bezgresan.
Nisu ludi Muta i Miloje zadnja dva trenera na svetu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top