Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Evo ja imam i to ne jedno nego dva imena ko mi ovako bez neko vece razmisljanje padnu na pamet.
Dragan Gagi Nikolić i Nenad Canak ubedjen sam da bi dali vise energije i rada sa ovu ekipu, a ne bi kukali svaki dan kako su svi igraci krivi a samo on je bezgresan.
Nisu ludi Muta i Miloje zadnja dva trenera na svetu.

Dobro donekle se slazem sa tobom..konacno neko da kaze neko ime a ne samo da pise kako Muta treba da ide. Ne mislim da on svaljuje krivicu na igrace, nego koristi ZOC-ovu foru da razmrda igrace..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije Muta los trener, zna on itekako kosarku. Mene licno nervira to sto on daje izjave iz ugla posmatraca ne trenera. Takav sam utisak stekao.

Ovaj Partizan je cudo kad se pogleda koliko koseva ubacuje po utakmici bez neke igre. A opet sa druge strane je crna rupa u odbrani. Totalno atipicno za ono sto sam godinama gledao i nikako ne mogu da se priviknem.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Баш штета. Све знам и све разумем, али сам се ипак изнервирао. Убеђен сам да би неки други тренер ово добио.
Може Мута да буде тренер Партизана, али не за амбиције које нама падају на памет.
Он није велики тренер, али јесте тренер са искуством и као такав добар је за Раднички, одличан за Динамик.
Он не може да врати Партизан на стазе старе славе, али може да води Партизан који је сведен на Раднички.
Он неће освојити АБА лигу, неће ни домаћу, неће оставити неки утисак у ЕК, евентуално узме домаћи куп и буде четврти на Јадрану.
Али то је мера за овај Партизан, па је и он тренер по Партизановој мери.
Ми можемо да играмо боље и играћемо, што због времена током кога ће се екипа уиграти, што због којег појачања, али нема ту довољно великих амбиција, а кад је тако онда изгубиш овакав меч против озбиљног ривала са амбицијом.
Да не заборавим, лепо је видети грб на центру.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Šteta što prosusmo sve za 2 minuta. Konačno je ličilo na košarkašku utakmicu.

Teraj dalje.

Pecarski je veliki, veliki prospekt.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sve je ovo dobro, samo Muta kenja bez potrebe... bolje da ništa nije rekao.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Nemojte ljudi da omalovazavate Mutu toliko jebiga.
Ja razumem da ovde ima mladih clanova i relativno mladih ali pricati da nikada nista nije uradio osim u Radnickom je nebuloza...
Pa on nam je doneo titulu 96/7 godine ako ne gresim godinu..
odlican tim je stvorio..
Sledece godine taj njegov tim je otisao na fajnal four ako ste zaboravili...Muta kao Muta je te godine posle dva vezana poraza u grupnoj fazi podneo ostavku pa ga je Blagojevic nasledio...slebali smo Olimpijakos u 8 finala i CSKA u 4 funalu...
to je bio njegov tim...
uopste gde god je radio stvarao je igrace jebiga... mnogi se ne secaju Beocina koji je dominirao na ovim prostorima 3 godine, izasli su odlicni kosarkasi iz tog tima...pa u Vrscu i sl...
Nastranu to da je sa Buducnosti osvoji 2 titule zaredom...
I sada mi pricamo da je bolje gagi Nikolic ili Canak..
Svakako nije zadnji trener na planeti kao sto kaze kolega , ima boljih i poznatijih , eto David Blat je bio slobodan, Zeljko nije, neznam za Fila dzeksona...

Ima on ambicija i da osvoji ABA ligu po prvi put i da igra EL, ne brinite to...
Kada se htelo da se omalovazi Sale Djordjevic pricalo se da u stvari Muta vodi reprezentaciju...sada obrnuto, prica se da je on cirkuzant tamo i nista drugo...

nerealni smo malo, ima jedana pogovorka "ne mozes po konja pa udari po samaru" (samar = sedlo)
nama amerikanci imaju po 6.000 dolara platu a kod cigana plata jednog prosecnog igraca je kao nasa godisnja za ceo tim...
I sada Muta je kriv za to...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Nije on kriv za budzet, naravno, ali je kriv sto mu se igraci sudaraju u napadu 30 minuta i sto se odbrana raspala kada se lomio rezultat. Najvise je kriv sto je prozivao igrace, opet. Zasto se ne osvrne na to kako je on priveo utakmicu kraju. Sramotne su te alibi price oko mladih igraca, nemoj slucajno da pomene zasto KKP kao najveci srpski klub ima mizeran budzet, sta je glavni razlog. Ali ce da prica posle svakog poraza o mladim igracima koje on razvija. Demagogija i licemerje.

Nije tacno da je godine kada nas je Kime odveo na F4 Muta vezao dva poraza. Vezao je 6, ili 7 utakmica bez pobede.

Muta Nikolic nije trener za sampionski Partizan.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Uzlazna je putanja, nije neki ugao ali je ipak uzlazna...
Pecarski po teoriji I logici nije jos za ozbiljno krljanje a po praksi uradi vise nego neki teoretski vec vidjeni da urade nesto. Falilo je stosta za pobedu, ili npr samo Novica koji je veceras par puta bio vidno nervozan zbog neodigrane predpostavljam pozvane akcije..jezicka barijera ili sta je ali dosta napada je bilo stani pani pa ajde Milere izvuci nesto...na kraju ga strule izproziva.

Gavrilovicu svaka ti cast za energiju I grobarsko srce. Vise volim tvoja 4 skoka nego Andriceve npr 4 trojke u ne bitnim momentima, jbt pa Mihajlu je ista faca I kada ubaci I kada promasi I kada vodimo I kada izgubimo...kao kostunica jbg.

Djoko ce biti odlican drugi centar.
Aranitovic jos daleko od upotrebe, vezbao je I za vreme utakmice, rastezao neku traku elasticnu nogama ali iz licnog iskustva znam da je sada strah I psiha veci problem od noge.
Za one koji ne znaju, Miler je dosao tek na prvi sudijski zvizduk tako da je prakticno bez zagrevanja usao u igru (imao neki laksi udes)..vise daje nego Mekejleb u svojim prvim mecevima, da ne ureknem, ako pocne I da razigrava ostale bice bas bas dobar posao a ubaci li neku trojku, eto nas u prve cetiri :)
Vanja stara boljka- kontinuiteta bez..ali zivahan je :)
Gos od sjaja do ocaja- "trazi se" sto bi rekli, ako ne "klikne" sa Samuelsom nece valjati tj imam osecaj da manje daje nego sto se ocekivalo, za razliku od Milera koji je meni kontra...
Dusan Kecman -prisutan.
Njihov br 31 danas nas je oduvao..mnoogo dobar igrac kojeg je cuvao za glavu nizi igrac konstantno.
Obrad- legenda zidanja :) uzida on protivnika ali mu lopta ostane par metara od ruke , takoreci u protivnickoj kontri :) :)
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@CB

Evo, da ja dam svoje misljenje zasto je Gagi Nikolic bolje resenje za Partizan od Mute

Kao prvo, Gagi Nikolic nije bolji trener od Mute, ali moze da bude, dosta je mladji, voli da radi, ne radi preko kurca i jos nije imao priliku da trenira ovako veliki klub.
Gagi Nikolic je veliki Grobar, a nama je to potrebno, a ne neko ko izjavljuje da u Partizanu nije bas toliko lose finansijsko stanje i da ima para.
Gagi Nikolic svoj rad u klubovima bazira na tvrdoj odbrani, koliko god je moguce. Takodje je veliki motivator, ali i strog trener. Nema obicaj da omalovazava svoje igrace.

Gagi Nikolic bi mogao da bude visegodisnje resenje, ako bi se kockice poklopile.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Nije on kriv za budzet, naravno, ali je kriv sto mu se igraci sudaraju u napadu 30 minuta i sto se odbrana raspala kada se lomio rezultat. Najvise je kriv sto je prozivao igrace, opet. Zasto se ne osvrne na to kako je on priveo utakmicu kraju. Sramotne su te alibi price oko mladih igraca, nemoj slucajno da pomene zasto KKP kao najveci srpski klub ima mizeran budzet, sta je glavni razlog. Ali ce da prica posle svakog poraza o mladim igracima koje on razvija. Demagogija i licemerje.

Nije tacno da je godine kada nas je Kime odveo na F4 Muta vezao dva poraza. Vezao je 6, ili 7 utakmica bez pobede.

Muta Nikolic nije trener za sampionski Partizan.

Rekao sam "vezao je dva poraza u grupnoj fazi "... ali govorim onako po secanje, ipak je proslo 20 godina od tada... ali cisto sumnjam da je vezao 6-7, jer ne bi u tom slucajo prosli grupnu fazu...

Ali nije bitno, samo sam hteo da kazem da covek ipak ima pedigre i mozda treba imati malo strpljenja...

@njacke

Meni je Gagi Nikolic simpatican trener i covek, tako da delim tvoje misljenje oko toga, e sada to sto se mi ne pitamo nista je druga stvar, ali svakako bi se mogli nabrojati i argumenti u korist Mute... koje mozda nemaju direktnu vezu sa terenom i strukom...
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Dok napreduju iz utakmice u utakmicu treba podrzati i na tribinama i uopste. Ovakvi padovi na kraju utakmica su klasicno neiskustvo, neuigranost i manjak kvaliteta, ali ocekujem da se to polako sredi.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@CB

Ti si neke argumente u njegovu korist vec izneo i to je ok, ali je po meni ndopustivo za trenera Partizana da budes nemotivisan, da ti repstacija bude ispred kluba i da javno kenjas po svojim igracima. Na stranu to sto ja ovakvu kosarku gledam uz klometol. Cim vidim da je neka ekipa dala vise od 80 poena, meni nije dobro...
Takodje mislim da je nama potreban trener i rad na duge staze. Necemo se mi jednom dobrom godinom izvaditi iz govana. Nama je potreban kontinuitet dobrih godina.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Gde su najverniji ? Sta treba da se desi da se udostoje da dodju malo i na basket... ne prate rukomet, vaterpolo,'odbojku, a vidim da je i kosarka postala neisplativa. Umesto da Pionir grmi oni spremaju za backu:puke
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Rekao sam "vezao je dva poraza u grupnoj fazi "... ali govorim onako po secanje, ipak je proslo 20 godina od tada... ali cisto sumnjam da je vezao 6-7, jer ne bi u tom slucajo prosli grupnu fazu...

Ali nije bitno, samo sam hteo da kazem da covek ipak ima pedigre i mozda treba imati malo strpljenja...

@njacke

Meni je Gagi Nikolic simpatican trener i covek, tako da delim tvoje misljenje oko toga, e sada to sto se mi ne pitamo nista je druga stvar, ali svakako bi se mogli nabrojati i argumenti u korist Mute... koje mozda nemaju direktnu vezu sa terenom i strukom...

Klinac sam bio, ali ja mislim da je vezao 8 poraza :D
6 poraza u prvoj gruonoj fazi i posle još 4 u drugoj grupnoj fazi. Ponavaljam mislim da je od tih 10 porqza 8 bilo za redom. Kako smo te sezone imali sreće, još nas potrefi CSKA u 1/4 finalu, koji te sezone nije imao niti jednu pobedu u gostima, a majstorica se igrala kod nas.

Time ne omalažavam Mutu, samo iznosim činjenice. Mislim da Muta može da napravi dobru ekipu, samo mu treba dati vremena. On Evropu koristi za uigravanje klinaca, u ABA neka se pokaže i napadne EL kroz ABA.

Svi kažu da ovde fali Dule, da li se vi sećate Duletovih prvih sezona sa početka 20. veka?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
On Evropu koristi za uigravanje klinaca, u ABA neka se pokaže i napadne EL kroz ABA.

Zar i ti Tuljane.
Sta tacno mislis kad kazes uigravanje klinaca?

Mi smo juce izgubili zato sto ovo takmicenje nije shvateno ozbiljno i to je krivica trenera. Mi juce nismo hteli da pobedimo! Naravno tu ne mislim na igrace.

Ja se secam da je pozvao tajmout na 1 minut pre kraja kad smo gubili vec -10. Tada su se svi rastrcali i pokusali da igraju presing, bas su se rastrcali. Samo je to moralo malo ranije da se pozove i tako odigra, naravno i da se naprave potrebne zamene, kako bi se zavrsnica odigrala kako treba.

Ja se secam Duletovih tajmauta u vec izgubljenim utakmicama.
Govrio im je da se utakmica igra 40 minuta, a ne 37, 38 bez obzira na rezultat. Svako je morao da da 150% svojih mogucnosti. Crtao je Dule akcije kako da se izvede poslednji napad iako je izgubio utakmicu, ali znao je da ce doci vreme kada ce tu akciju vec moci da primeni.


E u tom grmu lezi zec. Obe ekipe imaju po 5 igraca na terenu i 40 min za igru, nijedna utakmica nije unapred izgubljena. Lopta je okrugla i danas svi igrjau kosarku!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Moguće da ja grešim, ali moj utisak je da u današnjem Partizanu je samo poslušnicima SNSa dopušteno da obitavaju i kao rade.

U tom kontekstu posmatram i Mutu i zato ništa i ne očekujem od ove ekipe ove godine, jer jednostavno on nije tip koji će, zarad dobrobiti Partizana, ugroziti sebe
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top