Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Celo vreme sam verovao, radovao sam se golovima kao nikada do sada, ali kada sam čuo zadnji zvizduk, jednostavno nisam mogao da verujem...
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Tawamba Tawamba ti znas da volim te ja... Evertone brate, da su svi borbeni kao ti mi bi se prosetali i kroz evropu i kroz prvenstvo, #51, jos par ovakvih golova pa ces biti oslovljavan imenom :-D Bog na nebu Stojke na golu, Panticu odlican 5, Kapitenu, ja bi da igras jos malo, sudija mamu ti jebem...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.026
Svim građanima Grobarske veroispovesti danas 23.11.2017 čestitam početak proleća,ostalima poruka "MRŠ U PIČKU MATERINU"
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kad je Sulejmani ono na kraju ubacio paralelno sa gol linijom, ceo (grobarski) zivot mi je prosao pred ocima u toj desetinki sekunde. Jebote zivot, i dalje ne verujem da je niko nije ubacio u gol. Ovo uopste ne lici na nas.
Svaka cast svima za ovaj uspeh! Bilher :shock: , Pantic okajao 30% grehova. #51 da iskoristi priliku dok sam jos dobre volje i da ubode neki masniji ugovor u Sandongu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.687
Jbt, nisam imao živaca da odgledam nadoknadu vremena. Samo sam prebacio kanal i vratio poslije par minuta i vidio slavlje i poludio od sreće!

Everton!!! :respect

Dati mu doživotni ugovor i kapitensku traku.

Bravo i hvala momci za ovu ludačku dozu sreće! :clap:partizan_fan:
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
Au kako je ovo bilo gadno, ali na srecu dobro se zavrsilo. Bravo za sve! Stvarno veliki uspeh u poredjenju kako smo prolazili u proslosti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.915
OOOOOOOO NAMA JE NAJBOLJE!!!!!
Bravo momci, bravooooo!!!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Meni se ide na Keln. Mozda sto sam jarac u horoskopu.
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
JEBOTEEEEEEEEEEEEEEEE! Da li je ovo mogu;e :-DDDDDD

Mislim da smo neopravdano zaboravili da pomenemo i mastralnu partiju - MARKA MESIJA JANKOVIĆA!!!!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Činilo se je da ova "grobarska" srca mogu podneti još jedan neuspeh, a po navici na neki dramatični način (kao danas kod prvog gola protivnika)... Da mogu podneti to stoječki, podignute glave i sa velikim bolom u grudima, tugom, ali još većom voljom za idući derbi, sezonu... ali i sa velikom željom za nekim uspehom, nekad, negde, u nekoj budućnosti, daljoj ili bližoj... imaginarnoj i zamišljenoj.
Činilo se je da mogu izdržati rezultatski neuspeh, svariti alibi izjave nakon meča, sakupiti snage oprostiti igračima i bodriti ih još jače... Činilo se je, bio sam u zabludi... Ne, rezultatski neuspeh ne bi bio tek tako podnešen... Ne pamtim kada mi je ovako bilo, stegnuto ko naš šesnaesterac sa tri štopera i dva beka, ne pamtim kada sam bio nesiguran kao Jevtovićev pas, uplašen kao Neca Mihajlović dok je izvodio penal protiv Zaglebja, zbunjen kao Brašanac pred gol Augzburga... I, ne znam kako bih ovo završio, kako bih se osećao, kako izdržao a da je rezultat bio nerešen ili nedaj Bože da smo izgubili...
Nakon onih 2-0 protiv Dinama, kada sam umesto skakanja i proslave gola počeo nekontrolisano da se smejem a osećao da taj smeh nije zadovoljstvo već strah, strah od onog šta je bilo u drugom poluvremenu.... sve se je po naš Partizan ipak dobro završilo. Hvala Bogu, hvala igračima i navijačima, hvala pravdi što je bila tu, što smo uspeli...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Kad si već spomenuo Jankovića, mislim da je od njegovog sjajnog poteza krenula akcija za drugi gol...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Crno-beli bravo bravoo !!! :partizan_fan:

Utakmica za infarkt i slog jbt kakva drama, kakva borba :respect
Poslednjih par min mi se u glavi motao augzburg pocela je svest da mi se suzava od adrenalina i iscekivanja, a posle drugog gola skoro da se i ne secam sta se desavalo na terenu samo sam gledao u sat....
Tavamba i Pantic perfektnom saradnjom resili utakmicu, akcija koja ce se pamtiti :respect Tavamba pokidao utakmicu !!!
Everton je luuuud !!! :prekrsti

A sad da napadnemo to prvo mesto !! :šal
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mogli smo prodati ovog Tawambu, dobra para 2.5 miliona... :D

Cestitke svima na terenu, borili su se posteno protiv fizicki daleko nadmocnijeg protivnika. Cestitke i Djukicu (iako i dalje tvrdim da je daleko od onoga sto nama treba), ako ni na cemu drugom, ono na smelosti da stavi Pantica u prvu postavu, mogao je da stavi Sumu i da mu to bude alibi. Konacno je pokazao neku svoju ideju. Nadam se da ce na talasu ovog uspeha podici atmosferu i igru ekipe i u prvenstvu.

Jankovic i Pantic odlicni veceras, mada ja uvek cupam kosu kad se odbiju u duelu kao dete.

Jevtovic opet igrac manje, da ga zavaljamo nekako na polusezoni i dovedemo adekvatnu zamenu Kosovicu.

Everton opet pokidao, mada mu treba skrenuti paznju da ne preteruje sa driblinzima, zna da se zanese i umesto da doda loptu prvom slobodnom igracu on krene da komplikuje nesto i napravi gresku kao protiv grckih cigana.

Stojkovic je mogao lako biti tragicar meca, covek opusteno pusta loptu da ode u korner kod njihovog gola?! Rekao sam drugu sa kojim sam gledao da cemo primiti gol i tako i bi... to su ti detalji koji skupo kostaju, zapanjila me njegova reakcija.

Stoperi i Vule odlicni.

Ozegovic uradio veceras ono sto mu je posao, Ivica nam zapusio usta, ne bunim se.

O Tawambi nemam reci, sa kakvom inspiracijom igra, onaj pas je majstorija, steta sto nije postigao gol posle onog prelepog prodora.

Samo da nas ne kazne zbog onog transparenta, tacno da izvrsimo kolektivni harakiri na JNA u tom slucaju.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Hvala ti crno bela ljubavi..
Znao sam da prolazimo ne znam ni ja kako ali znao sam..
Kako je teško gledati u tudjini..ali na kraju slatko..jako slatko..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top