Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Doktorska disertacija Miroslava Đukića.

Bez dileme... Amaterski klub, amaterski trener, amaterski igraci. Zali Boze ovog puta i predjenih kilometara. Bolje da su otisli za Krusevac dva dana ranije, a da su ovo igrala neka deca. Rezultat bi bilo slican... Krenes do jaja u utakmicu, i onda primis tri gola za 10 minuta, a ne zna se koji je gluplji od kojeg. Da se ubije covek...

A ovaj novi trener posle utakmice, i dalje se gusi u svojim floskulama i pricama koje je prepricao hiljadu puta do sada...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Solomon zna fudbala i bili smo opasniji sa njim nego Ozegovicem. Htio gol da dadne po svaku cijenu i tu je izgorio. Vjerovatno ga necemo zadrzati jer ga ne mozemo cekati ali steta..

Imali smo i nesrecu danas da im je sve uslo ali i nismo zasluzili srecu, pogledom smo pratili njihove napade.

Djukiceva izjava o odbrani je tragikomicna. Pa druze ne treniram ih JA od jula pa da si TI danas iznenadjen koliko su losi..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
Razočaranje je najblaže sto mogu reci posle utakmice u kijevu. Zadnja linija totalno podbacila u odnosu na većinu mečeva u le ove jeseni. Ljudi nam se šetali sa loptom po gol crti. Pojedinci su stvarno krenuli na izlet u ukrajinu.
Panticeva partija hrabri. Suma pokazao tracak života. Ivice, jebali te i glodar i solomon.
Everton kao da je namerno zaradio žuti. Moj lični utisak.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Everton nije picka da se pozdravlja sa nama preko instagrama.
Sa ovim zutim nam je pokazao da ide, i pozdravio nas.
Jebem mater smrdljivoj upravi, i govnu nad govnima koje prica u njihovo ime, a zovu ga zeljko pantic, kada nisu uspeli ili nisu hteli da obnove ugovor sa ovim ratnikom.
Everton je Partizan koji mi sendvicari zelimo da vidimo.

Ocekujem da razbije picku na derbiju nekom cigancetu,da dobije crveni i da ga pozdravimo kako valja.
Nravno pri nasem vodjstvu od par golova razlike.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Koliko para toliko muzike. Mitrovic dosao iz 2 turske lige? Kapetan Nemo ispao u drugu 2 ligu Belgije, Miletic JSL igrac. Ne mozes od njih ocekivati konstantno dobru igru. Da to mogu i da su ikad mogli vjerovatno nebi bili ovdje nazalost. Dok Stojkovic brani ko lud to nekako prividno funkcionise a kad on ne skida nemoguce sve je drugacije.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Mada nema potrebe pljuvati ove momke, nisu oni krivi sto su u Partizanu. Kriv je sportski sektor. Bugarin da polozi racune.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.492
Reaction score
13.462
Локација
tamo daleko...
Izgubis 4:1 od osrednje evropske ekipe.

SRAMOTA.

Vazurama, gmazurama, db vucelama, mentalnim panticima i njihovim pomocnicima koji su se prodali za zrno kikirikija, jebem sve po spisku olosko.

Volim Partizan i sto je najgore, cesto mrzim sebe sto nemam neku veliku moc da mu pomognem da bude veliki kao sto tradicija, navijaci i nadljduska ljubav svih nas zasluzuju.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Koliko para toliko muzike. Mitrovic dosao iz 2 turske lige? Kapetan Nemo ispao u drugu 2 ligu Belgije, Miletic JSL igrac. Ne mozes od njih ocekivati konstantno dobru igru. Da to mogu i da su ikad mogli vjerovatno nebi bili ovdje nazalost. Dok Stojkovic brani ko lud to nekako prividno funkcionise a kad on ne skida nemoguce sve je drugacije.

Maltene suština svega oko ovogodišnjeg tima.
Bukvalno sanjam dan kada će nam u timu igrati 11 školovanih igrača nešto kao što sada ima dinamo Kijev.
Cenim da će se tako nešto desiti za 50ak godina a do tada verovatno neću ni biti među živima ..
Na kraju krajeva da je drugačije možda ne bi ni bilo zanimljivo , šta znam :/
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Pa videli ste danas sta je školovan mlad igrač kao onaj Shaparenko sa dugačkom kosom.Kako fino prima loptu,kako se otvara,udje u prostor ,šutne.
On i Birmančevic naš su vršnjaci isto godiste,a gledajte gde je ovaj,a gde je Birma naš.
Razlika u sistemu koji Dinamo ima,a mi nemamo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ne bih to nazvao sistemom, vec strukom. Sistem je kad imas nacin da pravis rezultate, bez obzira na sredstva. Znaci nemas struku imas pare i kupis. Mi pare nemamo, a oterali smo svakog ko je znao napraviti igraca.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne bih to nazvao sistemom, vec strukom. Sistem je kad imas nacin da pravis rezultate, bez obzira na sredstva. Znaci nemas struku imas pare i kupis. Mi pare nemamo, a oterali smo svakog ko je znao napraviti igraca.


A ima nesto i u mentalitetu mladog igraca, koliko zeli da napreduje i gdje sebe vidi. Medju sisama starlete ili u prvom timu Reala.

Nisam siguran da nasa struka umije to da prepozna na vrijeme i zahvali se..
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@H.U.D.

Pogledaj pa mi kazi sta mislis
https://www.youtube.com/watch?v=iy5bwpaW1EA
Kod prvog gola: Kljucni trenutak (po meni) je sto je Vulicevic stao na 5:33 po satu meca i resio da u sred napada promeni igraca. To je ostavilo Miletica celavog sa brzim igracem koji je za korak ispred, Miletic celavi ispada, Mitrovic skuplja, Miletic sa kosom ostaje sam na 2 igraca. Po meni je cak i vise ka sredini trebao da ode ali je poprilicno dobro postavljen uzevsi u obzir 2 ispadanja koja su se desila u odbrani.

Kod drugog gola: Vuletic ispada, Miletic Celavi promasuje glavom, Mitrovic preuzima njegovog igraca (broj 40) Miletic sa kosom preuzima onog ko ima otvoreniji put ka golu (broj 11). Broj 40 udara glavom loptu do broja 9 koji ostaje sam na levoj strani zbog toga sto se nasa odbrana izrotirala.

Ako neko ima snimak treceg gola gde se vidi ofsajd linija neka izbacuje ali on je na dusu Mitrovicu koji se uspavao u zamci.

Cinjenica je da su sva tri gola dosla sa leve stative nase odbrane ali po meni ne greskom Miletica sa kosom.

Miletic jeste dosta pogresio sto je napravio onaj faul na ivici 16 m, daleko od toga da je dobro igrao, ali po meni mu ne ide nijedan gol na dusu skoro pa uopste (sem mozda 3. gola malo).
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
da se spustimo na zemlju !

ova ekipa ima toliko nedostataka toliko rupa da svima treba da bude jasno da smo mi ove sezone bar do sada imali vise srece nego pameti

NEOPHODAN je kompletan remont ekipe za prolece
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
@tootoll
nemo' da se ljutiš, ali nisam u stanju večeras više..
sve se poklopilo, svi smo nervozni, a što Kiza reče nije da nismo znali kakvi su..


nego, je l' neko izvalio onu plavušu didžejku što su izveli na poluvremenu da pušta neki techno? :shock:
:lough
samo čekam da je Pantić "obradi" u nekom od sledećih Vesnika, u fazonu: "e, ovako treba i Partizan.."
ionako je već balavio po njihovim tapaciranim stolicama i širokim prolazima na stadionu juče..
al' kad ih vidim na svakoj utakmici sa koje sam pogledao materijal sa onim "spontanim" transparentima, svi iste veličine, svi na istu foru sa nekim Russki-English natpisima, slikicama i srcima.. :roll: :puke
:thumb down
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Everton nije picka da se pozdravlja sa nama preko instagrama.
Sa ovim zutim nam je pokazao da ide, i pozdravio nas.
Jebem mater smrdljivoj upravi, i govnu nad govnima koje prica u njihovo ime, a zovu ga zeljko pantic, kada nisu uspeli ili nisu hteli da obnove ugovor sa ovim ratnikom.
Everton je Partizan koji mi sendvicari zelimo da vidimo.

Ocekujem da razbije picku na derbiju nekom cigancetu,da dobije crveni i da ga pozdravimo kako valja.
Nravno pri nasem vodjstvu od par golova razlike.

Ja očekujem da počnu članci u novinama kako je on odjednom nezadovoljan, kasni na pripreme, sabotira.... sve ono što smo u više navrata čitali za neke druge fudbalere, a sve po naređenju uprave, ili bar pojedinaca iz iste. Mnogo glupih navijača će i to prihvatiti kao istinu... ne bi bio prvi put.

Struka kao deo sistema kluba.
Omladinska skola ozbiljno trokira.

Ta škola već duže vreme živi na staroj slavi. Ako nešto vanredno i izbaci, taj i ne dođe do prvog tima nego se unapred prodaje strancima. Raspitajte se malo, koliko klinaca je otišlo a da bukvalno nije ni obuklo dres Partizana. Koji crni seniorski dres, prodaju ih iz petlića!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Vidim da ovde dosta ljudi napada Miletica sa kosom, a sustina je da je on najmanje kriv od svih odbrambenih igraca sinoc. Celavi Miletic i Mitrovic su ispadali iz igre ko iz dzipa....

Pokusati po svaku cenu dovesti Milenkovica na pozajmicu iz Firence i upariti ga sa Ostojicem, njih dvojica su prosle sezone bili izvanredan tandem. Celu koristiti kao beka, a Mitrovica kao alternativu na poziciji stopera.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Potez Evertona ja tumacim kao poruka da hoce da ide po svaku cenu u ovom prelaznom roku,i da olaksa njegovu prodaju,odnosno ubrza je...I treba ga prodati posle onakvog bezobraznog poteza,ja mislim da je mogao i na neki drugi lepsi nacin da ih ubedi za tu prodaju i da ne zeli da ostaje do leta sto je jasno posle onog starta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top