Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Verujem da bi odigrali dosta bolje, da nam je bila utakmica sa rezultatskim znacajem, ovako su svi bili vec zadovoljni prolaskom grupe. Opet cak i da smo odigrali bolje, verovatno da bi slicno prosli. Vidim da ljudi pisu kako je Dinamo Kiev drugorazdna ekipa, mogu da kazem samo, teska budalastina. Nisu oni krem, ali nisu ni slepci.... to je preozbiljan i prebogat klub, koji pored kupovine skupih igraca, skoluje sasvim dobre fudbalere. Svi njihovi produkti sinoc su pokazali kako se igra fudbal, direktno, jednostavno, brzo i tacno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Potez Evertona ja tumacim kao poruka da hoce da ide po svaku cenu u ovom prelaznom roku,i da olaksa njegovu prodaju,odnosno ubrza je...I treba ga prodati posle onakvog bezobraznog poteza,ja mislim da je mogao i na neki drugi lepsi nacin da ih ubedi za tu prodaju i da ne zeli da ostaje do leta sto je jasno posle onog starta.

Nisam dugo čekao na pljuvanje. Dakle, počeli ste...

Znam bar njih 5 koji bi ovde pljuvali po Evertonu, ako bi se to desilo.

Pročitaj ovo iznad!

Sad će početi da niču ko pečurke posle kiše!

Ako je iko zaslužio poštovanje u ovoj ekipi, to je Everton, jer iz utakmice u utakmicu je igrao sjajno. Grešio jeste, ali je borac kakvog odavno nismo imali.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Kad god smo igrali poslednju utakmicu u evropskim takmičenjima bez značaja za dalji plasman, prolazili smo blamerski i manje blamerski, ali nikada nismo pobeđivali.

Middlesbrough - PFC 3-0
Rangers - PFC 1-0
Sevilla - PFC 3-0
Dinamo Kyev - PFC 4-1

Ne računam prijateljsko puštanje od strane Šahtjora, 2009.

Ložačka priča kancerogrnog Pantića, maliciozne uprave i kurcoboljnih fudbalera u paketu sa trenerom o tome da "ne idu na izlet" , da je super igrati bez presije i tenzije, da će pristup biti još adekavtniji, nikada nije pila vodu, te se pitam koji će to car birti dovoljno odgovoran da nauči nešto iz predhodnih grešaka i promeni pristup ovakvim utakmicama.

Kad su remizirali sa vojvodinom, "misli su im u Kievu" , kada ih rastavi Dinamo Kiev, "mislima su u Kruševcu".

Jebite se, raspadi nesposobni.
 
Последња измена:

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Hteo bih da dodam i za Sumu nesto, on je juce bio dobar, nadam se da ce nastaviti uzlaznom putanjom, treba u njegovoj igri uzeti u obzir i kvalitet protivnika, tako da po meni sinoc je krenuo u pravon smeru. Ne verujem da je Everton smisljeno dobio zuti, on je temeperamentan, ziva vatra, zato i grize i kida kao zver, a ponekad napravi i nepromisljen potez, al ima srce kao Beograd.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Ja se ne secam da sam Evertona ikada video da igra preko one stvari i da ga boli ista za rezultat. E bas zato je omiljen i bas zato mu ja ne zameram taj karton juce. Ko hoce da nadje teoriju zavere u tome nista ga ne moze spreciti.

Mozemo da pricamo o tome da li je trebalo da igra ili ne juce, ali kada je vec bio na terenu on je dao sve od sebe kao sto to uvek cini. Covek ima odnos prema dresu i grbu onakav kakav treba da ima svaki igrac u Partizanu i hvala mu na tome.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Odbrana je sinoc igrala na granci amaterskog fudbala.
Sve ostalo je zaista nije bilo lose.
Obzirom da je izgubljen dodir sa realnosti, pogledajte kakvi timovi nisu prosli grupe i ko je sve imao 8, ili manje bodova.
Da nije bilo pomracenja protiv Dinama u BG, mi bi bili prvi u grupi. Ipak, bilo je i nije to slucajno. Naravno da nije sve belo, ali da li je sve crno? ...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Odbrana je sinoc igrala na granci amaterskog fudbala.
Sve ostalo je zaista nije bilo lose.
Obzirom da je izgubljen dodir sa realnosti, pogledajte kakvi timovi nisu prosli grupe i ko je sve imao 8, ili manje bodova.
Da nije bilo pomracenja protiv Dinama u BG, mi bi bili prvi u grupi. Ipak, bilo je i nije to slucajno. Naravno da nije sve belo, ali da li je sve crno? ...


Umerenost je jako vazna stvar u zivotu.

Nasa odbrana je solidna za domace okvire, nekako je prolazila na nizem i osrednjem evropskom nivou, a protiv ozbiljnijih timova kao sto su Dinamo i Olimpijakos ona je delovala jako slabo.

Partizan je u poslednjih X godina osvajao 0 ili 1-2 boda u grupnoj fazi, ispadao od amaterske ekipe Samroka, Tuna i Zaglebja. Korak po korak napravili smo neki pomak i nakon nesrecnog Ausburga uspeli ovaj put da udjemo u drugi krug.

Tako korak po korak treba srediti i ovu ekipu kako bi u narednih godinu dana mogli da izgledamo ozbiljniji protiv ekipa kao sto su Olimpijakos ili Dinamo, kako bi jurili prvo mesto u grupi ili mozda neki visi plasman u Evropi.

Da smo napravili iskorak - napravili smo i to ogroman. Da ima jos puno da se radi i menja - naravno da ima.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Problem sa nasim olakim primanjem golova sinoc (a realno mislim da bi i onaj sto su im ponistili bio gol da onaj nije dirao) je sto smo se, makar tako mislim, slabo TIMSKI branili. Pod timski ne mislim samo da svi zure da isprave tudje greske ako taj ko je pogrijesio ne stigne (sto je Dule radio sa kosarkasima), nego i ono sto neko napisa ova dva dana, da cim tako pogresis, a vidis da ce biti problema, pravis faul cim prije.

Nadam se da cemo to primjeniti u buducnosti, pogotovo ove sad dvije utakmice sto dolaze.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pa to je iskljucivo na Ivici i upravi kluba. Sa Mileticima, Vuletom i Mitrovicem su YB i Skenderberg neki maksimum. Slazem se da oni mogu da se jos dovedu u red i da odigraju bojle nego sinoc, ali za neki bolji i veci kontinuitet protiv jacih ekipa iz Evrope potrebni su i bolji odbranbeni igraci.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Problem sa nasim olakim primanjem golova sinoc (a realno mislim da bi i onaj sto su im ponistili bio gol da onaj nije dirao) je sto smo se, makar tako mislim, slabo TIMSKI branili. Pod timski ne mislim samo da svi zure da isprave tudje greske ako taj ko je pogrijesio ne stigne (sto je Dule radio sa kosarkasima), nego i ono sto neko napisa ova dva dana, da cim tako pogresis, a vidis da ce biti problema, pravis faul cim prije.

Nadam se da cemo to primjeniti u buducnosti, pogotovo ove sad dvije utakmice sto dolaze.

Jeste dirao, da nije lopta bi isla pored gola jer joj je skrenuo putanju, plus cudio se kako je u ofsajdu. Tacno je da timska odbarana ne postoji ali u utakmicama u kojima imas obezbedjen prolaz kao sto je bila ona sinoc uvek dolazi do opustanja igraca ne samo kod nas nego generalno (mada realno to ne bi smelo da se dogadja nikako i svaka treba da se igra sa maksimalnom koncentracijom) jer im je "glava odusutna".
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
Stojketu želim, da uz mnogo lude sreće, nema previše posla u naredne dve utakmice.

Evertonu želim, da se u sredu ko čovek oprosti od kluba sa dve slomljene noge čergara i par izvadjenih bubaca.

Pa onda nek kupe stvari i pale gde će ih ljudi ceniti za ono što pružaju na terenu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi, stvarate negativnu energiju bez ikakve potrebe. Ovim igracima koliko god da su limitirani ili ne treba dati svu podrsku koju mozemo u ovo vreme. Jel vi gledate samo metar ispred sebe ili vidite malo dalje? Covece cigani juce da su izgubili 5:0 na svom stadionu pisalo bi se kao da su igrali u finalu protiv reala i prosli... a nas niko da pomene i to kad nas pomenu sve u stilu "nejako je ovo za evropu", "bledi Partizan" itd... a mi smo prosli vec proslo kolo. Danas novine gore od hvalospeva na racun komsinice koja je zadnju prolecnu utakmicu u evropi odigrala daleke 91 godine protiv Bajerna, pa vi vidite. Opisuju njihov uspijeh kao istorijski a nas pustaju niz vodu kao da nismo bitni.

Danas budite Partizanovci, Grobari kako god hocete da se nazovemo, budite uz ovaj tim da sameljemo drzavni projekat u Sredu i da ih spustimo na zemlju. igrali su protiv amatera u 3 od 6 utakmica u ligi evrope, usralo ih je sve sto ih je moglo usrati, imaju drzavu iza sebe, sudije koje igraju desetku za njih u prvenstvu, timove koji im se sklanjaju a sa nama igraju kao da im je zadnja utakmica u zivotu... sve ovo treba da nam bude inspiracija da se popisamo po njima u sredu.. SAD ILI NIKAD!!!

Gazi i ne pitaj.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Miletić i Stojković dva najgora igrača u posljednja dva meča, ali to ne umanjuje njihov doprinos u dosadašnjem dijelu sezone.
Miletić je možda i jedan od bitnijih igrača u timu ove sezone. Sve što je bilo bitno odigrao je odlično, baš kao i naš golman do utakmice sa Novosađanima, ali ni tad se ne bih javio da komentarišem lošu intervenciju, jer se to dešava.
Ipak, ovdje je riječ o LE, pa možemo reći da se ekipi ne može ništa zamjeriti u ovom meču. Najveća žal mi ostaje za onim penalom u prvom meču protiv Dinama, ali glupo je da se sad vraćamo na to. Nismo imali tu sreće, a onda posle donekle i jesmo, tako da je sve došlo na svoje.
Mnogi su nas OVDJE vidjeli na 3 ili 4 mjestu u grupi sa par bodova, a sad kukaju što smo prošli "samo" kao drugi. Ako koja partija ne može da se kritikuje onda je to ova. Bez 2 možda i najbitnija igrača smo odigrali sasvim solidan fudbal, gdje je protivnika sve htjelo (a bolje i sad nego u 1/16). Uz to i prilično loše suđenje, pa epilog nije toliko neočekivan.
Jedino zamjeram zbog Evertona, jer ako ostaje i na proljeće onda nije trebao da igra.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
posto novine i portale duze vreme ne citam zbog zivaca,a vidim da se oprastate od Evertona,gde to pise da on ide?
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Nigde eksplicitno, ni da sam ja video.
Ali je izašla info (b92, npr) da je poslata ponuda za R. Petrovića, te se možda može naslutiti... Nadam se da pogrešno rezonujem(o).
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ponuda za RAcu je poslata, i Iliev ima zelju, ali samo koliko je to realno... Kad bi mogli njega i Mitrogola da vratimo bilo bi super..ali opet ostaje odbrana koja nam je losija strana... tu moramo da se pojacamo.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nadam se da će se ova priča sa Petrovićem izjaloviti. Jeste da mi je možda on donio jedan od najradosnijih momenata u životu kad sam tačno sa juga gledao kako lopta ulazi 100% u gol na derbiju, ali Radosav je spor, trom, mršav i upravo sam zadnjih 10ak minuta guglao i vidio da je čovjek posle Genčerbirligija imao toliko tužnu minutažu da vjerujem da je još gori nego dok je kod nas bio. Brat nije skupio ukupno 90 minuta fudbala u zadnje 3 godine dana, a i to što je skupio bilo je protiv portugalskih trećeligaša. Protiv Juventusa je stvarno zabolježio 1 minut u nadoknadi vremena da bi se sačuvalo 1:1 i nije imao kontakta s loptom. Slali ga na pozajmicu u Rio Ave, i tamo je sve utakmice sa klupe ispratio. Raćo, kuliraj ti u Lisabonu kad ti je Bog dao..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Slazem se sa tobom, on u paru sa Evertonom izgledao bi gore nego sto sada izgleda Jevtovic. Posto su tu negde po konstituciji slicni (obojica krakati ali spori i tromi) a i po igri (obojica imaju samo sut iz daljine i nista vise) plus dok se ne uigra, kad se malo bolje razmisli pre bih ostavio Jevtovica nego Racu dovodio. A ako Everton ode na zimu Jevtovic i Raca bi tek bili propast na sredini.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top