Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
kuku mati, sto ne prodadosmo ovog malog budu amijenu zimus
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Ahaahh ,jaooo mukoo ..klasicni mi! Imas sve i na kraju iseres !
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.456
Reaction score
4.830
Pa ovu sam utakmicu gledao već nekoliko puta poslednje decenije...
Taman sam hteo da ih pohvalim, ako ni zbog čeg' drugog, a ono zbog borbenosti...

Da se ne lažemo, nemamo trenera, a i ekipa koja da gol pre 60. minuta, a onda se povuče, zaslužila je da ga primi...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jebo ja grcima mater bratsku u usta. Prvo ofsajd kod gola pa onda cirkus sa dva zuta..

Opet glup gol uz ofsajd a ono je meni cista greska Stojkovica koji nesto siri ruke i trci u prazno ostavlja citav gol prazan !!! Bez potrebe!!!

Igracima nista ne mogu zamjeriti. Suma nazalost ima snage samo za poluvrijeme..kazem nista nikom ne zamjeram samo ' braci' grcima. Govna.

Ima jos da se igra, jebacemo im majku.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Nikad mi nećemo napraviti iskorak sa ovim glupim mentalitetom. Jbm ti kakva je ono "taktika", šta je ono? :banghead

Imaš aktivan rezultat i protivnika koji skoro pa ništa nije pokazao i ti se uvlačiš golmanu u krilo u 65min utakmice.

A gol dolazi kao posljedica te "taktike".

Janković apsolutno beskoristan.

Mislim da je Mitrović prestrogo isključen, ali jbt baš kasni svaki put u izlasku na igrača i ne zna da mu se iskusno privuče, da mu ne da da diše i primi loptu.

Miletić je bio jako dobar za razliku od njega.

Stvarno šteta, nikad se opametiti nećemo.

Mi smo očajno fizički pripremljeni, ja ne znam šta rade sa onim kvazi kondicionim trenerom, ali jako loše fizički stojimo sa njim.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Vec vidjeno od mene milion puta. Nasi u napadu nesporazum (sada je bio malo losiji pas Tavambe cinimi se) nas igrac gleda, stoji, siri ruke a ja smem da stavim na opkladu kucu,okucnicu i levo jaje pride da primamo gol iz kontre i da naravno 1-1.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Jebiga, ofsajd ko kuca i primimo gol, ali neshvatljivo je to da mi igramo dok ne postignemo gol i onda se povucemo i branimo.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Zamislite da igramo produzetke tamo a nemamo snage za 80 minuta. Isto kao protiv Jang Bojsa. Pa sta oni jedu, sta rade na tim pripremama...
 
Последња измена:

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Djukic nemac pojma! Alo bre, pravi neku izmenu.

Strasno, sta mi sebi radimo, povlacimo se, jedna izmena. Strasno. A bili smo bolji, mada su oni samo jednom krenuli malo jace i odmah gol zbog pickaste igre.

DJUKIC JE KRIV ZA SVE! Sramoto jedna, odlazi vise.

Izgubili smo bod za koeficijent, a vec smo ih dosta izgubili. A posle cemo kukati kako smo prvi ispod crte.

DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI !!!!!!!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Rekoh vec, ovog blizanca petra strugara prodat u sutjesku ili bronzani majdan, da tamo pokaze svoje raskosno umijece i kurcobolju
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sve dobro, samo je Djukic sjebao stvar kad je izvadio Sumu a trebao je Jankovica koji je vec u 65 minutu riknuo. Pantic mali najbolji igrac, pa posle njega Miletic, a i Jevtovic je dobro odigrao
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Odlicno. Da je ostalo 1-0 isli bi tamo da branimo to i ispusili bi lagano.

Utakmice karijere Marka Jevtovica.. necu vise da ga komentarisem.. zasluzio je repsekt

Zamjerka nama navijacima sto smo ucutali posle datog gola i posle se samo cekalo da se istorija ponovi.

Sudija nek pusi kurac. Kradje se nastavilja i dalje. Jebem vam mater u picku.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Prvo poluvreme smo mi kontrolisali, ali se videla ta opreznost, videlo se je da igrači osećaju da mogu napred, ali ipak paze. Kao kad odeš kod zubara i popravlja ti zub, pa te boli, a ti iako žmuriš zažmuriš još jače, stegneš te mišiće u nekom isčekivanju da će možda jače da zaboli. Tako i ovo, malo damo gas a ipak stanemo.
Gol je visio u vazduhu isto kao i protiv Radnika iz Surdulice. Imali smo ih. Šteta što nismo dali drugi gol, jer mislim da bi ekipa tek tad bila opuštena da pokaže više.
Mislim da taj "oprez" nas je koštao ovog rezultata. Da ne pominjem što su nam dali gol iz ofsajda, i da ne pominjem to suđenje.
Protivnik je imao više sreće.
Bili smo mnogo mnogo bolji. Iskreno, očekivao sam to, ali nisam očekivao da budemo bolji a da ne pružimo maksimum. Mislim da će Partizan u revanšu mnogo bolje da odigra. S tim što mi ne znamo koliko može Viktorija Plzen, da li je večeras pružila maksimum? Ako jeste, prolazimo sigurno. A ako nije, ne verujem da mogu nešto mnogo više. A ako mogu više, i mi možemo više. Nema razloga za nezadovoljstvo. Bravo crno-beli, šteta što nismo pobedili, bravo navijači.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Jebo ja grcima mater bratsku u usta. Prvo ofsajd kod gola pa onda cirkus sa dva zuta..

Opet glup gol uz ofsajd a ono je meni cista greska Stojkovica koji nesto siri ruke i trci u prazno ostavlja citav gol prazan !!! Bez potrebe!!!

Igracima nista ne mogu zamjeriti. Suma nazalost ima snage samo za poluvrijeme..kazem nista nikom ne zamjeram samo ' braci' grcima. Govna.

Ima jos da se igra, jebacemo im majku.

Stojković tebi kriv za gol:banghead:pop a šta su radila sama 2 igrača kod aut linije,gde je Vule,gde je ćela Miletić????
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Steta..dobra igra nije krunisana pobedom..imali smo ih i mogli da damo jos bar jedan gol..ovako ostaje zal..standardna nasa boljka cim damo gol povucemo se..kao da ga postignemo poslednjim atomom snage pa stanemo..gajim nadu za revans da mozemo da damo bar jedan gol dal' ce biti dovoljan ne znam..
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Stojketova greska ..zasto je ostavio bre prazan gol ?!?!
Ali toliko puta nas je spasao ...
A do 1"0 je sve jako dobro funkcionisalo ...

Strajnic je debil!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Gledam one nesrecnike iz ceske, jebo mater kako su ih nahvalili po portalima a i pojedini strucnjaci sa ovog foruma ja sam mislio dolazi Juventus.

Ovo je neki rang vojvodine, a takva je bila i utakmica...

Ni igre ni tehnike, samo upiru kao magarci, jebo im pas mater da nisu dali gol iz ofsajda vec bi mogli da razmisljamo o sledecem protivniku.

Jebemo majke ceske u revansu, bar 2 gola dajemo, opusteno.

I, da, jebo mater svoju grcko-tursku, ima li smrdljivije i ciganskije nacije od garavih nosatih grka.

IDEMO DALJE!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top