Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Брррррраааааввввоооооооооооооооооооо мооомммцциииииииииииииии!!!
:clap:clap:clap
Свака част на трофеју, нек буде само први у неком следећем низу!
:napred Partizan:ziveli:napred Partizan
Судијама јебем све по списку да им јебем! Колико је фаулова суђено за Звезду/ФМП? Колико бацања? Колико је за нас?

Вратите Уроша Луковића у Партизан...

Знам да Слобода Мићаловић навија за Партизан, али не знам за кога навија њена сестра Драгана, зумирао је камерман (и редитељ преноса) више пута, сваки пут озбиљна и забринута, али не видех каква ли је била на крају?
Ја сам био срећан, хвала Партизане! :D

На крају дана, после каква год да је али победе у фудбалу, још и освојен трофеј који год да је у кошарци, мало ли је за један дан :napred Partizan

:napred Partizan:ziveli:napred Partizan
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Какав дан данас! Од оне беде од утакмице у Лучанима чији је епилог 3 бода и циганско кукумавчење до ове нестварне и неочекиване победе у Нишу! Циганска патња ме изузетно испуњава.

Честитке момцима на трофеју који је мало ко очекивао. Новица са трофејом... Тако природно...

Умри Човићу!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bravo majstori !!! Puni kučku , namazi govnima coravu mafijašku pudlicu !!!

Da li neko zna u koliko sati je repriza na Areni ? Hvala
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Sve je ovo lepo, trofej nakon nekoliko godina itekako prija, svaka cast momcima i strucnom stabu. Ali sta cemo mi kad ostanemo bez Novice...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Nije meni do trofeja, jebe mi se za to, bitno je da nauče nešto iz ovooga,da kad uđu u finale KLS da se bacaju za loptu, da ginu.


Hvala Gossu i VELIKO hvala NOVICI.


Zivio Partizan!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
E sad posle brutalnog seksa sa panterima i slavlja da se sumira utisak.
Bandja Sy PUN pogodak ...covek je pokidao odbranu.Svi su pokidali u odbrani :respect:respect:respect da nisu Ilija i co. duvali kao simfonijski orkestar i da ih nisu slali 100x na sl.bacanja ovo bi bila nasa rutinska pobeda sa 20+ razlike.Danas smo odigrali max. i konacno se vidi napredak (odbrana me odusevila). Novica :respect,Goss ih pocepao,Vanja idi molim te :prekrsti zar ni bacanje posle pet godina profesionalne kosarke jbt.Gagara ih zavrsio ha ha on ih uvek zavrsi.Pobeguljo svaka ti dala za ono pred kraj.
Sto se limenih tice....malo je ovo drzavo,mora jos 3 stranca i 2 milke i za sve pasos pa da se nadate necemu,danas ste dobili :kur
Idemoooo slavlje breee ,puni kucku :napred Partizan
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
U blicu, pod temom 'hronika'' pise: Zuckova levica promenila vlasnika


hahahhahah
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Odbrana danas fenomenalna, napad je bio dobar zbog dobrog šuta spolja ali jos uvek tu ima prostora za uigravanje.

Gagićev koš rešio utakmicu!

Bravo Partizaneeeee!!!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sjajan dan danas! Bravo momci! Kakvo prvo poluvreme, stvarno svaka čast. Bas je prijalo ovo jebanje konzervi a tek sto prija kukanje cigana, fudbal + ovo! :D
Hvala crno-beli momci!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ovo me podsetilo na neka lepa vremena kad su oni dobijali nebitne derbije, a mi ih zlostavljali u utakmicama za trofeje.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Danas gledam utakmicu sa 2 kosarkaska menadzera i 1 trenerom... I svi su istog misljenja da je Gagic ta karika koja nam je falila, bez obzira na sve gluposti u oba pravca nam strasno znaci i predstavlja.

Bravo momci, bravo, bravo !!!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Odnos u bacanjima je 21 prema 7. Dakle, imali su 3x vise slobodnih bacanja. Njih je to i drzalo u zivotu. Bas smo im se u njihove bedne, prljave, ciganske zivote.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Sve čestitke momci za osvojen trofej Kupa Srbije! Kad je malo ko verovao u vas, uključujući i mene, da bilo šta možete ove sezone da uradite i kad su vas svi otpisali, vi ste nas veoma prijatno iznenadili! Hvala vam do neba zbog toga!

Živeo Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top