Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
Jeste off, ali je izuzetno vazno da kazem :D

Jbm ti sunce, ja sad shvatih da su Zdjelar i Canak rodjaci! :respect
Tacnije, Zdjelar je napravio Canka!!! :eek:

Ma, nema sanse da propadnemo!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.395
Reaction score
2.476
Локација
Novi Beograd
Crno-beli bravo, bravo!!!

Uvek je privilegija, a posebno u ovakvim vremenima, voleti i gledati Partizan.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Bravo momci,svaka vam cast.Novica je posle utakmice hteo da pojede mikrofon :D.Grobarcina.Cigani se nisu culi u Hali,kao da ih nije bilo.A ovi nasi bi mogli da se malo opamete,da nas ne razdvaja murija na tribini.Jos jednom -svaka cast nasim igracima,3 dana-3 pobede,BRAVO momci.Pozdrav iz Nisa,stvarno lepo vece...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Preponosan sam na momke!

Svaka čast apsolutno svima, jebote, kakvi heroji...

NOVICA BOG!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.177
Reaction score
14.630
Локација
Brdo Banovo
Узалуд труд, џаба вам све,
и власт вас гура, ал' опет не иде..
Дош'о је крај мој цигане,
Ништа од титуле ни ове године!

Вучић, Човић и ФМП,
АРАПИ, РУСИ, ПОМОЋ ДРЖАВЕ
Умире нада готов је сан,
шампион је опет ПАРТИЗАН !!:BB

Veliko hvala, bravo momci, bravo Canak!
Jako,jako (ne) bitan trofej.
Ista adresa, isti grb, isti NOVICA!


P.s. samo da umolim administraciju da bace pogled zbog cega ne mogu da pisem poruke, "prozor" mi se ne otvara. Morao ovako da se nakacim na nekog. :D
Anti bot pitanja nisu problem. :šal
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Svaka čast momcima, Novici pogotovo, baš se vidi koliko mu znači, a brate da nas je vukao, vukao nas je. Kako neko reče, mi tog čovjeka ne zaslužujemo.
Drago mi je zbog NWGa, pošto je već viđen negdje napolju, barem da osvoji neki trofej u crno-bijelom dresu.
Andrić pogubljen, žao mi ga je, on je inače dobar momak, al' šta da radimo kad nije to-to. Von zalutao u KKP. Gagić od očaja do sjaja i nazad... jedno 10 puta.
Svaka čast za Nenada Čanka, gospodina. Siguran sam da bi se krvili za prva 3 mjesta da je on bio na klupi umjesto onog mutavog degenerika.

Je l' se meni čini, ili je prvo Si dobio ličnu zbog nepostojećeg kontakta sa nekim od gurbeta u poslednjoj četvrtini kad je pokušao da izblokira šut sa poludistance a u narednom ili drugom narednom napadu i Novica bez da je pipnuo ćortana?!

Ovo je ono što nam je trebalo. Egipćani su preumorni, naši izgorjeli od želje. Sad još da im otmemo i titulu, Džile da im otme trofej ABA lige, pa da polako zatvaramo crveno-bijelu knjigu.

Dule, ova je za tebe!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
DWW9xiqW0Ag1BI1.jpg:large
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Новицино подизање трофеја је могао да спречи једино Симон ће украде, јер се од све муке активирао неки природни имунитет, па изледа да варимо отрове, пп апарате, судијске сплачине и сопствену ђубрад, стакло, ексере и шта све не и ето сија златом окован црно - бели трон. Скоро као некад.
Кажем скоро, јер знамо где живимо и знамо да је ово само интермецо наших мука и невоља, мало светло у великом мраку.
А опет, чињеница да смо били кадри и поред свега да упалимо то светло, макар мало и макар на неко време, доказује да је мрак потпун само ако безусловно пристанеш на њега.
Чанак и екипа су требали да баљуљају по мраку, без наде и прилике да досегну какав извор светлости, али су се ненадано запалили сами од себе, постајући тако светло и горући оним старим пламеном, чији се пелцер сачувао у Капитену, подсетили колико је лепо по дану, за разлику од ноћи у којој су погашене све звезде како би се видела само једна и то она лажна.
Велика ноћ, али да не буде забуне, камен који смо изгурали на врх, већ колико сутра ће изнова бити у подножју брда.
Нема друге него да наставимо да гурамо до следећег врха, посебно сад кад смо показали да то није сасвим немогуће.
Чак и да је Србија све до Канаде, куп је наш, а жућкова левица, сија вечерас толико, да се верујем и из Канаде то јасно види и голим оком.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Pada kisa ,magla neka ,ali realno nooc lepa samo tako. Cigansture mutirane kada licitiraju pred mec sa koliko ce razlike da nas dobiju uvek dobiju po picki kao sto treba.

Meni najdraze zbog Novice i Canka. Klincima isto znaci da vide da mogu pa da se krajem maja pokoljemo sa njima ko ljudi. Znaci i navijacima da ne odustajemo od KK iako su govna svuda oko nas i vode nas. Da su se ove dileje ujedinile bar danas ludnica bi bila totalna na tribini. Da zavrsimo Aba ligu dostojno pa pripreme za Kls.

Cestitke svim igracima i strucnom stabu jos jednom.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.054
Novica"Slagao sam decu da idem da im kupim igračke,jedino tako sam mogao u Niš"
Bravo Novice,dalje decu od ekrana kada su scene eksplicitnog seksa u pitanju.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad god sam definitivno pomislio da od Vanje nikad nece biti igrac on proigra. Odlicna partija protiv Mege se nastavila danas. Bravo mali samo tako nastavi. :BB

Bandjo Si je zaista neki pozitivan lik. Ko bi rekao da ima 27 godina a ponasa se kao klinac. :D Igra odbranu i rukama i nogama, koga on cuva ne moze da spusti loptu u reket nikako.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.671
Reaction score
2.863
Локација
Humska ulica
Jes vala ,SY uneredio Dangubica,ovaj nije znao gde se nalazi :respect
Inace,bilo je nikad sladje gledati Dangubica i Omica kako sisaju danas djoku(inace deklarisani grobari) ,rahiticni Dangubic mi se posebno gadi,kad se raduje kosevima i kad se nervira dok ga punimo.Sama pomisao na to da je visio na jugu me zgrazava.Retard
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
BRAVO CRNO BELI !

HVALA SVAKOM KO JE DOPRINEO DA SE OSVOJI KUP






VUCICU PEDERU



NAPRED PARTIZAN
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.967
Reaction score
27.279
Buhahahaha ...Mordor is back!!! Buhahahaha.... :evil:

Razocaran sam malo sto svi ne slave ovaj kup! To se odnosi na ove sto sjajno glume i moralisu na fudbalskim temama, ajde malo i ovde da vidimo vasu "euforiju"...ili vam je bas, bas tesko?!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Kako lepa noć..
Lep osećaj kada vidiš momke u crno-belim dresovima kako krvare po parketu za sveti dres.

Čestitke Čanku na motivaciji igrača i na taktici..
Na zonski presing smo im uzeli 4 lopte pri prevodjenju,iskoristili atletske sposobnosti Sya..

U Železniku samo jedna tema..”Kako je zakazala Vesnina kuhinja..”
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Vlada Srbije na vanrednoj sednici održanoj u ranim jutarnjim satima na inicijativu prcednika Srbije donela odluku da se 18. Februar 2018. godine proglasi danom žalosti. Dan žalosti biće prigodno obeležen paljenjem arhive sportskih vesti za ovaj dan kao i paljenjem plotuna PP aparata na terenima kk c žlezda na Kalemegdanu.

Izvinjavam se na off-u jače je od mene.

Momci naklon do poda, pokazali ste kako se bori za klub!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top