Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Калу

  1. Калу

    FK Partizan 2023/24

    Леп дан на трибини, за сваког ко кења овде за тако неке ствари препоручио бих му да се запути следећи пут на стадион, загреје дланове, раздере глас па нек онда пише после утакмице.
  2. Калу

    FK Partizan 2023/24

    jel ima neko info, koji sektori su otvoreni za jug
  3. Калу

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    јел зна неко цене за аба лигу
  4. Калу

    Liga Konferencije 2023/24

    Искрено занима ме како ће данас Антић и Стојковић...
  5. Калу

    Liga Konferencije 2023/24

    Данас Захида од старта па да гледамо магију!
  6. Калу

    KK Partizan - transferi

    На плеја нам долази Калатес, центар Кета, Дерек Вилијамс, и онда после да убацимо 2-3 домаћа играча за шири ростер.
  7. Калу

    FK Partizan 2022/23.

    Тешка времена слажем се гробари... Просто ме боли и не могу да гледам шта нам раде, хоће да нас кидају са свих страна. Пашће једном пицоусти педер.
  8. Калу

    Партизан 0:4 Младост ГАТ, играч утакмице

    Играч утакмице господин председник за кога пола форума гласа. Захвалите се.
  9. Калу

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Не видим поенту дискусије у овој теми. Јасно је да је пицоусти педер наредио да Партизан буде други. Ако нам је наређено, дај пусти клинце да шију цигане и покажу силу Партизанове школе, а да.. наша школа у распаду баш зато што минуте добијају играчи који ништа не донесе тиму.
  10. Калу

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Не лупај...
  11. Калу

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Није нам потребан офанзивни везни. Сада нам треба само два квалитетна и ако дође још нешто добро је. Лево крило и везњака. Ти на офанзивном везном већ имаш Натха који је ту стандардан да одигра 60 мин. Мислим да ће Петрић прекомандовати Андрадеа на офанзивног везног барем на неким утакмицама...
  12. Калу

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Па баш и не
  13. Калу

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Имао сам огроман осећај да их добијамо, и ето га... Рушење традиције као што сам данас и написао. Има наде за Топ8!
  14. Калу

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Биће песме није да неће само да момци играју добро.
  15. Калу

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    То и ја причам. Страшан шутер, надам се да ће га пратити и Пантер битним (капитенским) поенима. Напред Партизан, рушење традиције! ⚫️⚪️
Top