Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Od trenera koji odluci da mu je najbolja opcija za nastavak karijere to da pristane da trenira klub ciji je predsednik Vucelic, Kralj sportski a Vazura generalni direktor ne mogu da ocekujem nista pozitivno, jer taj potez ukazuje ili na ozbiljan manjak inteligencije ili na jako neozbiljno shvatanje trenerske karijere. Ako nista drugo, Duljaj je za razliku od vecine trenera pocetnika koje smo dovodili vec godinama u fudbalu u kontinuitetu, makar kao pomocnik, i imao je priliku da 3 godine bude u strucnom stabu Paula Fonseke koji je jako ozbiljan trener na svetskom nivou, pa je valjda nesto i pokupio od njega. Nek mu je sa srecom, nek donese pobedu iz najdubljeg stadiona u petak i nek sto pre dobije nove sefove.

Posto znam da ima ljudi ovde koji prate Teleoptik, jel moze neko da napise sta nas ceka, kakav stil igre forsira Duljaj?
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Тешка времена слажем се гробари... Просто ме боли и не могу да гледам шта нам раде, хоће да нас кидају са свих страна. Пашће једном пицоусти педер.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.123
Reaction score
14.675
Локација
Kipar
Sada krecu fudbalske analize na forumu. Duljaj nije los kandidat, ima iskustvo iz Sahtjora a sigurno ce razdrmati ekipu I, uz dva do tri prelazna roka, bice to bombona. Dovodi se jos par pismenih igraca tipa Andrade I Fejsa a stoper Markovic ce uz njegovu strucnu pomoc napredovati sto cemo posle par sezona naplatiti transferom u Legiju za 350k evra. Jug se miri sa upravom I spremamo se za kvalifikacije za LS iz koji izlazimo sa Ligom Konferencija u dzepu.
Da ponovim moje misljenje u vezi trenera jos jednom - svaki onaj koji sedne na klupu sa ovim lopovima je izdao Partizan.

Edit: Evo dok sam ja kucao vec se covek pita kakav stil igre forsira Duljaj.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi Igor Duljaj nije lik koji bi bilo sta uradio na stetu Partizana. Njegov je problem sto ga je imenovala ova uprava,to je covek koji bi ostao poslednji u Partizanu da je ceo svet protiv nas on bi stajao i branio nas klub i zato ce da plati cenu. Njegova porodica ima jednu pekaru u centru Topole koja se zove Partizan u kojoj svi clanovi porodice vredno rade i za njih nema niko losu rec da kaze. Zna fudbal,zna da prepozna igraca i srce me boli sto cemo da ga sagorimo u ovakvim okolnostima i sto ga postavljaju ova dva magarca kao iznudjeno resenje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ко год се ухвати у коло са овима од образа му ни длака остати неће. Потрошиће га и склониће га, или ће сам отићи посрамљен.....а и ако ће га.....код год пристане да сарађује са овима и треба тако да прође јер ако након што су обрисали патос са сваким тренером ти пристанеш на исто....онда јбг
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.376
Reaction score
37.784
Nisu problem ni Mika ni Žika, ni početnik ni stručnjak. Nije bitno ni da li ekipa zna ili ne zna, mogu biti i galaktikosi i amateri.

Problem je jedan i sve dok njega ne rešimo, ništa uradili nismo.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Da li neko na forumu ko je blizak klubu ima neke informacije o velikim promenama u FK. Kao na primer sto se desilo za KK. Da li postoji uopste neka mogucnost da vrhovne pozicije zauzmi neki iskreni grobari koji ce voditi klub do staze slave? Mislim ne znam cemu ovo vodi, svaki put kad pomislim na fk uhvati me neka depresija, vise se ni ne nerviram, potpuno sam ravnodusan. Dal je moguce da niko ne moze da smeni ovu dvojicu. Razumem da se firer pita za sve, ali u kk smo opet doziveli neki preobrazaj, zanima me dal je moguce to i u fk.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Duljaju srecno nek je u petak i da spremi igrace da izvade (koliko je to moguce) ovu sezonu. A nakon te utakmice, ako bude pricao kako mu nisu potrebna pojacanja ili slicno, mogu samo reci da ce mi ga biti zao, a mozda i nece, kao ni Petrica, uprkos bolesti.

U derbiju se nadam da ce Jug pokazati da ozbiljno misli ono sto su pricali i da ce cesto povesti onu pesmu zbog koje utisavaju ton.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
449
Reaction score
2.548
Локација
Novi Beograd
Hajde da se ponadamo da je imao uslov da se koliko sutra dovede Ivan Tomić (ili makar Goran Tomić) umesto one ljige na mestu sportskog direktora, da se miša filipović više neće mešati u svoj posao, odnosno da je spremio svoj stručni štab i da će sve vreme ponavljati kako je veoma nezadovoljan upravom kluba.
I ostaje nam da verujemo u teoriju velikih brojeva posle toliko "potrošenih legendi"
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.317
Reaction score
10.904
Локација
underground
Pa da Duljaj ima cv sa kojim moze da postavlja uslove , ne bi ni prihvatio posao , kao sto ga ne prihvataju oni koji imaju taj cv i trenerski autoritet.
Dakle ne sumnjam ja da Duljaj voli klub, ali isto tako ne sumnjam ni da vise voli sebe. Tako da u sebi on racionalizuje razloge tipa "vojnik kluba" "pomoci u teskom trenutku "itd itd. U stvarnosti on je na platnom spisku kluba i prihvatanjem posla nema sta da izgubi. Da je neka sposobna uprava i druga situacija Duljaj bi eventualno bio trener petlica, mozda.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
6.999
Локација
NbG
Po mojoj logici kao kada je Aca Matovic preuzeo KK kada niko nije hteo i kada se ekipa nakon Filipovskog raspala, a njemu preostalo da ugasi svetlo za kraj sezone (i srecom doceka Zeljka na pocetku nove).
Duljaj je vec na platnom spisku FK-a, za ove govnare na celu, uz suzeni manevarski prostor koji imaju, idealno resenje za kupovinu vremena. Al ne smemo da im damo ni vreme, ni da istrose jos jednu legendu, a za mene to Igor Duljaj jeste, bar do trenutka dok se ne dokaze suprotno.
Zato predlog da nas forum i po mogucstvu sva ostala grobarska glasila i jt ako je iskrena u ovoj borbi protiv govana, izadju sa saopstenjem (ili mozda upozorenjem) da svako ko u ovom trenutku, dok aktuelna uprava ne podnese neopozive ostavke, preuzme ulogu sefa strucnog staba ce se smatrati izdajnikom Partizana i bice stavljen u istu ravan sa onima koji su unistili Partizan i koji su klub srozali na najnize grane u njegovoj istoriji. Uz poseban deo namenjen Igoru da jos jednom dobro razmisli, jer jedino sigurno je da ce posluziti kao toalet papir da se govna prebrisu, kao sto je bio slucaj i sa Savom, Baticom Mirkovicem, Stanojem, Stolicom, Gordanom... Da ne bude da mu nismo dali sansu, zasluzio je do danas, za sutra vec ne garantujemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top