Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

• Три године је прошло као трен...

Заувек у нашим срцима!

Недавни садржај од Теслић

1. Теслић

FK Partizan 2022/23.

Potonule mu ladje ali ce ipak da uzme par hiljada. Sto da ne,otvorila se sansa?!
  2. Теслић

KK Partizan - uprava i marketing

Sto se tice dresa nadam se da nece biti te zute boje nikako, i da nece upropastiti grb kao prosle godine.
  3. Теслић

KK Partizan - transferi

Uh.. ja mastam o Nikolici, da dodje ovu sezonu na pozajmicu dok ne premostimo i da uz njega stasava i Balsa. A sledeca sezona je Balsina u to ne sumnjam, samo da ga zdravlje posluzi.
  4. Теслић

KK Partizan - transferi

Znam da je off. ali Hezonja bi bio najzvucnije pojacanje od svih igraca koji su dosli i koji se uopste dovode u vezu sa nama ove sezone.
  5. Теслић

FK Partizan 2022/23.

Ovaj Dijabate ima noge malo deblje od čačkalica...
  6. Теслић

KK Partizan - transferi

Na Engleskom se izgovara Eksum a na nasem Egzum.
  7. Теслић

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Dobrodoslica novom igracu, nadam se da nije neka kombinacija. Sta vam je ljudi sa odlaskom Zdjelara? Pa on mora da ostane, napokon imamo vezni red dosledan Partizanu, ali samo ako ostane ovako kako jeste. Odlazak Zdjelara u ovoj situaciji za mene bi bio isto kao i odlazak Rikarda.
  8. Теслић

Nismo samo njega plaćali, tu su u Jojic,L. Markovic,Fejsa,Miletic itd... nista ljudi nisu doprinjeli,sto se mene tice bolje da su mladji od 17,18god.igrali. A najvise sam se razocarao u Jojica, taj lik mi se ogadio sa onim svojim sminkerisanjem i nekim fotografijama...
  9. Теслић

FK Partizan 2022/23.

Samo ako ostane Zdjelar, mozemo reci da smo napravili dobar posao u veznom redu, i Andrade i Fejsa su konkurenti za prvih 11. sto je po meni veliki plus u odnosu na proslu godinu. A ono sto mi se nikad nije svidjalo kod Fejse je sto lik skoro pa svaku loptu vrati nazad, a ona asistencija Lutovcu...
  10. Теслић

Moj predlog da se zabrani ovaj sugavi portal na forumu..
  11. Теслић

Filipovic,Sveta,Pavlovic,Sehovic perverzija zadnja linija... san ili java..
  12. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Da dodam da je zasmetao i Stojkovicu jer nije vidio loptu od njega. Ali gotovo je sad.
  13. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Zao mi Natha, a Stojkovicu je vrijeme da okaci kopacke o klin definitivno. Suvisno je bilo sta komentarisati, kad ne iskoristis one silne prilike ceka te ovo ali da ce biti ovako brutalno nisan ocekivao.
  14. Теслић

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

I ja znam kakav je Suma pa bih ga bas zato mjenjao za Jojica. Stavio bi njih trojicu u vezu bas zato sto mogu da odigraju odlicno i u ofanzivi i u defanzivi. Svojevremeno Gatuzo-Pirlo-Sedorf
  15. Теслић

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Da se mene pita odmah bi mjenjao Sumu za Jojica i to ,,kljuc za kljuc" bez razmisljanja. edit: vezni trio Zdjelar-Natho-Jojica