Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Baracuda

  1. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Fedja Dudić je rekao pravu istinu u lice svim ciganima. Svaka čast čoveku i odličnom treneru, napravio je pravi bum sa Radničkim iz Kragujevca. Čovek je zaslužio da ga pozdravimo ovacijama pri prvom susretu sa njima. Odličan trener, da imamo klub i upravu, takav bi nam bio na klupi.
  2. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Momak za velika dela, najbolji srpski golman !!!
  3. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Dečka sa iscrtanim stripom na sebi poslati negde na građevinu, on je zalutao u Partizan. Ko snosi odgovornost za dovođenje ovog frika u odbranu Partizana ?
  4. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Da sam na mestu golmana Jovanovića prebio bih pola tima u svlačionici. Trener i uprava su obični beskičmenjaci, bez trunke morala i čestitosti. Ova utakmica nije smela da se igra i tačka !!! Konferencija za medije smešna, a činjenica da nam je PR preteča današnjih starleta, dovoljno govori...
  5. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

  6. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Pokradeni smo kao i obično. Krivi smo mi, dozvolili smo da nam ludak bude na vlasti, da nam u klubu postavi svoje govnare, da na sve to ćutimo, da nam "legende" ćute i postaju članovi sekte. Serem se u svakog Grobara koji glasa za Vučića, a nije da ih je mali broj. Svi oni i svi mi smo...
  7. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Kovačević - Saničanin level pro. Bitno je da se išarao po celom telu. E, moj momče....
  8. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Delegiran sudija za derbi
  9. Baracuda

    Kup Radivoj Korać 2024

    Sami smo sebe pobedili, veliki broj grešaka, nekoliko puta nam lopta izlazi iz obruča. Po meni je P.J. Dožer čist promašaj. Aleksa je srce ove ekipe, svaka čast njemu i Ledeju....
  10. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Da Pazar igra bar nerešeno, a mi da dobijemo ovaj instant klub !!! Napred Partizan !!!
  11. Baracuda

    Kup Radivoj Korać 2024

    Dres je fenomenalan. Ako može, ovo treba da nam bude prva garnitura u svim takmičenjima.
  12. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Da je neke sreće, zbog katastrofalnih terena Ivanjica i Surdulica ne bi mogli ni da igraju u ligi. Pojedini zonaši iz Srbije imaju bolje terene, imaju neke budžete, idu u inostranstvo na pripreme, a ne mogu da održavaju teren.
  13. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    3 boda jedino vredno pažnje. Igra njivaligaška kao i teren.
  14. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Jedino ispravno .... :napred-partizan:
  15. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Moravac iz Mrštana traži štopera, Saničanin im je treća opcija.
Top