Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Treba! :D

Sem gola nismo odigrali ništa. Zahid i Tatko su već duže vreme u Srbiji, i morali su već odavno da shvate da se na seoskom terenu igra seoski fudbal - bez pimplanja i mršenja...
Na sreću i na vreme smo shvatili da se gol može postići i iz auta na muvanje, kuvanje i petu Saldanje...

Sudija je morao da isključi nekog iz Javora u prvom, ali nije, pa je posle naše napunio kartonima i isključio Antića da nas oslabi za ubuduće...i još se gosn sudac krsti i ljubi krst vezan uz pištaljku...vernik čovek...

Naši su danas bukvalno dali krv za ovu pobedu i za Partizan i ja to poštujem...

Ostaje briga što sem Saldanjinog gola nismo šut uspeli da uputimo ka mreži rivala, a čeka nas još puuuuno ovakvih utakmica i terena do kraja sezone...
Ali...
Danas su bodovi uknjiženi - teraj dalje!

PARTIZAN ŠAMPION!
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
346
Reaction score
2.434
Локација
Vukovar
Vrlo važna pobeda na terenu koji je odprilike taman da posade luk na njemu.

3 puta je bolji teren jednog trećeligaša u mom gradu koji je uzgred Srpski klub pa zbog toga dobija samo crkavicu od gradskih vlasti, ali i takav sirotinjski, sabotirani klub ima bolji teren od onog u Ivanjici, bože me sačuvaj .

Važno je da se otvori pobedom ovaj deo prvenstva, pa kako god se do te pobede došlo, videli smo sve, mlatili su nas od samog početka, sve je rađeno džukački uz saučesništvo govana sa pištaljkama, i odmah su nam dali do znanja šta nas čeka u nastavku prvenstva.

Igre nismo videli ništa, doduše dobrim delom je tome kriv užasan teren,ali ima i nešto do naših igrača, nema na ovakvoj oranici, pimplanja, pasova na 20 metara od njihovog gola, nego šutiraj čim ti se ukaže prilika.

Bravo za pobedu.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Bravo momci.
3 boda vazna, puca mi ona stvar za igru. Mandovi su vec poceli da kradu zestoko. Idemo dalje.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Bio na utakmici u mom malom gradiću , ako ste očekivali neki plles zaebali ste se. Borba je bila rovovska . Znao sam da je Taki tata za ove uslove i seljačke ekipe i terene . Gol smo dali na foru . Ostalo ne treba ni komentarisati bitno da smo ga zavukli .
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ne stigoh da pogledam utakmicu zbog prokletog posla, ali bitno je da smo uzeli tri boda i tjeraj dalje. Bravo Crno-Beli!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Samo neka cute gmaz debeli i ostali, ko zna sta nas ceka u sledecim utakmicama. Sto se tice oranice, zbog ovoga treba zabraniti fudbal da se igra na ovakvim terenima. Sramota!
Igracima cestitke, kad se sve uzme u obzir, pobeda kao kuca! :clap
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
E sad jako bitne stvari

- Duljaja moramo da čuvamo ko oči u glavi. Prvo zbog ljubavi i predanosti Partizanu, drugo što je prošao ozbiljan sistem u Šahtjoru, stvorio link izmedju njih i nas, doveo ozbiljan kadar na klupi (Zudas, Fidalgo) i sam raste polako u svom trenerskom poslu. Strateški gledano on je dugoročno rešenje

- Zahid je mozak Partizana i ovaj trio Zahid Natko i Owusu će tek doći do izražaja na normalnom terenu. Videli ste na delu kako Owusu ide napred ne zanima ga da vraća pozadi, da imao je netačna dodavanja a imao ih je i Natko, teren je kriminal

- Trifunović će biti na radaru velikih klubova ako nastavi ovako. Dobio je na žilavosti, prvi kontakt mu je odličan i može puno na levoj strani.

- Kalulu je sve bolji i bolji. Ponavlja se konstantno, on i Arandjel lepo zatvaraju iza.

- Saldanja nije za tursku ligu. On je za ligu 5 tamo će završiti ali se iskreno nadam da će makar kvalifikacije za LŠ

- Taki je bolji od Vinćenca Montele ili Marka Delvekija

Jedva čekam sledeće kolo.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ali kalulu sto tokom gola prolazi iza kamermana i gleda sta se desava sekund posle ...
A sto se novinara tice prezivece Partizan sve vas posebno kurvu rezimisku koja ce furiozno da popusi ove godine..
I da vazura umri
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Teska utakmica i jos teze izdvojevana pobeda uz lose i perfidno sudjenje rumbi tumbi teren i veoma grub domacin, ko zna sta nas ceka jos ovo prolece.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Sudjenje tu i tamo, nista novo ove sezone. Uvek isto, pa sam nekako i navikao. Ali teren... ovo je novi nivo dna. I zamisli nasi se dva meseca spremaju na vestackoj podlozi i onda dodju na prvu utakmicu na ovo. Mi tacno moramo u Zemunelu jedan teren unistiti da igraci mogu da se spremaju za ovakva gostovanja. U suprotnom kao da igraju dva razlicita sporta.
 
Top