Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Neobjašnjiv pad u igri Partizana, po ko zna koji put. Mlatimo rukama po šesnaestercu na igrača koji je pola metra niži od nas. Igrači na terenu stoje kao da nikad fudbal igrali nisu. Izmene neverovatne, Kanute čovek ne može da skrpi 60 minita od kad je došao. Neobjašnjive stvari se dešavaju, opet i opet.
Sudija nam dugo nije sudio, mora čovek da se dokaže.
Uprava da crkne.
Omladinska škola da se ugasi kad je hranila Nemanju Radonjića, Nikolu Aksentijevića i Savu Petrova.
Duljaj da bude lajf kouč ili tako neki motivator, jer trener nije.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Bitno da se upišeš samo kada izgubimo..
Bitan je svaki datum kada igra Partizan,videli titulu ili ne.
Kako ide dule? Nebitno je, igramo unapred izgubljenu igru i jedino što vredi i što može da se uradi je da ih polomimo u derbiju, koliko god se mi palili na pobede u poslednjim sekundama protiv ovih jadnika sa srpskih livada.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Tako izgleda kada crvena banda ubaci u petu brzinu...
Ivkoviću...dete ti pečeno jebem..
A vi opet sad opljunite po našim igračima, a protivnicima sudije samo sto još ne podele i palice. Pa ni jebeni ofsajd nisu hteli da im sviraju..
Srbijo...izgorela dabogda..
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
811
Ode sanak pusti...Al da izgubimo od ovih pacera!Tolko grobara doslo 90% stadiona su bili nasi i ne vredi.Duljaj lose izmene pravio.Natko da izadje...auuu.Ovu godinu pamtim po 2 najsramnija poraza u zadnjoj deceniji.Nema dalje!Ovo je samo maska ciganima kao i pre 2 sezone sa Stanojem.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Sve tačno, osim što Saničanin ne može biti prevara, jer da bi te neko prevario moraš od njega nešto da očekuješ. A ne mislim da ima iko ko od Saničanina očekuje išta više od ovog što dobijamo.

Pederčine od sudija jedva dočekale da padnemo u igri pa da mogu da nas masakriraju.

Depresivno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.631
Локација
vaginamandibularia
Besan sam kao ris. Ovakvu malodusnost da vidim u borbi za titulu. Niko start, niko zuti, nema reakcije. Ja da gledam psiholjuba kako se smeje i gestikulira... a inace, ovo ide na dusu svima koji su nakon mrtvog graficara vikali: "ma nema veze, idemo dalje", "teraj dalje" i slicne gluposti, a tek ono kad vidim "ovako se osvajaju titule" nakon gola u 90. umesto da smo tada vec palili lampice i menjali! Uf kako sam besan
Menjali sta? Gace, carape? Sta koji kurac ja ili ti mozemo da promenimo? Lampice mozda? Tuzna tribina bojkotuje domace utakmice, na gostovanjima zavaljaju termine u sred radnog vremena cisto za svaki slucaj, a i bez svog tog ciganisanja sta konkretno moze da menjas ti ili ja? Sta, ukleli smo klub jer je neko napisao teraj dalje? Jedino sto mozda mozes da promenis je mesto boravka i iselis se iz ove govnjive rupe zvane smrdija i ostavis je debilima da skapaju u njoj.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Naivan ko Partizan. Secam se one tekme zadnjeg kola jeseni kad smo izgubili bodove na JNA po snegu. Pravi sudija plus nasi stoperi i evo UDBAsima melem na ranu. A planirali su sad protiv Sitija da slave prolece u evropi,tako su i tempirali izbore ali opet kurchina,mora da se pokrade Partizan da se umire zaostale lobanje koje u ovoj zemlji cine vecinu.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Nama su još pre deset godina govorili da "možda nije u interesu Partizana da uzmemo još jednu titulu" a ljudi se nadaju da ćemo uzeti sad, u najvećoj diktaturi koju je Evropa videla koju sprovodi samodeklarisani delija sa severa koji svaki put kad dobije priliku govori o tome kako se tukao zbog zvezde i čija deca plaču kad zvezda izgubi...

Još se i raspravlja o kvalitetu i trudu igrača našeg kluba... Kada će ljudi shvatiti da mi titulu ne bi uzeli i da možemo?
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Najgore od svega je što su oni bili bliži trećem golu nego mi izjednačenju,daj bože da u derbiju ne prodjemo kao protiv TSC-a.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Sve tačno, osim što Saničanin ne može biti prevara, jer da bi te neko prevario moraš od njega nešto da očekuješ. A ne mislim da ima iko ko od Saničanina očekuje išta više od ovog što dobijamo.
Apsolutno pogrešno postavljaš stvari.

Neko je nešto očekivao od njega kada ga je doveo u FKP... ili nije, ja nisam.
Neko je nešto očekivao od njega kada ga je stavio u tim... ili nije, ja nisam.

Tako da je njih prevario, ne mene. Ja se naježim svaki put kada ga vidim u protokolu.

Elem, Saničanin nam je najmanji problem, samo nekako bode oči, bar meni.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
497
Локација
Ruma
E moji grobari dokle ćemo da se ložimo (neki manje, neki više..). Bukvalno isti scenario kao u zadnje 2 godine. Posustajemo pri kraju polusezone, trener radi ono što niko normalan ne bi radio. Stavlja Saničanina koji nema tri grama mozga i nemojte molim vas da mi neko prišije da vredjam igrača, ovo su činjenice (a možda i zna šta radi...). Uvodi beskorisnog Šćekića, u prevodu povlači se i naravno gubimo, jer da mi čuvamo rezultat, pa to je za nas misaona imenica. Naravno dok otopli već ćemo izgubiti trku za titulom, jer pojačanja neće doći. Ali šta ćeš neću ništa reći za kojekakve hvalospeve i neko inaćenje kako Duljaj uzima titulu, to smešno jeste, ali i sam sam se donekle po ko zna koji put navukao. Ovo je napredna Srbija, ja volim i žalim ovu državu, nije ona kriva, krivi su ljudi koji je vode. Meni ostaje da se igram sa sudbinom, ponovo izadjem na te famozne izbore, ali očigledno slaba vajda...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Цела екипа је видно у паду форме, а у тој ситуацији најслабије карике долазе до изражаја, а то је последња четворка која тешко да је изнад 5 места у лиги по квалитету. Наравно, приметно је брже, јаче, боље саплитање по њивама и садистички критеријум суђења и то је оно што је данас ипак направило одлучујућу разлику. Циганско пролеће је поранило...из очигледних разлога. Борба за титулу се одавно не води на терену него тамо где смо као друштво и као народ заказали.
 
Top